Skocz do zawartości

Styczniowe dzieciaczki 2012 :) | Forum dla mam


skoreczka_m

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 11,1 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • skoreczka_m

    1635

  • Nikusia102_m

    1886

  • elka144_m

    1127

  • Kruszyna123_m

    1183

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusie
Hejka
Kuba dziś w domu bo egzaminy do gimnazjum piszą a ja pospałam. Nie umiałam się po wczorajszym lataniu z łóżka zwlec. Wieczorem jeszcze przyjechały siostry i gadałyśmy dość długo.
Jeszcze mam na dziś kilka spraw do załatwienia, ale mój w domu to będę miała auto.
Emilka się rano obudziła i tak dyskutowała 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Hej dziewczyny, ja na chwilke jak zwykle 😉
Niko śpi więc machnę jeszcze 2 okna, wczoraj umyłam też 2 po południu i więcej nie mogłam bo Nikoduś nie spał.
Beata to dobrze że bioderka wporządku!
Kruszyna to może wpadniesz do mnie i zrobisz pranie 😉też mam tyle że codziennie pralka będzie chodzić do świąt, a dzisiaj firany 🙂
Skoreczka u nas też coś słońce się przebija przez chmury także niedługo na spacerek pojedziemy
Anabel faktycznie Wam się porobiło z tymi chorobami ale miejmy nadzieję że do świąt się wychorujecie, życzę Wam tego!A co do Jakuba to nie miał czasem antybiotyku Klavax czy coś takiego?bo mój Miłoszek wszystkie może brać ale jak kiedyś wziął ten to dorazy wymiotował, okropny w smaku jest!
Kasiulka już niedługo zobaczysz Fabisia, a na zatoki polecam sinupret.Moj brat miał problemy z zatokami i to brał naprawdę dobre albo sinulan forte, bardzo oczyszcza zatoki, naprawdę skuteczny polecam!
Elka a jak po apelu, też wczoraj wspominałam naszego Papieża, zaczęłam wieczorem oglądać dokument o Nim i zasnęłam.U nas są zawsze w ten dzień organizowane koncerty na cześć Papieża ale wczoraj ponieważ jest to Wielki Tydzień to nie odbył się niestety.Jak ten czas szybko leci już 7 lat!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Beata dobrze że z Aleksia bioderkami wszystko w porządku 🙂 Ja dopiero wczoraj dodzwoniłam się do ortopedy i umówiłam nas na wizytę kontrolną dopiero na 11.05 ;/..

Skoreczka tak u nas co 3-3,5h w dzień i 1 raz w nocy 🙂... i mała taksięw sumie domaga jedzonka 🙂

Kasiulkka ja na zatoki piłam theraflu zatoki... 3 saszetki mi starczyły 🙂

U nas dziś pogoda w miare... widać że nie jest wietrznie więc jak mała wstanie to wybywamy na spacerek i kawkę do szwagierki :P...

Wiecie co? moja mama zostawila jedne śpioszki moje jak bylam mala... dość zadbane 😉 i wczoraj założyłam je Laurze xD już są dobre :P i powiem wam że dziwnie tak patrzeć na własną córkę która ubrana jest w moje śpioszki xD...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Fajny poniedziałek wczoraj miałam 😆 Z mężem spędziłam bo miał wolne a wieczorem wpadli do nas znajomi, którzy zresztą u nas spali. Uśmiałam się i odstresowałam 😆 Natalka nas nie zawiodła i grzecznie przespała całą nockę tzn. o 4:30 a potem do 7 🙃.
No a dziś znów została sama, beznadzieja echhh 😞
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Czesc
Beatka no ja pytam bo u nas usg robił ortopeda odrazu na badaniu i to jest standardowe postepowanie.

Skoreczko Jakub jeszcze raz z nocy miał 39 stopni temperatóry rto było kolo 23 pózniej mierzyłam mu co godzine i koło 3 miał 38,5 wiec dostał lekarstwo i ja sie połozyłam spałam do 6,30 potem poszłam mała nakarmic i jeszcze z nia przespałam sie godzine pozniej mały wstał o 10 znów temperatóra no ale juz odstep wiekszy wiec jestem troszke spokojniejsza lekarka powiedziała ze to zapalenie oskszeli i dała mu inny antybiotym bo rodzinna przepisała mu antybiotyk który jest bardzoo niedobry i dlatego mały mógł go zwracac mam nadzieje ze ten pomoze no i ten młody chetnie bierze ...
Mała ma katar nadal z nim walczymy...
A o sobie to nawet nie pisze choc mysle ze gdybym przespała nocke to było by lepeij a tak to głowa mnie boli no i chorubsko meczy ...

Nikusia niedziwie sie ze zmeczona jestes ...

Kinga ten antybiotyk to Klacid

Kubus poszedł do babci ide mu rosołku ugotowac i jak Kinia pozwoli to sie chwilke połoze...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Czesc kochane.
My juz w domku. Byłysmy u alergolga, pani doktor powiedziala ze nie podejrzewa skazy ale dla pewnosci zrobilismy badania. Pobierali Anusi krew z żyly 😞 plakalysmy razem 😞 no ale za 2 tyg bede wiedziala co mojej malutkiej dolega.
A powiem jeszcze ze od wczoraj mieszam jej bebilon HA z bebilonem normalnym i mała chetniej juz wcina, aczkolwiek szału nie ma 🥴 nie wciskam jej jedzenia bo to i tak sensu nie ma a tylko ja bede stresowac. Widocznie teraz potrzebuje mniej jedzenia. Pani doktor tez powiedziala zeby sie tym jakos specjalnie nie przejmowac.
To poki kochany dziubek śpi to ide cos posprzatac.
Na razie kochane.

Nikusia mam nadzieje ze jakos sie trzymasz. Myslami jestem z Tobą (nawet jak mnie tutaj nie ma) buzi dla ciebie 😘 i małej. Pa
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Kacha ja nie mam dokad wracac po macierzynskim 🙂 a do pracy jakiejkolwiek planuje isc jak Ania bedzie miala rok albo półtora, to zalezy jak bardzo bede za nia tesknic hehe

A tak na marginesie to czuje sie zawiedziona, bo nikt nie pamietał o 3miesiecznicy Ani 😞 foch
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Dzieki 😉 😜
Oj leci leci, ale wiecie co, ja juz tesknie za tym jak ona byla taka malutka ze jedna reka ja trzymalam jak karmilam z cyca hehe 🙂 taka leciutka mala kruszynka. I co lepsze, ja znowu bym chciala mec takie male bobo 🙂)) sie zarzekalam ze szybo nie bede miala drugiego dziecka, ale chyba za te dwa lata sie postaramy o rodzenstwo 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Ja też Kasiulkę za to podziwiam. Czasem nie mamy wpływu na pewne rzeczy.
A u mnie beznadzieja 😜 siedzę w domu i ani mi się nawet myślenie chce o wyjściu z niego 😞 to żałosne! Mała śpi ale zaraz się obudzi bo nadchodzi jej pora na jedzonko. Byle do wieczora 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
A my po intensywnym spacerku 🤪

Dziewczyny a my jutro na badanie słuchu. Będę musiała tak zrobić aby mały usnął w przychodni i tam przez pół godziny bedzie urzadzenie sprawdzać fale. Myślę ze w przypadku mojego dziecka to jest nie do zrobienia. On mi tam nie usnie a nawet jakby usnał przy mleku to śpi jak zająć i co chwilke się budzi 🤢 Trzymajcie kciuki. Dobrze ze to jest badanie tylko profilaktyczne bo nawet jakby sie nie udało małego uspić to świat sie nie wali, bo wiem że słuch ma dobry, jednak jako matka wolałabym sprawdzić wszystko i mieć pewność na 100%. no i po co była mi ta opryszczka w ciąży 😠

Adzia całuski dla Ani 😘 😘. Nie fochaj się o moim Błażeju też kiedys zapomniano 😜
Kasiulka a ja naliczyłam na chrzciny 15 sztuk 🤪 Mamy podobne chrzciny 😉
Anabel ważne ze temperatura schodzi!!! No ale was dorwały te choróbska 😠 A może to Jakub z przedszkola coś przeniósł tylko dopiero teraz wyszło 😞

Dziewczyny dziś zobaczyłam rano swój brzuch i jestem mega szczęsliwa, fałda skórna jest minimalna 🤪 🤪 🤪 Wieczorami pobolewa mnie brzuch i myslę ze to jednak ta macica sie nadal kurczy, stad ta nagła zmiana wygladu mojego brzuszka 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Adzia Na szczęście będę z nim prawie tydzień 🙂 we wtorek już będę musiała wracać na studia,bo w środę już zajęcia raczej będę miała. Chyba,że godziny rektorskie ustalą,ale raczej wątpię w to.
Dobrze,że i tam nie mam aż tak daleko do domku 🙂 ponad godzina jazdy autobusem i potem ok.25 minut autem i jestem w domku
Skoreczka Mamy podobną ilość gości,a i między naszymi bobasami tylko 2 dni różnicy są 🙂
Jutro Fabiś ma szczepienieCiekawe jak przyjmie tą 5 w 1 🥴 🥴 U nas kosztuje ona około 156zł 😠 a miało być 120zł!!! ale trudno...
zaraz zmykam na uczelnię 🙂 do 16.30 mam dzisiaj zajęcia 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Kacha napisał(a):
skoreczka napisał(a):
Kacha wychodź na spacer, dziś jest pieknie na świecie 🤪 chyba ze masz jakąś depresję 😞


U mnie nie jest pięknie 😞 i chyba deprecha mnie dopada. Jaka ja jestem żałośnie beznadziejna!!!


Kacha
też mam takie dni, wtedy to nie mam ochoty wyskoczyć nawet z piżamy 🥴 Może jutro bedzie lepiej. Albo zrób sobie kawunie, weź kryminał i poczytaj 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
ja już małą na spacer zabrałam, pozałatwiałam kilka spraw po drodze. A teraz przyszłam Wam ponarzekać, bo wszystko na moją głowę spadło. Biegam, chodzę, jeżdżę i wszystko załatwiam. Pomaga mi szwagier. Jak dziś poszłam na cmentarz a tam grób mojego Taty nie posprzątany, to wzięłam i go umyłam, posprzątałam (a wiem, że miała to siostra zrobić). Dzwonię do niej i okazało się, że moje wszystkie siostry się na śniadanku i na kawę spotkały, i sobie siedziały. A potem jedna mi powiedziała, ze one dziś dużo roboty mają, bo muszą po ciuchy sobie jechać. 😠 😠 😠 a ja do domu pogrzebowego, do kopidoła, do pana który różaniec poprowadzi, zamówić ciasto, zwieść do restauracji, do księdza i jeszcze nie wiem gdzie.
Jestem zmęczona, mam nerwy i wszystkiego dość.
Sorry, że Wam marudzę, ale nie mam komu.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Nikusia po to jesteśmy 😘 Rozumiem co czujesz, jednak teraz kłótnia z siostrami to nie najlepszy pomysł. Chociaż ja bym pewnie nie wytrzymała 🤨 Nie dość, że przeżywasz to bardzo to jeszcze wszystko na Twojej głowie a wciąż jesteś mamą dwójki wspaniałych i potrzebujących Twojej uwagi dzieci. Ech. Podziwiam Cię jednak za to, że tak świetnie sobie dajesz radę.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...