Skocz do zawarto艣ci

LISTOPAD脫WKI 2011 | Forum dla mam


aaa_aniusia_m

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 12,6 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym w膮tku

  • Shelby_m

    1290

  • yenefer07_m

    1098

  • Cherry_m

    1404

  • lala89_m

    1088

Najbardziej rozmowne osoby w tym w膮tku

  • Mamusie
u nas na razie kolek nie by艂o, ale z niepokojem o nich my艣l臋... u Was ju偶 by艂y?
pami臋tam, 偶e z Ma膰kiem u偶ywa艂am espumisan, ale to raczej na gazy, bo s艂abo mi kupk臋 robi艂 i zawsze tak si臋 m臋czy艂 馃槥 i sama jestem ciekawa co si臋 teraz poleca 馃檪
Odno艣nik do komentarza
Udost臋pnij na innych stronach

  • Mamusie
aaa_aniusia napisa艂(a):
jakie macie sposoby na kolke zadne masaze ani tego ty[u rzeczy nam nie pomagaja jakies srodki z apteki mozna takiemu maluchowi podac??

przepraszam ze sie wtr膮ce, ale mo偶e mog臋 pom贸c w temacie
nam pomaga艂 SAb Simplex
kupowa艂am tu ->
http://przepieknie.pl/threads/1673-Sprzedam-Sab-Simplex-niemiecki-Pfizer-oryginalne-kropelki-na-kolk%C4%99-z-Niemiec-35z%C5%82!!

polski odpowiednik to Bobotic ale s艂absze dzia艂anie. mo偶na te偶 wypr贸bowac, sklad ten sam tylko mniejsza dawka leku.

Po kroplach jak rek膮 odj膮艂
a potem odstawilismy ju偶 by艂y nie potrzebne krople kolka posz艂a w niepamie膰
Odno艣nik do komentarza
Udost臋pnij na innych stronach

  • Mamusie
Kinia ju偶 mi si臋 nie mie艣ci w coniekt贸re ciuszki 馃槈 z jednej strony dobrze bo ro艣nie ale w ci膮gu 2 tyg wyrosn膮膰 z ciuszk贸w?? 鈽猴笍 hehe
Wiecie co co odstawie ma艂膮 od cyca to 15 min le偶y i dalej szuka 馃槷 Taki z niej g艂odomorek 偶e szok... Jak tak dalej b臋dzie jad艂a to w nocy nie b臋dzie mia艂a ju偶 co je艣膰 i b臋d臋 musia艂a wsta膰 zrobi膰 mleko w proszku... 馃槷 Hehe wasze maluchy te偶 ty;e jedz膮??
Odno艣nik do komentarza
Udost臋pnij na innych stronach

  • Mamusie
moj je co 3 godzinki ale sporo czasem zglodnieje wczesniej ale olozna mipowiedziala ze jezeli dziecko je mleko matki to moze jesc ile chce i kiedy chce bo nawet jesli to bedzie grube ale nie tluste jak po mleku modyfikowanym i dzieki temu jak zacznie chodzic to momentalnie wszytsko spadnie wiec ja sie nie przejmuje niczym hehe

gosiu jezeli mozna spytac jak tam mama?? cieszy sie z wnuczki wszystko w porzadku??:
Odno艣nik do komentarza
Udost臋pnij na innych stronach

Je艣li chcesz doda膰 odpowied藕, zaloguj si臋

Komentowanie zawarto艣ci tej strony mo偶liwe jest po zalogowaniu



Zaloguj si臋

×
×
  • Dodaj now膮 pozycj臋...