Skocz do zawartości

Styczniowe dzieciaczki 2012 :) | Forum dla mam


skoreczka_m

Rekomendowane odpowiedzi

  • Mamusie
Doberek 🙂
Fabian fisiował w nocy niestety i jestem trochę niewyspana. Teraz on odsypia,a ja nie za bardzo umiem spać w dzień 🙂
Nie wiem nadal,na które szczepionki się zdecydować 🥴: a to jest tak,że jak się raz wykupi tą szczepionkę to ona jest tylko na jedną dawkę,czy na potem też wystarczy?? Bo już zielona jestem 🤨

Monika1985 Mój Fabian też ma potówki na twarzy. Raczej z temperatury wyskoczyły,bo Andrzej mój raz przesadził z paleniem. Smaruję mu sudocremem raz dziennie,a dwa razy dziennie bambino i już troszkę zeszło 🙂
Wielka Przykro mi z powodu Twojego pieska;(
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 11,1 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • skoreczka_m

    1635

  • Nikusia102_m

    1886

  • elka144_m

    1127

  • Kruszyna123_m

    1183

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

31072010 - niezly tekst z tym tloczeniem 🙂

31072010 napisał(a):
Witam ,Lenka obudziła się o 1,3:30 (do 4:44 -tłoczyła kupkę:/)i ok.7 no i do teraz nie spi 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
hejka m
miałam gości 🙂
Emilka mi dziś tak dała popalić, że mąż tylko krzywo na mnie spojrzał a ja się popłakałam. Ona codziennie cała przedpołudnie do ok 17 krzyczy i tylko chce żeby ją nosić. Teraz oczywiście śpi, wstanie na kąpiel, potem jeść, będzie się awanturować do ok 22 a potem pójdzie spać- i tak codziennie.
Wielka współczuję teściowej, pomyśl że masz perspektywę , że pójdziecie na swoje.
Elka na bym na miejscu WielkiejB nie robiła nic teściowej, nie ma co jej nakręcać, bo teraz nam jest ciężko z małymi dziećmi a jak się teściowa w złośliwościach rozkręci to Wielka nie będzie sobie wcale umiała z tym porazić.
Pisałam Wam, że do gina mam termin na 21.03 🙃
A syna do diabetologa dalej nie zarejestrowałam, po 20telefonów dziennie i albo zajęte albo nikt nie odbiera. 😠 😠 😠
Skoreczka poczytaj o ulewaniu http://www.mamusie.net/wiadomosci,ulewanie_pokarmu_u_niemowlat.html
avatar super, a ja też najczęściej robię fotki 🙂
Kacha u mnie się trochę uspokoiło z odwiedzinami. Ja już sobie nie umiałam z tym dać rady. Teraz cześć rodziny wyjechała więc jest ok. Teściowa się na sobotę zapowiedziała, koleżanka z mężem i 5m-czna córcią była dziś. Siostra w zeszłym tygodniu jak miała popołudniówki.
Jeśli chodzi wpraszanie na weekend to ja dziękuje. Tu masz dbać o gości, tu karminie, kąpanie itd. Jak ja to ujęłam najlepiej się sklonować 😁 😁
A waga super zeszła 😜
Buzię małej myję wodą jak ją kąpie, a do oczy mam ziele świetlika bo od urodzenia jej ropieją. Przemywać od zewnątrz do środka i zawsze innym wacikiem.
Do kąpieli miałam próbki z tych oilatów, rumień małej zszedł, ale skóra dalej schodziła, oliwka też nie pomogła, teraz mam mleczko z Hipp i jest super.
Jeśli chodzi o wyjście do ludzi to pogadaj z mężem niech on zostanie z dzieckiem a Ty wyskocz do koleżanki. Szczególnie, że karmisz butlą. Zobaczysz jak psychicznie odpoczniesz i jak zatęsknisz za maluszkiem.
Urszulka to masz ten sam problem co ja miałam, z tym, że moje przybrała raz 15g a raz 50g czyli nic. Jak dokarmiałam butlą to laktację diabli wzięli.
Anabel moja głowę podnosiła od razu po urodzeniu, położne powiedziały, że to najmocniejsze dziecko na oddziale. 🙂
Monika moja miała potówki wcześniej, potem przeszło a teraz znowu się zrobiły.
Trochę w tym mojej winy, bo odkąd urodziłam to mi wiecznie zimno. I małą pewnie też za ciepło ubieram, bo skoro mi zimno to myślę, że jej też. Teraz już jej trochę wysuszają się potówki i część też już zeszła. Poczekamy to reszta też sama zejdzie.
Kasiulka każda szczepionka to na jedno szczepienie.
Elka ja już dziś 3 kawy wypiłam, z tym jedną bez kofeiny, ale jutro chętnie się na tą dobrą kawkę zgłoszę 😁 😁 😁

znowu elaborat 🙃 🙃 🙃

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Jej a moja mała dzis spokojna heh rano troszke marudziła ale jak by tak zawsze matudziła to poprostu nie dziecko to anioł a popołudnie to az sie zastanawiam czy z nia wszystko ok bo o 15 zjadła i lezy sobie na tapczanie włacze jej karuzele popatrzy pomówie do niej chwilke sie zdzemnie obudzi przewine nakarmie i znów troszke sie pobawimy itp i sama zasypia nie płacze szo 😮 😮 😮k zeby jeszcze wieczorem tak zasypiała to by mi słów braklło 😉 heh

A i Kinia ostatnio zaczeła robic kupke raz dziennie wieczorem dzis jescze nie było wiec czekamy ojjjj ale wczoraj jak poszła po bandzie to całego pajaca obkichała...I co do tego czym spieracie kupki bo mi nie bardzo schodza a za holerke nie moge sobie przypomniec jak spierałam po Jakubie... 🙃 🙃 🙃

I moja Kinia była silna od urodzenia 😉 ale to przez to ze tak dbałysmy o siebie w cioązy naze dzieciaczki teraz sa takie silne i zdrowe 😉 😉 przynajmniej ja wierze ze ciaza ma duzy wpływ na to ;0
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

chcialam wam wrzucic linka odnosnie rytualow w zyciu niemowlaka ale wyskakuje mi komunikat, ze jestem nowym uzytkownikiem i nie moge zamieszczac linkow,... wiecie moze ile musze czekac by juz nie byc nowym?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Anabel ja zapieram od razu, wtedy schodzi. Jak raz mąż mi wrzucił do kosza na pranie to już potem 4 razy prałam i nie zeszło.
Marta 20 albo 22 posty, wtedy możesz wrzucać linki.
Kasiulka moja się zabiera do obracania jak mam ją gołą na przewijaku albo w wannie- wtedy jest lżejsza. Z tym, że nie jest to pełny obrót tylko jakby w połowie.
Mała się obudziła, zjadła, przysnęła na 5min i znowu płacz. 😞
a ja mam dwa PIT-Y do rozliczenia i miałam nadzieję, że dziś usiądę i rozliczę przed kąpielą. Chyba nic z tego.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Nikusia fajnie ze Emilka taka silna 🙂 Mój mały od poczatku podnosił główke a to było takie chwiejne a od jakiegos czasu ja utrzymuje w danej pozycji. Ja nigdy nie byłam przez rodzicow chwalona i teraz ciesze sie z osiagniec moich dzieci i chwale je 🙂
Współczuje wam tych płaczliwych chwil z córcia. Moze jej szybko minie. A ty nie płakusiaj 😘
I znów mieliscie gosci 😎
MartaMay musisz chyba miec 20 postów aby wklejac linki i fotki 🙂

My mamy problemy z kupką 😞 😞 😞 tule synka, tak mi go szkoda 😞

Dziekuje za oklas 🙂 😘

DOBRANOC
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Dzień dobry
Wczorajsza wizyta zaliczona do udanych 🙂 Jeszcze kilka przed nami 😮 I będzie spokój na jakiś czas 🙂
Skoreczka fajnie,że się ujawniłaś 😉
Kacha ja przemywam buzię i oczka wodą przygotowaną 🙂
Anabelmoja robi ostatnio kupki na przewijaku jak jest już gotowa do kąpieli to obsra mi ręcznik ,ciuchy,wczoraj zrobiła kupę do wanienki. My mamy przy tym jak na razie kupę śmiechu 😁
I ja codziennie mam coś od kupy i tez od razu zapieram a potem normalnie do automatu 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Kacha umnie co do odwiedzin to były tumy codzienie ktoś był czasami mialam dość ale moim zdaniem powinaś gdzieś wyjść zostawić mała z M tak jak pisze Nikusia nie ma co się zamykać w domu samemu bo zwariujesz chociaż ja to maże o ciszy już nie mogę się doczekać wiosny jak wszyscy wyjda z domu

Nikuisia oj nie mogę się już doczekać kiedy pójde na swoje ale minie pare lat bo jeszcze sporo do zrobienia do puki małego nie było to cała kase ładowaliśmy tam a teraz już jest wiecej wydatków

Beatka jesteś bardzo dzielną kobitką

umnie noc nie ciekawa mały się czesto budził a ja byłam tak nie przytomna ze szok zjadłam sniadanie i de sie polozyc
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Witam 🙂
Nasza noc nie należy do udanych,Fabiś jadł co góra 3 godziny. I potem nie chciał spać.
Kacha U nas też było trochę ludzi i to jeszcze nie wszyscy. Poczułam się lepiej jak pojechałam do fryzjera 🙂 musisz wyjść z domku i odpocząć 🙂 jesteś dzielna 🙂

A my mamy dziś miesiąc 🙂

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Witam serdecznie 🙂
Nocka w miarę przespana, ale od trzeciej walczył z bączkami. Poradził sobie, ale chyba z godzinę stękał przez sen 🙃
Ja kupkę spieram mydełkiem bambino, a jak nie schodzi to trochę trę taką małą szczoteczką.
Mój synuś wczoraj wieczorem jak go mąż przewijał strzelił taką kupę, że na pół sypialni poleciało 🤪 Cała podłoga w kupie. Mąż zrobił zdjęcia bo ja byłam tak padnięta, że zasnęłam na kanapie w salonie. Coraz wcześniej padam, i nie wiem dlaczego bo przecież w nocy nie jest źle 🙃
Skoreczka, awatarek śliczny 🙂
Nikusia, współczuję gości. U mnie z rodziny to już wszyscy byli i to w tych najtrudniejszych chwilach. Przy gościach udawałam, że jest ok a w głębi duszy modliłam się żeby już sobie pojechali. A jak pojechali to płacz. Chyba też miałam jakiegoś doła 😞
Wielka, nie zazdroszczę Ci teściowej. Chyba bym pogryzła taką 😠
Tekst z tłoczeniem dobry- coś w tym jest 😁
Nikusia mój synuś też w szpitalu podnosił główkę 🙃 Ale nie z tego zasłynął- okrzyknięto go najbardziej wrzeszczącym dzieckiem na oddziale 🙃
U nas nasypało śniegu 🙂
Zapomniałam Wam napisać odnośnie leków i innych artykułów z apteki. Jeśli w Waszej okolicy jest apteka Dbam o Zdrowie (nie wiem czy inne też tak mają) to warto zamawiać przez internet bo wszystko jest dużo taniej i przesyłka za darmo na adres apteki. Jak zamówienie jest w aptece to przysyłają smsa. Np Vita K+D jet 10zł taniej niż jak się kupuje normalnie. Leki na receptę też można zamówić. Polecam.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Czesc
Kasiulka gratulacjee z okazji miesiaca 🙂

U nas nocka jak zawsze ok 😉 mała jadła 22 3.30 i 7 😉Rano troszke popłakała bo bączków nie mogła puscic ale to moja wina bo wczoraj pokusiło mnie i polałam sobie troszke pierogi smazona cebulka i pewnie to ja wzdeło tak mi smakowało a teraz załuje...

Beatka ja po pierwszym porodzie to nie chciałam myslec o drógim dziecku .Nadal mysle o tym Twoim porodzie bo wszystko szło tak gładko i szybko a na koncu takie cyrki ale nie ma co rozpamietywac dobrze ze dajesz sobie rade a to ze popłaczesz to dobrze widocznie tego potrzebujesz ja jadac ze szpitala z małym Jakubkiem to tez prosiłam po drodze zeby mąz jak naj szybciej splawił wszystkich domowych gapiów bo musze sie wyryczec (maz mnie wtedy nie rozumieł ) to trwało chyba z 2 tygodnie a pozniej było juz tylko lepeij

To jak juz piszemy co nasze dzieci miały naj na odziale w szpitalu to u nas były najjjjdłuzsze włosy 😉

Monika no to chyba kazda z nas przechodziła taki okres co muasaiła sie wypłakac i odpoczac ;0

Ja chodze spac po 22 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...