Skocz do zawartości

Styczniowe dzieciaczki 2012 :) | Forum dla mam


skoreczka_m

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 11,1 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • skoreczka_m

    1635

  • Nikusia102_m

    1886

  • elka144_m

    1127

  • Kruszyna123_m

    1183

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusie
Kacha a tam wykrakała 😜 😜 😜 sama poszłaś bo Ci się w domu nudziło. A ja poszłam w tym samym czasie i równo rok temu mnie wypuścili. Szkoda, że do dwóch innych szpitali bo byśmy się spotkały 😜 😜
No Elka 2 w 1 😜 😜 😜

pogońcie mnie do pracy, bo mam dziś full roboty a nie umiem się zabrać. 🙃
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
wielka napisał(a):
Nikusia nawet mi nie mów o robocie bo mi słabo 🤢 🤢 🤢 🤢 🤢

Kacha teraz twoja kolej


Wielka ale że jaka moja kolej? 🤨 Pamietaj! Nie życz drugiemu co Tobie nie jest miłe 😁 😁 😁 🤪
Nikusia fakt, szkoda że to różne szpitale były 😉
Skoreczka gdzie jesteś???
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Nikusia102 napisał(a):
hejka
jak już też na nogach. Kuba już poszedł do szkoły a Emilka wstała. Mogła by jeszcze się położyć na chwileczkę 😜 Karmiłam o 23, 3,5 i pobudka o 6:30 ufff
A tu gwarno 😁 😁 😁
Kacha ja nie oglądam seriali, mój serial to fb 😁 😁 😁
Ja jedyne do czego mam przecznice, to że jakbym wpadła (bo nie planuje) to dziecko by cukrzycy nie miało. Z tym, że nie zamierzam tego sprawdzać 😉
Chociaż jak Elka zaszła to tak wieczorem w domu mi się żal zrobiło, że ja już nigdy nie poczuję tych kopniaczków, nie będę miała takiego maleństwa itd. No, ale w naszej sytuacji mówimy stanowczo że więcej nie.
Wielka masz rację, przeleciało te dwa lata, ale coraz mniej nas.
a bez pani Marylki ani rusz 😁 😁 😁

Hej, sorki, że się wtrącam ale moja mała budzi się w tych samych godzinach 🙂 niewiarygodne 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
hej dziewczynki 🙂

Ja na chwilke, bo wiecie zajęta jestem haftowaniem, sprzątaniem bo jutro mam gości.

Kacha dziekuję za pochwałę naszej reklamy 😉 To ma być reklama do sanek, ale zdjęcia dopiero są w opracowaniu 😉
Fajnie ze jestes z nami 🙂 🙂 🙂
Elka ja to tak przezywam twoją ciożę jakbys była moją siostrą 🙂
Nikusia i ja mam full roboty tylko czasu brak 🤢
Beata fajnie ze masz z kim zostawic małego jak tesciu nie moze, bo te złobki to strach pomyslec jak ludzie oddają dzieciaczki 😮
Jak ząbki? Ile? U nas nadal 7 i nic 🙃
Kruszyna puk, puk gdzie jestes?
Adzia to obys szybko było w dwupaku 🙂

Wszystkim chcącym mamusiom ponownego bycia mamami dopinguję 🤪

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Wielka zobaczymy czyja teraz kolej, ale ja proponuję tych co chcą 😜
Kacha dobrze powiedziane, "nie życz drugiemu co Tobie nie miłe" - podpisuję się pod tym.
Kasia_sztuk to podrzucę Ci moją Emilkę skoro się budzi tak jak Twoja Marysia to nakarmisz dwie a następnej nocy ja. 🤪 🤪 🤪 Szkoda, że tak się nie da 😜
Skoreczka ja też dziś miałam trochę pracy, ale nie miała energii. A potem była gonitwa.

a u mnie po wizycie niezbyt. Lekarka się przeraziła, że tak mało ważę do tego powiedziała, że jestem bardzo blada ( nawet pod pudrem było widać 😜 ). Dostałam skierowanie na badania. To teraz w piątek podjadę i dużo szybciej niż zwykle kolejna wizyta. No i żelazo bo podejrzewa, że mam anemię. Szczególnie, że ja mam tendencję. Ehhh ale to się może wyjaśni czemu jestem taka zmęczona 🙂

o matko, ale chaotycznie napisałam. Dostałam skierowanie na badania na które chcę podjechać w piątek. do tego recepty w tym też na żelazo. I szybko kolejna wizyta.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Adzia82 napisał(a):
Nikusia mi sie wydaje ze jak pierwsze dziecko jest spokojne to szybciej człowiek się zdecyduje na drugie a tak jak ja mam teraz ze moje pierwsze to szatan to mi sie nie śpieszy 😉 chociaż tak myślę że albo w 2013 albo najpoźniej w 2014 trzeba bedzie się postarac o kolejne dziecko, bo niestety młodsza sie nie robię 😉


no to tak samo jak ja 🙂 chociaż jak przeczytałam wiadomość Elki to zazdroszczę i też mi tęskno za brzucholem 🙂) w grudniu idę do szpitala i jak tylko wszystko jakoś pozytywnie się potoczy to w 2013 się postaramy o rodzeństwo dla Lenki 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
hejka
Noc minęła mi spokojnie, bo mąż wstawał do Kuby. Z tym, że się obudziłam w nocy i nie mogłam spać.
Emilka dziś na śniadanie zjadła 160ml kaszki a potem jak jadłam chleb to przyszła i chciała. To mąż jej kanapeczkę z masełkiem zrobić. I jak już trochę zjadła to zwymiotowała. I chyba ją to rozbawiło. 🙃
Miałam napisać o moim wywiadzie. Jest w Szugarfrik-a. Do kupienia w Empiku. Mój jest "Z wizytą u MODYstki. 😁 😁
Już się nie mogę doczekać aż przeczytam 😁 😁 😁

A Wam życzę spokojnego dnia. 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Czesc a u nas mega katar od poniedziałkowej nocy wiec nawet na szczepienie nie jechałam...ehhhh

Elka ja wspominalam która wroci na brzuszek jako pierwsza jeszcze raz gratulacje 😉 oswoiłas sie juz z ta mysla???

Adzia u nas Kubus bbył raczej spokojny ale Kinia nadrabia za nich dwóch i ja gdyby nie poród to napewno miałabym wczesniej drógie dziecko ale bałam sie zeby cos sie przy porodzie nie stało

Nikusia to kiepsko z tymi badaniami lekarka musiala byc porzadnie zaniepokojona daj znac jak ci wyszły.Gratuluje wywiadu

Lece sie szykowac na cmetarz bo jak Kinia wstanie to nie dam rady


Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Poprawiłam to co napisałam o wywiadzie. Myślałam, że mój jest jeden z czterech, ale koleżanka co go przeprowadzała napisała, że mój jest osobny. 😜 😜 🤪 🤪 🤪 🤪
Anabel jeszcze trochę i biedna Kinia będzie miała mieć kolejne szczepienie. Współczuje tych chorób.
Idę jeść a potem na cmentarz. Aż się boję ile Emilka posiedzi w wózku.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Nikusia102 napisał(a):
Wielka zobaczymy czyja teraz kolej, ale ja proponuję tych co chcą 😜
Kacha dobrze powiedziane, "nie życz drugiemu co Tobie nie miłe" - podpisuję się pod tym.
Kasia_sztuk to podrzucę Ci moją Emilkę skoro się budzi tak jak Twoja Marysia to nakarmisz dwie a następnej nocy ja. 🤪 🤪 🤪 Szkoda, że tak się nie da 😜
Skoreczka ja też dziś miałam trochę pracy, ale nie miała energii. A potem była gonitwa.

a u mnie po wizycie niezbyt. Lekarka się przeraziła, że tak mało ważę do tego powiedziała, że jestem bardzo blada ( nawet pod pudrem było widać 😜 ). Dostałam skierowanie na badania. To teraz w piątek podjadę i dużo szybciej niż zwykle kolejna wizyta. No i żelazo bo podejrzewa, że mam anemię. Szczególnie, że ja mam tendencję. Ehhh ale to się może wyjaśni czemu jestem taka zmęczona 🙂

o matko, ale chaotycznie napisałam. Dostałam skierowanie na badania na które chcę podjechać w piątek. do tego recepty w tym też na żelazo. I szybko kolejna wizyta.


Okej, to podrzuć mi ją dzisiaj UPS-em 🙂 a jutro Ci odeślę je obie 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Hej melduje się w.dwupaku 😁

Dzięki.dziewczynki:*
No na brzuszek z dzeniem rąk ale to już nie.ten brzuszek co my.
Www.brzusZek.net

Jakoś się.oswoilam ,cieszę się co mam być to będzie .
Wspominalam właśnie jasia że też w 5 tygodniu się dowiedziałam.
Będzie fajnie 😉

My właśnie z kościoła i.grobów wróciliśmy teraz jas śpi jak wstanie to idziemy do teściów na obiad.
Ale jestem glodna ziem za dwóch hahaha .......
Buziaczki
A gdzie moja siostra !!!????
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Byliśmy na cmentarzu najpierw u mnie w miejscowości a potem w sąsiedniej.
Później pojechaliśmy do znajomych na kawkę. Trochę mi żal było bo zawsze szliśmy do mamy na kawę, a w tym roku nie.
Kasia_sztuk spoko, ja na drugim końcu Polski mieszkam 😁 😁 😁
Elka zgrasz się z nowymi koleżankami z forum, to dopiero początek, u nas też tak było. Pamiętam jak zakładałam nasz wątek 🤪 🙃 😜 ale to minęło. 🙃
Anabel u mnie też padało, ale przed samym wyjściem przestało. Tylko koło cmentarza był problem z zaparkowaniem. I kierowano wszystkich na pole, nie pytajcie jak to wyglądało. Mokra ziemia rozjeżdżona przez auta, a my mieliśmy wózek w bagażniku i z samego końca pola jechaliśmy 🙃
Kruszyna to teraz musimy zapytać która ma w planach i kiedy chce zacząć starania.
Ja nie mam w planach ale Wam kibicuję.

Jutro jadę na badania rano.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...