Skocz do zawartości

Styczniowe dzieciaczki 2012 :) | Forum dla mam


skoreczka_m

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 11,1 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • skoreczka_m

    1635

  • Nikusia102_m

    1886

  • elka144_m

    1127

  • Kruszyna123_m

    1183

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusie
Czesc kochane. Podczytuje was ale na raty i nie mam jak odpisac bo jak mam chwilke to czytam po troszku i nie mam juz czasu na odpisywanie bo zs musze gdzies leciec albo cos robic.
Kacha wszystkiego naj dla Natalki z okazji 5 miesiecy 🙂

Nikusia szkoda tych autek za taka cene no ale pomysl ze przynajmniej sie juz ich pozbylas i masz miejsce na inne rzeczy 🙂 a Kuba duzy chłopak, zrozumie.
A Emilka bardzo ładnie wyszła w avatarku no i przytyło sie jej 🙂

Egipt, super,ale za cieplo jak dla mnie i z dzieckiem bym tam nie jechala.

Kacha i reszta dziewczyn - wszystkie jestescie sliczne i przemile i macie kochane dzieci! czegóż wiecej chciec? 🙂 no i z wami każdy dzien wydaje sie byc lżejszy do przejscia 😘

Kurcze komus jeszczechcialam odpisac,ale nie pamietam komu ☺️sorrki

a u nas troche emocje opadły, siostra pojechala nad morze to odpoczne od niej,moze sobie tam na spokojnie przemysli pare spraw.
A my nie mieszkamy razem, ona mieszka osobno a ja z rodzicami. Bo jak wrócilam z irlandii to zaczelismy sie budowac no i rodzice zaproponowali nam pomoc w tym sensie ze bedziemy u nich mieszkac zeby nie wynajmowac mieszkania i nie tracic kasy na to tylko ładowac pieniadze w dom. No i moja siostra mysli ze skoro tu mieszkamy to moi rodzice nad utrzymuja 😮 tak beszczelna jest ze mi powiedziala ze my na nich żerujemy, ze moj mąż to leń, ze sie dzieckiem swoim nie zajmuje, ze chciałaby zebym sie juz wyprowadzila od rodzicow bo jak przyjezdża z małym to nie moze byc głosno jak Ania spi i nie ma sie gdzie pobawić od niej synek bo ciagle cicho musi byc. Zero wyrozumiałosci. Dla obcych potrafi byc mila a dla własnej siostry nie.
Normalnie plakałam chyba ze dwa dni.
Zabolało mnie tez pare rzeczy ktore powiedziala o moich rodzicach, ze niby oni jej sie żalą ze nie mogą sobie remontu zrobic bo my tam mieszkamy, i ze niby mają nadzieje ze do konca roku sie wyprowadzimy. Tylko ile w tym prwdy to nie wiem bo ona lubi gadac bzdury byle bedzie tak jak ona chce.
No ale zaczełam szukac mieszkania/domu na sprzedaz i chuj, wyprowadzam sie, moze bedzie nam ciezko ale nie moge po czyms takim dłuzej tu mieszkac.

To tak w skrócie.
Młoda sie obudzila to lece na dwór. Chociaz u nas jest juz 35 stopni 🤢 no ale zakupy same sie nie zrobia no a popoludniu do mamy do szpitala.
Pa kochane
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Andzia powiem tak nie miła sytułacja ale może nie trzeba się tak szybko śpieszyć z budową powiem ci ze ja mam tez dośc ale co zrobić trzeba przemilczeć bo nie robie tego dla siebie tylkodla mojego dziecka ale chociaż jeżeli macie dużą działkę nie wiem na jakim etapie budowy jesteście np ja mam całkowity stan surowy czyli okna dach pokryty pierwsza wylewka i odprowadzenia po robione do miasta ma 6 km w takim stanie jak bym chciała sprzedać to wzieła bym oko 300 000 zł czyli stać mnie na piekne duze mieszkanie w mieście w bloku też o tym myślałąm ale moj kochany mąż nie chce nawet o tym słyszeć bo wreście bym miała spokój a tak jeszcze muszę się meczyć z pewnością do komuni Fabiana bo wcześniej na pewno nie wejdziemy 😠 😠 😠

to jest zagospodarownie
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Wielka no my mamy juz piwnice, parter i poddasze tez juz jest tzn jeszcze trzeba przykryc dachem i wstawic okna i bedzie stan surowy zamkniety no i wystawilismy to na sprzedaz bo za długo to trwa a sama widzisz co sie porobiło. No i 270tys za to chcemy bo dom bedzie miał 250m kw z piwnicami a tak to 150m kw i działka 10 arowa wiec ez nie taka mała no i piekna okolica, to jest osiedle domków i otacza nas las ,szkoła jest chyba z 300 m od mojego domu, przychodnia tez, blisko to głownej drogi ale nie na tyle zeby byo słychac auta wiec idalne miejsce na wychoywanie dziecka....no ale 😞

A wy to parterówke budujecie?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
teraz dziewczyny całkiem innej beczki mimo że mam chłopca poruszę ten temat. Mojej koleżnki córece zrosły sie wargi sromowe hmm i gdy pojechali z nią na zabieg lekarz powiedział że to od husteczek nawilżanych i sudokremu przez to holerstwo jest bardzo dużo przypadków ale znów jak bez tego żyć w dzisiejszych czasach i poczytałam w necie i jest też tak opinia
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Wielka a to rewelację nam tu zapodałaś 😮 szok 😮 Ja używam sudocremu ale dość często zmieniam pieluszkę dokładnie wymywając wcześniejszy krem i nie daję dużo tego czegoś.

Skoreczka
dziękuję ☺️ A tak mi się przypomniało bo wczoraj coś pisałaś, że Twój Maluszek zakrywa się podusią no i jest zdjęcie na dowód 🙃 Natala nakrywa się kołderką albo jej króliczek do spania ląduje na buzi 🙃 z tym króliczkiem to zrobię jej kiedyś zdjęcie to wkleję a co do kołderki to wygląda to mniej więcej tak, jak poniżej z tym, że ja jej przykrywam tylko stópki a ona naciąga na resztę:



Anabel przepraszam 😁 oczywiście zapraszam 🙃 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Kacza juz tylko polece do miasta po strój kompielowy 😉

O tym zrastaniu warg to juz chyba rozmawialismy w ciazy ale powiem wam ze jak ja byłam ostatnio u pediatry to ona sprawszała czy wszystko ok wiec musi to byc coraz czastrzy problem ja sudocrem uzywam sporadycznie bo dostałam chyba 6 prubek w ciazy ;0 i jeszcze ich nie zuzyłam bo w miedzy czasie prubki z hippa i z johnsona jeszcze miałam a nie smaruja przy kazdym przewinieciu

Nikusia gdzie jestes???
Skoreczko???

U nas dzis chłodno porobiłam troche porzadków i nagotowałam obiadków dla Kini dzis nowosc zielony groszek i miesko zapomniałam sie i wprowadzam dzis dwie nowe rzeczy no nic mam nadzieje ze obie bede zaakceptowane jak nie to bede musiała próbowac jeszcze raz

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
byłam na poczcie i wróciłam. Żar leje się z nieba i nie idzie wytrzymać.
Emilka śpi, obiad częściowo się gotuje. A ja mam chwilkę, żeby odsapnąć.
Adzia to siostra niezła jest, nie lubię jak ktoś zmyśla.
Wielka powoli i będziecie mieli dom.
Kacha fajniutka fotka Natalii, aż mi gorąco jak ją widzę taką przykrytą 😁 😁
Skoreczka też tak myślę. Wystawiłam te autka, potem czekałam aż mi się pojawi na allegro, ale że nie było i nie było to zaczęłam wystawiać kolejną. A potem już dostałam wiadomość, że ktoś kupił.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Anabel już jestem, Emilka przed południem mi marudziła to przy okazji spacer miała.
Moja też śpi na boku.
A co do sudocremu to ja smaruję tylko pupkę bo to tam częściej Emilka ma czerwone. Nie testuję innych kosmetyków bo się boję, że znowu jej coś wyskoczy.

Dzięki za oklaski 😘
Kruszyna i chciałam Ci dać oklaska za tego wczoraj. Ale mam spóźniony refleks. 🙃 😜
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Hej 🙂
Zaliczyłam te lektury,ale ciężko było!
Kacha Najlepszego dla Natalki 😘

czytam dalej 😁

Adzia Współczuję Kochana relacji z siostrą 😞 dobrze,że ja nie mam rodzeństwa 😁
Wielka I tak ładnie się budujecie 😉 postępy widać 😉 super 😉

Fabuś najczęściej śpi na boczku,ale w nocy się sam obraca na plecki. Często ląduje pod poduszką 🙂 byłam teraz podbić ks.ubezpieczeniowe taty. Jak wracałam to zaszłam do komisu dziecięcego 😁 kupiłam Fabiemu dwa używane kompleciki,jedną czapeczkę używaną i jedną nową,sweterek używany taki na dwór i nową zawieszkę do wózka z BabyOno 😁 zaszalałam 🙃 🙃
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Nikusia mam pytanie jak wystawiasz ciuszki na allegro jak sie lepiej sprzedaja zaetawami czy pojedynczo? naszykowałam te ciuszki co mam na sprzedaz i teraz sie zastanawiam jak wystawiac wczesniej spłedawałam zestawami ale nie wiem te Kini sukienki sa tak piekne ze zastanawiam sie czy nie wystawawiac pojedynczo
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Anabel i ja jestem, jestem cała ugotowana, najpierw na podwórko, krótki spacer, pozniej na szybko zupa, a teraz próbuje uspić braci M 😉

Używam sudocreamu ale rzadko na pupe i jeszcze pod paszki 😉

Nikusia a ja próbowałabym sie wycofac sie i napisac do tej osoby o pomyłce. Nawet jak dostałabys neggatywa to trudno, przeciez to strata dla dziecka ☺️
Ja jestem tez na innej stronce zalogowana i tez mam negatywa ( nie z mojej winy ) ale nikt na to nie patrzy 😉

Kacha fajna fotka a Natalka bardzo ciebie przypomina 😉
Kasiulka, Kruszyna, Kacha i jeszcze inne mamusie rzeczywiscie to strach jak tak dzieci sie nakrywają 😮 Trzeba byc czujnym!
Elka to nie tak ze nikt nie chciał napisac w jakim budynku mieszka Kasia, skoro ona sama o tym nie pisze to ja nie mogę pisac - złota zasada. Ja mam taką : jesli pytam kogoś o cos a ktos mi nie odpisuje to znaczy ze nie chce a ja to rozumiem 😉
Adzia Ty tez jestes fantastyczna z Twoją Anią 🤪 😘
Wielka a domek wstawilas, ciekawe o co mnie podejrzewasz ze posiadam? 😁 😁 😁
Zaraz reszte doczytam to dopisze 🙂

Kasiulka gratulacje 🙂
Wielka ja nic nie wiem o zrastaniu 😮
Anabel powodzenia w wystawianiu na allegro 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Hej dziewczyny my byliśmy na szczepieniu ale nie zaszczepili Nikiego bo ma jeszcze katarek za tydzień mamy przyjechać, bąbel waży już 6660 🙂 cieszę ssię że tak przybiera, a Wasze pociechy ile ważą?

Nie mam córeczki ale co do sudocremu to ja jestem zadowolona ale też nie smaruję pupy za każdym razem i nie w dużych ilościach.

Adzia to ale miałas nerwy, nie dziwie Ci się wcale, najlepiej na swoim faktycznie!

Kasiulka gratulacje zaliczeń!

Anabel na pewno su siostry okaże się tak jak u Nikiego że to szmer niegroźny, niech idzie do szpitala do dr Głowinkowskiej bo z naszego miasta to ona jest ponoć najlepsza, może mało dostępna i służbowa ale dobry fach.Trzymam kciuki żeby było dobrze!Co do opieki to tak strasznie mi żal że nie ma mojej Mamy i nie mogę jej zostawić Nikosia,a z ta opieką to jeszcze dokońca nie wiem jak będzie, ale na myśl o teściowej robi mi się gorąco!Tez nie miałabym spokoju!

Kacha ale masz dom! 🙃 a Natalka ślicznie wyszła jak śpi taka słodka!

Elka my chyba pojedziemy w sierpniu ze znajomymi nad morze, już nie mogę się doczekać 🙂do Egiptu z takim maleńswtem chyba bym się bała, wolałabym gdzieś jak juz w Europie,a le to Twój wybór 🙂

Nikusia jak tam z praca co dalej?czy coś przeoczyłam ,czy miałaś mieć dalszy ciąg w ten wtorek?

Kruszyna trzymamy kciuki za Zosię i za gips, będzie dobrze na pewno!!!

Jesli kogoś pominełam to przepraszam, uciekam pa pa

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...