Skocz do zawartości

Styczniowe dzieciaczki 2012 :) | Forum dla mam


skoreczka_m

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 11,1 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • skoreczka_m

    1635

  • Nikusia102_m

    1886

  • elka144_m

    1127

  • Kruszyna123_m

    1183

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusie
Skoreczka może jutro będzie lepiej 😘

Dziewczyny, jak wychodziłam ze szpitala, to wypełniałam taką ankietę i w "nagrodę" otrzymałam "Niebieskie pudełko" z próbkami dla noworodka i trzy numery "Twoje Dziecko" wydanie internetowe - jeśli któraś z Was byłaby zainteresowana, to mogę przesłać, żebyście sobie poczytały 😉 Na razie przesłali mi numer kwietniowy. Jeśli ktoś chce, to napiszcie mi na priv swoje maile 🙂

Ela dzięki za przypomnienie o przestawieniu zegarka, bo bym tego nie zrobiła 😁 Oklask leci 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Dziewczyny ja zawsze czekam tak na weekend a potem on podobny do innych dni. Z tym, że wczoraj mój miał "wyjście" i ja wstawałam do Emilka. No, ale ostatnio ja wychodziłam więc nic nie mogłam powiedzieć. Jeszcze jak wrócił to mu się buzia nie zamykała bo musiał mi wszystko opowiedzieć 🙃 🙂
A ja wczoraj dłużej na necie posiedziałam, popisałam na gg z koleżanką. Poszłam się kąpać i nagle Emilka krzyczy. Z tym, że na jednym krzyknięciu się skończyło i nie musiała wyskakiwać z wanny 😜
Wyrozumiała córeczka dała się mamie popluskać 😁 😁 😁
Stwierdziłam, że ją nakarmię zanim pójdę spać, bo by mi się za 1,5 godz do kamienia obudziła. 😉 i jadła o 23:30 a potem ok 4. 😜
Urszulka mi było głupio jak Emilka była mała, ja karmiłam i tyle gości w domu. Najpierw wychodziłam do drugiego pokoju, ale jak ktoś przyszedł przed południem to nie wyjdę na 30min z pokoju. (bo tyle potrafiło trwać karmienie). Potem doszłam do wprawy jak przystawiać i się nie odkrywać.
Beata kiedyś się zaczytywałam w tych gazetach a teraz jakiś mnie nie kręcą. Jak coś tam będzie interesującego to napisz 😜 ja wolę szukać informacji w necie jak mam problem. A opisy porodów z gazet "jak to ból ją uszlachetniał" itd to omijam z kilometra 😁 😁
Skoreczka pozytywne fluidy przesyłam i oklaski na poprawę humoru 😘 😘
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
hejka
tu faktycznie pustki. 🙂
Zwlekłam się z łóżka, mąż śniadanko naszykował 🤪
W nocy od wstawał do Emilki ale ja ją szybciej słyszałam i go budziłam. Szczególnie, że część to było podanie smoczka.
Dziś przyjdzie do nas teściowa i chyba ławki wyciągniemy i sobie na świeżym powietrzy posiedzimy 🙂
Kruszyna dziś się dobrze śpi 😁 😁
Kinga gratulacje dla Nikosia 😘 😘 😘
miłego dnia, ale będę jeszcze zerkała co piszecie 😜
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Hejka
My wczoraj cały dzień na podwórku byliśmy 🙂 dzisiaj też pójdziemy na spacerek 🙂
Okres znów dostałam i brzuch mnie boli 😞
Kruszyna U mnie 🙂cała góra jest wolna i zawsze babcia mówiła przed śmiercią,że ja mam tam mieszkać 🙂 A co do Andrzeja to mu wczoraj powiedziałam wszystko i chyba nic sobie z tym nie zrobił...
ehh Miłego dzionka 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Dzień dobry 🙂

Ja tez na chwilke bo chłopaki ciagle coś chcą 😎 Mały lezy w łózeczku i boksuje rączkami maskotkę, kocham jak to robi 🙂 a większy ma pokłady niespożytej energii i pobiegł do dziadka.
My pojedziemy na jakaś wycieczkę 🙂

Nikusia i Beata
dziękuję 😘 chyba pomogły te fluidy 🙂 Dla Was oklaski 😉
KingaS gratulacje dla Nikusia!!!
Kruszyna to wypocznij na allegro i na grillu...alegro to specyficzny rodzaj
wypoczynku 🤪

Dobra biegnę 😘 Miłej niedzieli!!!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Hej dziewczynki DZIĘKUJEMY BARDZO ZA ŻYCZENIA I PAMIĘĆ!!!Napiszę krótko bo teraz nie mam tyle czasu że wszystko wyszło super, przede wszystkim Nikodem był taki grzeczny że wszyscy byli w szoku, spał cały czas, mszę też przespał nawet moment polewania główki i na imprezie też spał 🙂 Napiszę potem obszerniej, miłego dnia!!!!pa pa
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Ale pustki 🙃 🙃 🙃
U nas słonko pieknie świeciło cały dzień ale wiatr był zimny 😮
A tu byliśmy dziś 🙂

[URL=http://imageshack.us/photo/my-images/31/dscf8347d.jpg/][IMG]http://img31.imageshack.us/img31/7440/dscf8347d.jpg[/IMG][/URL]

Uploaded with [URL=http://imageshack.us]ImageShack.us[/URL]

Dworek Zygmunta Krasińskiego.

W ogóle fajny dzień 😉 Na pewno inny niż inne dni 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
No no, nle bylo mnie tu dwa dni i mysllam ze bedzie sporo do czytania a tu szok, pustki heh no ale co sie dziwic, taki piekny weekend trzeba wykorzystac na maksa 🙂
U nas troche nerwowo bylo, mala nadal nie chce kapieli i wrzezczy z byle powodu a takie grzeczne dziecko to bylo 😉
Za to dzisiaj jest troche lepiej.
Pogoda bylaby idealna gdyby nie ten wiatr.
Nikusia moja tez za duzo nie wypija i butelka 125 ml mi wystarcza bo ani razu nie dalam jej tak duzo na raz. Najwiecej to 100/110 mi wypija ale to tylko raz w nocy kolo 3ciej a tak to jada po 60/70 ml ale w sumie dosc czesto jada bo co 2h w dzien i co 3h w nocy. A u was jak to wyglada?
We wtorek mamy kolejne szczeoienie,az sie boje tego krzyku 🤢
Kurde juz 10 min to pisze 😉ale tak to jest jak sie pisze 1dna reka 😜
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hej dziewczyny 🙂

No rzeczywiscie tu dzis pusto 🙂
Ale skoro ladna pogoda to nalezy korzystac jak najwiecej! My wczoraj bylismy na spacerku - ale bylo super, latalam z aparatem po krzakach jak szalona hahahha 🙂 cale kolana mialam brudne a i jeszcze pokrzywami sie w lokiec poparzylam 🙂 wypuscic Marte na lono natury....
U nas juz o niebo lepiej - maz i mama zaczeli znow rozmawiac, wiec ja jestem szczesliwa i dzidzia tez 🙂 Dzisiaj ustalilismy plan dzialania (praca, nowy dom itp) - tylko ze jeszcze mama musi go zaaprobowac (bez niej nie ruszymy) a jutro ide na WF!!!!!!!!!!!!!!! Juz sie nie moge doczekac, ale bede polamana a potem nie rusze sie z powodu zakwasow 🙂 ale uwielbiam to!!!!!!! 🤪 🤪 🤪 🤪 Juz prawie rok nie dalam sobie porzadnego wycisku
Bede Wam zdawac relacje z postepow mojego odchudzania 🙂 🤪 🤪
Sciskam Was mocno!
Buziaki
M
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Wczoraj otworzyliśmy sezon grillowy 🙂 Nikt nie pamięta czy w marcu już grilowalismy 🙂 Pogoda dopisała choć wiało mocniej niż w sobotę,ale siedzieliśmy w słonku więc było super 🙂
Zosia zrobiła mi pobudkę o 6ej teraz usneła a ja chyba coś porobię póki jest spokój 🙃
Kinga Gratulacje dla Nikusia i dobrze,że już po wszystkim 🙂
Skoreczka twój dzień był inny taki super dworek zwiedzaliście 🙂
Adzia a my mamy odwrotnie Zosia płacze jak jest koniec kąpieli,ale teraz to na pewno już się odzwyczai 🤨
Beata a ty sama będziesz wszystko szykować ??
Marta May trzymam kciuki za wytrwałość w ćwiczeniach 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Czesc dziewczynki 😉
Wczoraj tylko was poczytałam bo na komurce meza siedziałam bo mnie do kompa nie dopuscił zła jestem na niego chyba musze z nim pogadac bo juz mam dosc wczoraj byłam tak padnieta ze poszłam spac razem z Kinga miała tak ciezki dzien ze szok musiałam sobie budzik nastawic zebhy ja nakarmic koło 22 bo wiedziałam ze nie dam razy dotrzynmac...

Dzis od rana zimno ale pózniej bedzie cieplej to ide na podwórek dywan prac ....to zamiast cwiczen 😉

Wogule ostatnio przestałam sie wyrabiac ze sprzatanmiem...i straciłam rachube... bo myslałam ze swieta sa w tym tygodniu... kolezanka mnie uswiadomiła ze nie bo chciałam do chrzesniaka z" zajacem" jechac ☺️ ☺️ ☺️
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...