Skocz do zawartości

Styczniowe dzieciaczki 2012 :) | Forum dla mam


skoreczka_m

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 11,1 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • skoreczka_m

    1635

  • Nikusia102_m

    1886

  • elka144_m

    1127

  • Kruszyna123_m

    1183

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusie
Ja dziś po wizycie u gina i mam pozagajane, macica obkurczona idealnie i nie ma przeciwskazań do seksu, ale na pewno nie tak jak Ty Elka 😜 Bez zabezpieczeń na pewno nie 😉 Poza tym będę musiała się przełamać i to bez winka, niestety...
No i od jutra zaczynam brzuszki 🤪

Nikusia dzięki, że napisałaś o Kubie, bo u mnie jest podobnie tzn. Aleks jakoś słabo główkę podnosi. Oklask za to, bo jestem spokojniejsza 😘

Mi mąż nic nie kupił 😜 Ale za to jesteśmy umówieni, że w sobotę jedziemy żebym się obkupiła, bo w mało rzeczy wchodzę sprzed ciąży, tzn. wejdę, ale ciasno mi 🤨 A Małym zajmie się moja siostra 😉 Przyszła chrzestna 🙂

Jeszcze co do chrzcin - nie wiem czy będziemy robić w lokalu, bo krzyczą ok. 100 zł za osobę 😲 😮 🤢

Aleksio śpi od 21 i mam nadzieję, że już na całą noc 😁

DOBRANOC 😘
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Beata8811 napisał(a):
Jeszcze przypomniało mi się coś odnośnie naszego mówienia "podwórko" i "pole". Jeszcze jest coś takiego, że ja mówię "nie mogę", a niektóre z Was "nie umiem", np. ja powiem: "Nie mogłam wczoraj zasnąć", a Wy powiecie: "Nie umiałam wczoraj zasnąć" 🙃


Masz rację, ja mówię albo jedno albo drugie i oba są dla mnie poprawne 😁 😁 😁
A co do dziecka to każde inne, moja silna i wyprzeda a jeśli chodzi o wagę i jedzenie to jesteśmy na szarym końcu. 😁 😁
Fajnie, że się obkupisz. 😉 Chociaż powiem Ci, że mi po połogu było ciasno w spodniach a teraz pasują. Brzuszki pomogły 😜 no, ale muszę się przyznać że nie jestem już taka systematyczna jak na początku ☺️ ☺️ ☺️ ☺️
No i mój biust dalej fatalnie wygląda. Jak dziś stanik przymierzałam to 🥴 choć rozmiar większy niż przed ciążą to reszta ☺️ 🥴
Jeśli o seks chodzi to najgorszy pierwszy raz, no chyba że coś nie wyjdzie. 😜
Dzięki za oklaski 😘 😘 😘 😘
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Dobry 🙂
My juz na nogach bo Ania przywitala mnie olbrzymia smierdzaca kupka hehe 😁
A teraz sobie rozmawia z misiami to mam chwike 😉
Ja tez Nikusia bym nie uprawiala seksu przed wizytą u gina, ja to wstydliwa jestem jesli chodzi o te sprawy 😉 😜
Ide dac jesc mojemu śmierdzielkowi.
U nas sloneczko juz wyszlo i jest 7,5 stopni na dworze wiec moze zaliczymy spacerek 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
A jeszcze dodam ze wczoraj juz nie wchodzilam na neta bo jednak dopadlismy Anie z kąpiela, ale za to po kąpieli dala nam taki pokaz swoich wokalnych mozliwosci ze musialam ją nago tulic by sie uspokoila bo niby nagle taka spiaca sie zrobila 😮 ja nie wiem co jej sie pozmieniali, lubila kąpiele i chetnie zawsze dawala sie po niej smarowac a wczoraj poszla spac bez olejku bez kremiku bez niczego 🤔 mam nadzieje ze wroci to do normy
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Aha, a co do figury to waże doslownie tyle samo co sprzed ciązy, a mialam nadzieje ze cos mi zostanie bo ja to naleze do tych szczuplych co chca przytyć 😉 cycki jak są pełne to wyglądaja ok, ale jak mala je zdoi to nazywam je wtedy koziki cyckami 😁 bo są sterczace do przodu i chude takie wysuszone hehe omg mam nadzieje ze to tak nie zostanie bo sie zalamie. Jedyne do czego nigdy nie mialam zastrzeżen w moim wyglądzie to wlasnie cyce 🤨 ☺️
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Cześć 🙂

My też już nie śpimy, bo Aleks usnął wczoraj o 21, jedna pobudka po 4 i teraz 6:30 już nie śpi 😁 Wyspany 🙂

Co do gina, to ja też nic nie robię przed wizytą, bo raz miałam taką przygodę, że zapomniałam, że mam wizytę następnego dnia, no i coś tam było wieczorem (brałam tabletki), no i wiadomo, że nasienie wycieka jeszcze przez jakiś czas i mi na wizycie cytologię robił i można się domyśleć, że źle wszystko wyszło i jak mnie badał to też tak podejrzliwie 😁 Ale mi wtedy głuuuuuupio było! ☺️ I dlatego teraz już nigdy przed wizytą nic nie robimy 😜

A dziś jedziemy do neurologa. Oby wszystko okazało się okej.

Miłego dnia 😘 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Beata daj potem znac jak bylo u neurologa bo ja z moją tez jade ale to w przyszlym tygodniu dopiero a jestem ciekawa jak wyglada taka wizyta bo slyszalam ze naciagaja dziecko i zeby sie tego nie przestraszyc 😮 takze czekam na relacje z wizyty 🙂
A kapiele to ona lubiala od 3 kąpiel juz, tylko ostatnio ma jakies dziwne humory 🥴 rezygnowac nie bede bo lubi to, tylko juz niekoniecznie lubi te czynnosci po kąpieli hehe 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Adzia dam znać 😉
A może nie smaruj Małej niczym po kąpieli, skoro tego nie lubi (a nie lubi pewnie dlatego, że robi jej się zimno). Ja nie smaruję niczym, bo do wody dodaję płyn do kąpieli nivea i skóra już jest dzięki temu nawilżona 🙂 http://www.ceneo.pl/15985469
Oilatum też dobrze nawilża, ale zalecane jest głównie dla dzieci z problemami skórnymi (np. atopowe zapalenie skóry).

Kacha to wracaj 😜 Ja za 20 minut idę budzić męża, a o 10:00 wyruszamy do lekarza.
Też sobie dzisiaj w takim razie pospałaś 😁

Dzięki za oklaski! 😘 Tylko komu - przyznawać się, to się zrewanżuję 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
A ja dziś uziemiona jestem 😞 😞 😞 Wczoraj najechałam na gwoździa ☺️ i zepsuła się opona ☺️ 😞 Nie dało się nic już zrobić mimo prób wczoraj. No cóż, posiedzę dziś w domu grzecznie echhh i tak mam stosy prasowania (to się chyba nigdy nie skończy 🙃 ).
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Beata ja do kąpieli wlasnie stosuje oilatum soft bo mala miala problemy ze skórą ale po kąpieli muszę ją dodatkowo nawilżać maścią co nam pani doktor zalecila physiogel takze hcac nie chcac musze kremować czy ona to lubi czy nie.
A oklaska masz ode mnie, za tego neurologa :P
No, fotomontaz zamówiony 🙂 ale nie ten co chcialam bo aukcja sie skonczyla i nie ma juz na allegro takiej samej 😠 zla jestem bo kurde moglam szybciej to zamowic i bym miala to co chce. Ale trudno.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Kacha musi byc coś w powietrzu bo moja tez ostatnio fiksuje, w dzien to by spala i spala i to po ładnych pare godzin za to w nocy ciagle macha rączkami i musze spać przyklejona do niej (bo spi z nami w lozku odkad ma katarek) no i musze ja tulic i calowac inaczej nie śpi spokojnie 😮
Ja to zwalam na pogode. A jak twoja dzidzia wytrzymuje cala noc bez jedzenia? Bo moja rowno co 3 godziny chce jesc i spi dalej. Jakbym jej nie dala jesc to by smoczka polknela a do tego potem je tak lapczywie ze ciagle sie krztusi.
I wspolczuje z powodu samochodu ale skoro pogoda zla to przynajmniej sobie w domku cos porobisz 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Witam
Dziś słonko u nas też się schowało 😞 Moja też miała dzisiaj coś marudną noc a ten smoczek to czasami ratuje a niekiedy wyrzuciłabym go już przez okno 😠 Od 5.30 do 8 robię za podawacza smoczka co 10min.bo jak nie to płacz i tak latałam z łóżka do łóżeczka. A jak już zrobiłam sobie kawę to Zosia śpi w najlepsze i od 35.min.jakoś nie chce smoka 😮
Beata dobry ten jeż 🙃 🙃 🙃 🙃 A pomożesz mi w sprawie biurowe??
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...