Skocz do zawartości

Styczniowe dzieciaczki 2012 :) | Forum dla mam


skoreczka_m

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 11,1 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • skoreczka_m

    1635

  • Nikusia102_m

    1886

  • elka144_m

    1127

  • Kruszyna123_m

    1183

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusie
Pamii ja nigdy nic nie wygrałam. To raczej dla Kuby, żeby mu radość sprawić. A i tak musiałam coś kupić, żeby owoce, których teraz nie ma w sprzedaży wprowadzić. 🙃
Dziś zupki nie dawałam, bo wczoraj mi się skończyła a dziś u lekarza byliśmy 2,5 godziny (bo jeszcze do szpitala na badania podjechaliśmy) i nie zdążyłam ugotować. A wczoraj jak kupowałam deserki to nie pomyślałam, żeby chociaż jeden obiadek kupić.
Dasz radę w pracy, dobrze że to tylko kilka dni. 😘
Beata jak jechałam zawieść męża to wcześniej nakarmiłam Emilkę, ale bałam się, że jej smoczek wyleci czy coś. I sama moja wyobraźnia, że jakbym miała wypadek czy nawet gumę złapała to dzieci są w domu same. Niby jest blisko, ale kurcze stres masakryczny.
Kacha masz rację stres z rana podziałał jak kawa, chciałam się potem jeszcze na chwilkę zdrzemnąć, ale nie umiałam zasnąć.
Kruszyna moja tez lubi kolorowe pieluszki tetrowe. Ogląda, zjada, miętosi itd.
Kacha najważniejsze, że Ty jesteś zadowolona z prezentu. Pamiętacie jak ja pisałam, że pod choinkę dostałam skrzynkę na narzędzia ( i tam trzymam moje elementy do robienie biżuterii). 🙃
A co do ogródka to ja lubię ryć, robić grządki, siać, do tego nienawidzę plewić a lubię zbierać. 🙃
KingaS mam nadzieję, że Miłoszkowi się poprawi.
Elka te kupony do Rossmanna to takie jak dostałyśmy wcześniej?
Skoreczka jak się rejestrowaliście na Hippie to co zaznaczyłaś?
Ja tylko, że poradnik a Wy?
Kacha my jutro też mamy ciężki dzień. Jak pomyślę to kamień w brzuchu. A dla gości może coś szybkiego. Wielka Ty jesteś dobra w kuchennych sprawach, może coś doradzisz. 🙂
Kruszyna a ja liczyłam, że bez gipsu się obejdzie.
Kacha ja nawet nie miałam czasu dziś obiadu ugotować, a kawa to po to, żebym nie padła na buzię. Ciasta zabrakło. 🙃 albo weny, żeby je kupić.
Skoreczka ja myślę, ze te wyniki za dużo nie zmienią a następną wizytę mamy na wrzesień.
Co do konkursów to jak Kuba był mały to ja fotki do gazet wysyłałam, etykietki z jedzenie, kody kreskowe i cuda na kiju i nigdy nic nie wygrałam- nawet łyżeczki 🙃
Kacha ja też nigdy nic nie wygrałam, ale w sumie i tak mam szczęście mam męża i dwójkę wspaniałych dzieci. 🙂
Kruszyna papier toaletowy 😁 😁 😁


Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Aha 😠 I dobrze, że porobiłam sałatki i inne pyszności wcześniej 😠 Prawie pół dnia robiłam 🙃 Bo męża jeszcze nie ma a goście mają być na 20:30 😠 Jestem dobra w robieniu czegoś z niczego 🙃 i szybkich potraw 🙃 a więc dziś siebie nie zawiodłam 😎 a i myślę, że wszyscy będą zadowoleni. Nawet zdążyłam z obiadem dla męża (ha ! Obiad po 19 będzie jadł, nieźle 😠 ), prasowałam i ogarnęłam mieszkanie (także pół dnia). I jeszcze zajmowałam się Natalką, bawiłam się z nią, przebierałam, karmiłam i jeszcze z Wami tu siedziałam 🙃 a faceci to by pewnie powiedzieli, że tyle rzeczy to się nie da zrobić 😠 no i pewnie mój spyta czemu dziecko nie wykąpane i czemu ja nie jestem gotowa na wieczór 🙃 😁 Z tym kąpaniem i byciem gotową to żartuję bo przecież kąpanie to jego zadanie 😠 a i brać prysznicu i myć głowy z dzieckiem na rękach to nie będę 😠 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Kacha udanej imprezki, mam nadzieje ze zdążyłaś zrobić się na boginię 😉 🤪
Nikusia na pewno dostaniesz te paczuszke, moim zdaniem jest o wiele fajniejsza niz poprzednia: duzo kuponów i jest taki jeden którego zanosisz i daja ci jeszcze jedną taką paczuszkę 🤪

Błażejek wykąpany śpi 🙂 Jestem szczesliwa bo ze smakiem jadł te marchew ( wiem - powtarzam się ale wybaczycie mi 😉 ) no i zaczyna mi rwac sie do siadania 🙂 🙂 🙂

A jeszcze napisze Wam: kupiłam taki śmieszny makaron dla dzieci i Miki nie chciał nic jeść tylko sam makaron, zjadł prawie 3 małe miseczki, jadł az mu sie uszy trzesły. Na koncu spytałam czy mu smakowało a on na to : NIE!!! hahahhahahh 🙃 🙃 🙃 🙃 😁 😁 😁 😁 Zrozum to małego człowieka 😉

Dobranoc
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
skoreczka napisał(a):
elka144 napisał(a):
hehe fajnie, tam jest kupon do rosmanna dajesz i dostajesz druga taka paczke 🙂


zaraz przejrze te kupony 🙂

a jaki kolor łyzeczki masz? ja fioletową 😎


witam w grupie 🙂 też dostałam to podełko i też mam fiolrtowż łyżeczkę 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
to ja czekam na pudełko. 😜
Skoreczka to się nazywa "bunt dwulatka" 🙃, teraz musisz zadawać pytania otwarte, czyli tak, żeby nie miał możliwości odpowiedzieć "tak" lub "nie" 😁 😁 😁
31072010 to chyba wszyscy dostają fioletowe łyżeczki. 🙃 ja lubię fioletowy kolor 😜
idę spać, bo za dużo emocji dziś miałam a w nocy trzeba będzie wstać 😜
dobranoc
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Czesc
Dziewczyny prosze was ak mnie nie ma to piszcie mniej bo potem nie daje rady nadrabiac 😉 😉 😉

Ja mam tartke jak Skoreczko tylko plastikowa ale jeszcze nie tarłam Jabłuszka bo jeszcze nie daje go za to dzis zaczełam akcje gluten 😉

Nikusia u mnie Kubuś nie chciał surowego jabłuszka to mu je na chwilke ppodgrzewałam i takie sparzone jadł tylko wiadomo to juz nie to samo...
A jeszcze chciałam pytac ile Emilka zjada zupek??Juz wiem 😉
Kinia po zupce ale zjada staki słoiczek jak po przecieze nie wiem czy to 150 ml czy wiecej to mleko pije po 2 godzinach 😉
A dodajecie do zupek oliwke? ja ddaje

U nas dzisiaj doszlismy do selera po weekendzie dodamy szpinak 😉

A bow ten weekend tez ide do pray i jeszcze mnie prosili na 2 czerwczea a pózniej luz juz chyba do wrzesnia 😉


Kacha całuski i zdrówka dla Ciebie i oczywiscie spełnienie marzen 😉

U na sogladanie kolorowych pieluszei itp robi furore i do tego Kinia odkryła ze ma stupki i uslinie prubuje je włozyc do buzi 😉 😉 😉 pamietam ze u Kuby nie mogłam sie tego doczekac chyba Kinia to szybciej robi 😉

Kinga współczuje choroby synka mam nadzieje ze niko nie złapie...No ja wiem co to znaczy siedziec tydzien w domu bo nie mozna wysci na dwór... na szczescie u nas coraz lapiej teraz zaczynam obserwowac Kinie...

Nikusia przykto mi z powoddu Kuby ;( mam nadzieje ze wszytsko sie unormuje...

Kruszynka no szkoda ze jeszcze was gips czeka ... niech Zosieka sie cieszy wiolnoscia tylko ja nie wiem czy ta przerwa nie pokaze Zoscioe co moze zrobic z nózkami a póznie jak ja znów wsadza w ten gips to bedzie sie czula zniewolona...

Elka polubilam

Kacha mam nadzieje ze imprezka sie kreci i to dobrze 😉...

Skoreczko Kuba tez lunbi makaron ale tez bez niczego 😉 jaki kupiłas???Tez sie ciesze ze Błazejek zjadł marcheweczke 😉

31072010 miło ze zajrzałas 😉

Ja tez czekam na pudełko 😉 😉 😉

Dobranoc dziewczynki 😉
No i dałam rade was nadrobic 😉




Elka fajna taka paczka 😉

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Beata dziękuję za kciuki :P przydadzą się do wtorku 🙂 we wtorek możesz puścić 😁

Kacha nie nie 😉 ja w zastępstwo za szwagierkę bo ona ma komunie i musi jeszzcze troszkę pozałatwiać 🙂

Skoreczka no tak kołderki są fajne heheh a zwlaszcza do memlania :P

Kacha ja lubię praktyczne prezenty więc twoja kosiarka wcale nie wydaje mi sie ,,śmiesznym prezentem" 🙂 zwłaszcza że teraz juz będziesz mogła zająć się pielęgnacją ogródka 🙂 ja już niedługo też 😁

Kinga mam nadzieję że to tylko chwilowa wirusówka..

Ogródek- ja stwierdziłam że jak teraz będziemy mieć ogródek to się nim zajmę, a mała jak będzie biegać i nie będzie dawać kosić, to kkupię jej tez kosiarkę (zabawkę) i będzie kosić ze mną xD...

wielka statystycznie rzecz biorąc nie mamy bo każda z nas ma swój dzień na marudzenie 😜

Kacha mam nadzieję że wizyta u szefostwa będzie owocna hehe 😉

Kacha no właśnie my też mamy 22.05 :P więc przybij pionę ! 😁

Nikusia nic się nie martw, ja mam to co Kuba i żyję 😉 leki robią cuda 🙂 i są refundowane UFF 🙂... będzie dobrze :]

Kruszyna całe szczęście troszkę sobie pomerda tymi nóżkami 🙂 a gipsików oby jak najmniej do końca ! 😁

Elka już polubiłam 😁

Skoreczka ale za to mialaś łyżeczkę na każdy dzień tygodnia prócz weekendow :P

Kruszyna papier toaletowy? cóż to za wymyślny prezent heheh a przynajmniej w czerwonej kokardzie?? 🙂

Kacha ja jak miałam taką sytuację że musiałam iść się kąpać a nie miał kto z mała zostać to wziełam ją do leżaczka, wlazłam pod prysznic, nie zamykając kabiny i tak się szybko myłam a mała się śmiała bo woda chlupała heh

Skoreczka zapewne wyglądał fajnie ten makaron i to go zachęciło ... bo dzieciaczki tylko przy słodyczach myślą o smaku 😁 reszta to w zależności od zachęcenia 😜

Dziś kolejny dzień w pracy hmmm oby szybko zleciało :P... no i umowa na nowe mieszkanie podpisana także przeprowadzka w przysżłym tygodniu a od 1.06 już mieszkamy 🙂...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
hejka
Poszłam spać po 22, a Emilka się budziła do jedzenia o 23,1,4 i potem wstałam o 6:30 i myślałam, że za chwilkę się obudzi, ale zrobiłam mi i Kubie śniadanie, pomyłam naczynia, wyszykowałam Kubę do szkoły i dopiero się obudziła. Leżała sobie w łóżeczku a potem zaczęła rozmawiać. robiłam jej mleko ale zjadła 40ml. 😮
Anabel ostatnio jak robiłam zupki to kupiłam masło i jak już wszystko miałam w słoiczkach to się zorientowałam, że zapomniałam o tym maśle. Dziś znowu będę robiła i muszę je od razu wyciągnąć bo znowu zapomnę. 🙃
Pamii, Kacha ja też mam szczepienie 22. 05 ale Kuby. A Emilkę muszę na 01.06 zarejestrować.
Pamii ja już na leki Kuby dużo wydaję, bo część jest na ryczałt a część jest 30%. Te leki co dostał teraz będę kosztowały 65zł, bo mi lekarz rozpiskę zrobił i ceny (około) podał. Do tego na cukrzycę 150 i już mam 200zł. Jeszcze powinnam mu plastry kupować na oko (od okulisty) a one m-cznie ok 42zł.
Jak pomyślę, że jeszcze w grudniu za leki na cukrzycę płaciłam ok 40zł to mnie trafia. 😠 😠
A co do astmy to ja wierzę, że te leki pomogą ale mam inny problem. Kto mi Kubę rano przypilnuje jak pójdę do pracy.

Mam dziś niezbyt dobry nastrój i boję się co powiedzą na komisji. Trzymajcie za nas kciuki dziś o 14.35 bo nam jest cud potrzebny.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Anabel kupiłam zwykłe bo nie pomyślałam o tym, ale to sprawdzę dziś. Teraz i tak będę gotowała bez selera chociaż myślę, że te kropki to nie był seler. Zapomniałam, że oliwkowałam Emilki głowę bo ma ciemieniuchę a potem myłam takim mydłem i szamponem w jednym z Nivea Baby.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Nikusia jak się chce to się potrafi, tylko z naciskiem na te chęci 😁
Skoreczka niestety nie zdążyłam 🙃 ale i tak imprezka udana 😆 😆 😆
Udany ten Twój Mikołaj 😁
31072010 cześć 😆
Anabel dziękuję za życzenia 😘
Pamii To dobrze, że to tylko zastępstwo 🙂 A kiedy wracasz całkiem do pracy? Ja też wolę praktyczne prezenty 🙂
No takkk dziś mój dzień zawitania w progi firmy i rozmowy z kiero.... brzuch mnie boliii....
Skoreczko dzień dobry 🙃
Nikusia 😘 😘 😘 😘
Kruszyna Moje okna też czekają na umycie 🤢

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...