Skocz do zawartości

Styczniowe dzieciaczki 2012 :) | Forum dla mam


skoreczka_m

Rekomendowane odpowiedzi

  • Mamusie
U mnie dzieci spia 😉 ja wykompana 😉( tu ukłon do mojego szfagra który mi ostatnio nianie naprawił wiec mogłam to zrobic na spokojnie 😉) i jem kolacyjke 😉

AAa pisałam rano ze Jakub mówił o braciszku chyba coś sobie w głowie zakodował bo dzis nawijał od nowa ale sam stwierdził ze jeszcze go w brzuszku nie ma ze bedzie jak Kinia urosnie i Kinia mu bedzie porzyczała grzechotki a on sie bedzie zajmował Kinia 😉 tak z nim rozmaiwalam jak z dorosłym tylko smiech tłumiłam 😉rozbraja mnie ten mój synek pózniej jak zapytałam to kiedy bedzie ten braciszek w moim brzuszku to stwierdził ze jutro 😉 a ja ze to niemozliwe bo taty nie ma do piatku to stwiierdził ze jednak bedzie puzniej 😉

A ja cos nie wiem czy znowu okresu nie dostane ...to by była przesada...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 11,1 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • skoreczka_m

    1635

  • Nikusia102_m

    1886

  • elka144_m

    1127

  • Kruszyna123_m

    1183

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusie
Nikusia to dobrze tylko zyczyc zeby tak było zawsze 😉trzymam za to kciuki 😉
heheh za to Kinia dzis płakała przy kompaniu chyba juz była zmeczona i dlatego no ale szybko przestała i spi jak aniołek musze ja tylko jeszcze podkarmic potem bo malutko zjadła mam wrazenie ze jej nie pasuje to ze za szybko z cyca mleko leci bo grymasi przy tej piersi co lepiej leciało od poczatku a z tej co mnie tak bolała pije staram sie z drógiej sciagac ale bez laktatora to nie za wiele idzie no na szczescie wypija ja jak spi i jak ja karmie zaraz po przebudzeniu
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
hej wrescie was nadrobiłam 35 stron umnie ok ale lece rozbieraqc łuzko mojemu bo spi na podłodze jutro chyba wracam do domu ale nei mam ochoty ale w koncu trzeba posparzatac na swieta


Skóreczka nie przejmuj sie ja za swoja szafe zabierałam się tydzien czasu ale udało mi się ja posprzątać

Anabel ja też miałąm zakwasy po arerobiku ale musze sie przyznac ze nie cwiczyłam od kad jestem u rodziców

Andzia ja już mam mult książeczek a prawie już wszstkie znam na pamieć ale Fabian lubi jak mu czytam wtedy zemna dyskutuje

kacha super ze zakupy udane

Elka ja podziwiam my bez nigdy od kad wiem ze jestem płodna 🙂 bo przez 19 miesiecy myslałam ze nie ale jest teraz Fabianek a narazie na drugie nie jesteśmy z M gotowi wiec wolimy uważać

Ja tam wole żeby moj mąż mi już nie kupował ubrań bo bym chodziła w mini która ledwo by mi tyłeczek zakrywała i w szpilkach 20 cm i najlepiej o długości do ud ja już sie mieszcze w ubrania przed ciąży chociaż nie wszsytkie np w spodnie prawie żadne bardzo poszerzyłam się w biodrach chociaż nic nie wyżucam bo mam cichą nadzieje ze jeszcze sie w nie zmieszcze

Pemii właśnie u mnie o to chodzi ze nie mam przykrecania a nie bede kupowac wszsytkiego bo za 20 lat bym się do siebie nie wprowadziła jak ja to do nich mowie ja mam w co pieniądze inwestować ale moj już dał szkołe bo się w kurza ze nie chcem wracać do domu co najlepsze bo teraz jak nas nie ma to wogóle nie pala a jak byłam i prosiłamzeby nie palić to palili chodzi mi o tescia bo tesciowa wiedziałą ze nei wolno i to rozumiałą a on nie

Adzia82 ja mam ten sam problem co ty nie mogę sie dogadać z M ale od kąd jestem u mamy co raz wiecej widze ze zbliża sie do mnie mimo ze śpimy tu razem jest wszsytko jak w domu

Anabel moj teściowa to rozumie ale teściu poprostu szukał zaczepki jak teściowa zobaczyła mnie z torbami to wpadła w szał myślałąm ze go pobije

Nikusia Emilka jest przeurocza kto to wie może ze Skóreczką bedziecie teściowymi :P

Dziewczyny dla mnie poród dentysta to nic ale szpitala w każdej postaci się boje jak ma isc to odrazu mi słabo


MartaMay tesciow kontra zięć masakra współczuje nie wiem co ci poradzić bo moj tata jak raz wzioł wedke mojego coś mu tam po przestawiał to moj nad woda nie mógł tego przestawić to połamał wedke i wrzucił do wody a ja stałam zamurowana ale a ni jeden ani drugi nic do siebie nie syczeli wiec nie wiem a na poprawde chumoru zostaw Gabrysie z mama a ty idzi z mezem na kolacje mi to pomogło
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzieki Wielka 🙂

Dziewczyny - moja znajoma wlasnie wygrala konkurs na facebooku (trzeba bylo napisac dlaczego wlasnie ona ma wygrac ten konkurs) Przeczytajcie jaki wierszyk stworzyla - tez bym chciala miec taka radosc zycia!!!!

"Dlaczego ja? A dlaczego by nie?
Jestem kobietą, która wie, czego chce
Gdy lato swym ciepłem ciało me tuli
W srebrnej do kolan biegam koszuli
Stopami trawę miękką dotykam
I tulę każde drzewo, które napotykam
Wznoszę ręce ku miłości słońca
Czując się częścią tego gorąca
Dlaczego ja? A dlaczego by nie?
Jestem kobietą, która wie, czego chce
Jesienią wśród złotych liści wciąż tańczę
Trzymając w swych dłoniach słodką pomarańczę
Pozwalam by deszcz włosy me smagał
A wiatr pod górę wchodzić pomagał
Dlaczego ja? A dlaczego by nie?
Jestem kobietą, która wie, czego chce
Zimą po leśnej wędruję głuszy
I szukam mojej jemiołowej duszy
Butami śnieg rozgniatam skrzypiący
I wiem, że choć zimny, w środku jest gorący
Bo ta radość moja go rozpala i grzeje
Dając mi na piękną wiosnę prawdziwą nadzieję
Dlaczego ja? A dlaczego by nie?
Jestem kobietą, która wie, czego chce
A gdy wiosna nadchodzi, szukam przebiśniegów
Wciąż zapracowana, zatrzymuję się w biegu
Suknię długą zakładam, całą we fiolecie
I ciekawie się rozglądam po tym pięknym świecie
Wiem, że coś nowego, dobrego się budzi
Co przyniesie radość do nas, zwykłych ludzi
Dlaczego ja? A dlaczego by nie?
Jestem kobietą, która wie, czego chce
Jesienią chcę liści, a zimą chcę śniegu
Wiosną chcę zieleni, a latem chcę słońca
Bo jestem kobietą, która choć wciąż w biegu
Niezależnie od pory, wiecznie jest gorąca.
A tej wiosny bym chciała włosy pofarbować
Zmienić cienie do powiek, trochę powariować
W uszach kolczyki Blossom móc z dumą nosić
I z radości istnienia, zamiast chodzić – się wznosić.
Niechaj zebrane w nich krople wiosennej rosy
Rozświetlają mą twarz, me oczy, me włosy...
Dlaczego ja? A dlaczego by nie?
Jestem kobietą, która wie, czego chce..."
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Adzia ja miałam przy porodzie problem z urodzeniem się barków i Mały urodził się przyduszony – zero oddechu, czyli zamartwica… 🥴 😞

Elka no to jak się nie zabezpieczasz, to niedługo brzuszek może Cię czekać 🙂 – może czekać, a może jeszcze nie, w każdym bądź razie nie będziemy zdziwione 😜

Nikusia dzięki za pochwałę avatarka – widzicie ten obraz w tle? Mały może gapić się na niego godzinami 😁 Nie wiem co on tam widzi 🙃

Kupiłam sobie sweterek, 2 bluzki rozpinane do karmienia piersią i płaszczyk na wiosnę. A i Małemu skarpetki „I love Mummy, I love Daddy” i „I’m little boy”. Muszę jeszcze wybrać się kiedyś do fryzjera, żeby lepiej się poczuć 😎

Nikusia słyszałam(mówili w „Dzień dobry TVN”) i czytałam (w gazecie „Dziecko”) ostatnio o tym, żeby tak nie usypiać dzieci, bo dziecko płacze, żeby nas przywołać, a jak nie będziemy reagować na płacz podczas zasypiania, one będzie płakało i zdawało sobie sprawę, że nikt nie przychodzi i zostało same – podobno będzie to miało fatalne skutki. „Dowie się, że jest same, smutne, zrozpaczone, może płakać i wzywać rodziców, a oni i tak nie przyjdą. Długotrwały płacz to dla dziecka utrzymujący się stres, który zaburza prawidłowe funkcjonowanie”. A o metodzie wchodzenia, podawania smoczka i wychodzenia, a potem przychodzenia po coraz dłuższym okresie piszą „Gdyby chodziło o identycznie oprogramowane maszyny lub roboty, można by zastosować się do tej instrukcji. Ale dziecko i jego rodzice to niepowtarzalny, jedyny na świecie układ. Żadne wyliczenia i zalecenia nie będą trafniejsze niż intuicja mamy. (…) Słuchając płaczu zza zamkniętych drzwi i reagując na wskazania zegarka, a nie na prośbę dziecka, nie zapewnią mu spokojnego snu” ; „Bo choć może to zadziałać, skutki nie będą wcale dobre!”

Elka no jakby nasze dzieci były parę minut przyduszone, to albo zgon, albo poważne problemy ze zdrowiem 😞 Nie myślmy o tym, na szczęście wszystko jest okej 😘 Dla Ciebie i Jasia 😘

Tak, w związku z zamartwicą miałam na wypisie kontrolne USG mózgu (przezciemiączkowe), a takie skierowanie może wystawić tylko neurolog.

Też muszę umówić się do dentysty 🤢 Wizyty się nie boję, tylko martwią mnie fundusze 😁

Nikusia mnie też moje szycie czasami ciągnie, a powiedział mi gin że dlatego, że taką sporą bliznę mam 🤨

Elka ja też mam odcisk stópki w takiej ramce i obok tego zdjęcie dziecka – super to jest! 🙂

Kacha ja czytuję kryminały Agathy Christie.

Skoreczka i Anabel mi zabrali w szpitalu kartę ciąży, ale przy wypisie mi oddali i mam na pamiątkę 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Dzień dobry od 5:20 😆 ale poza tym caaała noc przespana 😎
Już jestem po śniadanku i zaraz zrobię kawusię 😉 i będę czekać, aż się któraś na forum pojawi 😁

🙃

Beata no to zakupki udane 😆 Fajowo! A co do Agathy Christie to jakoś nie umiem się przekonać 🥴 Nie pamiętam już, którą jej książkę czytałam ale za wiele ich nie było. Za to Cobena uwielbiam 🙂
MartaMay 😲 wow jaki wiersz 😆 Nie dziwię się, że wygrała 🙂
Wielka jaki Ty masz avatarek śliczny 🤪
Anabel Wszystkiego naj naj najjjlepsiejszego z okazji 3 miesięcy 🤪 😘
zupa skrzydełkowa Skoreczki 😁 nieźle 😁 😁
Nikusia
i co synkowi odpowiedziałaś??? 🙃
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
dzień dobry
ja już wypiłam herbatkę lece sprztac puki mały spi bo o 12 na spacerek a cieplutko się zapowiada

Beata super ze zakupy się udały ja też bym się chetnie wybrała do fryzjera

kacha ja już jestem ale zaraz znikam pojawie się jak posprzątam

MartaMay wierz piękny

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Czesc 😉
Wielka to ja myslałam ze tesciowa wyzywała na Ciebie ze sie wyprowadzasz a tu na tescia 😉

Baetka ja sie zgapiałam z ta karta ciazy bo pamietałam ze synka mi zabrali i miałam pamietac zeby teraz mi oddali a tu klops zapomniałam...

Kacha dziekuje w imieniu Kini 😉

U nas dzis pochmurno chciałam jechac do miasta ale teraz sie zastanawiam bo co bedzie jak zacznie padac ja ja to autobusem sie teraz poruszam bo autem maz pojechal na szkolenie... w e.leclerc ma byc promocja ciuszków dla dzieci 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Nikusia to synek dzis pózniej do szkoły szedł dał ci troszeke pospac 😉

Ja wstałam o 6 20 bo Jakub mnie obudził no i ocxzywiscie Kinia zaraz po nim ale lezała godzine w lózeczku wiec naszykowałam Jakubka do przedszkola i spokojnie mogłam sie zajac mala ale dzis strasznie grymasiła ehhh juz mam dosc w takich mometach...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Czesc kochane.
Straszna noc.
W wannie zasnelam wiec nie mialam juz potem sil tu wchodzic i poszlam spac. O północy nakarmilam małą a potem o 3:30 i jakos spac nie chciala, rozmawiac tez nie i marudzila mi godzine. Przytulilam ja i tak zasnela w koncu. No i kolejna pobódka o 7dmej znowu marudzenie. Znowu tulenie i usypianie jej calujac i glaszczac ją. Ja nie wiem co ona ostatnio ma z tym snem.
Ale gdzies czytalam ze chyba w 3 miesiacu dzieci zaczynaja sobie zmieniac rytm dobowy bo potrzebują mniej snu. Zobaczymy.
W nocy zas sie pokłocilam z moim 🤢 my to najwiecej w nocy sie kłocmy a co najlepsze rano juz jest ok jakby nigdy nic. No ale meczy mnie to juz.

Wiersz piekny 🙂ma dziewczyna talent
Anabel super ze juz dobilyscie do 3 miesiecy! 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Wielka jak nie jestes przekonana do konca zeby wracac to nie wracaj. Daj im zatesknic i moze sobie przemyslą swoje zachowanie (znaczy tesciu). A twój tez przy okazji zobaczy ze jestes twarda babka i tak latwo nie dasz sie udobruchac 😉 a jak ci dobrze u rodzicow to sobie jeszcze troszke odpocnij a potem wrocisz naładowana energią i pozytywnym nastawieniem. Trzymam kciuki zeby sie ułozyło! 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Dzień dobry 🙂
U nas tez jakoś noc do bani, mimo ze maluszek spał to wszystko inne jakoś nie sprzyjało spaniu np. zakochany kundel 😠 . Mój pies przezywa cięzka, niespełniona miłość i piszczy 😎
Dziękuję za docenienie moich zdolności kulinarnych 😁 😉

Adzia musiałaś rzeczywiście byc zmęczona skoro usnęłaś w wannie 😮 Może dziś bedzie lepiej 🙂
Wielka uśmiałam się z tego ubierania w mini i w szpilki 😁

Wiecie co wolę prozę niż lirykę ale gratuluje wygrania konkursu 🙂 🙂 🙂

Miłego dnia 😘
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Hej hej ja od 6 nie śpię,ale Nikoś trochę zasnął teraz ale śpi tak czujnie że pewnie zaraz będzie pobódka.
Anabel wszystkiego najlepszego dla Kini z okazji 3 miesięcy!!! 🙂 Też mnie denerwują takie sytuacje jak jestem sama z 2 dzieci i Nikoś jeszcze marudzi to nie raz nie wiem za co mam się najpierw zabrać.Ostatnio w tym tygodniu codziennie praktycznie byłam sama bo do południa mąż w pracy Miłoszek w przedzskolu a po południu sama z 2 do wieczora, musiałam Nikusia wykąpć, nakarmić położyć spać i Miłoszka też, a jeszcze jak Niko marudził to miałam dosyć.Mąż wracał o 21 jak już dzieci spały i myślał że pewnie taki poukładany dzień był cały 😉
Kacha to widzę że noce ładnie przesypiacie, też bym tak chciała choć nie narzekam bo raz mam pobudkę ok 3 zawsze także nie jest źle
Wielka mi się nie chce sprzątać mam mega lenia!!!! 😉
Marta May wiersz naprawdę ładny, sama kiedyś pisałam wiersze 🙂
Nikusia a Twój synek ile ma lat?ja się boję włąśnie etapu szkoły u Miłoszka, zacznie się nauka, a najgorsze to siedzenie dziecka w świetlicy bo raczej to go czeka niestety i czekanie ąz my go odbierzemy
Beata Ty lubisz czytać kryminały a ja też lubię akurat nie kryminały ale inne książki, tylko teraz nie mam czasu niestety 😞
Miłego dnia dziewczynki, jak Nikoś się obudzi to wybieramy się na spacerek.Pojutrze chrzciny i już mam strach jak to będzie, pa pa
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
A jeszcze coś napiszę bo Nikoś śpi jednak dalej 😉
Mam dylemat bo na chrzciny mam białą bluzeczkę i śpiochy po Miłoszku ale i tak do Kościoła na wierzch musi mieć kombinezon a ma taki błękitny z polarku i to mam zamiar mu ubrać,chyba może tak być?Przecież dziecko nie musi byc całe na biało, tym bardziej że będzie we wózku tylko na moment chrztu go wyciągniemy, a jeszcze dostałam taki ręcznie robiony pled w kolorze ecru więc mogę na to mu narzucić.Tak zrobię bo specjalnie nie będę kupować białej kurteczki przecież
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
KingaS chrzciny szybko zleca zobaczysz. Nie ma czym sie martwic bo dzieciaczki zazwyczaj spia w kosciele. Tzn te male bo ja chrzcilam jak Ania miala ledwo miesiac i przespala cala uroczystosc, nawet jak ksiadz polewal woda 😉 tylko jedno oko otworzyla i z byka na ksiedza spojrzala i znowu poszla spac hehe :P
A bierzesz wozek do kosciola? Bo jak nie masz tego w planie to musze powiedziec ze to dobr pomysl brac wozek, ja nie bralam i potem żałowałam :/ cala msze na rekach ja mialam.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Adzia dzięki za pocieszenie, a kombinezon jest taki z polarku, jak jedziemy na spacerki to też mu to zakładam tylko.Musi coś mieć cieplejszego bo w samych śpiochach pod kocykiem we wózku to byłoby mu pewnie za zimno tym bardziej jak on leży i się nie rusza, zmykam już teraz bo się obudził
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Adzia dzięki za pocieszenie, a kombinezon jest taki z polarku, jak jedziemy na spacerki to też mu to zakładam tylko.Musi coś mieć cieplejszego bo w samych śpiochach pod kocykiem we wózku to byłoby mu pewnie za zimno tym bardziej jak on leży i się nie rusza, zmykam już teraz bo się obudził
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Adzia chciaął bym nie wracać ale musze jechać ogarnąć dom na świeta to nie prosta sprawa u mnie

Kinga ja jestem u rodziców już tydzień

Skóreczka jak bocika mego on to by chciał zebym z tyłkiem na wierzchu chodziła jak cos mi pokazuje to mowie matka dzieciom jestem a ty mnie chcesz w szpile po swzyje ubrać jak bede schodzić z wózkiem po schodach to wyrżne orła
Ach ta nie spełniona miłość no tak kwiecien juz za rogiem jak to mówią
STYCZNIU konie 🤪
W LUTYM słonie 🤪
W MARCU koty 🤪
W KWIETNIU psy 🤪
A W MAJU MY 😜
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...