Skocz do zawartości

Styczniowe dzieciaczki 2012 :) | Forum dla mam


skoreczka_m

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 11,1 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • skoreczka_m

    1635

  • Nikusia102_m

    1886

  • elka144_m

    1127

  • Kruszyna123_m

    1183

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusie
Kinia od jakiegos czasu była marudna a teraz sie uspokoiła a na dziąsełkach widze delikatne kreseczki a podobno dziecko jest naibardziej marudne jak zabek przechodzi przez dziąsło a nie przebija skóre pamietam takie kreseczki jak Jakubowi sżły ząbki wiec mysle ze to to zobaczymy 😉 poza tym Mał sie slini i cały czas moze obgryzac sobie paluszki 😉

Kruszyka czuje sie kiepsko kichanie katar kaszel ledwo dycham i do tego dzis jeszcze ból kregosłopa no i dwojka dzieci na głowie jedno chore drógie zasmarkane 😉 na szczescie Kiniusia od 3 dni ładnie spi w dzien wiec jakos daje rade ale odliczam czas kiedy Daniel przyjdzie z pracy no co prawda mi za duzo nie pomoze ale chociaz z Jakubem do lekarza pojedzie bo strasznie dusi go kaszel no i z nosa mu leci ...

Kacha tak dobrze doczytałas ze zapisał mi antybiotyk za 90 zł ehhh mam nadzieje ze jak maz pójdzie do lekarza (idzie dzis do laryngologa) to on mu wypisze recepte na 50 % a nie na 100 %...bo wykupiłam tyko 6 sztuk tego antybiotyku a jeszcze 14...zawsze 30 zł w kieszeni...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Skoreczko Gorszy jak ten maluszek placze jak mu te zabki wychodza 😉 😉 no ale kazdy musi przez to przejsc...
Ide obiadek robic na dzis wyjełam z zamrazalki mielone takie doprawione tylko do usmazenia no i ryz mi od wczoraj został to przesmaze do tego jakas sałatka ze słoika na szybko...i bez wiekszego wysiłku.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Nikusia tak bardzo mi przykro! 😞 Trzymaj się 😘
[URL=http://imageshack.us/photo/my-images/152/przytulenias.jpg/][IMG]http://img152.imageshack.us/img152/7198/przytulenias.jpg[/IMG][/URL]


Kinga ja słyszałam, że w pokarmie może utrzymywać się nawet to 2-3 dni.

Kacha powiedz bratu, że będzie chrzestnym przy następnym dziecku 😉 - ja tak swojemu powiedziałam, bo brat męża będzie chrzestnym Aleksa.

Kruszyna wielkie dzięki w imieniu Aleksa 🙂

A my niedługo jedziemy do ortopedy zobaczyć co z bioderkami - ciekawe co powie...

Miłego dnia 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Beata8811 napisał(a):

Kacha powiedz bratu, że będzie chrzestnym przy następnym dziecku 😉 - ja tak swojemu powiedziałam, bo brat męża będzie chrzestnym Aleksa.


Tak mu powiem... Już o tym myślałam. Tylko nie wiem czy będzie to następne hihihi przecież specjalnie dla brata się starać nie będziemy 🙃 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Beata to i ode mnie życzonka dla Aleksa 🙂 Jednak zawsze dziwi mnie to ze ten kalkulator liczy dniami i wychodzi na to że twój synek jest z lutego 😎
Anabel każdego maluszka to czeka 😉

Moje dzieci śpia, nic dziwnego jest okropna pogoda: wieje, pada, i jest zimno 🤢

W ogóle jakis taki niemrawy dzis dzień 🤢
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Hejka przyszłam na chwilkę Was poczytać i pomyśle o czymś innym, biegam od rana i wszystko załatwiam. Podejście niektórych osób 😠 😠 😠 😠 jeszcze znowu muszę do księdza pojechać itd.
Dziękuję za wyrazu współczucia.
Kruszyna ja dziś na dworze tak przemarzłam, że najchętniej bym kożuch nałożyła.
Adzia i Kacha jak mnie ktoś pyta ile Emilka zjadła to mówię tyle ile było gotowego mleka (np 90ml +3 miarki=100g) i mówię, że zjadła 100ml.
Adzia walcz o laktację jeśli tylko mała chce.
Pamii18 moja tak gada, aż słychać jak słucha swój własny głos i się cieszy. Tak jakby śpiewała, trudno się nie śmiać z tego.
Skoreczka Adzia mi koleżanka mówiła o zagęszczeniu mleka, żeby mała w nocy spała ale chyba wolę, żeby jadła bo mało zjada. I ta koleżanka to autorytetem dla mnie nie jest a wprost przeciwnie. Wiem, że ona zagęszcza.
Anabel to miejmy nadzieję, że Kinia spokojnie ząbkowanie przejdzie.
Beata 😘 😘dla Aleksa
A moja Emilka dziś marudna jak nie wiem, jeszcze na chwilkę z siostrą została to siostra sobie z nią nie umiała rady dać. A rano jak załatwiałam to zabrałam ją ze sobą.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Elka ta w bocianki? 🙂 ja mam oprócz tej w owieczki i różową w kratę z króliczkiem 😁...

Adzia ja mojej daje zwykłe bebiko, ale położna poradziła raz dziennie dawać bebiko ha i jest różnica ogromna,.. zwykłe bebiko jest o wiele smaczniejsze od tego HA... więc może to wlasnie tu tkwi problem ze cyc jest slodki a mleko juz nie 😜...

skoreczka jak dobrze ci przybiera to mysle ze nie ma problemu... a po zdjeciach nie widac zeby byl tluscioszkiem 🙂

Kacha ale ta twoja córcia podobna do ciebie 🙂

Beata najlepsiejszego Aleksowi !! 🙂

Mleko ja mówię tyle ile bylo wody bo u mnie np po rozrobieniu robi się pianka i nie do konca wiadomo ile tego jest... a pianki mała i tak nie zjada....

Po spacerku jesteśmy, mąż i mała śpią a ja mam chwilkę dla siebie :P... pewnie Młoda zaraz się obudzi bo o 17:30 pora karmienia 😜...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Adzia ja czytałam, że jak dziecko mało je, to nie należy go oszukiwać zagęszczając mleko, ale nie wiem jakie są rady jak dziecko jest żarte 😜

My po kontroli bioderek - wszystko jest okej, nie ma żadnych specjalnych zaleceń typu pieluchowanie. Dostaliśmy skierowanie na USG kontrolne bioderek. Jedynie co, to powiedziała, że ma duże fałdy na nóżkach, ale może to być spowodowane jeszcze nie rozwinięciem się dobrze układu mięśniowego. A, i wspomniała, żeby Małego kłaść na brzuszku, żeby sobie główkę i kręgosłup ćwiczył 🙂

Dzięki w imieniu Aleksa!!! 😘 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Nikusia pewnie Emilka wyczówa nerwowa atmosfere usciski ddla was...

Beatka super ze u was juz bioderka ok a to teraz usg nie mieliscie???

Urszulka ja karmie piersia i mała budzi sie raz w nocy ale jak karmiłam synka to on wstawał czesciej 😉

Wiecie co Daniel pojechał z małym jeszcze raz do lekarza bo nie dajemy rady mu podac antybiotyku niedosyc ze mały nie chce bo niedobry jak juz wzioł to po chwili zwrócił juz nie mam pomysły no i jestem ciekawa czy mu zastrzyki zapisze;( ehhhh a jeszcze dodam ze jak wrócili od lekarza to mały mial 39,3 temperatóry....
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...