Skocz do zawartości

Styczniowe dzieciaczki 2012 :) | Forum dla mam


skoreczka_m

Rekomendowane odpowiedzi

  • Mamusie
Hejka
Emilka wstawała w nocy dwa razy, po tym pierwszym razie się rozbudziła i nie umiała zasnąć. Najpierw mąż jak już nakarmił to wstawał podać smoczek a potem ja, bo już mi go żal było. I po ok 20-30min zasnęła. Czyli nie było tak najgorzej w porównaniu do ostatnich dni.
Kruszyna pamiętam, że kiedyś pisałaś, że na urodzinach rodzinka jest bardzo wybredna jeśli chodzi o jedzenie. Współczuję, bo nie dość, że mała dziecko w domu a tu trzeba szykować a na koniec jeszcze wybrzydzają.
Marta wierzę, że się cieszysz, że przyjeżdżasz do Polski.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 11,1 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • skoreczka_m

    1635

  • Nikusia102_m

    1886

  • elka144_m

    1127

  • Kruszyna123_m

    1183

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusie
Hejka
Kruszyna poczytałam o tej antykoncepcji co zaproponował Ci lekarz i jestem pod wrażeniem. Oczywiści cena wyklucza to urządzenie, ale trudno nie podziwiać.
Robisz codziennie pomiary i potem urządzenie wyznacza Ci czy masz dni płodne czy niepłodne. Skuteczność na poziomie 99,36%. Nie przyjmujesz hormonów. Gwarancja na 2-3 lata. Tak się zastanawiam czy stosując tabletki nie wyda się więcej. Niech się wypowiedzą dziewczyny które stosują tabletki, bo nie wiem ile kosztują.
Jak dla mnie to taka antykoncepcja była super, o pomiarach bym pamiętała bo insulinę bazową też zawsze o tej samem porze biorę. Nie ma hormonów więc pewnie cukrzyca nie byłaby przeciwwskazaniem. Za to minusem jest cena, jednorazowo tyle dać to 😮 . Chociaż przez kilka lat używania się zwróci. No i nie wiem jakbym temu zaufała. 😜

Już doczytałam, że stosuje się zaraz po wstaniu z łóżka. O podobnej porze.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Nikusia super ze zasnela w lozeczku, probujcie to wprowadzac, byc moze sie uda 🙂 i dobrze ze 13 byl szczesliwy 🙂

Kacha mialam dosc napiet sytuacje :p przez moja syrenke... 🙂 nastepnym razem wpadne hihi ;p... a moja do tej pory dobrze znosila zakupy, dopiero w tesco cos jej nie zapasilo i sie darla...

Kinga Titanic w wersji 3d będzie lub już jest w kinach :P też bym sobie polazła, widzę że dziewczyny już napisały też o tym

Anabel ale mi to przeważnie chodzi o osoby w przychodni, gdzie małą mam na rękach bądź u szwagierki w sklepie itp 🙂

Beata ja małej przed słońcem aż tak nie chronię żeby zasłaniać, troszkę na słoneczku niech sobie posiedzi, w końcu nie zawsze będę mogła ją chronić, mimo wszystko codziennie na spacerek jak się wybieram to smaruję jej buźkę kremem z faktorem. Mam nadzieję że konflikt z siostrą szybko się rozwiąże... 🙂

Marta życzę udanego pobytu w PL 🙂 i gratulacje za jutrzejsze 3miesiace maluszka 🙂

Nikusia fajnie że Emilcia śpi w lózeczku, moja szybciej zasypia tam niż na rękach... i śpi głębszym snem... 🙂 wydaje mi się że może nawet czują się tam bezpiecznie i może będzie grzeczniejsza przez to 🙂


U nas weekend jakoś leci, wczoraj mąż popił z kuzynem bo wpadli do nas z żoną, i się pokłocilismy ale jest już w miarę, choc nadal chodzi zakrecony a ja wkurzona ;/... nie nawidze czegos takiego... ehhh

No to milej niedzieli kochane...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Witam 🙂
Noc fajnie przespana 🙂
U nas choroba postępuje, ja biegam i robię wszystko przy dzieciach i martwię się żeby nas wszystkich nie dopadło 🤢
Niedziela zimna, deszczowa, i w ogóle nie ma wiosny.

Kruszyna
fajny ten komputerek wyliczający dni płodne 😉 Fajny ale nie mam 2tys. luzikiem zeby sobie kupić 😉 Najfajniejsze jest w nim to ze nie ingeruje się w organizm 🙂
Pamii nie ma co się kłócić bo i tak się pogodzicie 😘
Nikusia a Emilka w nocy tak czesto wstaje bo głodna czy poprostu spac nie może?
Anabel fakt zabieranie całego dorobku żeby gdzieś jechać to mega wyzwanie, chyba miejsca w aucie zabrakłoby 😁
MartaMay super że bedziesz bliżej nas 😉 🙂
Beata fajnie ze masz znajomych których bardzo lubisz, bo ja to ostatnio wątpię 😞

Miłej niedzieli 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Hej hej ja teraz na chwilkę potem cos jeszcze napiszę 🙂
Kruszyna to masz imprezki i szykowanie 😉 a co do tej antykoncepcji to muszę się zagłębić ale ciekawe powiem i naprawdę nieszkodliwe ale jest też ten monitorek za 1299zł to już lepiej niż 2000.A tebletki chyba kosztują mniej więcej 40zł na m-c czy plastry podobnie, więc 3 lata stosowania i już wychodzi więcej niż 1299.Tylko kurcze jednorazowo wydać tyle, ale może warto by było pomyśleć.Uciekam do Kościoła pa pa
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Gosik witaj I mam nadzieję, że zostaniesz z nami na dłużej
Mnie się wcale nie wydaje, żeby Twój Maluszek jadł mało... Sprawdź na opakowaniu mleczka i sama zobaczysz. Moja zjada 120 ml 6 razi dziennie. Wymiotuje czy silnie ulewa? Bo to też różnica. I co na to lekarze? Ja też daję Bebilon Pepti i ja jestem zadowolona i nic dodatkowo jeszcze nie podaję do jedzenia bo to jeszcze za wcześnie. Daję wodę do picia.
Gosik pytaj bo tu kącik porad jest 24 h na dobę
a więc Kacha no malutka raczej wymiotuje wczoraj bylam z nia u pediatry i kazała dawać syropet na to do 6 tygodni 3 razy dziennie debridat czy jakoś tak ...ja wczoraj dalam kilka łyzeczek kaszki Agatce i smakowalo jej 🙂 co do tego ze nie chce jesc to lekarz kazała mi to mleko słodzic glukoza troche bo mała lubi słodkie no i troche jej przemycamtego mlekatym sposobem ..
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Gosik zastrzeliłaś mnie, że lekarz kazał mleko glukozą słodzić. 😮 mówiąc szczerze to ja bym nie chciała. Po pierwsze potem będzie problem z wprowadzeniem warzyw bo nie będą słodkie, a po drugie biedne te ząbki, które wyjdą.
Ja odzwyczajam małą od spania z nami.
Skoreczka moja się budzi, bo głodna, bo jej smoczek wyleciał, bo nie może zasnąć i marudzi (jest najedzone, przewinięta, ma smoczek w buzi i krzyczy)
Pamii18 tak to z tymi imprezami bywa, fajnie jest, ale następnego dnia gorzej.
Kinga ja właśnie też tą antykoncepcję tak przeliczyłam, chyba powinni to urządzenie w systemie ratalnym sprzedawać
lecę bp krzyczy
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Gosik początkowo spał z nami synuś, jednak od jakiegoś czasu sam śpi i to z reguły całą noc, jednak gdy zdarza mu się obudziś ww środku nocy to biorę go do siebie.
Wydaje mi się ze rady nie ma, mozesz jedynie jak usnie przy tobie przenieść dziecko do łóżeczka, przynajmniej próbuj 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Czesc 😉

Moja mała rodzinka poszła na spacer po raz pierwszy z samym Tatisiem 😉 chyba mu papierosow brakła 😉i do sklepu wyruszykli 😉

Beatka ja nie wystawiam małej na słonce wogole do roku powinno sie unikac slonca z dziecmi no a potem tez trzeba byc ostroznym bo maja delikatna skórke ;0
Mysle ze siostra ochłonie i wszystko sie poukłada 😉

Kinia zaczeła sie czesciej budzic w nocy i juz nie przesypia 6.5 godziny tylko wstaje co 3 mnie wiem o co chodzi ...Dostałam wczoraj od sasiadki mleko bebilon zwykłe zeby sprawdzic czy Kini on smakuje czy nie i czy sie najada bo z tyym bebilonem pepit to nie wiedziałam czy sie najada czy jej nie smakuje bo zapach tego mleka jest straszny... no i mała zachowuje sie tak samo przy tym mleku tez czyli jak daje jej go po cycach to nie chce wnioskuje ze jest najedzona ...

Gosik szybko ruszasz z kaszkami
A ze spaniem spróbuj mała na poczatek odkładac do łózeczka jak mocno zasnie i to najlepiej niech zasypia owinieta w kocyk łatwiej bedzie ci ja przełozyc i nie bedzie czu;a tego bo bedzie cały czas przytulona i zmiany temperatury nie bedzie a pózniej małymi kroczkmu ucz zasypiania w łózeczka wiem ze to łatwo pisac ale warto sprobowac bo to wygoda ;0
U nas prawie od poczatku Kinia spi w lózeczku wiec nie ma problemu

Nikusia mój Kubuś tez mial tak ze budził sie jak mu smoczejk wypadał a Kinia jak juz sie budzi to znaczy ze głodna jest

Mi tez nie podoba sie dosładzanie mleka glukoza...



Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Cześć 🙂

Ale pogoda beznadziejna 🤨

Gosia ja nie pomogę, bo mój mały nigdy z nami w łóżku nie spał, śpi w swoim łóżeczku, które znajduje się niedaleko naszego łóżka 😉

Antykoncepcja - ja jakoś nie mogłabym zaufać takiemu urządzeniu, który wylicza mi dni płodne, bo jeśli coś się zmieni w moim organizmie, np. zacznie brać mnie przeziębienie czy coś innego zacznie się dziać, to już ta metoda zawodzi. Poza tym wydaje mi się, że to działa tak jak naturalna metoda zabezpieczenia, gdzie same sobie mierzymy temp., tylko tu za nas mierzy - no, ale chyba przy tym trzeba mieć regularne cykle. No sorki, ja temu nie ufam. Gwarancję dają na 2 lata rozumiem, że na sprzęt, bo jak bym zaszła, to do nich też z reklamacją? 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Ja w pewnym sensie też chora 🤨 bo okres mam, bolący 🤔

Uważacie, że to głupio sprzedawać na allegro ciuszki, które się dostało od kogoś? I ten ktoś zwrotów nie przyjmuje? Tzn. w paczce, którą dostałam jest trochę rzeczy malutkich i takich, które średnio zresztą mi się podobają. Nie są to nowe ubranka. Hmm? 😎
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Kruszyna a co Ci powiedział lekarz odnośnie tej antykoncepcji i tym komputerze cyklu?mówił że jest to dobre? z tego co czytam to jest bardzo skuteczne i nawet przy nieregularnych cyklach czy zmianach klimatu i chorobie działa.Musiałabym zapytać swojego ginekologa o e metode>Zaciekawił mnie temat tej metody
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Dziś, dwie godziny temu, moja mama dostała telefon od mojej babci ze z dziadkiem jest bardzo źle i umrze........zrozumiałam jakie to musi być straszne czekać na KONIEC. Ryczeć mi się chce. Należe do osób które nie za bardzo umieja sobie z tym radzić. Niedawno jeden dziadek, teraz .... Żeby nie mysleć sprzątam, robię wszystko co tylko mozliwe oby nie myśleć.

A jeszcze dzis oglądałam z synkiem smieszne filmiki az tu nagle 😞 Nikusia twój opis na gg jest prawdziwy!

Przepraszam za moje żale 😞
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Beata mnie zaciekawia ta metoda, tylko z zaufaniem jej i z ceną byłby problem. Sam pomysł i opis działania super. Ja też nie wierzę naturalnym metodą, bo jak byś zaszła to powiedzą, ze skuteczność 99,3 więc ktoś musi być w tych 0,7% 😁:
Z tym, że pomysł super, szczególnie że pierwszy raz o tym słyszałam, no ale mi się może podoba bo go nie biorę pod uwagę.
Kacha ja sprzedaje ubrania, które dostałam i mi nie pasują a nie mam komu oddać, bo albo bym musiała mieć mega szafy, żeby to pomieści, albo wyrzucić. Jest to średnio etyczne więc nie mówię o tym.
Skoreczka ostatnio ja się dużo żale, ale doskonale Cię rozumiem. Chyba nikt sobie nie umie radzić z taki mi sytuacjami. Uściski 😘 😘 😘
a dla niewtajemniczonych mam na gg : "Ile razy znajdę klucz do szczęścia to ktoś wymienia zamek"
uciekam bo krzyczy -znowu
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
U mnie nie ma szansy na kino z dzieckiem mała by nie dała nam poogladac 😉 i pewnie nie tylko nam 😉

Kacha jak w opisie napiszesz prawde w jakim sa stanie to nie widze problemu w sprzedazy takich ciuszków...

Skoreczka usciski dla ciebie wiem co czujesz bo ja sie tez boje ostatnio telefonów od cioci i mamy...

Nikusia ja sie przyznaje ze specjanjie gg właczyłam zeby zobaczyc opis a tu teraz patrze ze napisałas 😉 i dziekuje za prezenty Skoreczko tonbie tez 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Skoreczko.... 😘...
Nikusia no właśnie też chwalić się tym nie będę, gdy wrzucę te ciuszki na Allegro (tylko czekam na Twoją pomoc 😜 😉 😁 we wrzucaniu kilku zdjęć za darmo 😜 😉 )
Anabel oczywiście opis będzie zgodny ze stanem faktycznym. Zresztą ja bym się wstydziła pisać, że coś jest w stanie idealnym podczas gdy są plamy... a raz takie właśnie rzeczy dostałam 😠

Tak sobie pomyślałam, że jeśli uda mi się posprzedawać rzeczy to uzbieram sobie na wymarzone coś 🙃 I nawet wiem co 😁 ale żeby to kupić to muszę wystawić mnóóóstwo aukcji no i jeszcze czekać czy ktoś kupi 🙂 Grosz do grosza i będzie 😆
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...