Skocz do zawartości

Styczniowe dzieciaczki 2012 :) | Forum dla mam


skoreczka_m

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 11,1 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • skoreczka_m

    1635

  • Nikusia102_m

    1886

  • elka144_m

    1127

  • Kruszyna123_m

    1183

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusie
Nikusia ty juz po za zakupach a ja tylko pościel wyzuciałm na dwór młodego połozyłam w łóżeczko ide na doł szukać jakiegoś gwożdzia bo kupiłam młodemu aniołka nad łóżeczko jak byliśmy w niedziele na wyciecze a jak sie bede ogladac na mojego chłopa to dziceko pojdzie do komuni a aniołek nie bedzie powieszony chociaż lapke mi powiesił szybko bo powiedziałam ze przywioze mojego wujka
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Nikusia102 napisał(a):
a ja już wróciłam. miałam nadzieję, że usiądę do papierów, ale Emilka pospała 5min. Tylko tyle, że zjadłam jogurt i zakupy wypakowałam. 🙃
Wielka dziękuje za oklaska, łap też. 😉 (ktoś mnie wyprzedził, bo jesteś zablokowana)



JA JA 😁 😁 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Wzięłam starszego na zakupy a maly spał w wózku i został z babcią.
Kupiłam sobie kilka rzeczy: tusz do rzes, lakier do paznokci, tunikę i getry 3/4.

No i jest mi przykro ale nie chce tu wipisywac bo moze ktoś mnie podczytuje 😞
Napisze tylko tyle : zaczynam wątpić w ludzi!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Adzia fajnie że zoo już zaliczone 🙂 ja muszę swojego wyciągnąć do zoo 🙂

Nowe produkty moja niiunia nienawidzi dyni :P gdybyście widzialy jej reakcje 😜...pisk taki ze szok...

Szczepienie-na szczescie jestesmy po... mimo braku gorączki to byla bardzo marudna i nei szlo jej uspokoic...

Adzia to skoro chcesz przytyć to zycze ci tego, a soibie bym zyczyla 20 kkg mniej haha 😁 byloby idealnie

Elka jak sie tv sprawuje?

Kacha widzę twój post przebil chyba wsyztskie moje do tej pory hehehhe

Zdjęcia- zanioslam wczoraj do wywolania... 430 zdjęć xD...

Elka Jasio cud miód 🙂

Nikusia szkoda ze nie macie kogos, kto by mogl zajac sie dziecmi jak was nie ma...

Skoreczka fajnie ze maz prawi ci komplementy... 🙂 nie wszyscy potrafia :P

Adzie mam nadzieje ze rozmowa dobrze poszla... 🙂

Kinga mam nadzieje ze u was juz duzo lepiej...

Kruszyna u nas odkąd mała zajada cos innego niz mleczko to kupki wygladają róznie raz są zwykle, raz troszkę twardsze...

Adzia moim zdaniem klaps to nic zlego, tyle ze klaps rozumiem nie mocne klepniecie w tylek bardziej temu zeby dziecko zwrocilo na mnie uwage... a pozniej tlumaczenie

Adzia ja mam basen taki jak ten pierwszy 🙂

Moja je 150 ml... niby teraz tzn od 4 miesiąca powinna około 180ml ale mysle ze to jeszcze troszkę... ewentualnie na noc 😉

Anabel nieco spozniione gratulacje dla Kini ! 🙂

Kacha mysle ze fotelik do siedzenia bym kupowala bo jeszcze chwila i nasze dzieciaczki beda juz same siedzialy 🙂

Wielka ja tak samo dostalam tylko lyzeczke...i 2 probki mleka

Kinga współczuje takiej tesciowej, ja mam takiego tescia, ale ja mowie: to nasze dziecko i my wychowamy je po swojemu... ty juz miales okazję no i oczywiscie sie usmiecham zeby sie nie obrazil xD...

Nikusia bardzo mi przykro ze nie dostaliscie punktow 😞

Beata obrazek o urlopie mega prawdziwy xD

Skoreczk ja sie złoszcze czesto ale szybko mi przechodzi... nie lubie sporów i albo sie izoluje od nich albo je rozwiazuje szybko 🙂

Kacha Nati bardzo ladnie wazy 🙂

Marta to trzymam kciuki za sukces !! 🙂

Adzia ja mam podgrzewacz do domu z wtyczka do samochodu... oto link 🙂 http://allegro.pl/nowosc-podgrzewacz-domowy-do-butelek-snow-bear-i2337131420.html

Kruszyna moja niunia je 4x150ml i 1xzupka 🙂

Krusyznna ja wiem ze powinny4x180 ml 1 zupka i soczek lub deserek... ja mojej daje 4x 150 ml 1x zupka, 4-5 lyzeczek deserku i wode do picia lub rumianek

Kasiulka nie dajesz zupek?

Kruszyna ja zostawiam sobie sloiczki i jak robie sama to wiem ile zje bo nakladam do sloiczka, albo np stawiam miseczke na wage(kuchenną) i wlewam zupke i wiem ile zjada 🙂

kacha mam nadzieję że Nati już dobrze się ma 🙂

Elka ja tez tak chce z ta paczka :P

Anabel mam nadzieje ze Kinia spokojnie przejdzie ospe...

Kruszyna najlepszego dla Zosienki 🙂

wielka wierze ze sie przerazilas...386 to chyba bardzo duuuuzooo ...

WIelka jak palic w piecu!? na dzien!? w sumie to sie nie znam ale jak dla mnie to lekka przesada xD

Skoreczka ja od paru lat twierdze : umiesz liczyc, licz na siebie... i niestety to najczesciej sie sprawdza... fajnie ze zakupy udane 😉

Mam bardzo nieciekawy czas.., tzn tak są teściowie, co rusz gdzies ich wozimy, ja wciaz sprzatam i zajmuje sie niunią... do tego przeprowadzka 🙂 jak tylko sie uspokoi obiecuje wpadac czesciej :* buziaki dla was i waszych pociech
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Nikusia102 napisał(a):
Elka u mnie świeci słońce.
Skoreczka 😘 😘
ale mi Emilka dziś dała popalić. Teraz ją uspałam to trochę porobiłam. Szkoda, że doba nie jest elastyczna, bo ja bym moją naciągnęła, żeby była dłuższa 😜


Wczoraj wieczorem leżąc już w lózku pomyslałam sobie ze doba powinna mieć 48h 😎 Jeśli tak byłoby od zawsze to ludzie umieliby tak zyć i byłoby lepiej z organizacja czasu 😎

Pamii stówka dla Laury 😘
Moi teściowie przyjada za tydzień, nie widziałam ich półtora roku 😉
Współczuje zamieszania, bo ja to wolę święty spokój.
Elka a u nas deszczu nie ma, ale tak wieje, jakas dziwna ta pogoda.
Wielka u nas jeden aniołek jest na ścianie a drugo stoi na meblach bo też nie ma komu powiesić 🙃 Ale dzięki za przypomnienie 😉
Beata zauważyłam właśnie ze coś cię tu i na fb mało 🙃
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Skoreczka 😘 😘 😘 😘
Pamii Najlepsiejszegooo dla Laury 😘 😘
Daję Fabiemu zupki 🙂 przedwczoraj jadł marchewkową z ryżem i bardzo mu smakowała 🙂 mam jeszcze jarzynową,ale jutro dam 🙂
Dziękuję za oklaska 🙂

A my z Fabim byliśmy u teściowej 🙂 jak wracałam to zaszłam na ryneczek,bo akurat była pani ze stoiskiem i co? wydałam ponad 150zł!!! 🙃 🙃 kupiłam sobie rybaczki jasne kakaowe z paskiem kokardką 🤪 🤪 i Fabiemu spodenki bojówki na lato świetne i bluzeczkę jasnozieloną z krótkim rękawkiem!! 🤪 mój synuś będzie wyglądał rewelacyjnie 🙂
od razu lepszy humorek 🙂 jak coś kupię to zawsze lepsze samopoczucie 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
A ja też byłam na zakupach 🤪 Wróciłam jakoś godzinę temu. Nakarmiłam Młodzież 🙃 sama też zjadłam i padam 🤢
Kupiłam 6 puszek Pepti i same kosmetyki od tuszu do rzęs po lakier do włosów. Byłam też u kosmetyczki na regulację brwi, za którą zapłaciłam 6 złotych 🙃
Popytałam w aptekach o cenę Sudocremu 250g i to tak ok 32 - 35 zł. A więc już wiem, że będę zamawiać na Allegro bo jest taniej.
Młodzież śpi, więc mogę zająć się bardzo ważnym zadaniem 😎
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Ale tu pustki...widzę ze dziś dzień na zakupy i porządki. A ja ugotowałam zupę, upiekłam udka, ugotowałam ziemniaki. I czekam na męża bo ma być po 20.00.
Pomalowałam paznokcie u stóp na niebiesko - hihi fakt ze nic mnie to energii nie kosztowało ale zawsze to coś 😉

Jestem padnięta...marzy mi się porządny sen 😎
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Dobry wieczór Kasiulka 😆 Mój mąż też jest uczulony na pyłki i już zaczyna kichać i ma czerwone oczy jakby przepite 😮 🙃
Skoreczko na niebiesko 🤪 ale czad! A ja kiedyś sporo malowałam paznokcie, różne wzory i kolory, a teraz już mi się nie chce 🤨 Maluj 🙂 to poprawia nastrój i cieszy oko 🙂
Wielka i co dobrego ugotowałaś 😎
Elka na allegro polujesz?
Pamii Ty jednak jesteś mistrzynią w pisaniu posta 🙃 Ale tak rzadko jesteś, że nie masz wyjścia 😜 Napisz coś o nowym mieszkaniu, do którego się przeprowadzacie.
Elka a ja nie mam ani jednej takiej łyżeczki 🤨
Skoreczko ja myślę, że bez względu na ilość czasu i długość doby i tak nasza organizacja czasu byłaby bez zmian 🙃

A dziś mój mąż kolacyjkę robi 🙃 W końcu się doczekałam bo zawsze to ja śmigam w kuchni 😠 Niech się trochę wykaże 🙂
A Natala zamiast spać to wywaliła smoczek i zabrała się za memlanie uszka od misia 🙃 😁 i nie śpi 😲 ale też nie krzyczy 😲 Biedny misiu 🙃
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Kasiulka kurcze licho z ta alergią, to jest bardzo męczące 😞
Kruszyna ja mam taki wózek że nawet jak zamienię na spacerówkę to buda zostaje więc nie kupuję parasolki 😉
Kacha i są takie zabójczo niebieskie 🙃 🙃 🙃 Smacznej kolacyjki z męzem 🙂

Dobranoc 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...