Skocz do zawartości

Styczniowe dzieciaczki 2012 :) | Forum dla mam


skoreczka_m

Rekomendowane odpowiedzi

  • Mamusie
KingaS możesz spróbować go przestawić, a jak się uda to pośpisz troszkę.
Skoreczka kupiłam sobie spodnie i bluzeczkę z krótkim rękawem.
Anabel u mnie mała ma mieć USG jak pojedziemy do ortopedy na bioderka.
Kruszyna my najpierw małą do łóżeczka odkładamy, ale jak się w nocy budzi to już u nas w łóżko zostaje. Ona zje a potem co chwilkę krzyczy, więc ciężko tak z łóżka do niej wychodzić, ale też sobie tego na dłuższą metę nie wyobrażam, żeby z nami spała.
Kahira sto lat dla Gabrysia 🙂
Skoreczka, Kacha, Anabel ja też jakoś nie umiem zostawiać małej jak płacze, też podchodzę i sprawdzam co się dzieję. Najczęściej chce, żeby ją nosić, ale najpierw próbuję uspokoić mówiąc do niej, głaszcząc ją itd.

Byłam dziś u mojego ginekologa wypytać o to zaświadczenie. I oczywiście usłyszałam, że mam na niego winy nie zwalać, że mnie źle poinformował, bo przepisy były inne itd. Jeszcze mi znowu próbował bzdury wcisnąć, że jakbym do końca stycznia przyszła to bym zaświadczenia o pierwszej wizycie do 10tyg nie potrzebowała i to moja wina. Jak mu powiedziałam, że on sam mnie poinformował, że to będzie 10tydz a potem okazało się, że 11 to stwierdził, że widziałam co mi na pierwszej wizycie w kartę ciąży wpisał (tylko co jego zdaniem miałam zrobić skoro wtedy już był 11 tydzień). I wypisał mi zaświadczenie, że pierwsza wizyta w 11 tyg. Mogę sobie nim .... wytrzeć. Aż się poryczałam jak wyszłam. Ale zarejestrować na wizytę to mnie chciał od razu. Jestem wściekła, rozżalona i chce mi się ryczeć.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 11,1 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • skoreczka_m

    1635

  • Nikusia102_m

    1886

  • elka144_m

    1127

  • Kruszyna123_m

    1183

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusie
Nikusia no coś Ty 😞 Jeju wiesz co żeby tak pod górkę robić ludziom 😠 ale wredny typ 😠 Musisz się uspokoić i przegadać najlepiej z mężem co robić. Cholera jasna aż ja się wkurzyłam 😠

A odnośnie płaczu to moja krzyczy... sama się nakręca... bo nic szczególnego jej się nie dzieje. Zwłaszcza jak wezmę na ręce to po chwili się uspokaja i zamyka oczy, ale co chwilę zagląda czy jestem 😁 Komicznie to wygląda aaaale wcale nie jest mi do śmiechu, gdy w nocy takie akcje się dzieją 🤢 Teraz pojadła i nie śpi, nawet smoka wywaliła i leży spokojnie, rączkami rusza i patrzyyy 😆
W nocy krzyczała 15 minut (serce mi się kroiło ale stwierdziliśmy, że wypróbujemy...) po czym nie wytrzymałam i wzięłam ją na ręce. Szybko zasnęła o dziwo i spała do 5 nad ranem!!!!!! 😮
Nikusia
jak coś ciekawego przeczytasz o tym płaczu to podziel się 😆 zawsze to lepsza książka niż internet 🙂 i zazdroszczę Ci zakupów bo ja siedzę w domu i nosa za drzwi nie wystawiam 🤢 Boję się, że w końcu wybuchnę 😞

KingaS
naszej Małej się dzień z nocą pomylił i w związku z tym zaczęliśmy ją budzić w dzień co 3-4 godziny i dzięki temu jakoś w miarę śpi w nocy (bo początki wyglądały tak, że w dzień spała ponad 5 godzin a w nocy pobudka co 10 minut 😮 )

No i się zaczęło... płakanie... 😞
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Anabeldzięki za rady już za chwilę zaś lecę ściągać pokarm 🙂
Skoreczkajakoś nie umiem się przełamać i dać małej cyca 🤨 Próbowałam i wciąż mnie bardzo bolało 🤨
Nikusia wierzę ,że nerwy ci puściły 🤨 Chyba każda z nas tak odreagowałaby 🤨 Nie wiem co napisać i jak cię pocieszyć,ale powiem ci ,że trafiłaś na straszną świnie.Widocznie jak dla niego 1000zł to,żadna kasa i on nie potrafi chyba zrozumieć,że dla świeżo upieczonych rodziców każdy grosz się przyda.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
kurcze nikusia to rzeczywiscie jakis wredny ten facet, a nic sie juz nie da zrobic? 😠
teraz od 2012 r musisz miec zaswiadczenie ze bylas pod opieka lekarza przed 10 tyg.

moj przy cycu siedzi, dzis go doktor wazyl 4720 🤪 🤪 🤪
maz zrobil wczoreaj menu na chrzciny ale bedzie wyzerka 😁 🙃 🙃
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Magditta moja mała miała to samo co twój Mały 😉... ja na to mam taki sposób że jak się obudzi to najpierw ćwiczymy, czyli kładę ją na brzuszku, masuje nóżki, plecki, ona sobie główkę z boku na bok przekłada 🙂... później staję z nią, biorę ją plecami do siebie i robimy kółeczka takie żeby się troszkę rozruszać... sprawdzam pampersa (przeważnie już coś w nim jest 😜) i idę karmić... wygląda to tak że muszę parę razy do piersi przykładać bo sie nie najada a zasypia, z tym że do odbicia ją daje i się budzi... i tak aż nie będzie chciała jeść :P... no i później biorę ją w rożek, siadam na kanapie, biorę pilota, i oglądam + gadam z nią 😜 i tak 2-3 do 4h (oczywiście inne rzeczy z nią też robię :P) i jak już po tych atrakcjach jest marudna to znów daję pierś i jak już nie chce to biore smoka, wsadzam jej do buźki i lulam :p... no i jak zaśnie to kładę i śpi mi też 3-4h 😉...

Nikusia przykro mi że tak to wyszło z tym twoim lekarzem 😞... brak słów ...

Skoreczka, Anabel wasze starsze szkraby mają teraz atrakcję w postaci dzidzi w domku :P ale ponoć to przechodzi 🙂 no i też zauważyłam u znajomej że jej mała ma zachowania małego dzidziusia... a ma już 2,5 roku :P
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Pamii pocieszyłaś mnie ze to kiedys mija, ze 2-latek wraca do swojego wieku 🙃 łap oklaska 🙂 Co do ćwiczeń to ja ćwiczyłam z Mikołajem bo takie miałam zalecenia od neurologa. Mikuś bardzo lubił taka gimnastykę ale kolezanki córcia buntowała się i nie dało rady z nia ćwiczyć.
Nikusia ty wiesz co ja sądzę o tym lekarzu- bałwanie 😠 😠 😠 Próbuj jeszcze ! Bo to pieniążki Emilki a mało to nie jest!
A zakupy chyba udane skoro kupiłaś coś dla siebie 🙂
Kruszyna to moze rzeczywiście masz juz jakies twarde grudki i bardziej cię boli 🤢 To rób tak zeby było Ci lżej!
Elka a ja ciągle zastanawiam sie ile to moje Szczęście waży 🙃 Dowiem sie dopiero na szczepieniu w 7 tygodniu życia 🙂
Kahira i ja składam serdeczne życzenia dla Gabrysia: sto lat i słodziutkiego torcika z okazji 2 latek 🙂 🙂 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Witam dziewczynki 🙂

u nas też jest płacz, jedzenie albo spanie... bardzo mało czasu po prostu samo zajęcia
no i głównie to tylko u mamy...

zobaczymy jak dalej

i wybraliśmy się na masaż relaksacyjny dla Mikołaja 🙂

i u nas położna wcale się nie zjawiła od urodzenia synka...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Urszulka u nas było tak ,że w szpitalu wypełniałam ankietę o położną i zaraz 4 dni po wyjściu ze szpitala zjawiła się u nas. Może musisz sama poinformować,że urodziłaś 😮
Elka u mnie położna jak była to nie miała wagi więc i ja tez nie wiem ile Zosia obecnie waży,ale już jutro się dowiemy 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Urszulka zadzwoń i upomnij się o te wizyty. Wiecie, że takie położne mają płacone za 3 wizyty? Ciekawe czy faktycznie 3 razy są. Moja to mogłaby w sumie nie przychodzić bo nic mi nie pomogła i nie pomoże. Tylko tyle, że zapisała nas do lekarza na pierwszą wizytę, a to mogłabym z powodzeniem zrobić sama 🙃
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Urszulka...mhhh...może trzeba sie upomnieć. U nas połozna była 3 razy i to powiem szczerze, ze bardziej do mnie przychodziła niz do Makiego 🙂 Ale generalnie fajowa babeczk 🙂 No a pediatr była 2 razy. Teraz my jutro idziemy na kontrole a w czwartek na USG głowki.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
To ja poczekam aż minie trochę czasu i też Was oklaska.
USG bioderek mamy na 17.02 a okulistę mieliśmy dziś. Jutro będę nas umawiała na szczepienie na przyszły tydzień.
Urszulka to dziwne z tą położną. U mnie położna była 3 razy, pierwsza wizyta po szpitalu i potem dwa razy jak trzeba było zważyć Emilkę bo nie tyła.
Magditta u mnie położna była zainteresowana Emilką, mną nie bardzo.
Dziewczyny dzięki za pocieszenie jeśli chodzi o dzisiejszą porażkę u ginekologa.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Anabel super domek ach te tescie

skoreczka super stronka wysłalm ci zaproszenie

KAHIRA 100 lat dla Gabiego

Urszulka o mnie np. nie wiedziała położna dobrze ze pojechałam zgłość

No i umnie tak mały mi spął do 16 teraz siedzi już dwie godziny ale jeszcze godzine musze go przetrzymac jak mi się uda

Nikusie nie dizwie się nerwów bo ja to bym nie wiem co na twoim miejscu zrobiła chyba go wyzwała
Bo ja już człowiek jestem bez graniczny co myśle to mówie za to nie mam koleżanek tylko dwie przyjaciółki bo fałszywe koleżaneczki mi nie potrzebne
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...