Skocz do zawartości

Styczniowe dzieciaczki 2012 :) | Forum dla mam


skoreczka_m

Rekomendowane odpowiedzi

  • Mamusie
Kacha no, żeby nie było, że ja Cię nie rozumiem - rozumiem i dlatego nic w Twoim imieniu nie napisałam 😉

Nikusia współczuję nocki 🤨 Mi się dziś fartnęło, jak zasnął o 20, to obudził się o 23 na jedzenie i potem dopiero o 5 🙂 A od 5 to już co godzinka 🤨

Poszliśmy dziś do przychodni, bo Aleks miał coś czarnego na główce i nie można było zobaczyć co to, bo nią kręcił, a podejrzewaliśmy kleszcza - ale na szczęście okazał się to dziwnie wbity w główkę czarny paproch 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 11,1 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • skoreczka_m

    1635

  • Nikusia102_m

    1886

  • elka144_m

    1127

  • Kruszyna123_m

    1183

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusie
Dałam dziś Emilce na kolacje tą nową kaszkę. Smakowało jej że aż 130ml zjadła. Mam nadzieję, że pośpi. Mój mąż powiedział, że jak któryś raz w nocy krzyczała to ja podniosłam głowę i powiedziałam: " ja pie****e " ☺️ ☺️, ale ja tego nie pamiętam. Za to pamiętam, że mało się z mężem w nocy przy Emilki łóżeczku nie zderzyłam. Ja wstałam bo próbowałam Emilę uspokoić a mąż po ciemku też podszedł a mnie nie widział. 🙃
Kruszyna tyle razy słyszałam o Solinie ale nigdy tam nie byłam. Muszę poszukać w necie.
Wielka to poproszę o linki.
Kacha mój maż lubi aktywny wypoczynek czyli "dojście do wody i leżenie na plaży" 🙃 😁 😁 😁, on mi tego Skalnego Miasta nie umie wybaczyć 😁 😁
Beata najważniejsze, że to nie kleszcz 🙂
Kasiulka też dobre pytanie, sama się dołączam. Z tym, my od lat pod namioty jeździmy a teraz Emilka za mała więc trzeba o czymś innym pomyśleć. A nad morzem byłam raz u kogoś, ale to 8 lat temu jak Kuba była mały. I jeszcze wcześniej to z mężem pod namiotem i na Mazurach też pod namiotem- 2 i 3 lata temu. W Wilkasach.
Kruszyna ja też byłam nad morzem na koloniach 😁 😁 A tak liczyłam, że popada a tu ledwo pokapało i dalej duchota. I nawet już nie grzmi. 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Nikusia u mnie woda i góra 🙂 wszystko rozpędziły i u mnie pokapało tylko trochę ,ale jest troszkę lepiej niż było 🙂
Byłam nad Soliną kilka razy ,ale gdybym mogła to jezdziłabym tam co roku 🙂
Polecam można tam spokojnie poleżeć ,połazić wykąpać się i pojeździć(rowerkami,łódkami itp.) po całym jeziorku 🙂
Pływają sobie tam takie rybki
[URL=http://imageshack.us/photo/my-images/854/img0381o.jpg/][IMG]http://img854.imageshack.us/img854/3010/img0381o.jpg[/IMG][/URL]

Uploaded with [URL=http://imageshack.us]ImageShack.us[/URL]
[URL=http://imageshack.us/photo/my-images/846/img0401x.jpg/][IMG]http://img846.imageshack.us/img846/6043/img0401x.jpg[/IMG][/URL]

Uploaded with [URL=http://imageshack.us]ImageShack.us[/URL]
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Kasiulka, Nikusia jak się jedzie nad morze, to taniej wychodzi jak się jedzie nie na otwarte morze, typu Łeba, Władysławowo, tylko takie miejscowości jak np. Jantar, Stegna, Kąty Rybackie (jest tam mniej ludzi, co za tym idzie mniej atrakcji, ale taniej) 😉 Z tym, że niedaleko jest Krynica Morska, a wiem, że w Krynicy jest drogo, więc jej samej nie polecam pod kątem kosztów...

Nikusia nie masz co się wstydzić za te słowa, bo ja takich samych użyłam i jeszcze oprócz tego „kur*a!” – tak to jest jak człowiek jest zmęczony i ma dość. Teraz na wieczór Aleks zjadł mleczka z butli 180 ml i też mam nadzieję, że pośpi 🤔

Nikusia Emilka wygląda w avatarku jak Czerwony Kapturek 🤪 (takie skojarzenie 😜 )

Kruszyna w tamtym roku nad Soliną byli moi teściowie i bardzo sobie chwalili. Chyba się tam kiedyś wybiorę 🤪
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
dziewczyny jak już się naqd morze wybieracie to 60 km. od Gdańska mieszkam ja 🙂 zapraszam na kawkę 🙂 przez całe studia mieszkałam w Gdańsku i nasiedziałam sie nad morzem 🙂 chetniej wybrałabym sie w góry,ale to tez cenowo masakra w sezonie no i coś czuję ze całe wakacje w ogrodzie 😞
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Wpadłam jeszcze powiedzieć dobranoc 😆 Padammmm. Jeszcze muszę aukcje na allegro wystawić 🤨
Co do morza to w tamtym roku pojechaliśmy w ciemno i okazało się, że mnóstwo wolnych pokoi i to za połowę ceny, byle tylko ktoś wynajął. I nam się super udało (we Władysławowie) bo mieliśmy nocleg po 25 zł a moja 10-letnia chrześnica gratis 🤪 A pokój był na prawdę zadbany, fajny i telewizor, internet 🙃 balkon, acha pokój był z łazienką i aneksem kuchennym 🤪 Tylko, że z malusim dzieckiem to już w ciemno się nie pojedzie bo trochę strach 🤨 Totalne zapupie to też Gąski... Mało ludków, spokój. Sporo w sumie jest takich miejsc 🤨
idę spać 😆
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Kruszyna lepiej niż noc i dwie wcześniej. W sumie jadła o 2 i po 5 ale tyle razy nie wstawałam, że dać jej smoczka itd. Nie wiem czy to też nie od pogody, bo zrobiło się chłodniej.
Kacha masz rację, ze teraz nad morze w ciemno to już odpada. No i wiadomo, że potrzebny dostęp do kuchni lub aneksu żeby wodę podgrzać itd A co do urlopu to u mnie musi być nad wodą, bo ja rybka jestem i się lubię pluskać 😜
Kasiulka ja też się zastanawiam czy nam się uda gdzieś wyskoczyć. Ciężko się z moim dogadać. 🙃
Beata "czerwony Kapturek " 🤪-ładnie, łap oklaska
Kruszyna oglądaliśmy ofertę nad Soliną. Faktycznie tam ładnie. A mój o Mazurach marudzi. Tylko 2 i 3 lata temu tam byłam 😠. No i na Mazury mamy ok 570km a nad Solinę ok 400km.
A ja bym nad morze mogła co roku, ale mój nie chce słyszeć, bo kiedyś byliśmy i woda miała 17 stopni. 😁 😁 😁

Idę sobie kawkę zrobić, bo spać mi się chce. Dziś do lekarza na 11. Trzymajcie kciuki za to auto, żeby się po po drodze nie rozkraczyło. 🥴
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Dzień dobry, dzień dobry 😆
Mimo deszczyku humorki nam dopisuję, mam nadzieję 😉
A ja wczoraj zmasakrowałam się ćwiczeniowo wczoraj 🙃 a teraz sobie myślę, że mogłam bardziej 🤨
Nikusia nie wiem czemu ale Mazury kojarzą mi się z komarami
Solina jest bossska to fakt a Bieszczady to ja mam już w tym roku zaliczone 😜 chociaż po górkach nie chodziłam 😎
A kiedy się rok szkolny kończy 😎?
My w tym roku ze względu na remonty i mój powrót do pracy to raczej wakacje nad jeziorem nyskim 🙃
Skoreczka wybieramy się do Ciebie 😜 😜 🙃 😁

No i nie mam za dużo do czytania od wczoraj ponieważ zamknęłam swoim postem wczorajszy dzień 🙃
Jakie plany na dziś??????
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Kacha na Mazurach komary to tylko wieczorem. W dzień piękne słońce i cieplutko. No i woda ciepła. A co ważne dla mojego męża blisko do wody, bo mieliśmy jakieś 15 metrów. 😁 😁
Nad jeziorem nyskim też się zastanawialiśmy. 😜
Mój plan to lekarz a reszta to jeszcze nie wiem. 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Nikusia moja tez w nocy spała nie spokojnie i 2 razy do niej wstawałam dałam jej pic i usnęła.Teraz tez sobie ucięła drzemkę .
Jak byliśmy 5 lat temu to za domek na cały dzień płaciliśmy 120 zł,ale było nas 8 osób i na dobę to tanio wychodziło 🙂

Kacha ja Zosia wstanie to jedziemy do pierdonki 🙂 🙂 🙂 a później jak nie będzie padać to na działkę
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Plany jak sie wypogodzi to jedziemy do miasta chce sobie spodnie na chrzciny kupic do tuniki takie no i do lekarza bi te plesniawki Kinia nadal ma moze juz duzo mniej ale jeszcze cos jest a teggo aphtinu nie powinno sie uzywac dłuzej niz 5 dni i powiem wam ze przeniosła te plesniawki na moje sódki jej az mam popekane wczoraj juz wyjełam nakładki ale zle jej sie przez nie pije a mnie bollli dzisiaj juz troszke mniej ale masakra az sie dziwie ze ja to nie boli ...

Ktos wczoraj pytał o ten program w tvn to bardzo pobierznie powiedzieli i wiecie co wedłog statystyk tyko 7 % dzieci jest zywione prawidłowo wedłóg schematów bo wiekszosc osób zamiast korzystać ze schematów słucha rodziców babc i sasiadek no ja w sumie widze ze to prawdę bo w sumie z moich znajomych tylko ja trzymałam sie schematu u Jakuba i teraz u Kini a tak to każdy dawał co popadnie nie przejmując sie jak to wpłynie na dziecko no a ja uwazam tak jak to powiedzieli po to lekarze i dietetycy prowadza badzania co i jak wpływa na dziecko zeby stworzyć taki program żywieniowy który jak najbardziej wspomoże rozwój naszyc dzieci i dlatego uważam ze trzeba sie tego trzymać no to namieszałam troche 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Hejka 🙂

Ja zaraz zmykam na uczelnię 🙂 pada deszcz 😞 ale cieszę się,że do domku 🙃 🙃

Wczoraj rozmawiałam z Andrzejem,mówiłam,że bardzo mnie buty ocierają i on powiedział,że jeśli pojadę w piątek do miasta z moją mama i Fabim (autobusem 🤢) to żebym kupiła sobie jakieś dobre buty na lato ze skóry 🤪 🤪 a ja widziałam w CCC ładne z Lasockiego sandałki za 150zł,i powiedział,żebym je sobie kupiła 🤪 🙂

Zmykam 🙂 miłego 😘 😘
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...