Skocz do zawartości

Styczniowe dzieciaczki 2012 :) | Forum dla mam


skoreczka_m

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 11,1 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • skoreczka_m

    1635

  • Nikusia102_m

    1886

  • elka144_m

    1127

  • Kruszyna123_m

    1183

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusie
witam w kubie moj tez juz kicha prycha ach ta allergia

kacha co gotowałam sosik taki na szybko z pappryka i ogórkiem koserwowym zaprawiany łyzeczka kocentratu chilly +ryz

skóreczka powiadasz niebieskie hmmm ja zostane przy czerwonych :P

moj mnie rozwla weszed przed chwila i pyta sie maleńka gdzie są kluczyki od samochodu bo trzeba go zamknąć bo tam są moje wedki to najwazniejsze ale ze samochód drugi dizen otwarty to nic
poklaskałm na dobranoc skoreczka wrescie mogłam ci dać oklaska

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Dziękuję w imieniu Laury za całuski i życzenia 🙂

Elka dobrze że tv fajny :P

Kacha, Kasiulka dobrze że zakupy udane 🙂 ja dziś kupiłam body w biedronce... :P ostatnie się zostaly 🙂

Kacha moje nowe mieszkanie to w sumie na poczatku remont... nie ma co pisac, ale zdjecia dodam jak bedzie pokonczone heheh 🙂

Kruszyna ja mam parasolkę ale jeszcze nie używałam...

Skoreczka ja mam smerfowe paznokciie 🙂

A moj mąż na zwolnieniu, jutro musi porobić wszelkie badania... ma bardzo wysokie ciśnienie i co rusz boli go głowa... w końcu cos z tym zrobią może.... bo to już od dłuższego czasu tak...


No i dziękuję za oklaski 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Alergia To spotyka coraz więcej ludzi 😞 ja odczulałam się już 4 i pół roku i musiałam przerwać przez ciążę. I od kilku dni się nie czuję 🤢 🤢
Pijak,wampir dobre określenia 😁 a ja wyglądam jak zdechły zając 😁 😁 😁 😁 😜
Wielka dziękuję za oklaska 🙂

Zmykam,bo nie wiem dlaczego,ale twarz mnie piecze 😞

Buziaczki dla Was i bobasków 😉 Dobranoooc 😘 😘
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Pamii wszystkiego naj dla Laury.
Kasiulka i Kacha mój jest uczulony na siano. I jak zaczyna się sezon to chodzi jak zombi, z nosa mu leci, kicha, płacz itd. Z tym, że nie każdego roku.
Kruszyna nie mam parasolki w zestawie i też mam ostatnio problem. Jak będę miała spacerówkę to zawsze mogę ją obrócić tzn siedzisko.
Skoreczka są oklaski, teraz jeszcze trzeba się w kolejce ustawić.
Dzięki za oklaski, a myślałam, że mi zacznie ubywać 🙃 😁 😁 😁

Dobranoc 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Hej kochane.
A my bylysmy na szczepieniu dzisiaj ,ju z ostatnim 🙂 za to strasznie bolący i musialam dać Ani paracetamol bo ją tak noga bolała ze mi bidulka ciąge plakała i musiałam ją nosic na rekach.Przez to malo jadla i szybko poszła spać.
Zaraz ide ja karmic i też spac bo od zeba juz mnie bol gowy boli 😞
A teraz poodpisuje.
Anabel trzymam kciuki za Kinie.
U nas tez ząbków jeszcze nie ma i póki co się nie zapowiada.

Skoreczka ja sie wybieram na brzuszek, ale to dopiero gdzieś za rok 🙂

Elka wspolczuje, mnie juz od 2 tygodni boli ząb ale boje sie dentysty 😉

Wielka to super ze Fabiś tak rośnie zdrowo 🙂 u nas ciemiaczko jeszcze duze.

Mamy postawione tak: piwnica pod całym domem, parter,i poddasze które czeka na dach.
No i garaz tez juz stoi. No i brak kasy. Za duży dom sobie wymyśliłam no to teraz mam.

Wielka az zrobilam wielkie oczy jak przeczytałam o tym cukrze! taki pomiar u dziecka masakra
dobrze ze to był bład 😉

Nikusia pociagiem? o matko jak ja dawno pociagiem nie jechałam,tylko domyslam sie ze z
2 dzieci to nie to samo 😉 oby tylko Emilka byla gzeczna i dała ci pozałatwić wszystko 🙂

Nikusia wlasnie doczytalam ze nie jedziesz pociagiem heh moze to i lepiej 🙂 nie
nameczysz sie tak,

Anabel ja tez nienawidze spóźnialskich. Sama sie nie spóźniam i oczekuje tego od innych,
Według mnie to brak szacunku dla drugiej osoby, A do tego wzielam sobie za meża wiecznego
spóźnialskiego echh

Dzielna Kinia, zycze Ci zeby cała chorobe tak ładnie przeszła

Wielka, super podejscie, w koncu mąż zauwazył ze cos nie gra w domu. Chłopy takie sa, jak
sami na oczy nie zobacza to nie uwierza.

Pami wow ale post 🙂 jako jedyna odpisałas mi o tym podgrzewaczu, dzięki! 🙂

i wszystkiego naj dla Laury 🙂

Skoreczka jakby dobra miała od zawsze 48h to i tak byłoby to mało 😉

Kruszyna ja mam parasolke, kupilam jakies 3 tygodnie temu i sie super sprawdza.

Pami dobrze ze maz w koncu do lekarza pojdzie bo to nie ma zartów z cisnieniem a przy
takiej pogodzie to jeszcze gorzej.

Ok zmykam, dobranoc 😘
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
hej jestem jako pierwsza :P:P:P:P

Andzia dzisaj bedzie lepszy dzien

fabian u mnie na kolanach ja smok w buzi i tak siedzimy on mi sie ciagnie do klawiatury 😁 😁 😁
mam do was pytanko czy wasze dzieciaczki tez tak uwielbiaja wasze dłonie bo moj ma na ich pukcie obsesje
🤪 🤪 🤪
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Adzia doczytałaś, że mąż mnie zawiózł. Ja tez już wieki nie jechałam pociągiem, ale jak Kuba był mały to nie mieliśmy auta i wtedy często tak podróżowałam. Tylko miałam lekka parasolkę i składałam zanim wsiadłam do pociągu czy autobusu. Z tym, ze teraz Emilka mała i pożyczyłam parasolkę rozkładana na płasko, ale jest cięższą.
Wielka moja raczej jej ręce interesują. 😁 😁
idę dziś złożyć papiery do pracy. 😜
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Dzień dobry mówię z kubkiem kawy w ręce 😆
Natala zajęła się ostro pałąkiem na macie edukacyjnej bo tam tukana jej dałam ale widzę, że ten plastik z dołu, do którego pałąk się wkłada to jej bardziej smakuje 🙃 🙃 Nasze dzieci teraz są takiej kochane i śmieszne 🙂 Nie to, że wcześniej nie były ale wiecie po urodzeniu to kontakt prawie zerowy bo tylko jeść, spaść i wypełniać pampersy 😜

Nikusia
trzymam kciuki 😆 😘
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
kruszyna trzymam kciuki

poklaskałam ide ogrnac dom bo przecież 8:30 wchodzi do mnie patronaż i mowi do mnie troszkę spozniony mieli byc po 3 miesiacu a dziecko ma prawie 5 co jest dobre bo ja koszuli legisach i w białych skarpetkach bo zaczełam sie ubierać posprztamne mam ale po rozwalane zanbawki i ubranai 15 min roboty poprostu mnie powalili na łopatki
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Witam 🙂

Mali juz powstawali więc ja teraz tak na szybszą chwilkę 🙂 Pozniej dokładnie 🙂
Wielka mój bierze moją dłoń ogląda i probuje brac do buzi 😁
Wielka śliczna kawka, mniam, ja tez pije swoja czarna mambę 😁
Adzia ząb cię boli uuuuuuuuuuu współczuje 😞 No i ania dzielna po szczepieniu 😘
Kacha mówisz wzorki na paznokciach 🤪 Mam lakiery do robienia wzorkow ale pewnie mi nic nie wyjdzie..hmm A i musze kupić japonki bo moje korkowe nadają sie juz tylko po domu a jak rodzinka przyjedzie to trzeba jakoś wygladac.
Nikusia a jak Emilka tyle razy budzi sie to masz chyba ciepłą gotową wode w podgrzewaczu? Czy biegasz, gotujesz i studzisz? Mi to sie wydaje ze ona ma zamieniona troche noc z dniem, i przyjdzie dzień kiedy jej sie zamieni i bedzie juz przesypiac noce 🙂
Kruszyna mimo gipsu zycze Wam udanej wizyty 😘
Pamii zdrowia dla męża!!!

Dziękuje za brawa, teraz jestescie poblokowane ale pozniej i ja poklaszcze 🙂

O udało mi sie odpisać 🙂

Miłego dnia 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Hej 🙂

Nie jestem w stanie wszystkiego przeczytać, wybaczcie ☺️

Skoreczka ja nie jestem nerwus. Chociaż ostatnio mi się trochę zmieniło, ale to dlatego, że zmęczona jestem i potrafię na męża się wściec. Ale zawsze byłam raczej z tych spokojnych i staram się nie panikować i nie widzieć wszystkiego w czarnych barwach 😉

Kacha mi pani neurolog powiedziała, że dziecko siedzieć może już w wieku 5-6 miesięcy, a może też później – zależy od dziecka. Dlatego napisałam, że wydaje mi się, że krzesełko siedzące-siedzące, bo na razie i tak masz leżaczek 😜

Anabel bić 6-miesięczne dziecko???? 😲 😲 😲 😮 🤢 😠

Kacha ja karmię tylko piersią. W lipcu zamierzam wprowadzić mleko modyfikowane i obiadki (muszę jeszcze skonsultować to z pediatrą), bo od sierpnia do pracy i Mały musi przyzwyczaić się do zmian. A przed pracą i po niej będę dawać nadal pierś.

Kacha u nas ząbków nie widać pomimo ślinienia i jeżdżenia wszystkim po dziąsełkach.

Kruszyna buziaki spóźnione dla Zosi 😘
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Dzien dobry 🙂
A m noc nawet ok, mała już nie płakała ale i tak dałam jej jeszcze na noc paracetamol.
O 18:30 wypiła 100ml a o 20 juz chciala znowu jeść i dostała kaszke mleczną kukurydziano ryżową i wtranżoliła koło 100ml 🙂 i tak mi po niej spała ze potem to tylko o 3 ją karmiłam i o 8:30 🙂
a teraz szaleje wiec ide na kawe i z nia sie pobawic, potem poczytam co pisałyscie, buźki 😘

I dziękuje za oklaska 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Emilka poszła spać to ja też chciałam się zdrzemnąć, ale chyba za dużo emocji i nie umiałam zasnąć. A mam tylko kopertę do sekretariatu oddać 🙃 mam fioła.
Skoreczka ja mam przegotowaną wodę, na 15sek do mikrofalówki, mleczko i gotowe. Ona je ciągle, tylko w nocy więcej mleka bo jak śpi to ok 100ml a w dzień mniej ale zje obiadek i deserek.
Wielka to co niezapowiedziani goście? Ja nie lubię takich.
Beata ja jestem nerwus, ale pozwalam sobie tylko w domu. Nie zdarzyło mi się nigdy na klienta w pracy wyskoczyć, tylko tak jak piszesz teraz jestem zmęczona to łatwiej.
Wielka też się zastanawiałam nad takimi zwykłymi soczkami, które bym Emilce zrobiła. Tylko ona teraz nie chce więc nie szukałam informacji. Powiem Ci, że nie wiem.
Kruszyna trzymam kciuki za Was
Kacha Wielka, dzięki za kciuki, będą potrzebne
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Nikusia102 napisał(a):

Skoreczka ja mam przegotowaną wodę, na 15sek do mikrofalówki, mleczko i gotowe.


A ja mam w osobnym dzbaneczku przegotowaną wodę, która jest chłodna i uzupełniam co jakiś czas no i podgrzewam w czajniku elektrycznym ciepłą a potem mieszam i razem i gotowe.
Mam podgrzewacz do butelek ale nie umiem tego jakoś obsługiwać 🤨 w sensie, że mi to jakieś nieporęczne jest
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Kacha ja też gdzieś w piwnicy mam podgrzewacz do butelek, ale pamiętam że przy Kubie tam kamień się osadzał jak dłużej w nocy stało. I jakoś mi tak "nieporęcznie".
Moim sposobie w niecałą minutę mam mleko a w nocy to ważne, żeby nie krzyczała i nie budziła wszystkich 😜
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Nikusia i Kacha to ja trzymam w podgrzewaczu, ustawiam na 1 i utrzymywana jest stała temperatura wody.
A ja słyszałam jeszcze w ciazy z Mikoljem ze mikrofala jest szkodliwa 🤢 I nawet obiadki w słoczku podgrzewam w garnku z woda. Ale Nikusia nie bierz tego do siebie opoprostu napisałam co słyszałam. No i wiem ze teraz to wszystko szkodzi 🙃 😉
Beata a ja własnie widze wszystko w czarnych barwach od 2006 roku 🤢 Wtedy pewna osoba mnie straszyła i nekała i sledziła, mam lek po tym fakcie 😞
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...