Skocz do zawartości

Styczniowe dzieciaczki 2012 :) | Forum dla mam


skoreczka_m

Rekomendowane odpowiedzi

  • Mamusie
aniag070 napisał(a):
te pryszczyki ma tylko w okolicy buzi, a dziś wyszedł mu jeden koło uszka 🥴
przecieram przegotowaną wodą i jest poprawa, ale wiadomo jako matka chciałabym żeby odrazu znikło 😁
co do pampersów ja używam jak większość Dada, ale kupiłam BabyDream z Rossmana, użyłam jak na razie jeden i chyba są lepsze, ale jeszcze trzeba sprawdzać, ja już zakładam 4 bo mały ma 8kg 😮 a za te pampersy zapłaciłam 20zł za 40szt.


Aniu, u nas taka tradycja, że się obdarowujemy oklaskami tak na dobry początek oraz z sympatii 🙂 A więc masz ode mnie oklask, a co 🤪 Dla zachęty też, abyś częściej do nas zaglądała 😉 😉 😉 😉
Tych pryszczyków koło buzi to tak się nie da pozbyć chyba 🙃 bo dzidzie si non stop ślinią i ulewają, plują 🙂 Moja Natalka też czasem je ma, przemywam wodą przegotowaną a koło uszka to może faktycznie potówka? Ciężko odróżnić chyba uczulenie od potóweczek. Ale myślę,że to nic złego 🙂 DLa spokoju wewnętrznego pytaj na najbliższej wizycie. Sądzę, że skoro lekarz widział i nic nie powiedział, to potwierdza, że to nic złego.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 11,1 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • skoreczka_m

    1635

  • Nikusia102_m

    1886

  • elka144_m

    1127

  • Kruszyna123_m

    1183

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusie
Aniag70 witam u nas moj Fabian tez je ma bo to od jedzionka od ślinienia do tego dziciaczki pakuja rączki do buzi

Skóreczka odpisałam ci na Fb wiec dawaj i przyjerdzaj dokładnie 5 min i tam jestem wiec powód drugi żebyś przyjechała

Kacha kocham cię :P

Moj wrocił z pracy i zabrał Fabiana ze soba wiec sie teraz bycze
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Anabel ja wyparzam co mycie 🙂

Kruszyna ja z kaszkami czekam 🙂... najpierw zupkę później kaszkę 🙂

Elka ja na waszym miejscu nie rozpoczynałabym.. tylko najpierw uzbierała całość, a powiem ci dlaczego 🙂 mam kuzynkę która buduje się już 10 lat... i dom w stanie surowym jest już stary xD... no i chodzą i się tylko wkurzają na to ;/ ale zrobicie jak chcecie 🙂

GERBER u nas deserki są po 2,49-2,99 obiadki 3,49

Nikusia dla mnie budowa to bardzo odległe marzenie ;p... oczywiscie taka skonczona budowa,lecz tez mnie nie stac...

Pampersy ja teraz kupiłam na allegro pieluszki z Bella Happy 328 sztuk po 147 zł i dostałam nawilzane chusteczki w gratisie 😉 i jeszcze w dodatku przyniesli do domu :P i jestem zadowolona 🙂

Skoreczka ja bym spierniczala gdzie pieprz rośnie 🙂 boję się robaków 😞

Kasiulka to wam się upieklo 🙂

aniag070 my już mamy 2 lub 3 wizyty, w zależności jak się szybko poszło 🙂 a lekarz np mnie nie kierował tylko sama poprosiłam 🙂 na potówki przemywanie przegotowaną wodą 🙂

Bioderka- u nas obowiązkowo każdy pediatra musi wystawić skierowanie tyle że my mamy mu o tym przypominać 🙂 tak powiedzieli nam w szpitalu 😁

Kacha co do dad to się zgodzę bo one nie wsiąkają wszystkiego i trzeba częściej zmieniać pampersa, plus za każdym razem przemywać po nich żeby nie było odparzeń 🙂 poza tym genialne 🙂

Beata mam nadzieję że na bioderkach ok! 🙂

Skoreczka/Nikusia u mnie ściąganie katarku znosa jest masakryczne, mała tak się nie chce dać że szok a nie chce jej zrazić żeby później był mniejszy problem... bo one rosna i są coraz silniejsze :P...

Kacha u mnie są wielkie jaja z chrztem więc nie wiadomo czy ja nie będę ostatnia 🙂

Aniag070 8Kg to niezle 🙂 chlopak z niego spory 🙂

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
kupilam spiochy 68 i juz male, dopiac nie moge, 70 jest w sam raz, wiec olbrzymek z mojego synka i to karmiony tylko jedna piersia! druga chorowala i nie produkuje juz mleka
a co do lekarzy to chce ograniczyc wizyty bo po kazdej konsultacji i porad lekarskich synek mi sie rozregulowywuje wiec ja staram sie byc jego lekarzem, oczywiscie w granicach razsadku.
dziekuje za oklask - odwdziecze sie 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Kacha rzecczywiscie teraz kojarze ze odkad maly odkrył rece to pryszczyki sa, bede mu czescie raczki myla i buzie przecierala
Wielka to prawda z ta wielkoscia, teraz mam jakies 1/3 wieksza ale lekarz z poradni mowila ze mniej wiecej sie wyrównaja i z tego powodu mam zamiar karmic do 6 mies, choc ciezko mi to przyjdzie bo tak walczylam o pokarm.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
byliśmy na spacerze, Emilka się przespała a teraz się obudziła i mój ją będzie karmił.
Co do butelek to ja nie wyparzam, ale jak myję to w gorącej wodzie.
Kruszyna ja mam 4 paczki tych pomarańczowych pampersów, ale jeszcze nie próbowałam. Miałam Dady i są super, miałam Gagi (z Tesco) i są do bani, miałam Happy i są ok, ale duże i sztywne. I jako pierwsze miałam Pampers Premium Care -były super. Do tego miałam taki misz-masz z pampersa, dostałam z 15szt i Emilka dostała uczulenia.
Skoreczka fajna fotka, super, że umiesz tak przyrodę uchwycić. 😉
Beata i jak na bioderkach? U Was wcześniej było ok, więc pewnie teraz też. 🙂
Aniag070 witaj u nas, u nas terminy na USG są ok 6 tyg. Wydaje mi się, że dla dzieci inne a dla dorosłych inne. Jak się rejestrowałam pierwszy raz to pielęgniarka nas pytała ile ma dziecko i zapisała zanim nam upłynął termin tych 8tyg. A potem z wizyty na wizytę.
A co do potówek to przemywaj przegotowaną wodą i zastanów się czy nie ubierasz za ciepło dziecka.
Kinga dobrze, że teraz te masaże póki mały a nie że wyszłoby jakby miał chodzić czy jeszcze później.
Skoreczka no właśnie mam problem, żeby jej wodę morską do noska wkropić a potem aspiratorem wyciągać. Jak ja tylko próbuję to Emilka od razu wrzask i obraca się na brzuch.
Kacha u mnie do zasiłki rodzinne są na parterze, ale na pocztę są schody. I wieczne kolejki. 🙃
Anabel mi się coś kojarzy, że jak Kuba miał ospę to lekarka powiedziała, że tylko szybko umyć. Żadnych kąpieli. Z tym, że głowy nie dam bo to było w listopadzie 2009.
Wielka a ile tych pampersów w paczce miałaś i gdzie je kupiłaś?
Aniag070 mały ma 8kg 😮 😮 😮
Kacha załamałaś mnie, ja mam 4 paczki tych pomarańczowych sleep&play, ledwo dziadowskie Gagi zużyłam a teraz będą kolejne 😠 😠
Też chciałam dać Aniag oklaska na dobry początek z nami, ale mnie wyręczyłaś. 🙃 Poczekam aż nie będzie zablokowana. 😜
Pamii u mnie też walka z Emilką i aspiratorem, ona już wie co będe robiła to kopie, wierzga, krzyczy itd.
A co do Pampersów które dostałam to je musiałam częściej zmieniać niż Dady, ale co przewijanie przecieram pupę. 😉
Kacha ale obiad 🙃
Aniag zwróć uwagę, że w fałdkach na rączkach i miedzy paluszkami lubi gromadzić się brud. A niby dziecko nic nie robi 🙃
Miałam 8 stron do narobienia 🙃


Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Pamii no dzieci niestety nie lubia czyscić nosków, ale jak pomysleć to nie zbyt fajne uczucie takie ściaganie 😎
Co do robaków to były tak zajęte sobą hehhe ze mnie nawet nie zauwazyły 😉
Wielka a widzisz w razie wypadu nad jeziorko dam znać 🤪
U nas w blizszej okolicy jest jakas woda ale taka brudna ze szkoda zachodu zeby w ogóle tam jechać 🤢
Mam tez kolezanke z twoich okolic, ale niestety ona została w UK, a fajna z niej kobitka 🙂

Zaraz mąż wraca 🤪
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
aniag070 napisał(a):
mamusie jestem na etapie kupna maty edukacyjnej, polecacie jakieś lub może macie na sprzedaż??
nie wiem czy moje dziecko wazy dużo te 8kg, nie pase go specjalnie, tyle poprostu chce jeść
a Wasze w jakich wagach się mieszczą?


Ania
nasza waga wyjściowa to 2950 g a ostatnio stuknęło nam 6 kilo 😉
Skoreczka ja się przyłączam do prośby dziewczyn.... Chętnie zajrzę na Twojego bloga ☺️
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Skoreczko to nie jest zwykły blog 😆 to fotoblog 😆 i do tego Twój 😆 Chciałam Ci dać oklaska, ale chyba zablokowałaś 🤨
Aniag070 ja mam z FisherPrice używaną, po której nie ma śladu użytkowania, wylicytowana na Allgro 🙂 warto 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Dziewczyny
Co do pampersów to mamy dużo opinii...
U nas Huggies- wysypka i podrażniona skóra,aż do odparzenia,
Happy- sztywne i przeciekały
Pampers Premium Care-świetne
Dada- do tej pory było ok,ale teraz przeciekają 😞
A teraz zamówiłam na Allegro Pampers Sleep&Play. Zobaczymy jak się spiszą 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...