Skocz do zawartości

Styczniowe dzieciaczki 2012 :) | Forum dla mam


skoreczka_m

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 11,1 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • skoreczka_m

    1635

  • Nikusia102_m

    1886

  • elka144_m

    1127

  • Kruszyna123_m

    1183

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusie
słuchajcie mam mnóstwo pytań,mianowicie czy dajecie już maluszkom cos innego prócz mleko ??ja karmię mlekiem modyfikowanym obecnie bebilon pepti bo malutka miala problemy zbrzuszkiem i stolcami,zauważylismy ze wymiotuje po tym mleku juz sama nie wiem co mam robic to juz kolejna zmiana mleka. Dzis zrobiłam jej badania na posiew moczu ogólnie wszystkie badania ma si bo obilismy jej niedawno krew, usg brzuszka i czaszki bo strasznie mi płakala nie wiadmono czemu. W ogole to nazsza kruszynka mało je bo 120 ml tak 7 razy dziennie i budzi mi sie dwa razy w nocy , na dodatek przez kolki zaczeła zasypiac mi przy piersi i nauczyla sie ze mną spać
😞musze ja oduczyc tego nawyku ale nie mam pojęcia jak mam sie za to zabrac 😞 o ile pamiętam to Elka rodziła jakos tak jak ja 🙂kurcze alemamy teraz tematy kochane kiedys siedziąłysmy przed kompami z brzucholkami teraz przy łózeczkach naszych pociech .
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Gosik witaj 🤪 I mam nadzieję, że zostaniesz z nami na dłużej 🙂
Mnie się wcale nie wydaje, żeby Twój Maluszek jadł mało... Sprawdź na opakowaniu mleczka i sama zobaczysz. Moja zjada 120 ml 6 razi dziennie. Wymiotuje czy silnie ulewa? Bo to też różnica. I co na to lekarze? Ja też daję Bebilon Pepti i ja jestem zadowolona i nic dodatkowo jeszcze nie podaję do jedzenia bo to jeszcze za wcześnie. Daję wodę do picia.
Gosik pytaj bo tu kącik porad jest 24 h na dobę 😁

Co do wakacji to nigdzie raczej się nie wybierzemy bo ja i tak nie mogę się w tym roku opalać 😞 ewentualnie tylko do rodziców (jednych lub drugich).
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Kruszyna123 napisał(a):
Gosik na początku ulewała,teraz jest w porządku,ale musi się jej porządnie odbić 😞


To odbicie jest najważniejsze. Czasem dłuuugo musimy Natalkę nosić, aż nam ręce opadają 🙃 ale jeśli tego nie zrobimy - a Natalia ma w zwyczaju bekać razy dwa 😁 - to inaczej ulewa 🤨
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Czesc
Ja od rana w rozjazddach teraz na chwilke wpadłam ale nie wiem na jak dłogo bo mał nie spi 😉

Elka to ja zjadłam kapuśniaczek wczoraj mała niezłe bąki rano sadziła ale poza tym chyba ok 😉

Dobrze ze bioderka ok ;0

Pami ja jeszcze nie daje nic poza mleczkiem mała ma jeszcze czas 😉



No i to na tyle ...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Gosik witaj 🙂 Jeśli chodzi o jedzenie z byt mało to moja córka je po 80ml i co 3 godziny. I tak jak Wy robiliśmy badanie moczy i krwi. Moja do tego mało przebiera. Z tym, że z ulewaniem nie mam problemu, był czas że mieliśmy z wymiotami, ale już sobie z tym poradziliśmy.
Dodatkowego do jedzenia nic jeszcze nie daję, poczekam aż skończy 4 m-ce.
Kacha ja nawet nie myślę jeszcze o planach na wakacje. Mąż marzy o weekendzie majowym, ale to chyba nie jest realne. Chyba że napad na bank zrobimy 😁 😁
Kruszyna fajnie że podzielicie się obowiązkami i wszystko zrobione.
a ja zadowolona. Widziałam jeszcze boskie czerwone szpileczki, ale kupiłam czarne. Kiedyś kupię te czerwone 😜
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Beataka pozwiedzamy jak przyjade :

Gosik1984 ja malego urodzialm 1 stycznia jest na razie karmiony na przemian butla i cyc jak na razie nie mysle mu roszerzac diety co do spania mój maluszek spi od początku sam wiec nei wiem co ci doradzić
Co do jedzenia to moja mły najwięcej mi wypija 90 ml ale to musi być mega glodny

Nikusia super ze zakupy się udał

Ja lece się szybko szykowac bo zaraz jade na kolacje z M i jego przyjacielem bo jutro wyjerzdza do Norwegii z powrotem

Kacha wiesz że cie kocham :P

zapomniałam wam napisać dostałam okres i nie jestem szczesliwa ale co wazne brzuch nie boli 😠 😠
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Dziiś mama zadzwoniła z rana że jedziemy do Oławy po grzechotki do jej koleżanki, od razu oczywiście zajechałyśmy do tesco... i co...!? jechałam z wózkiem strażackim - syrena nie przerywała wcale... masakra nie wiem co się stało że tak zareagowała,toż to nie pierwsze zakupy w większym sklepie... hmm chyba ma gorszy dzień...


Skoreczka ale was wrobił ten ,,były" ,,przyszły" chrzestny ;/... masakra...

Kasiulka aaa no to w sumie nie wychodzi to tak źle jak na cały miesiąc 🙂 zapytam swojego gina, mój mimo prywatnych wizyt to pracuje do 18 xD...

Beata ja to właśnie nie wiem jak z tym jabłuszkiem, temu pytam :P,.. chociaż wiem że np w przedszkolach dla maluszków dają gotowane jabłuszko...

Kasiulka Fabiś uroczy 🙂 a ze zdjęcia nie wiele widzę (to z chrztu) bo malusie 🙂 a zestaw Smykowy super 😉

Nikusia a kiedy to jabłuszko podawałaś?? bo nie wiem od kiedy można zacząć 🙂...a babka nawet na kopercia przyoszczędziła ;/ masakra skąd to się tacy ludzie biorą!? Szkoda jednak że ten dom nie zostanie u was w rodzinie 😞

Kacha ja też się dziwie że ludzie nie poznają... mimo iż nawet po dzieciach widać (po buźkach) czy to chłopiec czy dziewczynka, moja np ma strasznie dlugaśne rzęsy xD

Nikusia a może Emilcia czuje że się stresujecie( tyle tych zdarzeń na was padło ostatnio) i stąd te pogorszone zachowanie...

Kruszyna wtf ta anty !? xD 1999zł ja bym się bała mimo to 😜

Skoreczka ja wiem że mogę na weekend podrzucić małą do mamy I odpocząć, ale póki co nei wyobrażam tego sobei 🙂...

Gosik witam was 🙂 nie wiem czy twoja tak mało je , moja np je 120 ml 6 razy na dobę... widocznie tyle jej trzeba 🙂 a ja swojej też póki co mleczko tylko 🙂 Bebiko 1 i Bebiko HA i oklask na dobry forumowy początek 🙂

Wakacje- mmy mamy plan wybrać się nad morze, ale zobaczymy czy wypali 🙂

Nikusia właśnie doczytałam że podasz coś innego po 4 miesiącu 🙂

Wielka okres czasem cieszy że jest a czasem jednak nie 🙂 ahh my to mamy co znosić :P
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
A moja znowu krzyczy, ona już ma chrypkę od tych wrzasków. Mąż ją dał do łóżeczka, bo stwierdził, że wrzeszczy i u nas w łóżku i w łóżeczku to niech się chociaż zasypiać w łóżeczku nauczy.
Pamii ja mam zamiar rozszerzać dietę książkowo, Kuba miał problem z alergią, Emilkę mi też wysypało. Będą wprowadzała po skończeniu 4 m-ca a na początku 5. Trzy dni jabłuszko i sprawdzam czy nic nie wyskoczyło, trzy dni marchewka, potem ziemniaczek i inne a potem zupka czy inne kombinacje wprowadzonych wcześniej owoców i warzyw.
A teraz moja Emilka ma malutkie chrosteczki. Przyczyny mogą być dwie, ostatnio dostałam tak z 15 oryginalnych pampersów (ale z różnych) a oprócz tego używałam płyn do kąpieli z próbki z Nivea Baby. Odstawiałam jedno i drugie, zobaczymy. A jak nie zejdą to w piątek i tak do lekarza na szczepienie.
Wielka to udanego wyjścia. Kto Ci z małym zostaje?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
piątek 13 a ja mam dziś fajny dzień.
Sprzedałam moją książkę z przepisami na allegro.
Sprzedałam 5 bajek na allegro.
Facet, który kupił bransoletkę napisał mi, że jest śliczna
Dostałam pozytyw od babki, która kupiła ciuszek a zapłaciła po 10dniach.
Dogadałam się z babką, która kupiła bajki (już wcześniej) i za dużo mi wpłaciła
Kupiłam sobie buty i torebkę.
Emilcia śpi w łóżeczku 🤪
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Ja tylko na chwilę 😉
Nikusia bardzo miło czytać, że masz fajny dzień 😆 i faktycznie masz powody do zadowolenia 😆 😆
Wielka ja Ciebie też 🙃 😜 😁
Pamii byłaś tu i mnie nie odwiedziłaś??? Eeee 🤨 To kupiłaś grzechotki czy nie? Moja w dużych sklepach śpi i ma w nosie ale dzięki temu mogę pobuszować między półkami 🤪
Nikusia ja muszę doczytać sama dla siebie kiedy co podawać bo ja jak zwykle czegoś nie ogarniam 🙃 Mam taką fajną starą książkę (stara ale mimo wszystko porady się sprawdzają) i chyba zabiorę się za nią jutro 🤨
Anabel sama bym taki kapuśniak wszamała 😜 Nie karmię piersią to nie mam problemu ale nie umiem kapuśniaka robić 😜 Chociaż z zupek to u mnie ogórkowa na pierwszym miejscu zawsze była 😉 ale w ciąży nie mogłam patrzeć na cokolwiek kiszonego 😮 a niby w ciąży to na kwaśne się ma ochotę 😮 To ja jakąś dziwną ciążę chyba miałam 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...