Skocz do zawartości

Styczniowe dzieciaczki 2012 :) | Forum dla mam


skoreczka_m

Rekomendowane odpowiedzi

  • Mamusie
A ja znów sama 😞 Może nie całkiem bo z moim Szkrabem, który prawie zasypia w łóżeczku 😉 Oczywiście płakałam, płakałam, płakałam 🤨 No nic... 2 tygodnie szybko miną i znów się zobaczymy 😆
Kruszyna u mnie też dziś nijak. Pomijając fakt wyjazdu mojego męża to chyba mnie choroba rozbiera 😠
Anabel ja uwielbiam buraczki w każdej postaci z wyjątkiem barszczu 🙂 tak mi przypomniałaś o buraczkach, że muszę zrobić kilka słoików.
Adzia faktycznie ciężka nocka 🤢 Współczuję 🤢 ale ja wierzę, że mimo wszystko Ania Ci wszystko wynagradza 🙂 a my wciąż bez ząbków 🙂
Elka ja wciąż nie mogę uwierzyć w Twoje 2 kreski 😆 w pozytywnym znaczeniu oczywiście 😆 dzięki Tobie znów będziemy wspominać te fajowe chwile 😆 😆
Nikusia podziel się oklaskami 🙃 😁 😁 😆 😘 Spotkania ze znajomymi to fana sprawa. Chociaż ja ostatnio stronię od ludzi bo mój wisielczy humor nie sprzyja spędzaniu mile czasu 🤢 jaka ja jestem beznadziejna z tym 😠

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 11,1 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • skoreczka_m

    1635

  • Nikusia102_m

    1886

  • elka144_m

    1127

  • Kruszyna123_m

    1183

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusie
Czy któraś z Was podjęła już walkę ze smoczkiem??? Jeśli tak to jak??? Jakieś rady?
Niby zaczyna się od zabierania go w dzień ale u nas z Natalką w dzień nie ma problemu ze smoczkiem, w ogóle może dla niej nie istnieć. Gorzej z nocą bo smoczka wiecznie szuka, potem go wywala i znów szuka i w nocy wszyscy szukamy i tak w kółko 🙃 😁 😁 czas się go skutecznie pozbyć 😠
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
hejka
Dzień gości i tak zleciał, że już wieczór. Emilka już śpi. Kuba patrzy na bajkę a ja na chwilkę na net.
Kruszyna jak ostatnio zabrałam Emilkę do koleżanki a tam starsze dzieci to nawet się z nimi bawiła tzn zabawki jej się podobały, pies jeszcze bardziej a dzieci jej nie przeszkadzały 😁 😁
Jeszcze nie myślałam o roczku, ale na pewno w domu. Nie wiem ile nas będzie 10-12 osób. chyba że jeszcze szwagier i szwagierka przyjadą z synami. Nie wiem. Jeszcze czas. 😜
Jak pisałaś o pekińskiej to mi się przypomniało, że Emilka ostatnio jadła. I pomidor bez skórki. Z sałatki mi wyjadała. Ona teraz jak tylko widzi, że coś jemy to leci. 😮 😁 😁
Elka nie wiem jakie te sanki są teraz ale jak Kuba była mały to nam sąsiadka takie pożyczyła. I nie szło ich pchać z tą rączką. Mój ją zdemontował i je ciągnęliśmy. A jak oddawaliśmy to znowu zamontował, no ale to jakieś 8 lat temu.
Adzia mój Emilkę w nocy obudził bo głośno mówił a potem co chwilkę się budziła. 😠 😠
Anabel moja nie lubi się przytulać a jak przyjdzie to tylko mi włosy poskubać. Ma za dużo energii i nie usiedzi.
Jak się złości to warczy, szczególnie jak ostatnio chce coś do jedzenie z naszego talerza.
Kacha ja nie lubię buraków a jedynym wyjątkiem jest barszcz 😁 😁
Oklaski możesz pozabierać 😁 😁 😁 Jak Ci to poprawi humor, ale łap jednego. I inny którzy dziś pisali też. 😘
Ja nawet jak mam zły humor to spotykam się ze znajomymi. Zły humor i problemy zostawiam w domu.
Ze smoczkiem będzie u nas mega problem, bo Emilka i w dzień i w nocy. Jak ma dobry humorek to zabiorę i nie zauważy a jak ma zły to marudna i szuka. A w nocy to ani rusz bez smoczka.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Kacha przesłała bym ci pare słoiczków 😉 ale mój maz to je tylko buraczki na reszte wazyk krewci nosem ok zje ale jednym zebem;/

U nas smoczek raczejk w nocy w dzien staram sie jej nie dawac chyba ze do spania ale domyslam sie ze tesciowa daje no i jak małaa była chora to dostawała zeby sie wyciszyła strasznie go teraz gryzie ale nie wiem na co bo nowych zebów nie widze

Dobranoc
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
A u nas dzien makabra. Nie bylismy nigdzie. Ogolnie do dupy.
Noc zapowiada sie znowu tragicznie. To ząbek ją tak męczy ale Boże drogi ileż można, ja juz nie daję rady ;( chce mi się wyć.

Ide spać póki mała śpi. Ale juz sie cos kreci wiec..... 😞

Co do smoczka to u nas w dzien go nie uzywamy tylko do spania za to w nocy jakos ostatnio nie potrafi sie bez niego obejsc. Ja jej nie zamierzam poki co oduczac, jak poczuje ze juz go nie potrzebuje to sama go wyrzuci. U mnie tak było.

Nikusia dzieki za oklaska.
Kasia_sztuk a ja tam nie widze problemu w smoczku. Przyjdzie czas to go odrzuci, bo jakos nie widziaalm dorosłego ze smoczkiem 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Nikusia102 napisał(a):
Byliśmy na cmentarzu najpierw u mnie w miejscowości a potem w sąsiedniej.
Później pojechaliśmy do znajomych na kawkę. Trochę mi żal było bo zawsze szliśmy do mamy na kawę, a w tym roku nie.
Kasia_sztuk spoko, ja na drugim końcu Polski mieszkam 😁 😁 😁
Elka zgrasz się z nowymi koleżankami z forum, to dopiero początek, u nas też tak było. Pamiętam jak zakładałam nasz wątek 🤪 🙃 😜 ale to minęło. 🙃
Anabel u mnie też padało, ale przed samym wyjściem przestało. Tylko koło cmentarza był problem z zaparkowaniem. I kierowano wszystkich na pole, nie pytajcie jak to wyglądało. Mokra ziemia rozjeżdżona przez auta, a my mieliśmy wózek w bagażniku i z samego końca pola jechaliśmy 🙃
Kruszyna to teraz musimy zapytać która ma w planach i kiedy chce zacząć starania.
Ja nie mam w planach ale Wam kibicuję.

Jutro jadę na badania rano.
Spoko, damy radę 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Nikusia102 napisał(a):
Byliśmy na cmentarzu najpierw u mnie w miejscowości a potem w sąsiedniej.
Później pojechaliśmy do znajomych na kawkę. Trochę mi żal było bo zawsze szliśmy do mamy na kawę, a w tym roku nie.
Kasia_sztuk spoko, ja na drugim końcu Polski mieszkam 😁 😁 😁
Elka zgrasz się z nowymi koleżankami z forum, to dopiero początek, u nas też tak było. Pamiętam jak zakładałam nasz wątek 🤪 🙃 😜 ale to minęło. 🙃
Anabel u mnie też padało, ale przed samym wyjściem przestało. Tylko koło cmentarza był problem z zaparkowaniem. I kierowano wszystkich na pole, nie pytajcie jak to wyglądało. Mokra ziemia rozjeżdżona przez auta, a my mieliśmy wózek w bagażniku i z samego końca pola jechaliśmy 🙃
Kruszyna to teraz musimy zapytać która ma w planach i kiedy chce zacząć starania.
Ja nie mam w planach ale Wam kibicuję.

Jutro jadę na badania rano.
Spoko, damy radę 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Adzia dużo siły i niech ten ząb już wyjdzie.
Kasia_sztuk jak dziś do mnie wyjedziesz to jutro rano będziesz, ale pewnie że damy radę 😁 😁
a co do smoczka to jak Emilka była malutka i przez 3 tyg nie chciała to miałam horror w domu. Dopiero potem spróbowaliśmy innego i zassała.
Kasia_sztuk ja karmiłam tylko 3 tyg bo Emilka nie przybierała i lekarka kazała dokarmiać. No i już piersi nie chciała. A z wagą był i jest dalej problem.
Łap też oklaska bo dziś rozdaję wszystkim co w naszym wątku napisali 😜 a tak na poprawę humoru 🙂
Anabel pewnie zęba jeszcze nie widać, ale dziąsło już swędzi. Moja jak nie ma smoczka to pieluszką szoruję. 😉


Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Hej
U mnie leje ,ale pije kawke bo na 9 do pracy

Kacha ja wczoraj mojemu już też trułam o smoczku bo u nas jest tak samo jak u ciebie w dzień smoczek nie istnieje,ale za to w nocy 😮

Nikusia z jedzeniem u nas jest tak samo Zosia jak widzi nas,że jemy to dosłownie się oblizuje 😁

Adzia mam nadzieję,ze noc była ok . U nas zębów dalej nie ma,ale dziąsła napuchnięte

Miłego dnia wam życzę 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Cześć 🙂
Adzia mój Aleks też się tak pręży do tyłu jak pokazuje swoje niezadowolenie czy złość 🤢 Trzeba na to uważać, bo ja już widzę jak niedługo mi gruchnie głową o coś 🤨
Nikusia mój też lubi jeść jak my jemy i też już mu grudki nie przeszkadzają 😉 Z tym, że jak ma swój obiadek to już nie je go z chęcią, a te na gładko wcinał, aż mu się uszy trzęsły. Wow, Emilka już pokazuje, że coś chce ze sklepu 😁 Śmiesznie to musi wyglądać 😁
Kruszyna jak się da dziecku już białko to nie zaszkodzi 😉 Ale jeśli chodzi o przetwory z mleka krowiego, to słyszałam, że lepiej nie za wcześnie (chyba do 2 lat nie powinno się), ale nie wiem czy się tego trzymać czy nie 🤔
Kinga dobrze, że już jesteście w domku 😘
Kacha dasz radę, wytrzymasz 😘
Adzia mój mały też się jeszcze w nocy budzi i wiem, że to męczące 🤨 Co to jest bufenik?
Kacha ja zaczęłam ograniczać smoczek w dzień, ale do usypiania i w nocy musi jeszcze go mieć. I w sumie tak jak napisała Adzia - myślę, że przyjdzie sam kiedyś ten moment, że powiemy smoczkowi "papa" 😉

Miłego dnia 😘
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
hejka
Wstałam lewą nogą i jestem bez humoru. Boli mnie ucho a Emilka od rana była marudna jak diabli. Jeszcze rozpalałam z 5 razy bo mi się nie chciało złapać 😠 😠 😠
Chciałam iść na pocztę ale leje.
Kruszyna to Ty już w pracy. Też życzę miłego dnia.
Beata uściski dla Aleksa na te 9 m-cy bo zapomniałam ☺️ ☺️ O Emilki 10m-ca zresztą też zapomniałam. 🙃
Co do mleka krowiego to ja kiedyś czytałam, że dziecko może jeść przetwory mleczne, czyli serki, jogurty itd ale nie może dostawać mleka krowiego w czystej postaci.
Moja też się budzi. 🥴
Elka ale tylko niedobrze czy wymiotujesz, współczuję bo w ciąży z Emilką tak biegałam do wc 🥴
Mam już posprzątane a teraz bym się musiała zabrać za biżuterię.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Hejka. U nas noc bardzo dobra bo Ania spała u siebie caaaałą noc i wiadomo poplakiwała ale tylko troche i dało się ją uspokoić głaskaniem a nie braniem na ręce 🤪normalnie aż człowiek ma wiecej energii 🙂
Juz byłam u fryzjera, troche za krótko mnie opitoliła ale to nic, odrośnie. No i sie zgadałam z fryzjerka ze podjedzie obejrzeć naszą budowę bo szukają domu na sprzedaz 🤪
A teraz mała śpi a ja robię pomidorówkę. I zamierzam sie lenić. Nie wyszukuje sobie roboty bo musze w koncu odpocząć.
Bufenik to lek na ból i ogólnie na ząbkowanie. Pomaga.
Elka wspolczuje, ja w ciazy to ani razu nie wymiotowałam ale bylo mi niedobrze przez pierwsze 2 tygodnie ciazy i to jest chyba gorsze od wymiotów bo nic nie przynosi ulgi. Przetrzymaj to, kiedys musi byc lepiej 😉
Nikusia bizuteria ładna to ludzie oglądają i pewnie też zaczną kupować 🙂 gratuluje!
Kruszyna miłego dnia w pracy.
U nas też leje, całą noc lało ale mi to nie przeszkadza. W końcu mamy listopad więc czego się spodziewać? 😉
Maż ma 19tego urodziny i nie mam pojęcia co mu kupić 🤨 jakieś propozycje?

Beata moja już walnęła głową o ziemię jak się tak rzuciła do tyłu. Trzeba mocno uważać na to bo ona nie patrzy ze ma za sobą ścianę lub wannę tylko się rzuca.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
hej dziewczynki

Niestety nie mam czasu. Moje dzieci mnie nie odstępują na krok, mnóstwo zajęć więc zagladam przywitac się. Przepraszam ze na wszystko nie odpisze 😘

Kacha my w ogóle nie uzywamy smoka, ale jak uczyłam Mikołaja to w dzień mu zabierałam i kładłam na meblach, mówiłam ze smoczek śpi, dawałam tylko na drzemkę. Na spacery nie zabierałam smoka. I tak stopniowo mniej i mniej smoka. Powodzonka!
Nikusia dziękuje za wiadomosc o brelokach 🙂
Salty dzięki Tobie dowiedziałam się jak się one nazywają 🙂
Adzia i jak sprawdziła sie jajecznica?
Elka współczuję mdłości 😞

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
skoreczka napisał(a):
Siedzę i ryczę 😞 Boże daj mi siły!

czyżby problemy z dziećmi bo w Emilkę dziś diabełek wstąpił. 😠
Elka moja obowiązkowo 5 rano pobudka na butlę. W innych porach też, ale ta jedne to codziennie.
Adzia sprawdziłam, wszystkie te osoby co polubiły moją stronę to mają na profilach same konkursy. Ehhh

Idę gotować bo popołudni ma kuzynka od męża przyjechać.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...