Skocz do zawartości

Styczniowe dzieciaczki 2012 :) | Forum dla mam


skoreczka_m

Rekomendowane odpowiedzi

  • Mamusie
Hej
Anabel,kacha,kruszynka powodzenia na wizytach;*

My jeszcze w łóżku dopiero wstalismy,ale z nas spiochy 😉
No za.każdy.dokument jest.50 zl.
A ja też chciałam.dziewczynkę ale wiedziałam że będzie chłopak bo u mnie zawsze na odwrót wszystko 😉
I bardzo.się.cieszę. 😉
mój ma dziś urodziny :p trzeba upiec coś pycha ;0
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 11,1 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • skoreczka_m

    1635

  • Nikusia102_m

    1886

  • elka144_m

    1127

  • Kruszyna123_m

    1183

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusie
chciałam się jeszcze położyć ale Emilka miała inne plany. Trochę ogarnęłam i nic mi się nie chce. Teraz dopiero kawę piję więc może potem powera dostanę.
Wielka to gratulacje, że Fabian już siedzi. A ja nawet nie wiem bo nie sadzam Emilki. Chyba, że w foteliku jak karmię. 🙂
Jeśli chodzi o Twoją teściową to ona jest poniżej wszelkiej krytyki. I w tym temacie żadna rada dobra nie będzie.
Z tym, że część rad Twojej teściowej kiedyś była praktykowana. O wczesnym dawani krowiego mleka też słyszałam. Do tego dzieci jadły z talerza dorosłego więc jadły przyprawione. A połowo niedostosowana do wieku.
Co do planowania płci to ja zanim zaszłam w ciążę z Kubą bardzo chciałam córkę. Tylko jak na kolejnych USG słyszałam, że syn to tak przywykłam do tej myśli, że już sobie nie wyobrażałam że może się córka urodzić. Teraz też wolałam córkę, ale podchodziłam ze spokojem. Jakbym miała dwóch chłopaków to też by było fajnie.
Kacha ja jadłam po 7. I codziennie jem z Kubą kasze manną. 🙃
Adzia moja nie chce ryby. Dostała raz i pewnie spróbuję za jakiś czas znowu. Tylko ten obiadek to smakował jak ryba z puszki, bleee
Kasiulka wiedziałam, że Ci się uda.
Kacha u mnie też dużo bliźniąt w rodzinie i aż się bałam. Siostra chce mieć, więc ja jej odstąpię ten zaszczyt 😁 😁 😁 Takie dwie Emilki w domi i idę do wariatkowa.
Kruszyna to napisz jak po wizycie.
Skoreczka nie lubię gotować a Emilki obiadki to taki patent. Warzywa w jednym garnku, kurczak w drugim a ryż w trzecim dla nas na obiad. A potem miksowanie, najpierw z ziemniaczkiem, potem z ryżem (trochę od nas wzięłam) a potem warzywa razem i już są 3 rodzaje. 🙃
Kacha to czekamy na relacje jak bioderka i co kupiłaś. 😜
Wielka nie mówiłam pacierza, ale mogę trzymać za Ciebie kciuki. Z tym, że ubierze sobie jakąś seksi kieckę w razie draki. 😉
Anabel ja też mam jeszcze próbki z ciąży (kremów). Z kościołem to u mnie było tak samo jak u Ciebie. Rodzice nie chodzili, ale my musiałyśmy. I pacierz też wieczorem.
Elka to dziś imprezka u Ciebie. A co pieczesz?

wreszcie Was przeczytałam
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Hej Niko zasypia a ja szybko odpiszę i zrobię sobię kawę 🙂

Skoreczka ja moge pić tylko kawę rozpuszczalną i najlepiej z mleczkiem, po parzonej kawie odbija mi się i mam wzdęty żołądek nie toleruję parzonej kawy i nie piję.

Kruszyna daj znać po wizycie

Kacha też napisz jak bioderka i życzę udanych zakupów, a u mojego męża w rodzinie sami chłopacy on ma tylko 1 kuzynkę! a tak sami chłopacy od teściowej strony iteścia też, a męża brat ma parkę.Ale bliźniaki z jednej strony fajnie gdybym miała 1 to teraz bym się cieszyła 🙂

Adzia ja ryby też jeszcze nie próbowałam dawać, zobaczymy jak będzie mu smakowała my lubimy rybki ale smażone Miłoszek też.

Kasiulka to naprawdę fajnie że Ci się udało.

Anabel to powodzenia na szczepieniu my jutro jedziemy i daj znać co powiedziała lekarka na to odparzenie

Wielka Ty jesteś WIELKA 😉 🙂 a moja teściowa dołącza do grona noblistów ze złego podejścia do dzieci w 100%!!!!!Nie złapią Cię odrazu nie martw się na zapas!!!

Elka to co upieczesz dobrego?

A jeśli chodzi o płeć dziecka to ja kocham swoje dzieci bardzo nie zamieniłabym ich w życiu ale córkę zawsze chciałam mieć, czytałam taką książke "Córki które zostały bez Mamy" i tam właśnie jest napisane że podśwaidomie córki które straciły Mamę chciałyby miec córkę żeby stworzyć takie relacje jak same z Mamą,może to mam w podświadomości i we wposmnieniach bo byłam bardzo z Mamą związaną była moją przyjaciólką rozmawiałyśmy o wszystkim i dlatego może chciałabym , ach sama nie wiem.Cieszę się że mam synów i mam zamiar ich tak wychować żeby mieć bardzo dobry kontakt z nimi, bo mąż i jego brat w ogóle nie są nauczeni rozmowy z rodzicami, nie umieją tak normalnie pogadać nawet sami ze sobą, czego ja nie znam bo u mnie w domu zawsze mieliśmy kontakt i była rozmowa.Ach ale nakręciłam i napiałam.
Uciekam miłego dnia

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Kinga moja siostra jak poznała swojego chłopaka to przeżyła szok. U nas zawsze jest coś do powiedzenia. Posiłek jest okazją do rozmowy, kawka itd. A u niego oni milczą. I nie czują się tym skrępowani. Moja siostra stwierdziła, że jak piją kawę i nikt się słowem nie odzywał to myślała, że jest niemile widziana. 😜
A jak on przyjechał pierwszy raz na urodziny Kuby to czuł się bardzo zagubiony, bo jeden gadał prze drugiego 😁 😁 😁 😁
Elka to pieczesz biszkopt czy na tych gotowych spodach co można kupić w sklepie? Umiem upiec biszkopt ale prawdziwego tortu jeszcze nigdy nie robiłam 😜

a my już wróciłyśmy ze spacerku. A teraz siostra przyjechała na kawkę. 😉. Już po kawce i trzeba się za obiad brać.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
A my dziś w domku, bo koszmarna pogoda. Mały leży na macie i targa maskotkami, grzechotkami, ciska do buzi, istne szaleństwo w zabawie 🙃 🙃 🙃

Neta mi wyłączyli, juz od wczoraj nawala 😮 Troche wiatru i już nie działa ech....

Wielka
no toś wymysliła z ta modlitwą 😁 No ale obyś mandatu nie dostała 😉
Kacha moja siostra obraziła sie bo chciała byc matka chrzestną Błażejka, a nie była 🤢, bo wzieliśmy siostre mojego męża.
Anabel u nas było to samo: rodzice na msze nie chodzili a mnie gonili 🤢
A jaką rybkę kupujesz dla Kini?
Powodzenia na szczepieniu 😉

My płci tez nie planowalismy 😎 W ogóle to teraz nie widze siebie w ogóle w roli mamy córki 😁 😉 Kocham moich chłopaków i cieszę sie ze to chłopcy 🙂 - identycznie jak KingaS 🙂

Nikusia
grunt to patent na gotowanie 🙂 Czasami to sobie wyobrazam jak gotujecie 🙃
Kasiulka super ze juz po egzaminach i juz widze oczyma duszy jak sie cieszysz ze narzeczony wraca 🤪
Elka to czekamy na zdj. torcika, pamiętam jak wielka piekła torta w kształcie kobiecego ciała 🤪
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
i jestem straciłam pieniedzy ze hohoho ale kupiłam stoliczek co miałam na dzien dziecka mu kupic ale kasa była potrzebna na co innego potrzebna sweterk biał oczywiscie obleciałam całe miasto noi parasolka do wozka mojego przyszła
Policja nie jechała wiec nie dostałam mandatu ale powiem wam że cała drogę sie modliłam Fabian własnie zasnoł a ja ide ogarnac bo rano nic nie zrobiłam
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
A my już w domku 🙂 Musiałam nakarmić Zosię teraz już śpi 🙂 Dziś jadła obiadek z cukinią i bardzo jej smakowało 🙂
Po wizycie ok Pani alergolog powiedziała,że Zosia ma piękną skórę i mam używać dalej tych kosmetyków co używam i pomału mam wycofywać bebilon pepti tzn.mieszając z innym mlekiem Ha i jak nic się nie będzie działo to później mamy już również pomału dawać jej już normalne mleczko jakie tam sobie wybierzemy dostępne na rynku 🙂 Kolejna wizyta za pół roku 🙂
A teraz was poczytam
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Wielka chociaż Ty jestes, bo ja mam labę, dzieciaczki śpia 🙂
I Kruszyna dołączyła 🙂
Kruszyna to dobre wieści 🤪

Zobaczcie co mi przez przypadek wpadło w oczy 🙃 Zamiast parasolki do wózka są daszki http://www.sklep.osesek.pl/product-pol-614-Daszek-oslona-przeciwsloneczna-do-fotelika-lub-wozka.html
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Wielka i jak tam modlitwy pomogły?? I doczytała zakupy udanie i bez mandatu się obeszło 🙂
Kiedyś jak na początku mojej znajomości z moim złapała go policja i miał dostać mandat 100zł wtedy ,ale policjant podarował i powiedział,że ma mi za to kupić kwiaty i do tej poru wypominam bo kwiatów za 100 z tej okazji nie dostałam 😁 😁 😁

Anabel i co dostałaś odpowiedź na wszystkie pytania ?

Skoreczka fajnie to nawet wygląda,ale parasolka chyba bardziej się sprawdzi bo jednak można ją regulować w każdą stronę ty masz więc wypowiedz się

Kinga dobrze napisałaś ja tez będę dążyć do tego aby Zosia mogła pogadać z nami na każdy temat 🙂

Nikusia ja tez tak gotuje warzywa w jednym garnczku a w drugim mięsko i mieszam blenduję i jest gotowe
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
skoreczka napisał(a):
wielka napisał(a):
tak ale ja mam duza butkę a parasolke mam po to zeby buzke dziecka osłaniała bo nieraz jest nisko słoneczko i go razi a wtedy krzyczy nie samowicie


a u mnie w wozku to przekładam raczkę i zawsze jade w kierunku z którego słonko nie razi - ale to w wozku Błazejka.


tak umnie jest fukcja , wystarczy tylko przekręcić fragment rączki, postawić rączkę do pinu i odwrócić o 180 stopni, a następnie opuścić rączkę. http://allegro.pl/matteo-2w1-coletto-wiele-gratisow-okazja-i2441833116.html

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Nikusia102 napisał(a):
Wielka Emilka też krzyczy jak jej słońce świeci.
Skoreczka ja dla Kuby tez miałam wózek gdzie mogłam przełożyć rączkę.
Kruszyna super, że będziecie rezygnować z Pepti 😉

a mój Kuba znowu nakłamał. Już mi ręce opadają.


co znowu przeskrobał
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Hejka 🙂
jestem na chwilkę 🙂
noc ok,Fabi jadł przed 3 i potem sobie spał do 7.30 🙂 a potem jeszcze sobie poleżał do 8 i gadał 🙂

poczytam troszkę póki Fabi śpi

Wielka Podobne rzeczy usłyszałam od swojej teściowej 😠 a najgorsze: mimo że mój Andrzej i jego brat mieli skazę białkową to i tak dawała im mleko krowie!!! a od drugiego tygodnia gotowała im kaszę!!! 😠 masakra... w tamtym tygodniu wymyśliła,że musi kupić Fabiemu łóżeczko turystyczne,oczywiście używane,żeby nie przepłacić... bo będzie można go tam włożyć,dać zabawki i będzie się bawił 😠 😠 jasne...chodzimy tak najczęściej raz w tygodniu a i to widocznie za dużo,skoro chce dziecko do kojca dawać,żeby nie nosić!!! nie mam już sił,podobnie jak Ty Kochana!!! Wiem,co czujesz...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Nikusia102 napisał(a):
Skoreczka nakłamał z jedzeniem.
Wielka to ja mogę gondolę obrócić, ale tak dziwnie jechać jak dziecka w gondoli nie widzisz.


ja to stosowałam przy dużym witrze a teraz jezdze spacerówka to tylko reka w gore i zmiana np jak fabin sie juz nudzi jazda
😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
No my tez po wizycie i nie zaszczepili Kini mamy przyjsc za dwa tygodnie bo musi minoa pełne 6 tygodni od pospy,,, ehhh i znowu co lekarz to inna opinia.,,, Co do odparzenia lekarka potwierdziła ze moze to byc od owoców zapisała i masc i jeszcze na plesniawki bo kazałam jej zahjrzec do buzki mówi ze niewiele ale jest i trzeba to zlikwidowac do konca Kinia wazy 7300 i mierzy 67 cm wrosła od ostatniego mierzenia 5 cm 😉

skoreczka ja z rybka obiadki kupowałam 😉 ale jak bede gotowała to kupie łososia bo taki w słoiczkach jest l 😉 i chyba najłatwiej osci powyjmowac 😉

Aha dziewczyny lekarka zwracała mi uwage zeby gotowac zuplki z piersia z indyka a umikac kurczaka bo ma za duzo hormonów wskazany jest jeszcze królik i czasem cielecinka A zwrociła mi uwaga dlatego bo nie wiem czy pisałam ale Kinia ma takie guzki w piersi i to od hormonów ale u nas to jeszcze moje hormony w niej buzują po ciazy i przez karmienie piersia

Hehehe wielka dopiero dotarło do mnie oco chodziło z ta modlitwa 😉 🙃 🙃 🙃 🙃

Kruszynka super ze u Zosi wszystko ok 😉

Daszek ładnie wyglada i cena chyba nie taka zła ja kupiłam Jakubowi parasolke i tesciowa skutecznie i szybko ja zepsuła... dodam ze nie poczuła sie zeby odkupic... tak samo zepsuła bude od wózka...

Nikusia ale te Twoje dzieci dzis niesforne...

U mnie Kinia spi a z Kubusiem walcze zrby chrupki pozbierał bo rozsyłał i nie chce słuchac 😠 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...