Skocz do zawartości

LISTOPADÓWKI 2011 | Forum dla mam


aaa_aniusia_m

Rekomendowane odpowiedzi

  • Mamusie
yenefer07 napisał(a):
Madziu_m3 gratulacje z Okazji Kubusiowych 9 miesięcy 🤪

Aaa-aniusia jaka super nagroda, wykorzystaj to!!!

Oj faktycznie ciuszki nowe dla dzieci i buciki są mega drogie 😮 Ja na szczęście będąc jeszcze w UK kupiłam używany kombinezon z Next na 86cm, wstanie idealnym, aż za 1 funta 🙃
No i teraz Mój jeszcze na wyprzedaży dokupił kurtkę puchową, więc ja zaopatrzona za grosze...jeszcze tylko buciki...ja chyba kupię małemu na zimę buciki w Deichmann z serii Elefanten, są super wykonane i zginają się tam gdzie powinny, przy tym maja fajny design, no i koszt tak 100zł czy troszkę ponad, słyszałam o nich dobre opinie, natomiast na wiosnę przymierzam się do zakupu tych słynnych bucików Gucio.

Własnie dziś mówiłam Cherry o tch bucikach - znajomej polecił ortopeda, uzywają ich i są zadowoleni
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 12,6 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Shelby_m

    1290

  • yenefer07_m

    1098

  • Cherry_m

    1404

  • lala89_m

    1088

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

Aniusia może to idzie jakimis etapami w zależności od tego kiedy sie rejestrowałaś, chociaż ja bardzo dawno temu! Może mi się nie poszczęściło 🙂 Gratuluję

Madziu ja juz pisałam o tym foteliku kiedyś bo też mi se podoba liczba gwiazdek i nawet poszłam przymierzyć w nim Emilke i jak tylko ja posadziłam to był krzyk a po zapięciu tej nakładki z przodu to już nie miała się jak poruszyć mimo że była w samej bluzeczce i spodenkach a co dopiero będzie jak będzie kurtka albo gruby kombinezon? Pan od razu mi powiedział że nie zdarzyło mi się żeby jakieś dziecko nie krzyczało w tym foteliku więc wcale się nie dziwi reakcji Emilii. Inne dziewczyny też tutaj pisały że ich dzieic nie chciały w tym siedzieć, dlatego ja się przymierzam do tego Maxi Cosi Pearl bo jest najwygodniejszy, nie opakowuje tak dziecka dzięki czemu siedzenie w nim nie jest takie ograniczajace a wiadomo że nie każde dziecko tak będzie siedziało że nogą nie grzebnie 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Marinel_E napisał(a):
Aniusia może to idzie jakimis etapami w zależności od tego kiedy sie rejestrowałaś, chociaż ja bardzo dawno temu! Może mi się nie poszczęściło 🙂 Gratuluję

Madziu ja juz pisałam o tym foteliku kiedyś bo też mi se podoba liczba gwiazdek i nawet poszłam przymierzyć w nim Emilke i jak tylko ja posadziłam to był krzyk a po zapięciu tej nakładki z przodu to już nie miała się jak poruszyć mimo że była w samej bluzeczce i spodenkach a co dopiero będzie jak będzie kurtka albo gruby kombinezon? Pan od razu mi powiedział że nie zdarzyło mi się żeby jakieś dziecko nie krzyczało w tym foteliku więc wcale się nie dziwi reakcji Emilii. Inne dziewczyny też tutaj pisały że ich dzieic nie chciały w tym siedzieć, dlatego ja się przymierzam do tego Maxi Cosi Pearl bo jest najwygodniejszy, nie opakowuje tak dziecka dzięki czemu siedzenie w nim nie jest takie ograniczajace a wiadomo że nie każde dziecko tak będzie siedziało że nogą nie grzebnie 🙂


Marine ale bez bazy niestety nie ma 4 gwiazdek, takowe uzyskuje tylko z bazą Family Fix (czyli zapięcie na ISOfIX), ja mam tą bazę do wcześniejszego siodełka Maxi Cosi, ale problem w tym, że jak się urodzi maleństwo w marcu to będzie jeździć w tym siodełku 0-13, bez bazy niestety nie jest ono tak bezpieczne.
I właśnie się zastanawiałam czy ta nakładka nie ogranicza dziecka. Dziękuję za radę No trudno będę odkładać kasę chyba na Romera albo BeSafe.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Dziewczyny któraś z Was pisała kiedyś że zalazła smoczek od którego się buźka nie odparza bo u nas od jakiegoś czasu czerwone jakby obtarcie od smoczka sie robi 😞 Myślałam że może to będzie pretekst żeby smoczek odstawić ale jednak do spania jest nam jeszcze potrzebny
Madzia a myślałaś może o foteliku montowanym tyłem do kierunku jazdy? Np MaxiCosi Mobi
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
hej,

u nas znów plamy liszajowate od sliny 😞 dobrze ze mam tą maść robioną z kwasem bornym... jutro już będzie po kłopocie.

My dziś zamontowaliśmy duży fotelik do auta. Jutro pierwsza przejażdżka. Zdecydoalismy sie już na zmianę ponieważ od dłuższego czasu nasz fotelik "parzy" Armanda.

Kacper juz prawie chodzi - jednym słowem nie nadarzam za nim .... wszędzie go pełno.

Marinel ja nie chcę jednoczęściowego kombinezonu. Nie wyobrażam sobie tego. Swoją droga będę na bielanach w piątek lub czwartek to zajrzę do KappAhla bo tam zawsze dostanę 30 % zniżki jako były pracownik 🙂 🙂 🙂

Co do bucików to mnie polecano buty z polskiej firmy Elmel. 🙂

Kacper ma bardzo duże syrki 😁 😁 😁 już w najwieksze butki niechodki się nie mieści a wczoraj musiałam mu wymienic wszystkie skarpety 😲 😮 😮 przedział wiekowy 12-18 miesięcy 😮 😮 😮
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
wanilia napisał(a):
Dziewczyny któraś z Was pisała kiedyś że zalazła smoczek od którego się buźka nie odparza bo u nas od jakiegoś czasu czerwone jakby obtarcie od smoczka sie robi 😞 Myślałam że może to będzie pretekst żeby smoczek odstawić ale jednak do spania jest nam jeszcze potrzebny
Madzia a myślałaś może o foteliku montowanym tyłem do kierunku jazdy? Np MaxiCosi Mobi


O ile pamiętam to chodziło o smoczek Nuby wisienka
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Marinel mama Gosiaqa też pytała się mnie ile Emilka już ma, a jak jej odpowiedziałam, że jest o tydzień młodsza od Filipka to nie mogła się nadziwić bo jej się taka duża wydawała. Ale ona jest dłuższa po prostu, wagowo jest tak samo bo moja waży 9,2 kg, a Filipek podobnie.

Lala to kiedy twój Marcin ma urodziny? Złóż mu od nas życzenia!! Zdjęcie Mai w pianie boskie 🤪

Yenefer wiem, że chcesz podnieść człowieka na duchu i mi tak słodzisz. Następnym razem spróbuje tym Castingiem co mi podpowiedziałaś, a co tam będę kombinować aż w końcu osiągnę taki odcień jaki mi będzie odpowiadał. Dzięki za radę :* Czekam na zdjęcie twojego boskiego blondu!! No i zdjęcie profilowe miodzio!

Jak byliśmy w Darłowie byłam naocznym świadkiem jak Filipek sika do nocnika. Posadziłyśmy w nim Emilkę ale zaczęła marudzić więc pierwsza próba szybko się zakończyła. Po powrocie postanowiłam kupić nocnik- kupiłam w Pepco taki normalny bez melodyjki, ale mi się bardzo spodobał. No i codziennie na chwilkę sadzam Emilkę, a jej się to bardzo podoba siedzi sobie i się śmieje. Po takim kilkuminutowym posiedzeniu zawsze pokazywałam jej że nic w nocniczku nie ma. A dziś chciałam jej pokazać, a tam na dnie siuśki!!!! Nawet nie wiedziałam kiedy!! Ale się ucieszyłam 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
A oto pierwsze posiedzenie Emilki! Od razu po zakupie testowała nowy sprzęt!

[URL=http://imageshack.us/photo/my-images/337/zdjcie0215qn.jpg/][IMG]http://img337.imageshack.us/img337/1690/zdjcie0215qn.jpg[/IMG][/URL]

Buźka umorusana bo chwilę wcześniej jadła kanapkę z dżemem borówkowym domowej roboty 🙂

[URL=http://imageshack.us/photo/my-images/11/zdjcie0216b.jpg/][IMG]http://img11.imageshack.us/img11/6066/zdjcie0216b.jpg[/IMG][/URL]
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
To jest nasz nocnik http://sklep.mojebambino.pl/nocnik-hipcio-rozowy.html

A wczoraj zamówiłam krzesełko do karmienia. Zastanawiałąm się nad tym co ma Lala takim zajebiaszczo różowym z pandą, ale jednak wybrałam uniwersalny kolor bo różowy ma już bujaczek, no i nocnik 😉
Zamówiłam kolor zielony z krówką 🙂
http://allegro.pl/caretero-magnus-krzeselko-krzeselka-do-karmienia-i2536588720.html
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Agisal napisał(a):
wanilia napisał(a):
Dziewczyny któraś z Was pisała kiedyś że zalazła smoczek od którego się buźka nie odparza bo u nas od jakiegoś czasu czerwone jakby obtarcie od smoczka sie robi 😞 Myślałam że może to będzie pretekst żeby smoczek odstawić ale jednak do spania jest nam jeszcze potrzebny
Madzia a myślałaś może o foteliku montowanym tyłem do kierunku jazdy? Np MaxiCosi Mobi


O ile pamiętam to chodziło o smoczek Nuby wisienka

dzięki 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Zania! a widzisz, mówiłam, że trzeba próbować.... 🙂 🙂 🙂
My dalej wysadzamy na nocnik i Filip wie, kiedy robi siku, bo sobie zagląda. Jeszcze co prawda nie woła kupki jak Emi Marinel, ale jak mu się chce to zaczyna się kręcić na dupce. Najczęściej łapię kupkę rano razem z porannym siku 🙂 a w dzień idą nam 2 pampersy!!!! jaka oszczędność!!!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Hejo!! 🙂
Nie dużo do nadrobienia mam więc coś napiszę 😁 😁
Zośka usnęła po 1,5 godzinnym marudzeniu- tak zawsze jest jak ominie się porę spania 🤢
ząb na górze już świeci bielą 🤪 😜 czekamy na drugą górną jedyneczkę 😉
Zaniu- podoba mi się bardzo ten fotelik, fajnie, że jest regulowany 🙂 a Emila na nocniku normalnie wymiata 😎 😁 🙃
Cherry - ganianie za Kacprem na pewno jest męczące 😁 pewnie wchodzi tam, gdzie nie trzeba 😁 😉
A jaki właśnie kombinezon na zimę? Z pełnymi nogawkami czy bez (na buty) no i jaki najlepiej rozmiar? bo niby Zośka ma teraz 74-80, to na zimę kupić 86-92? bo w sumie pod spód coś też trzeba założyć 🙂 ja znalazłam taki 🙂 i męża mi kupi 🙂
http://www.baby-walz.de/Mode-fuer-Mama-Kind/Babymode/Schneeanzuege-Overalls/group/88/product/7501636/L/0/Schneeoverall.a833.0.html?pgpkl=3a7ac09f865e538b78e1d2db3426fc5b
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Hej Mamusie, my dziś praktycznie cały dzień u brata na wsi...mój ojciec nazbierał kurek w lesie i na kolację babcia zrobiła jajecznice z kurkami, mniam 🙂
Oskar właśnie zasnął, ja chyba pójdę zaraz za jego przykładem 🙂
Nie mogę się już doczekać przyjazdu Mojego, ma się ocieplić, więc pojedziemy sobie na parę godz nad jeziorko...pierwszy i ostatni raz w te wakacje...eh

Zaniu Emilka słodka na tym nocniczku, no i gratuluję pierwszych nocnikowych siuśków 🙂 A co do Twojej urody to sama prawda!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
martka3 napisał(a):
Kate napisał(a):
Martka oj jak ja Ci zazdroszcze!
Ja na ostanim zlocie na jakim byłam to na stulecie harcerstwa w Krakowie...

Ja też tam byłam, ale nie na całym tylko 2 dni, jaką miałaś (masz) funkcję w harcerstwie?


Przyboczna zuchowa.
Drużynową nie jestem bo mamy niezniszczalną drużynową, ktora tam zostanie chyba do śmierci 🙂
Ja na razie ZHP odpuściłam, ale teskni mi sie czasami.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Judzia Kinia nosi 74-80 i kupiłam na zime 86 kombinezon jednocześciowy.
Teraz zastanawiam sie jeszcze nad dwucześciowym 🙂
Gratuluje nocniczkowych sukcesow Zanii i Jej dzidziusiowi 🙂

Kinia powrociła do swojej drzemki przedpołudniowej wiec ja do Was 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Kate napisał(a):
Probowałam na brzuszek.net znaleźć tą tabelke z dzieciaczkami i... wyskakuje mi błąd.
Moge tylko pierwszą strone przeglądać, a lista dzieciaczkow znajduje sie na ktorejś z kolei stronie.

Ja też próbowałam wejść aby zrobić prt sc tej tabelki i faktycznie jest jakiś błąd....
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Agisal napisał(a):
Kate napisał(a):
Probowałam na brzuszek.net znaleźć tą tabelke z dzieciaczkami i... wyskakuje mi błąd.
Moge tylko pierwszą strone przeglądać, a lista dzieciaczkow znajduje sie na ktorejś z kolei stronie.

Ja też próbowałam wejść aby zrobić prt sc tej tabelki i faktycznie jest jakiś błąd....


😞
Te z Was, które mają ochotę niech napiszą mi datę, godzinę, wagę i długość dzieciątka na pw 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
hej 🙂 A ja dziś cała happy, bo dostałam paczkę od Mojego dzisiaj, no i ciuszki , które kupił dla Oskara strasznie mi się podobają 🙂A już nie wspomnę o Elmo 🤪 Myślałam, że Oskar będzie płakał, a on cieszy się do niego , łapie itd...jak nakręcę filmik to Wam pokażę 🙂
Muszę się Wam pochwalić tymi ciuszkami, bo jak dla mnie są super, wszystkie z Next, nowiutkie, no i większe, na zimę, wiosnę i przyszłe lato. To nie wszystkie z nich, ale te najfajniejsze 🙂






Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Hej, ja jestem 🙂
Fajnie, że spotkanie się udało 🙂 Zania Ty poznałaś już 2 osoby z forum- tylko pozazdrościć 😉
Yen ciuszki super- ja też muszę pomyśleć o zakupach na jesień- o przyszłym roku na razie nie myślę, choć przyznaję, że mamy kilka firmowych koszulek np versace (prezent od cioci, która uznaje tylko firmówki). Czekamy na fotkę z nowym kolorek bo o ile pamiętam to dziś do fryzjera idziesz... 😉
Ja też zaczynam zastanawiać się nad kombinezonem zimowym i jego rozmiarem.....rozsądek podpowiada mi, aby kupić 86 ale boję się, że będzie duuużo za duży....choć z drugiej strony pewnie najwcześniej ubierzemy go w listopadzie....sama nie wiem...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Zaniu, Ty chyba znasz najwięcej osób z naszego forum 😁 a Emilka jakie ma długaśne włosy!

Yen - ale świetne bluzy!

judziu - ja myślę, że Zośka będzie biegać zimą, więc lepiej, żeby w kombinezonie było miejsce na buty - wszak zima to nie tylko grudzień, ale styczeń i luty 🙂

gosiaq - ale zdolniacha ten Twój Filip - no i jaka oszczędność pieluch! faktycznie!

Cherry - jak nowy fotelik???

Madziu - jak dobrze, że Kubuś umie się zachować, jak mama ma wylot do toalety...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
  • Dodaj nową pozycję...