Skocz do zawartości

Styczniowe dzieciaczki 2012 :) | Forum dla mam


skoreczka_m

Rekomendowane odpowiedzi

  • Mamusie
KingaS moja pierwsza miesiaczka po porodzie zaczeła się od plamień, jeden dzień plamienia a potem krew. Moze to juz to 😉
Kacha pewnie tak, bo czas tak szybko mija 🙃

A ja tam z przyjemnoscią jeszcze z wami popiszę bo mam kawkę i ciszę 🤪

Dziewczynki coś Wam napiszę. Mój synek obudził sie dziś o 3.45 i zjadł 150ml mleka i w ogóle nie chciał ponownie zasnąc tylko bardzo marudził, oślinił mi bluzkę, wkładał rączkę do buźki. Więc zrobilam mu znow 150ml i dałam myśląc ze zje 30ml i zaśnie. A on zjadł drugie 150ml mleka, nie mogłam mu zabrac bo nie chciał puścić 😁 300ml mleka zjadł i zasnał, spał do 10 😎
Wiem ze to dużo ale co ja mogłam 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 11,1 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • skoreczka_m

    1635

  • Nikusia102_m

    1886

  • elka144_m

    1127

  • Kruszyna123_m

    1183

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusie
A ja też tu posiedzę póki mąż nie wróci 🙃 Bo nawet za porządki się zabrać nie mogę bo nasłuchuję, czy Natalka się obudziła, czy nie 🙃 a wczoraj zgodziłam się jechać do teściów na cały dzień, więc nie miałam jak a bałagan sam się nie wysprząta niestety 😮
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Kacha ja to juz nie mam siły nawet sprzatać 🙃 A moze sam bałagan się posprząta? haha
U nas to wyglada tak: sprzątam wieczorem, a jak rano wstaje to znow jest balagan więc sprzątam równiez rano. Przez cały dzien znow sie "samo" nabałagani i wieczorem akcja" sprzątaj mamo" 😁

I jeszcze jedna opowiastka. Wczoraj byłam w supermarkecie z rodzinką. Błażejkowi zachciało się jeść więc idę do pokoiku z dzieckiem. A tam mama karmiaca piersią, mówię Wam nie wiem czemu ale pot mnie oblał, głupio mi jakoś było z tą butlą. Jednak ta mama okazała się bardzo miła i nie patrzała na mnie podejrzliwym wzrokiem. Jedno ustaliłyśmy: ze mój syn karmi się sam 😁 Jemu dać butelke i juz sam sie nakarmi 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Chciałabym sobie kupić spodnie ale problem jest taki, że teraz moda na rurki a ja takich nie mogę bo moje nogi wyglądają na dwa balerony 🙃 no i mam budowę typu J. Lo. 😁 więc mam na czym siedzieć 🙃 😁 a po ciąży zostało mi trochę nadprogramowych kilo 🤢 i ja jak chcę gdzieś na szybko wyskoczyć to zakładam swoje ciążowe jeansy... zakładam pasek i jakoś na odczepnego daję radę... A chciałabym podkreślić, że uwielbiam spódnice 😆 Jednak nie zawsze się chce w niej wyjść. I tak sobie pomyślałam, że dziś na spacer znów na dupę naciągnę te moje ciążowe 🤢 bo jak pójdę do sklepu to się tylko nawściekam, że po prostu nie wyprodukowano dla mnie spodni 🙃 😁 ale dół 😞
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
U mnie ze sprzątaniem też tak jest. Ciągle sprzątam. Chociaż przyznaję, że już sporo odpuściłam, bo jak nie będzie dom posprzątany na wysoki połysk to też świat się nie zawali.
Kacha to nie tylko Ty się wściekasz na spodnie. Ja mam podobny problem, żeby kupić. Już nie mówię, o tym że muszę skracać bo to normalne, ale teraz wszystkie są rurki a ja wolę szersze nogawki. Jak ostatnio byłam w sklepie z siostrą (pisałam Wam jakiś czas temu) to zanim kupiłam to przymierzyłam pół sklepu. Są fajne, ale nie do końca to co chciałam. I też kocham spódnice i sukienki, chociaż poczekam z nimi jak będzie ciepło. Bo bardziej kocham ciepełko.
Skoreczka ja lubię czasem wyjść i zostawić dzieci mężowi. Wiem, że sobie poradzi a ja potrzebuje psychicznego odpoczynku. Jak Kuba był mały to nawet nie tak bardzo, no i wtedy myślałam, że ja zrobię wszystko najlepiej. Teraz z Emilką która daje mi dość popalić wyluzowałam trochę i dzięki temu układa mi się z mężem o wiele lepiej niż jak urodziłam Kubę.
Po urodzeniu Kuby zrobiłam tradycyjny błąd młodych mam, byłam tylko matką a zapomniałam, że jestem też żoną, kochankę, koleżanka itd. 😜
Kinga masz rację, facetom trzeba kawę na ławę, bo się nie domyślą.
uciekam bo kolejka do komputera
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Niiiie ja już jestem wku***wiona!!! Ja mojemu to tak podziękuję, że się dziś nie pozbiera 😠 Wcięło go 😠 Natalka wyje, ja nie mogę nic zrobić. Uspokaja się tylko na chwilę. Chciałam sobie włosy umyć, fryzurę zrobić, pomalować, ładnie ubrać a z tego wszystkiego nie zrobiłam nic 😠 i siedzę w domu 😠 zbieram się właśnie... sama pójdę (poproszę sąsiadką o pomoc przy wózku). No i wyjdę w tłustych włosach, nieumalowana, ubrana jak śmieciuch i wku***wiona 😠 Super relax 😠 i znów będzie, że się czepiam 😠 😠 😠 Mam dość 😞
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Nikusia Ty masz niesamowicie zgrabne nogi 🙂 🙂 🙂 Tylko pozazdrościć i sukienki, spódniczki są stworzone dla Ciebie! Mimo ze ja mam takie "kluchy śląskie" to tez kocham sukienki i tuniczki. Za spódniczkami nie przepadam. Kiedyś chodziłam tylko w spodniach ale od kilku lat noszę sukienki ku uciesze mojego męża 🙂

A ja muszę swojego męża pochwalić. Ostatnio kupił mi prezent, dwie bluzki: bluzkę do ćwiczeń i bluzkę po ćwiczeniach - tak to określił. I muszę przyznac ze ma dobry gust 🙂
A od mamy dostałam mega wypasiona torebkę, jej dzieło, moja mama szyje torby i potrafi cuda 🙂
Podsumowując: troche się ubrałam 😁

Nikusia biorę udział w twoich aukcjach 🤪

No masz rację, muszę zacząć być znów żoną 😁 🤪 a nie tylko mamuśką 😎

Kacha niech Natalka chwilkę poćwiczy płucka a Ty w miarę możliwości uczesz włosy, ubierz sukienkę i idź na ten spacer. Zobaczysz świat jest piękny jak świeci słonko 😘
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Kacha mam nadzieję, że udało Ci się wyjść na spacerek. Nie wiem jak Was ale mnie taka ładna pogoda nastraja optymistycznie, a może to jeszcze ten wczorajszy wypad, a może przespana noc 🙃 Przesyłam moje pozytywne emocje 😘 😘
Skoreczka a ja patrzę, że ktoś mi na allegro zalicytowała, znajomy nick ale nie wiedziałam skąd go znam. Myślałam, czy już u mnie nie kupowałaś albo oglądałam jakieś aukcje co tu i na brzuszku dziewczyny promują. A jak weszłam na to co sprzedajesz to już poznałam kombinezon 🤪
Byłam na spacerze teraz nakarmiliśmy Emilkę, wypiliśmy kawkę i idziemy dalej spacerować 😁 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
hej hej 🙂

kinia oj tak mam nadzieje ze bedzie poiekne słoneczko jak dzisiaj 🙂

Kacha nie wiem nic nie zmieniłam daje piers i herbatke od poczatku tak jest. teraz jakos co 3 dni mi robi. 😮 😮 😮 😮 😮 😮
dzis zrobił.

my bylismy na 11 w kosciele jasiu przespał cała 🙂 🙃

potem pojechalismy zaprosic na chrzest roberta chrzesna i zeszło nam do 3 potem spacerek rodzinny i teraz moj gotuje obiadek 🙂 🤪 🤪 🤪
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Nikusia102 napisał(a):

Urszulka moje zdenerwowanie? Ja byłam zła na koleżankę bo mi ubranka poniszczyła. Na męża nie. Jeśli chodzi o chustowanie to ta sama koleżanka pożyczyła mi chustę a po ok tygodniu zmieniała zdanie i ją zabrała. Z tym, że chustę przywiozła mi sama i to była jej inicjatywa nie moja. I teraz na jedno jak muszę jechać do lekarza to by mi się przydała, bo np mogę wtedy pojechać autobusem. Na drugie, jak przyjdzie lato i będzie gorąco a ja się jeszcze poowijam to się zaparzę i nie wiem czy kupować. Mąż mówi o nosidełku, ale wiem że kiedyś można było używać od około 7 m-ca.


są też chusty na lato bardziej przewiewne 🙂
ja bez chusty bym zginęła codziennie uspokajam i chodzę na spacery
mogę polecić Ci bardzo tanią a sprawdzoną przeze mnie i położną w klubie kangura

http://allegro.pl/haltex-chusta-tkana-70cm-super-kolory-i2082696284.html
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
czesc Nikusia ciesze ze wyjscie udane 😉 i ze maz dał ci odpoczac 😉 Ja to lampke dobrego wina bym wypiła ale tez nie lubie za duzo chcoc nie wszystcy to rozumia bo mam znajoma co mi zaczeła wygadywac ze ze mna to sie napic nie ,mozna do tego stopnia ze ograniczyłam nasze spotkania do minimum bo ile mozna słuchac ...

Dołaczam do wiecznie niewypranych ja tez dzien w dzien piore a w koszu nie ubywa...

Skoreczko ale Twój synek miał pojemny brzuszek tylko zeby mu to w krew nie weszło bo na mleko i na ubranka maz nie zarobi 😉

Kacha usciski dla Ciebie
Przepraszam ze nie wszystkim dzis odpisałam ale mała niespokojna wiec tak czytałam i nie mogłam sie skupic na tym...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Nikusia byłam, byłam na spacerku 😆 Nawet dwa razy...... bo raz poszłam sama, wściekła... 🤢 a drugi raz z mężem... bo przeprosił... a i mnie trochę przeszło... Nie umiem się długo złościć ale uwierzcie, że się gotowałam 😠 Ale już mi lepiej 🙂
Ja coś ostatnio za dużo się wpieniam, zauważyłyście? Muszę się uspokoić bo tak dalej być nie może 😞 bo się wykończę nerwowo 😞 Tyle, że ja kiedyś robiłabym dzikie awantury... a teraz się wpieniam ale siedzę cicho, powiem co mam do powiedzenia i się nie odzywam 😮 obrażalska się zrobiłam 😮 jak nigdy! Ciąża jednak zmienia 😁 I źle mi z tym, że tak się złoszczę ale też źle z akcjami męża bo nigdy wcześniej nie mieliśmy tak, żebyśmy się szybko dogadać nie mogli 😞 Rety jak ja marudzę, aż wstyd 😞
Urszula ja bym nie mogła z chustą chodzić bo moja Natalka cały czas głowę odchyla, nie utrzyma jej spokojnie bo wszyyystko ją interesuje 🤢
Anabel ja strasznie nie lubię takiego gadania i namawiania do picia. Niektórzy to nie potrafią dać sobie na wstrzymanie 🤢

Kupiłam wczoraj te pieluszki Dada i macie rację, że są dobre, tanie i nie ma różnicy między nimi a Pampersami. A skoro nie ma różnicy... to po co przepłacać - jak w reklamie 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
hejka drugi spacerek też zaliczony, u nas w parku tłumy. Dzieci na rowerkach, na ślizgawce, młodzież w ping-ponga czy w siatkę. cześć na urządzeniach gimnastycznych o których kiedyś pisałam, że testowałam jak nikogo nie było. Fajnie tak 😉
Elka a czy on tą kupkę robi normalnie czy ciężko mu idzie? Bo może tak ma, że będzie się co 3 dni wypróżniał.
Urszulka dzięki za linka, wiem że koleżanka bardzo dużo za swoją chustę dała. Tak jak teraz do diabetologa jechałam to by mi się przydała, ale jak idę na spacer to wolę wózek. Z powodu koszyka na zakupy. I jej rzeczy nie muszę nosić. Muszę sobie przemyśleć czy będę kupowała. I ile razy bym faktycznie użytkowała.
Anabel ja też nie lubię jak ktoś mi mówi, że mam szybciej pić alkohol lub więcej. Jak chce jedną lampkę to znaczy, że jedną lampkę. Z tym, że ja nie dam się zmusić do więcej. Chyba jestem okropna, ale lubię mieć kontrolę nad wszystkim w tym nad swoim zachowaniem, a drugie rozsądek, bo jakby mi pod wpływem % cukier spadł to kto mi pomoże. Przyznam się szczerze, że jeszcze nigdy się nie upiłam. 😜
Kacha złościsz się, bo sobie nie potrafisz poradzić z sytuacją. To wtedy wszystko złości. Jak masz potrzebę marudzić to pisz, jutro ja pomarudzę a za dwa dni ktoś inny. Po to jesteśmy, żeby się wspierać. 😘
Fajnie, że jednak poszliście na spacer. Co do chusty to możesz się tak zachustować, że chusta trzyma głowę, moja Emilka też kręci głową bo ją wszystko interesuje.
Dziewczyny napiszę wam coś ważnego. Rozebrałam sobie Emilkę z pampersa i położyłam na przewijak, żeby sobie z gołym tyłkiem poleżała. Na brzuszku. I ona się zaczęła obracać. To ja rozłożyłam koc i na ziemię ją położyłam. I ona mi się z brzuszka na plecy obróciła.
Nie zostawiajcie dzieci samych na przewijaku bo mogą się obrócić.


Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie

Urszulka dzięki za linka, wiem że koleżanka bardzo dużo za swoją chustę dała. Tak jak teraz do diabetologa jechałam to by mi się przydała, ale jak idę na spacer to wolę wózek. Z powodu koszyka na zakupy. I jej rzeczy nie muszę nosić. Muszę sobie przemyśleć czy będę kupowała. I ile razy bym faktycznie użytkowała.


myślę że jak często Ci płacze to codziennie będziesz używać 🙃
my mamy codzienne ataki płaczu więc bez chusty nie wyobrażam sobie egzystencji 🙃
oraz swobodnie busem mogę sobie jeździć i nie jestem zależna
tylko jak kupujecie dziewczynki chusty to polecam tkane skośnie i ogólnie to jest najtańsza 🤪
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Anabel nie cierpię takich ludzi co namawiają do picia, jesli ktoś odmawia to trzeba to uszanować. Trzeba tez pamiętac ze nie kazdy człowiek bawi sie po alkoholu, są ludzie którzy mają doskonały humorek bez alkoholu 😉
Nikusia taka mała ta Emilka a już się obraca, no i biorę przykład i już uważam bo nigdy nic nie wiadomo kiedy mój sie obróci 🙂
Elka co Cię tak mało na forum? 😎 Najważniejsze ze kupka juz jest, u nas tez różnie bywa, a jak maluszek się pręży to taki przykry widok 😞

A my byliśmy na plotkach. I oprócz 6 dorosłych była piątka dzieci. Słowem grupa żłobkowa 😁 😁 😁 Brakowało mi jeszcze jednej pary oczu 😁 Nie wiedziałam na które dziecko patrzeć, kazde coś kombinowało, kazde krzyczało, na dodatek mój Błażejek tez marudził, więc poczułam się jak przedszkolanka 😉 No a impreza dorosłych okazała się kinder balem 😁

Wstawię dzisiejsze fotki z moimi dziećmi

[URL=http://imageshack.us/photo/my-images/687/dscf8123crop.jpg/][IMG]http://img687.imageshack.us/img687/8411/dscf8123crop.jpg[/IMG][/URL]

Uploaded with [URL=http://imageshack.us]ImageShack.us[/URL]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Czesc
Nikusia ja tez nie daje sie namawiac a znajoma nie rozumie tego ja tak jak ty zawsze musze sie kontrolowac a po drógie od kiedy Jakubek jest z nami to zawsze mówie ze mam rano obowiazki i nie zamierzam ich zaniedbac tylko jak ktoś nie ma dzieci to tego nie rozumie 😉

Skoreczko z ciebie to piekna kobietka 😉

Kacha heheh ja nigdy nie lubilam sie kłucic jak jestenm zła to zamykam sie w sobie i przestaje odzywac... chyba to gorsza kara dla mojego niz bym na niego nawrzecszczała 😉

Kasiulka trzymam kciuki bo ty to chyba masz najciezej z nas chyba za duzo z Andrzejem macie na głowie teraz i dlatego te stresy i problemy mam nadzieje ze szybko sie sytuacja uspokoi trzymam kciuki...

AA wiecie co w sobote cwiczyłam ten aerobic i wczorj w nocy mi sie smiło ze zaczyna sie trzeci poród w moim zyciu heheh i obudziłam sie tak mnie dló kregosłupa bolał po tym aerobiku ze pewnie w snie skojazyłam to z porodem 😉

My dzis nocka ok tylko mała jaik zjadła o 5 to nie mogła coś zasnac a jak zasneła to maz do pracy wstawał no i zaraz Jakub sie obudził a Kinia zaraz po nim tak ze ja dzis prawie od 5 na nogach 😉
Teraz Kinia spi heh wczoraj nie robiła kupki wiec czekam jak dzis zrobi to bedzie cała do przebrania 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...