Skocz do zawartości

Styczniowe dzieciaczki 2012 :) | Forum dla mam


skoreczka_m

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 11,1 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • skoreczka_m

    1635

  • Nikusia102_m

    1886

  • elka144_m

    1127

  • Kruszyna123_m

    1183

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusie
Anabel ja śpiewam nowoczesne Fasolki bo połowę dodaję od siebie 😁 Takie bzdury czasem wychodzą, że głowa boli 😁 ale najważniejsze, że działa 😆

A ja jutro idę do lekarza i ciekawa jestem ile to moje Maleństwo urosło 😆

Lecę się w końcu myć bo Mała padła...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Elka chodzi mi o to ze dzieci karmione piersia sa zazwyczaj szczuplejsze niz dzieci na mleku modyfikowanym ;0 ja jestem ciekawa czy Kinia wazy juz 5 kg 😉

Kruszynka ja kłade mała na brzuszek jak juz jest zmeczona i ona zasypia bo tak to to tez posiłuje sie i jak jej sie kregosłup zmeczy to wyzywa 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Hej 🙂
Znowu miałam problem z netem 😠 Postaram się nadrobić, 30 stron to nie tak źle 🙃
U nas ciągle coś się dzieje 🙃 Jak już zeszły potówki- karmienie na rogalu bardzo pomogło, bo mały szybciej się najada i nie wisi na cycu 🙂 To teraz walczę z uczuleniem 🤢 Za dużo jem nabiału. Muszę się ograniczyć do jednego rodzaju na dzień, jak zjem np. jogurt to ser żółty już odpada. Moja dieta jest coraz bardziej rygorystyczna 🙃
Ale cieszę się, bo nadal karmię tylko piersią i mały przez dwa tygodnie przybrał 640g 🤪 A tak się bałam, że moje małe cycuchy go nie wykarmią 😉
To uciekam nadrabiać 😜
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Hejka
Dziś jestem padnięta, jak wstałam przed 6 to już nie pospałam. Za to początek dnia super. Dostałam prezent na walentynki. Na stole czekał bukiet czerwonych róż, do tego prezent a w nim butelka wina, seksi czarna koszulka i majtki, i pluszowe serce z miłosnym wyznaniem 🤪 🤪 🤪 🤪
Poczytam co pisałyście potem bo teraz idziemy na spacerek bo u nas -4. 😁 🙂 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Hej,

wreszcie udało mi się zalogować - czekałam na maila z potwierdzeniem rejestracji i czekałam... bym się nie doczekała, gdybym nie sprawdziła spamu 😉

Za wcześnie ucieszyłam się, że mam czas :P Rita zasnęła... na 2 minuty :/ kurna! z każdym tygodniem domaga się więcej uwagi 😉 i tak jak wcześniej zasypiała bezproblemowo w każdym miejscu i niezależnie od hałasów/muzyki/itp., teraz potrzeba ciszy 😮 no i przy zasypianiu budzi się, żeby sobie pogłużyć 😮

ale jest fajnie 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
kacha dobrze ze śpiewanie pomaga ja jak pisałam ja nie śpiewam ale jak małego mi ta piosenka 2 razy przeleci i mały śpi http://lukasz0909090909.wrzuta.pl/audio/8FaSOEeR59q/na_wojtusia_z_popielnika

Monika moja dieta tez jest rygorystyczna wczoraj zjadłam 3 kluski śląskie bez niczego i co dzisiaj już zielona kupa i bolący brzuszek

Nikusia 🤪 🤪 🤪 🤪 🤪 🤪 🤪 🤪 🤪 🤪 🤪 🤪 🤪
Mra u mnie to samo jak jestem sama w domu dziecko mi śpi ale jak jest ktoś jeszcze to już nie bo nie potrafią u mnie zrozumieć ze jest małe dziecko ale ja sie już nie bede odzywać bede mieć swój dom to bede sobie w nim żadzić a tu już o nic sie nie odezwe bo potem zla jestem
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Elka, ale masz zapas pampersów, też chcę taką ciocię 🤪
Skoreczka, masz przepiękne zdjęcia w suwaczkach. Starszy synuś jak model pozuje 🙂
Anabel- My na katarek podawaliście Nasivil przez przez 5 dni i sól morską Srerimal. Tą sól to jeszcze teraz dajemy żeby się lepiej oddychało.
Jak mój mały płakał i myśleliśmy, że to kolka to grzaliśmy mu brzuszek suszarką do włosów. Pomogło, ale nie wiem czy ciepło czy szum. 🙃
Anabel, my na piersi w dwa tygodnie 640gram. Mój mały już ma drugą bródkę 😉
Kacha ja nie śpiewam, tylko bajki czytam albo opowiadam.
Mój mały też nie lubi leżeć na brzuszku. Chwile poleży i krzyk.
Nikusia, no to mąż zaszalał. Super niespodzianka na Walentynki 🙂 To wieczorem musicie Emilkę skutecznie położyć spać i spróbować winka 🙃
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Dzień dobry 🙂

No no no Walentynki na pewno zaliczyła już Nikusia 🤪
Mra fajnie ze jestes 😘 To jeszcze Kobziorek sie nie odhaczył i Ewelinamit 😎
Elka jak brzuszek Jasia?
Anabel moja kolezanka od początku karmiła mlekiem modyfikowanym i jej synek zawsze był szczupły 😉 Chyba nie ma reguły.
Monika dziękuję w ich imieniu 🙂
MartaMay super ze Gabrysię pokazałaś 🤪 Słodkie foto 🙂

Widze ze to moje dziecie tylko lubi spać na brzuszku 😎 Na boczki tez układam jeśli spi na pleckach.
Dziś mam jakis power i chciałabym dużo zrobić w domu, jeśli oczywiście dzieci bedą grzeczne. Póki co to jeden śpi a drugi na sankach 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Widziałam, że pisałyście o antykoncepcji okresie po porodzie. Też się zgadzam, że karmienie nie jest skuteczną metodą antykoncepcyjną. No i mam pytanie, bo wczoraj był pierwszy dzień kiedy przestałam krwawić i zastanawiam się czy podczas karmienia piersią ma się okres?
A jeśli chodzi o ochotę na seks, to niestety mam, już nie wspomnę o mężu 🙃.23 jadę do gina bo akurat mija 6 tygodni. No i chcę jakieś tabletki, chyba, że będą jakoś wpływać na małego to wtedy spróbujemy czegoś innego. Przed ciążą używałam tabletek, a jak odstawiłam to po trzech miesiącach zaczęliśmy się starać o dzidzie od razu się udało. W między czasie był stosunek przerywany- skutecznie zabezpieczał, ale już teraz nie zdecydowałabym się- dwa porody w jednym roku to trochę za dużo 🙃. Spirali nie chcę bo boję się bólu, jeszcze pamiętam pól porodowy. Co do gumki to raz nam pękła ale były dni niepłodne, ale jeśli nie tabletki to chyba właśnie gumki i może globulki, chociaż przed ślubem stosowaliśmy i były bardzo nie przyjemne 🤢.
Wysyłam Wam zaproszenia do grona znajomych 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Cześć Dziewczyny
Monika1985 Teraz możesz miesiączke dostać nawet przy karmieniu piersią już po 3 tyg od porodu ;| A jeśli chodzi o antykoncepję to lepiej tabletki Yaz czy jakoś tak. Mauchowi nie zaszkodzą i Tobie również (mówię tu o tyciu i całych tych ceregielach 🙂) No i płodna to Ty teraz będziesz mocno po porodzie (opowieści mojej Babci) :P, ale chyba to prawda moja koleżaka ma córeczkę 5miesięczną i już jest w 10t.c

Skoreczka Ciesz się 🙂 Im więcej na pleckach tym silniejsze dziecie 🙂

Dużo miłości Wam życzę :*

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Bry
U nas noc ok,ale wieczorem były kolki 😞 jakoś usnął.
Wielka podziękuj Fabiankowi 🙂

Mój Fabianek także kazał Wam wszystkim przekazać najserdeczniejsze życzenia z okazji Walentynek 🙃 🙃

A my z Andrzejem pojedziemy może popołudniu do miasta na pizze i na koncert Volvera 🙂 a Fabiś zostanie ze swoją babcią 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Yoyoyo,

moja nadal nie śpi :/ cały czas się wierci - i karmienie lub chce być przy mnie 😮 normalnie chustę muszę sobie chyba kupić, bo i tak jej się nie da gdzieś zostawić - no chyba, że zaśnie, ale wybitnie to nie dziś 😠 no kurde, niczego nie mogę poza pokojem zrobić, bo jest wrzask i mówienie do córki z dala nie działa.

Fajowo, że świętujecie Walentynki 🙂 my odbijamy je sobie opiero w sobotę - M. wraca w piątek wieczorem dopiero. Był w ostatni weekend po 10-dniowej nieobecności i prawie córki nie poznał 🙃
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Witam u nas noc ok.. mała ma problemy z kupcią... tak się pręży żeby ją zrobić ;/ i taka dość gęsta jest... nine wiem czy to przez to że mleko modyfikowane czy co? może wiecie co zrobić z tym fantem? Ja czekam już na 15:30 bo wyruszamy do kina 🙂.... a malutka zostanie z dziadkami :P... teraz póki co śpi w wózku... bo pobujać przecież trza... xD...

Na moją kołysanki niestety niedziałają... bo zbyt szybko się kończą... a przy kolejnej się rozbudza... bo już inny ton i rytm xD...

Miłych walentynek ! 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Hej dziewczynki! Dziękuję za wsparcie i pocieszenia miło że ktoś pocieszy i doskonale rozumie co człowiek przechodzi 🙂
Dzisiaj nocka lepsza za to Nikoś od 5 rano zasnąl dopiero o 8 ale coś za coś 😉
Dzisiaj była u nas lekarka na 1 wizycie wkońcu, wszystko dobrze na szczęście, tylko Nikos bedzie miał robione w 2mies. kontrolne usg nerki bo miał śladowy zastój ale to ponoć bardzo często się zdarza bo pęcherz maluszka powinien byc pusty na usg a jak takiemu małemu powiedzieć żeby się wysiusiał przed usg to nie mozliwe.
Dziewczyny życzę Wam udanych walentynek, dzisiaj mój mąz z synkiem pojechali na 3 dni na narty cieszę się że sobie użyją.
Odnośnie szczepionek to będę szczepic skojarzonymi i dodatkowo na pneumokoki bo też po zapaleniu płuc mojego starszego synka się wystraszyłam i wolę zaszczepić.Starszego zaszczepiłam jak miał 4 lata.
Czytałam że te pomówienia odnośnie autyzmu u dzieci p o szczepieniach zostały wyjaśnione i sprostowane a te nowe szczepionki przede wszystkim nie zawierają rtęci i innych składników które mają te podstawowe.

Nikusia to ale masz prezent super!Tę bieliznę musisz wykorzystać koniecznie 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
co do problemów z kupką u maluszków to ja u starszego synka miałam takie rurki miękie i lekko wkładałam do odbytu tylko na brzegu delikatnie i wtedy się odgazował i łatwiej kupkę zrobił, teraz u Nikosia narazie nie próbowałam bo narazie to robi kupki
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...