Skocz do zawartości

Styczniowe dzieciaczki 2012 :) | Forum dla mam


skoreczka_m

Rekomendowane odpowiedzi

  • Mamusie
Hej
A ja z kawusią 🙂

Wielka dobrze,że uszka zdrowe i daj znać co tam z tym gardełkiem

Kacha ja to tez daję tak na oko nie za dużą tą różyczkę
A twoja nie uśnie na brzuchu bo mojej kiedyś tez to przeszkadzało,ale pary razy jak się obróciła to cała noc spala na brzuchu.

Miłego piątkowego dnia wam życzę
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 11,1 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • skoreczka_m

    1635

  • Nikusia102_m

    1886

  • elka144_m

    1127

  • Kruszyna123_m

    1183

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusie
Czesc ja dzis wstawałam 3 razy jeszcze sasiad o 2 w nocy jakies przemeblowanie na ulicy w autach robił i hałas mnie obudził;/

Nikusia ja sie przyznaje ze io zółtku tez zapominam

Kinga tak pieska nie ma nie udało sie go uratowac chyba jakies obrazenia wewnetrzne miał ...
Ja tez jestem zdania ze moze sie zawsze coś zdazyc i nic na to nie mozna zrobic ale powinni tesciowie powiedziec o tym .... Moja tesciowa taz ukrywa takie rzeczy i do tego mnie jeszcze okłamuje...

Kacha Kinia juz kalafior dawno jadła 😉

Kruszynka ja kupiłam biszkopty z firmy " " bez cukru akurat w sklepie były 😉
Wielka ciezko praca dom i jeszcze jak z maluszkiem coś sie dzieje mam nadzieje ze Fabis sie nie rozchoruje...

idze naszykowac Kubusiwi rzeczy przebrac mała i zrobic sniadania i kawe...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
hejka
wstawałam w nocy do karmienia, ale zauważyłam, że jak jest gorąco to i ja i Emilka gorzej śpimy. Całą noc okno otwarte i tak bardzo ciepło w domu.
Wielka mam nadzieję, że u Fabianka to nie będzie nic poważnego.
Kruszyna ja biszkoptów nie dawałam, tylko kiedyś widziałam w Biedronce, ale to towar promocyjny a nie asortyment. Wtedy pisałam, że też można wprowadzić jako ekspozycja na gluten.
Kacha skąd ja to znam, chociaż muszę przyznać, że Emilka ostatnio rzadko płacze w nocy z powodu obrócenia się na brzuch. To chyba dlatego, że wieczorem krzyczy a potem to się wymęczy i śpi.
Anabel ja nad ranem zamykam okno, bo mieszkam na parterze i potem jak stoją i rozmawiają pod moim oknem to jakby w domu stali. Czy ktoś auto odpala, gazuje, itd.
Idę sobie kawki zrobić.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Nikusia ja jestem 😆
Ogarnąć się od tej 5-tej nie umiem 😮 Z Małą wyjdę ale popołudniu bo nadzór przyjeżdża 😎 i przydałoby się trochę ogarnąć 😎
Anabel mi raczej chodziło o ilość tego kalafiorku. Ja robię jedzenie na 2 dni i zastanawiam się czy nie dałam za dużo bo Mała dużo kupek wczoraj sadziła takich dziwnych 🤨 ale oczywiście nie napisałam o co mi chodzi hehe.
Jestem beznadziejna ostatnio...

Kurde czemu się nie odzywacie? Zmiana ulubionego forum, czy co 😜? 🤔
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Hej ja też jestem 🙂 w nocy Niki wariował i pił o 3, to chyba przez ta duchotę choć nie wiem bo w pokoju mieliśmy okno otwarte i obok też więc ruch powietrze był, teraz Minio ogląda Króla Lwa a Niki z maty też patrzy, mały kinoman 😉

Kacha to nadzór?przyjeżdża czyli kto?rodzice?ale masz dzień wcześnie na nogach jesteś

Anabel przykro mi z powodu pieska 🥴 🤨 nic niestety nie poradzimy, a co do teściowej to ja wiem też że każdemu może się coś zdarzyć ale trzeba mówić prawdę a ona tak jak Twoja mnie okłamuje 😠

Wielka to daj znać co z Fabisiem?Miejmy nadzieję że to gardło to nie angina 🤨

Nikusia mi wczoraj tak Niki marudził że już wieczorem miałam dosyć, wkońcu po umęczeniu długim zasnął ale w nocy się obudził, jak nie on.

Coś faktycznie dziewczyn nie widać? 😉 🤨 ani Skoreczki, ani Elki, ani Adzi,ani Beaty czyżby wakacje?My wyjeżdżamy 4.08 nad morze, więc nie będzie mnie tydzień będę za Wami tęsknić i mam nadzieję że nie zapomnicie o mnie.Jedziemy ze znajomymi i dzieciakami, już nie mogę się doczekać 🙂 uciekam Nikowi dać piciu pa
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Miałam napisać dłuższego posta ale nie napiszę , bo nie mam czasu. Mały płacze a ja nie wiem o co chodzi 🤢 🤢 🤢
Kacha kalafiora nie dawałam ale jak kupie to trochę dam do zupki.
Kiedys też tak miałam, ze jak maz wracal do domu to Mikuś był tylko za nim. No a teraz to woła tylko mnie 😎 Wszystko się zmienia.
Pamii to wracaj do nas 😉 Laurka szybka 😉
Kruszyna i Nikusia u nas powietrze jakby stało w miejscu taka duchota 😮
Wielka dużo zdrówka dla Fabianka!!!
Nikusia i Kacha chyba zaczyna sie etap forumowy monologowy 🤢

No mało nas się jakoś zrobiło, strach pomysleć co to będzie poźniej 😮

papap
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Skoreczka to kolejne ząbki może go męczą, czy ta pogoda może też?Dobrej nocy życzę żeby mały się uspokoil.

Nikusia mi też się podobało to nagranie 🙂

A dziewczyny w ogóle nie pisze już na forum Kasiulka od Fabianka?Kasiulka co się z Tobą dzieje?Dobra zmykam dobrej nocy pa
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Nikusia102 napisał(a):
Kinga Kasiulka pisała na fb, chyba remont mają.
Skoreczka coś mi się wydaję, że jak Dziewczyny pójdą do pracy to nie będzie po co wchodzić na forum 😞

A Emilka dziś powiedziała "Mama" 🤪 🤪 🤪 aż się wzruszyłam ☺️ ☺️


wooow Nikusia juuuż 🙂 suuper Lenka tylko po swojemu nawija 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
31072010 ja też w szoku. Emilka wcale nie gaworzy tylko po swojemu "gada". I ja ostatnio jej mówiłam: powiedz mama. Tak przez kilka dni, ale nie liczyłam że powie. I dziś wieczorem leżeliśmy na łóżko. I wołałam Emilkę, choć do mamy i wyciągałam do niej ręce. (ona pełzająco-raczkująco-przewracająco się porusza) a ona "mama". Pytam męża i syna czy słyszeli a oni że tak. Bo ja to bym myślała, że się przesłyszałam 🤪 🤪 🤪
I pomyśleć, że niedawno pytałam lekarki czy to problem, ze ona jeszcze nie gaworzy. 😁 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Nikusia102 napisał(a):
31072010 ja też w szoku. Emilka wcale nie gaworzy tylko po swojemu "gada". I ja ostatnio jej mówiłam powiedz mama. Tak przez kilka dni, ale nie liczyłam że powie. I dziś wieczorem leżeliśmy na łóżko. I wołałam Emilkę, choć do mamy i wyciągałam do niej ręce. (ona pełzająco-raczkująco-przewracająco się porusza) a ona "mama". Pytam męża i syna czy słyszeli a oni że tak. Bo ja to bym myślała, że się przesłyszałam 🤪 🤪 🤪
I pomyśleć, że niedawno pytałam lekarki czy to problem, ze ona jeszcze nie gaworzy. 😁 😁


super 🙂 Lena teraz głównie skrzeczy , czasem tak głośno że uszy zatykam 🙂 ale mam nadzieję ze zrobi mi niedługo taki prezent jak Emilka Tobie 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Witam
Mam kawkę,ale zaraz zmykam bo weekend będzie rodzinny działkowy wiec nie wiem czy uda mi się zajrzeć.
A Zosi tak super się już śmieje w głos 🙂 Takie teraz gorąco a ona ma gips i tłucze nim o wszystko boimy się,że łóżeczko tego stukania nie wytrzyma 😲

Nikusia super 🙂 🙂 🙂 ja tez czekam na słowo mama,ale pewnie wszystko w swoim czasie 🙂

Miłego i udanego weekendu wam życzę 🙂 🙂 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Hejka z rana
Kubę w nocy bolało ucho i boli do teraz. Miałam jeszcze syrop przeciwbólowy to mu dałam to trochę zasnął. Teraz mąż pojechał do apteki bo u nas otwarta od 8.
Kruszyna my też dziś pojedziemy na działkę do koleżanki, zrobimy grilla, dzieci mają tam basenik.
31072010 moja Emilka też "skrzeczy" jak się śmieje. Padamy z niej.
A ja zaraz zabieram się za śniadanie, potem sprzątanie itd. Zajrzę jeszcze o ile ktoś coś napisze 😜
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
dzień dobry 🙂

Nikusia wiem co to znaczy bo mój też tak mówi, tylko ja nic nie pisałam bo mam wrażenie że to nieświadomie 😉 Ale u Was to radość bo martwiłaś sie ze Emilka nie gaworzy. Widzisz powolutku i nie ma co się zamartwiać 😉
KingaS jakoś wszystkie dzieciaczki marudzą z tego co zauważyłam 😞
Nikusia zdrówko dla Kuby!!!

My też gdzieś sobie dziś pojedziemy ale jeszcze nie wybrałam miejsca.

Miłego dnia 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Czesc
Nikusia no super ze emilka potrafi powiedziec mama 😉

Wy na grile a ja dzis do pracy...;(

Rzeczywiscie jak juz powracamy na stałe do pracy to forum mocno zubożeje...
Lece bo tesciu mi krulika przyniusł musze go w marynate zrobic zeby do jutra skruszał bo tesciowa nie umie zrobic ja w sumie tez pierwszy raz bede go robiła ale co tam najwyzej nie bedzie im smakował 😉

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Skoreczka ja się cieszę bo mi się wydaję, że ona wiedziała co powiedziała. Bo spojrzała przy tym na mnie.
A teraz mój chodzi za nią i mówi :powiedz tata. 😁 😁
Z Kubą już lepiej i mam nadzieję, że tak zostanie
Anabel współczuję, że idziesz do pracy. Wydawało mi się, że później a to już.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Nikusia ja wracam na stałe we wrzesniu a dzis to tak z doskoku bo mieli problem z ludzmi a sa chrzciny wczoraj mi podszykowali a dzisiaj musze tylko zrobic to co na bierzaci i wydac nie wiem jeszcze czy bede do konca czy tylko do wydania zimnego bufetu bo wczoraj nawet to nie szefowa do mnoe dzwoniła tylko kazała zadzwonic koledze...
Dobrze ze z Kuba juz lepiej oby mu szybko mineło

Skoreczko dziekuje choc czy bedzie miły,... zobaczymy...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...