Skocz do zawartości

Styczniowe dzieciaczki 2012 :) | Forum dla mam


skoreczka_m

Rekomendowane odpowiedzi

  • Mamusie
Kinga ja do lakarza i tak ide bo w koncu nadrobimy to szczepienie co przez ospe przełozylismy 😉
Co do planowania płci to u nas sie sprawdziło w obu przypadkach choc Kini nie byłam pewna bo udało sie na granicy 😉 przed owulacja dziewczynka i im blizej owulacji to na chłopca bo plemniki chłopiece sa szybsze ale za to krucej zyja 😉 ja sie trzymałam tej opcji chociaz jak juz pare miesiecy staralismy sie o Kinie to mi było obojetnie byle by bylo drugie dzieciatko 😉 ale i tak mniej wiecej liczyłam kiedy jest owulacja 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 11,1 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • skoreczka_m

    1635

  • Nikusia102_m

    1886

  • elka144_m

    1127

  • Kruszyna123_m

    1183

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusie
Kinga ja nie planowałam płci, ale miałam jakieś dziwne przeczucie, że będzie chłopiec i jakoś nie dopuszczałam nawet myśli do siebie, że pierwsza może być dziewczynka 😉
A z tego co kiedyś słyszałam, to plemniki męskie są szybsze, ale niewytrwałe, a żeńskie wolniejsze, ale za to bardziej wytrwałe 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
NO my też jak już się staraliśmy kilka miesięcy to stało się to obojętne 😉 ale właśnie jestem ciekawa tej teorii, a moim zdaniem to i tak nie do przewidzenia i sprawdza się może po części, tylko zastanawia mnie to obalenie tej teorii przez ten wskaźnik 😉

Anabel Kuba słodki,faktycznie zmieniały mu się włoski, zresztą mój brat jak byl mały to był tez jasny blondyn a tera ma ciemne włosy
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Kinga ja wierze w to ale w tych czasach rzadko która kobieta ma na tyle regularna miesiaczke zeby byc pewnym na 100 % zreszta takiej pewnosci nie ma nigdy a wiadomo ze jajeczkowanie moze sie przesunac jeden dzien do przodu czy do tyłu i moze wyjsc juz coś innego 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Anabel zrozumiałam, wyłozyłaś kawe na ławę 😉
Kubuś to taki jasnowłosy amorek 🤪
KingaS a ja dziś dałam po raz pierwszy rybkę z jarzynami i zjadł 3/4 słoiczka 🙂 Nie zauwazyłam zeby na coś był uczulony, wszystko fajnie przyjmuje. A Nikuś moze teraz byc na coś uczulony a z wiekiem minie. Tak bywa bardzo czesto.
Troche mnie podniosłaś z tym glutenem na duchu ☺️
A Twoje dzieci to rzeczywiście sa do siebie podobne 🙂 Zreszta juz wczoraj pisałam 😉
Nikusia to mój synek zjadł tylko zmiksowanego banana z tego co mu podałam bez słoiczka, a reszta w kosz.
Beata sexi flexi 🙃 🙃 🙃 😁 😁 😁

Padam na dziś 🤢
I widzę nowy oklask, dziękuje ☺️ 😘
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Nikusia pierwszego dnia Zosia nie chciała jabłka z porzeczką,ale na drugi dzień już się nią zajadała 🙂

Beata sexi wyglądasz 🙂 🙂 🙂
Będziesz miała dużo do nadrabiania 😜

Skoreczka ty masz już drugie dziecko to wiesz co jest dla twoich najlepsze 🙂 masz doświadczenie po Mikołaju a ja panikuje i przeżywam za każdym razem bo boję się ,że mogę zaszkodzić 🤨

Kinga no własnie na Zosię wszystko zgoniłam,ale tak naprawdę to my chcemy rodzeństwa dla niej 🙂,ale na wszystko przyjdzie czas 🙂
Kinga my akurat nie mieliśmy w planach płci dziecka
Podobni twoi chłopcy są do siebie 🙂

Anabel ojoj jaki Kubuś jest słodki i jaki brudny od jogurciku 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Znalazłam jeszcze jednego smoka z Lego. Do tego klocki i ludziki. I Kuba zmienił zdanie, już nie chce ich wystawić na allegro. Tylko te co się aukcja jutro kończy a resztę sobie zostawił. 🙃
Jak leżało zapakowane to nie chciał a teraz jak wyjęłam i skompletowałam to już chce. 🙃
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Kruszyna co do gruszek to jeśli masz zamiar dać to lepiej ugotować 😎
Beata buuuuuuuuuuu wracaj 😞 😉 😘
Nikusia i dobrze, niech sobie zostawi, w końcu on jest jeszcze mały - nawet ostatnio o tym myslałam 🙂

A moja siostra chyba przestała sie gniewac, w piatek dostaniemy od niej paczkę dla chłopców z ubraniami i kosmetykami 🤪 I uśmiałam się do bólu : kupiła 1kg sudocreamu 😁 😁 😁 😁 Chyba ja się zacznę nim smarować skoro tyle tego 😉

Idę do wanny 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Dzieci wykompane Jakubek juz zasnoł Kinia jeszcze opowiada 😉 czekam jak zasnie to sama wskakuje do wanny ...
Nikusia to chyba nieuniknione nasze dziewczynki napewno beda sie bawiły autkami 😉

Kruszynka ja tez bym tą gruszke na poczatek ugotowała bo łagodniejsza bedzie 😉

Kinia rybke zjadala ze smakiem za to miesko nie bardzo tylko rybke dawałam kupna a z mieskiem gotuje
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Hejka 🙂
Zdałam egzamin na 3,5 🙂 jestem już w domku. Fabi sobie śpi a ja popisałam trochę z Andrzejem na gg 🙂 w piątek po pracy zabiera jakiegoś znajomego i jadą do Polski 😁 nad ranem w sobotę będzie w domku u nas 🙂)
jak mi się uda to Was poczyta,ale nie obiecuję,bo chce mi się spać;D

Troszkę poczytałam 🙂
Co do płci U nas to był swoisty "przypadek" z ciążą 😁 to znaczy nie uważaliśmy aż tak bardzo i cieszyliśmy się,że jednak będzie dzidziuś 😉 a co do planowanie to sma nie wiem,czy to jest miarodajne...


Zmykam 🙂 mam dość 🙂
Dziękuję za oklaski,bo przybyło 🙂
Dobranoc 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...