Skocz do zawartości

Styczniowe dzieciaczki 2012 :) | Forum dla mam


skoreczka_m

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 11,1 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • skoreczka_m

    1635

  • Nikusia102_m

    1886

  • elka144_m

    1127

  • Kruszyna123_m

    1183

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusie
Nikusia ja w sumie mojej daje spokój ostatnio i aspiratorem robię tylko czasem.. ale zakrapiam wodą morską nosek i daję ją na brzuszek 🙂 samo wypływa i ja wtedy szybko myk 1 pociągnięcie aspiratorem albo sama wykichuje

aniag070 moja waży 6240kg na 65 cm 🙂 a po narodzinach ważyła 3380 🙂

Skoreczko zaraz zagladam an twój bllog 😉

Pampersy:
-Huggies- w porządku ale dużo mniejsza ilość za tą samą cenę co DADA
-Huggies economy- te przylepce się odklejały i pampers spadał...
-Dada- genialne
-Bella Happy- dla mnie genialne, dosyć duże, przez co miesci się tam nocne siusiu :P... ani razu mi nie przemokły w Dadach zdarzyło się parę razy
-Pampers- jak dla mnie cena jest nieodpowiednia do jakości 🙂

Beata super że na bioderkach ok 🙂 u nas ortopeda ma to samo zdanie co do siadania i chodzenia 🙂 nic na siłe ale jak się rwie to nie hamować 🙂

Beata wydaje mi się że ząbki u was idą 🙂

Nikusia ja zaczęłam chodzić jak miałam 9 miesięcy... chodzić bez żadnej pomocy... bo wcześniej na video mam że się podtrzymywałam wsyztskiego 🙂 nie zdziwie się jak Twoja Emilcia w 7 już będzie biegać :P (patrząc jak jest ruchliwa) 🙂

Kacha ja z bella happy jestem zadowolona 🙂

Aniag070 ja kąpię codziennie 😉

Zupka- d ziś dochodzi ziemniaczek 🙂 zobaczymy hmmm:]
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Aniag My kąpiemy Fabisia codziennie i staramy się to robić zawsze o jednej porze,to znaczy o 19.

Już dzwoniła do mnie mama,Fabiś ładnie spał,jadł koło 2 i teraz,więc co 6 godzin 🙂 a teraz wariował z babcią 🙂 Łobuziak mały 🙂 już tęsknię za nim okropnie,ale jakoś ten czas mija 😞

Pamii teraz zauważyłam,że mamy po 64 oklaski 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
A myślałam, że będę tu siedzieć sama 🥴 dobrze, że jesteście 😉 😁

Pamii a jak oceniasz te happy jeśli chodzi o cenę?? Bo ja się nigdy im nie przyglądałam. Warto?
aniag070
my również kąpiemy co dziennie, raczej o stałej porze 🙂

Pokłóciłam się wczoraj z mężem o chrzciny 😠 a raczej o miejsce ich zorganizowania... czy u nas w mieście, czy tam gdzie ślub braliśmy 🤨 i jak się nie dogadamy to ich nie będzie 😠
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Skóreczka ale z ciebie zdolna bestia

Ania aj kapę codziennie staram się o jednej porze tak jak Kacha

kasiulka mysle że w końcu wam sie ułoży

Kacha nawet nie mów mi o chrzcinach bo dostaje spazmy mój mąż jest najmądrzejszy na świecie w tych sprawach tylko że chce robić wszystko moimi rękami i w ogóle nie ma tematu powiedziałam ostatnio ze dam dziecku wolną rękę niech będzie kim chce czy chrześcijaninem czy muzułmaninem to się zamknął

ja wyspana ale złym humorku pije kawkę idę się brać za robotę
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Hej
No nie wierzę tyle stron 🙂
Zosia po 8ej wstała i już jest nakarmiona 🙂 o 10ej idę do mamy wiec w tempie błyskawicznym was czytam 😲

Skoreczka wow ty to masz talent 🙂

Aniag a moja dzis będzie kąpana po 2 tygodniach więc świetujemy nie tylko imieniny Zosi ,ale i wielkie kąpanie

Pamii a jak tam Laura reaguje na składniki w zupkach??? Zauważyłaś coś ?? To dziś ziemniaczek a co już dajesz??

Kinga powiadasz Polkowice mój tam zawsze jeździ na delegację 😲

Nikusia moja jak już widzi wodę morską to też kręci głową. Czasami zagląda co ja biorę z komody jak wit. D to już się krzywi 😮 A co do pieluch Sleepe&play to może akurat wam podpasują bo ja tez nie byłam zadowolona 🥴

Beata dobre wieść po usg bioderek 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Czesc 😉
U nas nareszcze poprawa jej jak sie ciesze az humorek mam niezły i juz posprzatałam mieszkanie no i Kinia dzis na razie spokojna 😉 😉 😉

Aniag ja kompie codziennie chcoc mój maz zawsze twierdzi ze przeciez jak bysmy mała nie raz obmyli to by wystarczyło ale wedłog mnie to kompanie trwa tyle co to obmywanie a jest dokładniejsze wiec po co sie meczyc...no i oczywiscie kompiel zawsze o tej samiej godzinie +- 30 minut zalezy o której wstała po południu 😉

Pami u nas ziemniaczek bardzo bardzo smakuje 😉

Tam mamy nadzieje i trzymamy kciuki za nózki Zośki 😉

Lece teraz pobawic sie troszke ciastolina 😉 😉 😉



Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
hejka
trochę spóźniona ale jestem. Jak Kuba poszedł do szkoły to Emilka spała więc ja się też jeszcze położyłam, musiałam wstać jej smoczka dawać, ale kilka drzemek w miedzy czasie miałam.
Anabel u nas z noskiem jest taki problem, że Emilka go n ie chce dać dotknąć i nie ma znaczenia czy wycieram bo cieknie czy wkrapiam wodę czy odciągam.
Kasiulka to trzymam kciuki
Ania ja kąpie codziennie, bo wcześniej Emilka wieczorem bardzo krzyczała i chciałam, żeby to był rytuał.
Wielka muzułmaninem 😁 😁 dobrego humorki 😘
Kruszyna trzymam kciuki za nóżki Zosi.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
dziewczyny mam problem, nie moge zachecic dziecka do lezenia na brzuszku i podnoszenia głóki, podnosi na chwile i płacz, ale nie potrafi na wyprostowanych rączkach. Dziś już 3 podejścia były i za każdym razem tak samo się kończy - płaczem. Kłade zabawki przed nim na kolorowej poszewce i dalej mu sie nie podoba, macie jakieś rady? Wasze dzieci pewnie już ładnie się podnoszą 😞
mój może przez swoja mase nie garnie sie tak ochoczo, choć na leżąco podnosi główke i chce siadać
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Kasiulka ano :P mamy po tyle samo, fajnie że Fabiś spał ładnie 🙂

Kacha ja kupiłam happy na necie 328 sztuk + chusteczki nawilzane i dowóz do domu za 147 zł... 🙂 i jestem zadowolona z nich 🙂 a co do męa to napewno się dogadacie 🙂

Kąpiel- my kąpiemy codziennie o godzinie 20-21 🙂 zależy jak nam karmienie wypada 😉

Kruszyna póki co mieliśmy tylko marcheweczkę ale mała mega zadowolona 🙂 zobaczymy jak bedzie dalej 🙂 aaa własnie wszystkiego naj ! dla Zosienki 🙂

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Ania połóż go u siebie na brzuchu, to zawsze coś innego. Moja podnosi głowę i podpiera się na przedramieniach, jest bardzo sprawna. Tak jak już pisałam problem mamy z jedzeniem.
Pamii my kąpiemy ok 19:30 ale też plus -minus pół godziny.
Elka a moja bryka a bym musiała coś posprzątać. 😜
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Pamii ty lepiej nie zagladaj na mój fotoblog bo się wystraszysz 🙃
Aniag070 kąpiel moze byc dzień w dzień ale moze tez być co drugi dzień. Jak jest bardzo ciepło to codziennie ale jak zimno to co drugi. No a wczoraj mój tak zasnał o 19 ze nie zdążyłam ani go wykapac 🙃
Mój podnosi głowkę opierajac się na rekach. Dzis jak go trzymałam na kolankach na w połleżąco to podrywał się do siadania ( coś jak na filminu z fb Nikusi).
Pamiętaj kazde dziecko jest inne i jak pozniej zacznie siedziec czy chodzic to nie ma znaczenia, wazne ze samo dojdzie do wszystkiego. Musimy tez pamiętac ze to my musimy układac dzieci na brzuszku i je przyzwyczajać. Układaj na krótkie chwile, zeby go nie zdenerwowac i na pewno zacznie podnosić głowke 🙂
Kruszyna wielki dzień u Was 🙂
Elka u nas tez zimno i pada 😠
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Jestem po wf 🙂 trochę zmęczona,ale ok 🙂
U mnie na stancji jest tak,że w każdy dzień ktoś ma dyżur na sprzątanie. U mnie we wtorki wypada z kolegą Mirkiem. Tak więc moim zadaniem jest pozamiatanie i umycie podłóg,ale jak zobaczyłam jak brudno jest to się przeraziłam 😮 w sumie 2 tygodnie mnie tu nie było... ciekawe czy ktoś mył podłogi... masakra
Na 13 mam jeszcze 2 zajęcia. Muszę lecieć umyć głowę po wf 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...