Skocz do zawartości

Styczniowe dzieciaczki 2012 :) | Forum dla mam


skoreczka_m

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 11,1 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • skoreczka_m

    1635

  • Nikusia102_m

    1886

  • elka144_m

    1127

  • Kruszyna123_m

    1183

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusie
Witam 🙂

Wczoraj to zapłonełam od tego wina, wypiłam zaledwie dwie lampki a policzki miałam czerwone jak cegła. Mąż się uśmiał 🙃 😁
Dziękuje za pochwałę moich dzieci. Zdjecie robiłam tel, a mam niefajny aparat w tel ale ciesze się ze chłopcy chwilę ze sobą pobyli w zgodzie 😉

Beata " to nagle" jest super, cos sie zakłada a tu nagle upsss i za małe 😁
Pamii do trzech razy sztuka i dieta na pewno wypali 🙂
Kaszelku juz dziś nie było, chyba miałyscie racje ze to taki suchy kaszel po nocy.
Kasiulka Fabianek to śmieszek 🙂 😘
Elka moj to nigdy nie poszedłby na sofkę, predzej ja bym musiała 🙃 Mam nadzieje ze się pogodzicie 😘
Kasiulka ale boska ta bluza 🤪
Nikusia zła byłam na męża jak kupił gagi bo dla niego to bez roznicy dada a gaga 😁
A jak nie to oddam za darmo na innym portalu bo i taki jest 😉
Kacha sama nie wiem o co chodziło chrzestnemu ale to takie powoli robi sie zagmatfane 😎 Już mi lepiej 🙂 😘

miłego 😘
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Anabel ja tez tak mowiłam ze nie ma mowy żebym miała meza co oglada mecze i jest jakims fanem bo mój ojciec to taki zabity kibic ze jak leciał mecz to musiałaysmy z siostra na palcach chodzic wogole lubi sport ja poznalam mojego M to pierwsze co to go o to zapytałam on zawsze ze nie on nie lubi to była prawda ale mój ojciec tak sobie go owinął wokół palca ze siedza we dwuch i oglądają mecz

Elka jak nic nie pomaga to połóż w łóżeczku pod główka na dole łóżeczka talerzyk z woda świecona podobno pomaga na płaczki


Skóreczka ja nie wierzyłam w uroki ale zaczełam bo jak tylko moja tesciowa pochwali Fabiana albo Mikołaja zaraz dzieciaki robią cyrki

Skóreczka mój maż może być chcrzesnym nie ma problemu obiecuje ze bedizemy dbać o Błażeja jak o Fabinka oraz Mateusza i Tomka (2 naszych chrześniaków) a noi 3 Mikołajk u szwagra 🙂 🙂 🙂

Kasiulka ubranka super 🤪 🤪 🤪


Kacha kocham cię 🤪 🤪 🤪 🤪 😁 😁 😁 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Dzień dobry w Piątek 13-go 😉

Nikusia przykro mi z powodu domu 🤨 Dziwne, że siostra tak myśli, żeby zrobić Ci na złość – może pogadaj z nią jeszcze raz? No chyba, że gra nie warta nerwów… 🤔

Skoreczka to zapewne nie miło się Wam zrobiło jak potencjalny chrzestny zrezygnował 🤨

Ela o co poszło? Zapewne o nic poważnego i zaraz się pogodzicie 😘

Kasiulka Fabianek ślicznie się uśmiecha! 🙂 A ja mam taką bluzę ze Smyka podobną, tylko że szarą i przez przypadek za darmo 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Hejka
Noc miałam okropną, powtórka z wczoraj. Emilka jadła o 20, 22, 24 potem nie wiem czy o 2 czy to było wczoraj 🙃 ale od 4 akcja koniec spania. I jeść nie chciała, pampers suchy a ona tylko krzyczy i marudzi, popłakuje itd.
Kasiulka jedyna moja obawa przy plastrze, że gdzieś mi się tam odklei i nie zadziała dobrze. No, ale ja i tak nie mogę ich używać chociaż przyznam, że pewnie też bym się trochę bała.
Skoreczka u mnie też tak nagle pół szafy już nie pasuję. Szczególnie jak wyjmę ubranko, które gdzieś kilka dni nie nosiła lub było na spodzie a tu patrzę i małe. 🙃
Kacha no ja trochę później na forum przychodzę, bo jak Emilka w nocy szaleje to ja staram się rano odespać. Lub coś porobić.
spadam, bo mam ważne zadanie 🤪 😘 😘 😘


Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Zanim napisałam to dwa posty przybyły.
Wielka to sporo chrześniaków macie.
Beata ja już nie wiem czy mam do końca w to wierzyć co się dowiedziałam o siostrze. Ona jest materialistka, ale szybciej bym uwierzyła, że nie zgodzi się żebym ją spłaciła bo chce dom dla siebie niż że robi to ze złości. Tylko ta sytuacja pokazała, że ja go na pewno nie będę miała. Czyli pójdzie na sprzedaż.
Zresztą ostatnio rozmowa z siostrą wyglądała tak, że ona stwierdziła, że jak ona mnie spłaci to da mi 30tyś do końca roku a jak ja ją to ona chce 100tyś (potem zeszła d 70tyś). 😮 . Ja przeżyłam szok, bo dla mnie zasada uczciwości proponuje do spłaty tyle ile sama bym chciała dostać. Już nie mówiąc, że nie zapłacę więcej niż jest warta 1/4 domu. Szkoda słow
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Hej dziewczyny tak dawno mnie tu nie było, ale pewnie nikt nie tęsknił 🙃 ostatnio na chwilkę w święta, ale mam do poczytania 😉 nie wiem czy dam radę, także wybaczcie jak nie odpiszę wszystkim 🙂
Widzę że rozmowy toczą się wokół plastrów anty, moja szwagierka stosuje już prawie 4 lata i jest zadowolona są skuteczne, jak narazie 😉 też o nich myślałam tylko ja jestem jakoś dziwinie nastawiona do środków hormonalnych jakoś zawsze boję się skutków ubocznych, niby plastry są fajne bo nie przechodzą przez układ pokarmowy i nie mdli od nich tak jak to bywa przy tabletkach ale są to jednak hormony.Kiedyś sama brała tabletki przez rok żeby wyregulować okres i wiem że jest to fajne bo okres jest co do dnia regularny i tak nie bolesny i krótki, bo ja normalnie mam do 8 dni czasami 😮 ale na dłuższą metę brać tabletki to bym się bała i tak samo mam strach przed plastrami.
Ja jestem na etapie myślenia o mojej nadżerce, bo przed ciążą miałam brzydką i dużą, miałam ją już zamrażaną i tak się odnowiła, więc mój gin powiedział że czeka mnie raczej wypalanie, czego wolałabym uniknąć bo to inwazyjne.Ale też szwagierka miała fotokoagulację czyli usuwanie laserem nadżerki co jest nieinwazyjne i skuteczne.Nie wiem jednak czy już mogłabym zrobić ten zabieg musiałabym znowu iść do gina a nie chce mi się 😉 wiecie jak to jest.
A może któraś z Was miała to usuwanie laserem nadżerki?Napiszcie proszę jeśli tak 🙂

Tak piszę o sobie a teraz pochwalę mojego Nikusia.Ostatnio zdarza mu się przespać prawie całe noce, budzi się o 5, po 4 a po świętach obudził się o 6 🙂wyspałam się naprawdę!! 🙂Ogólnie jest kochany i ma juz taki swój rytm dnia, lubi rytuały zauważyłam 😉
Dobrze kochane poczytam Was później i zmykam bo niedługo na spacerek się wybierzemy
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Nikusia to tez masz urwanie głowy z siostrą 🤢 😮 Szkoda tylko ze dom pojdzie na sprzedaz 😞
Wielka miło to słyszeć 😘 bardzo duzo macie chrzesniakow.
Coś wymyślę najwyzej beda dwie matki chrzestne 🙃 Wczoraj zareagowałam gwałtownie, ale jak maz wrocił i przeczytał wiadomosc i stwierdzil ze rzeczywiscie chłopak moze miec powod.
Jestem impulsowcem i pomyslalam ze to przez cos innego zrezygnował.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Ela pogodzicie się 😜 😘

Kinga dzieciaczki w tym wieku lubią swój rytm dnia, dlatego tak ważne jest żeby robić różne rzeczy o stałych porach, np. kąpiel - dzieci czują się wtedy bezpieczniej 🙂
Ja nie miałam zabiegu usuwania nadżerki, ale coś mi się wydaje, że mnie to czeka... 🤨 Jak dostanę okres, to po nim mam się zgłosić do mojej ginekolog i mi powie co dalej.
Tabletki antykoncepcyjne ja kiedyś brałam i byłam zadowolona (regularne miesiączki, ładniejsza cera), ale zrezygnowałam, bo sporo kosztowały (ok. 50 zł miesięcznie).
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Co do wyjazdów, to ja wczoraj o tym z mężem rozmawiałam 🙂
I w wakacje pojedziemy na Mazury do mojej mamy na działkę, a potem nie wiem gdzie, ale też już marzę o tym. Nad morze to chyba Aleks za mały jest, więc sama nie wiem - może po prostu pozwiedzamy Warszawę, np. Łazienki, Zoo, itp...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...