Skocz do zawartości

Styczniowe dzieciaczki 2012 :) | Forum dla mam


skoreczka_m

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 11,1 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • skoreczka_m

    1635

  • Nikusia102_m

    1886

  • elka144_m

    1127

  • Kruszyna123_m

    1183

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusie
hej 🙂

Dzis to ja wpadam jak po ogień 😁

Jestem nieprzytomna bo czekam na okres i emocje mnie rozerwa, na dodatek upał. Byliśmy na wycieczce i super spedzilismy niedziele jesli chodzi o rodzinne sprawy 🙂

KingaS Twoi chłopcy są bardzo przystojni 🙂 🙂 🙂 I tacy podobni do siebie 🙂 Śliczne dzieci!!!
Adzia Ania to taka gimnastyczka ze jestem w szoku 🤪 Buzka dla niej 😘

Reszte poczytam jak mi bedzie juz lepiej i znajde chwilke bo dzis wszyscyw domku 😉

Uśmiech dla Was mamusie 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
A Zosia dzisiaj pierwszy raz obróciła się z pleców na brzuszek a później jak na mnie spojrzała to uśmiechała się tylko 😁 i tak kilka razy zrobiła,ale z brzuszka na plecy jeszcze nie umie robić obrotu,ale wszystko przed nią 🙂

Adzia tyle ząbków 😁ma Ania 🙂 🙂 No i szybko próbuje uciec z łóżeczka mamie 🙂 🙂

Skoreczka zawsze miło spędzasz niedzielę fajnie,że robicie sobie takie rodzinne wypady 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Marta powoli, powoli i kg zejdą. 😉 Chleb faktycznie ma dość trochę węglowodanów. 😉
Adzia fajną tą parasolkę macie. To najlepszy wózek na podróż, bo łatwo się składa, zajmuje mało miejsca i jest lekki.
Widzę, że Ania szybko. 3 ząbki a do tego już chce wychodzić z łóżeczka. 😉
Ja jeszcze nigdy nie leciałam samolotem. No, ale pocieszam się, że zanim się tam zadomowi to trochę potrwa. A w między czasie ona przyleci do Polski. A co do seksi koszulki to jak on tam a ona tu to w sam raz będzie na powitanie hi hi hi.
Skoreczka ja mam okres drugi dzień i nerwowa jestem.
Kruszyna Zosi podwójnie ciężko się obracać więc podwójne gratulacje 😘 😘 😘

jak Emilkę dałam dziś na matę to się obróciła na brzuch a potem tak gimnastykowała że tyłek w górę potem na rękach unosiła, znowu tyłek w górę itd a za chwilkę tyłem na podłogę dopełzła. Dałam ją znowu na matę a ona znowu mi wypełzła. 🙃
a marudna okropnie. 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Kruszyna brawo dla Zosi 🤪
I wydaje mi sie ze wcale pozno nie zaczeła sie obracac, sa dzieci szybsze i dzieci mniej szybsze, pozniej wszystko sie moze zamienic.
Ja to widze bo mam dwojke i juz widze jacy sa rozni. Mikołajek w wielku Błazejka to turlikał sie 😁 ale nie siadał, a Błazejek siada i powolutku sie obraca 😉

Adzia gratuluje ząbków 🤪

Nikusia samolotem latałam i nie lubie - stanowczo nie lubię 🤢

A i zostało mi do zrzucenia 2 lub 1kg 🤪 🤪 Weszłam w najmniejsze spodnie w domu.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Skoreczka wiem,że dzieci są różne,ale moja to chyba jest ostatnia która się przekręciła ,ale najważniejsze,że już śmiga a ja myślałam,że zrobi to raz i spokój a ona już cały czas się obraca 😮 Nakręciłam filmik,ale był stanowczo za długi i nie wkleił się na fb ,ale za to jutro coś zmajstruję i wam pokażę 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Kasiulka trzymam kciuki. 😘
Kruszyna to bardzo powoli pełzała, o uciekanie jeszcze na szczęście nie ma mowy. Szybciej jej idzie jak się obraca.
Adzia jak problem z kupką to spróbuj śliwki suszone z Gerbera. Na Emilkę bardzo podziałało.
Skoreczka masz rację, jak masz dwójkę dzieci to dopiero widzisz te różnice w rozwoju.
I ja powiem szczerze, że teraz mam większy dystans. Kiedyś się bardzo przejmowałam jak Kuba nie chciał głowy podnosić itd. A teraz jakoś tak mniej. Emilka szybko chce siedzieć, stać ale znowu nie gaworzy i słabiej łapie w paluszki. Coś robi szybciej a coś wolniej niż Kuba w jej wieku. A i tak wyrośnie 😜
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Nikusia napisała: I ja powiem szczerze, że teraz mam większy dystans. Kiedyś się bardzo przejmowałam jak Kuba nie chciał głowy podnosić itd. A teraz jakoś tak mniej. Emilka szybko chce siedzieć, stać ale znowu nie gaworzy i słabiej łapie w paluszki. Coś robi szybciej a coś wolniej niż Kuba w jej wieku. A i tak wyrośnie 😜

Nikusia
Mam to samo 🙂 😎 Identyczne podejście.
A jak napisałaś o Emilce co słabo robi to zaś moj Błazejek robi bardzo dobrze, zaś wcale nie rwie sie do stania, czy czołgania 🙃
Ale te dzieciaczki są rozne 😉

Kruszyna nowy avatarek 🤪 Zosiu smacznego laleczko 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Dziewczyny dzięki Zosia na tym zdjęciu myśli kiedy wróci ten mój tatuś 🙂

Nikusia kawał niezły teraz myslę jakie mój na mnie wymyśla zdrobnienia,ale na szczęście takiego nie używa 😁 😁 😁
Wiem,że dzieci różne są i teraz to widać dokładnie po naszych bąblach 🙂 każde zachwyca czym innym
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Kruszyna123 napisał(a):
Skoreczka proszę 😁
- Kiedy chłopiec zmienia się w mężczyznę?
- Kiedy przestaje obgryzać paznokcie, a zaczyna drapać się po jajach?
- Nie! Kiedy zaczyna rozumieć, że po drapaniu się po jajach nie należy obgryzać paznokci...


😁 😁 😁 😁 😁 😁 😁 😁 😁 😁 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Kruszyna123 napisał(a):
Skoreczka proszę 😁
- Kiedy chłopiec zmienia się w mężczyznę?
- Kiedy przestaje obgryzać paznokcie, a zaczyna drapać się po jajach?
- Nie! Kiedy zaczyna rozumieć, że po drapaniu się po jajach nie należy obgryzać paznokci...


buhahah kiedys to wykorzystam 😁
tylko mam słaba głowę do zapamietywania dowcipów 🙃

A właśnie myslalam ze Twój maz juz wraca, to kiedy wroci?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...