Skocz do zawartości

Styczniowe dzieciaczki 2012 :) | Forum dla mam


skoreczka_m

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 11,1 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • skoreczka_m

    1635

  • Nikusia102_m

    1886

  • elka144_m

    1127

  • Kruszyna123_m

    1183

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusie
Hej dziewczynki wieczorową porą!
udało mi się umyć wszystkie okna dzisiaj, powiesić firanki, wyprać i wkońcu teraz usiąść 😉 ale powiem Wam że mam już dosyć, a męża nie ma więc znowu synków musiałam oporządzić 🙃
Przepraszam że nie odpisuję wszystkim, nie mam siły się cofać i czytać wszystko, mam nadzieję że wybaczycie 🙂
Anabel co do leku o który pytałam to faktycznie Klacid Miłoszek też tak reagował odrazu wymiotował to jest paskudne w smaku choć 1 pediatra powiedział mi kiedyś że ten właśnie antybiotyk przeznaczony jest szczególnie na zalegający kaszel, właśnie oskrzela itp.Życzę więc zdrówka dla Was!!!
Kasiulka widzisz to Twój Fabiś jak Kinia Anabel niedługo będą mieli ząbki 🙂 mój Miłoszek miał 1 ząbki jak miał pół roku ciekawe jak będzie u Nikodemka, czy tak samo?
Nikusia podziwiam Cię że ogarniasz to wszystko, na samo wspomnienie tego czasu serce się kroi, więc naprawdę masz wielką siłe w tym wszystkim!Trzymaj się mocno!
A Elka coś milczy czy nie doczytałam?pewnie zajęta jest przyszykowaniem do chrzcin?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Mój synek śpi od 20:30, mam nadzieję, że na całą noc 😉

A to ja dzisiaj sobie poklaskałam, bo dawno tego nie robiłam 🙂

Dziewczyny czy wiecie do kiedy trzeba nosić dziecko do odbicia? Czy może jest tak, że powoli nie będzie się odbijało i wtedy już nie trzeba? Jak to jest…? 🤔

I wiecie co… wkurzyłam się bo patrzę, a na materacu są odgniecenia od główki. A wiem, że tak nie powinno być! 😠

A zauważyłyście, że dzieciom pulsują ciemiączka? Mi mąż dopiero dzisiaj pokazał jak Mały spał 🙃

Kacha mi też samotność nie służy 🤨

Kasiulka wczoraj widziałam reklamę tych kropelek Camilii w telewizji 🙃
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Beata jeśli chodzi o odbicie, to chyba indywidualna sprawa u dzieci, bo jeśli dziecko jest spokojne nie ulewa i nie ma problemów z odgazowaniem to chyba nie potrzeba nosić do odbicia, no a jeśli dziecku ulewa to podstawowa sprawa to właśnie odbicie, co oczywiście nie zlikwiduje ulewania ale na pewno zmniejszy je,Mój Miłoszek jak miał pól roku i siedział to jeszcze ulewał, tylko jemu strasznie cięzko się odbijało, zobaczymy jak będzie z Nikodemkiem, bo jak narazie to odbija mu się lepiej niż Miłoszkowi i wtedy jest spokojny i nieraz wogóle nie ulewa, a jak nie obije porządnie i nie uleje nadmiaru, to jest taki marudny, płacze nie może spać i wtedy zdarzy się że uleje mocniej.Także staram się brać go do odbicia prawie zawsze, chyba że zaśnie przy piciu to nieraz go nie biorę.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Dziewczynki ja jeszcze na chwilkę, jestem taka zmeczona ze się poryczałam 😞

Kruszyna pani doktor mowila ze beda go kładli w jakims łózeczku więc nosidełko odpada. No i mowila zeby wlasnie w aucie nie spał 😮
Beata ja widzialam jak ciemioczko pulsuje 🙂
Wydaje mi sie ze dopoki dziecko samo nie bedzie siadac to trzeba poklepać po pleckach do odbicia, wiadomo jednak ze nie zawsze sie odbije.
Kacha dobrze ze nadal mnie lubisz 😉 😘

Jutro mam zabiegany dzień.

Dobranoc 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Kacha życzę więcej takich dni jak poniedziałek 🙂

Anabel mam nadzieję że szybciutko wszystkim wam się zdrówko polepszy 🙂

Adzia spóźnione ale szczere życzonka dla Ani 🙂

Skoreczka a moj brzuchol do idealnych nadal nie nalezy ;/... mam nadzieje ze jutro uda ci sie z tym badaniem 🙂

Kasiulka powodzenia na szczepieniu 🙂 oby Fabiś zniósł to dzielnie 🙂

Nikusia współczuję tej ganianiny ;/ mam nadzieję że siostry jednak ci się odwdzięczą za to że tak latasz i załatwiasz...

Kruszyna wątpię, może być już troszkę sfatygowany :P...

Skoreczka, Elka łączę się w bólu bezrobotnych 🙂

Beata ja też niedawno zobaczyłam pulsujące ciemiączko 🙂

Skroreczka mam nadzieje ze odpoczzniesz sobie troszkę w nocy...

Elkka moja zasypia około 21-21:30 i śpi różnie 😉 a wstaje 1 raz w nocy przeważnie...

Też uciekam się kąpać i spaciu spaciu 🙂 dobranoc :*
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Elka ja podaję godziny bez budzenia się, tzn. bez jedzenia, tylko sen. Czyli jak mi zasnął po jedzonku o 20:30 to mam nadzieję, że dopiero po 6 zobaczę jego ślicznie uśmiechniętą twarzyczkę 🙂 (bo jak się budzi, to płacze, a jak podchodzę do łóżeczka z uśmiechem, to obdarza mnie swoim szczerym uśmiechem)

Skoreczka kochana współczuję Ci przemęczenia 😘 I wiem, że mnie też czeka Twój los, bo za ok. 2 lata chcę drugie dziecko, a Ty taką różnicę między dziećmi masz, czyli może być ciężko. Ale silne babki dają radę 😉 😘
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Dzień dobry
Ja już przy kawce Zosia jeszcze śpi a wy jak tam 🙂
Beata ja u Zosi nie jestem w stanie zobaczyć jak pulsuje ciemiączko bo ma wciąż bujną czuprynę 🙂 A z tym odbijaniem to tez się zastanawiałam,ale nie wiem 🥴
Skoreczka udanej wizyty no i nich Błażejek ogląda świat i niech nie śpi w aucie 🙂
Elka ja moją karmiłam o 19.30 a następnie obudziła się o 4.30 🙂 i nie budze jej do karmienia bo ona jak jest głodna to nam o tym przypomina. A w dzień odbije sobie te godziny bez jedzenia 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...