Skocz do zawartości

Styczniowe dzieciaczki 2012 :) | Forum dla mam


skoreczka_m

Rekomendowane odpowiedzi

  • Mamusie
Nikusia ja mam jedna taką znajoma co tylko bierze udział w konkursach i ciagle coś wygrywa 😎 Powoli mnie to meczy bo jak wchodze na fb to na stronie głównej widzę tylko jej udziały w konkursach 🤢

Ile miałas osob jak zrobilas konkurs?

My to ostatnio z męzem mało co nie padliśmy 🙃 Moją stronke polubił jakis pan Ksawery hmmm nie ma znajomych, nic nie lubi tylko moja stronke 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 11,1 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • skoreczka_m

    1635

  • Nikusia102_m

    1886

  • elka144_m

    1127

  • Kruszyna123_m

    1183

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusie
skoreczka napisał(a):
Nikusia ja mam jedna taką znajoma co tylko bierze udział w konkursach i ciagle coś wygrywa 😎 Powoli mnie to meczy bo jak wchodze na fb to na stronie głównej widzę tylko jej udziały w konkursach 🤢

Ile miałas osob jak zrobilas konkurs?


pamiętam, że miałam ok 30 polubień strony. Tzn 18.10 zaczęłam konkurs i jak sprawdziłam w statystykach to tego dnia w sumie było 30 osób lubionych moją stronę. Część laków już pewnie konkursowych
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Nikusia102 napisał(a):
skoreczka napisał(a):
Nikusia ja mam jedna taką znajoma co tylko bierze udział w konkursach i ciagle coś wygrywa 😎 Powoli mnie to meczy bo jak wchodze na fb to na stronie głównej widzę tylko jej udziały w konkursach 🤢

Ile miałas osob jak zrobilas konkurs?


pamiętam, że miałam ok 30 polubień strony. Tzn 18.10 zaczęłam konkurs i jak sprawdziłam w statystykach to tego dnia w sumie było 30 osób lubionych moją stronę. Część laków już pewnie konkursowych


to ja mam prawie 60 osób ale jakos do tych konkursów nie moge sie przekonac 🤢
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
skoreczka napisał(a):
Nikusia102 napisał(a):
skoreczka napisał(a):
Nikusia ja mam jedna taką znajoma co tylko bierze udział w konkursach i ciagle coś wygrywa 😎 Powoli mnie to meczy bo jak wchodze na fb to na stronie głównej widzę tylko jej udziały w konkursach 🤢

Ile miałas osob jak zrobilas konkurs?


pamiętam, że miałam ok 30 polubień strony. Tzn 18.10 zaczęłam konkurs i jak sprawdziłam w statystykach to tego dnia w sumie było 30 osób lubionych moją stronę. Część laków już pewnie konkursowych


to ja mam prawie 60 osób ale jakos do tych konkursów nie moge sie przekonac 🤢

ja mam 143 ale co z tego jak ze strony nie mam zamówień.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Czesc...
Nikusia czemu Cie nie bedzie i jak wyszły Twoje wynki???

Kruszynka trzymam kciuki za Zosi nózki a my jutro kolejne podejscie do szczepienia ...ehhh jak soie pomysle ze normalnie to juz bysmy dawno byli po to mnie skreca...

Elka ja tez chce przespana nocke choc jedna... Kinia wstaje po 3 razy w nocy...

Dzieci spia teraz ja ide szykowac sie do spania....

Skoreczka mam nadzieje ze juz sie troszke uspokoiłas...

Dobranoc dziewczynki
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Anabel powodzenia na szczepieniu.
Kruszyna trzymam kciuki za Zosię!
Nikusia jak wyniki i gdzie to sie z rana wybierasz? I jak tam ucho?
Widze ze prawie kazda mamusia ma w nocy pobudki.

A ja wlasnie wrocilam z sesji. Mam niedosyt. I metlik.
Ania płakała cały czas jak mnie nie było. Teraz jak ja dziasełka bola to ciagle chce do mnie i tulu tulu.

A nie wiem czy pisałam ale juz nie musimy jezdzic do elergologa. Ania zdrowa.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Dzień dobry mówię z kawusią 😆
Dziś Natala obudziła sie tuż po 5-tej zapłakana 🤨 smoczka nie można było znaleźć 😠 i się obudziła. Zjadła mleczko, walnęła kupala i od razu humor wrócił 🙃 za to mnie choroba rozbiera i tak entuzjastycznie nie patrzę na świat 🤢
Adzia dziś w nocy to przynajmniej moja Natalka spała ładnie, bo tak to w nocy się budzi w poszukiwnaiu smoczka 🤢
Anabel oby w koncu się udało z tym szczepieniem!!! Ile to już czasu walczysz z chorobami? Kinia zdrowa?
Nikusia a to czemu Cię nie będzie 😎?
Kruszyna mocno mocno kciuki trzymam za Zosię!!!

Kurde ja sobie tu siedzę i piszę do Was a prezes wpadl i mi kukał co ja na necie oglądam 🙃 😁 ciekawe czy zauwazył 😜
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Hehe Kacha czasami każdy może poleniuchowac w pracy 😉 mój mąż to nawet filmy na kompie ogląda w pracy hehe ale ciiiiiii 😜
A skoro czujesz ze cie bierze choroba to polecam ascillococcinum czy jakoś tak się to pisze 😉 bardzo dobre to jest mi pomogło.

Skoreczka wczoraj zapomniałam Tobie odpisac. Nie dałam jeszcze jajecznicy bo jakos tak sie zbiegło że czasu nie miałam żeby Ania sie tak jedzeniem bawiła i poki co dostała całe jajo do obiadku (smakuje jej) ale jak juz bede robić jajecznice to ja ją zrobię na paleni teflonowej bez tłuszczu. No i ktoś pisał zeby nie podawać do 3 lat produktów mlecznych, no ja pierwsze słysze. Nawet ostatnio mi pani alergolog powiedziała ze skoro mała juz nie chce za bardzo mleka to zeby jej własnie podawać kefiry serki i inne pochodne mleka krowiego. A białko z jajka trzeba podawac i to juz.
Kurde ryczy zas, wiec lece.
Aha, noc znowu fatalna.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
KACHA obiecuje że już ci tak zle życzyć nie będę

NIKUSIA tez się musze wybrac do lekarza bo moja waga nie stoiu w miejscu tylko cały czas spada już waże 56 kg

31072010 jka coś daj znać będziemy trzymać kciuki

Adzia kochana jesteś tylko ty o mnie pamiętałaś przeżyłam ale nie było tak zle gorzej w sobotę

Dziękuje za życzonka dla Fabiego

Adzia ja już dawałam Fabiemu całe jajko i nic mu nie jest dokładnie jajecznice na parze która uwielbia

Kinga dobrze już w domu jesteście ja szczepiłam Fabiego przeciwko pneumokokom jeszcze jedną dwakę wezmie w styczniu

Adzia mój Fabi to jest mały złośnik ile razy mnie zbije a wyginanie to jego mocna sprawa

Kacha umnie jest ten sam problem Fabi w dzień nie ma smoka a w nocy musi być

Nikusia ja też się zastanawiam nad roczkiem ile osób mam zaprosic bo jak my dziadki crhrześni brat Marcina to 20 osob dodatkowo dwoch wujkow to już 30

Ja byłam 4 dni u mamy bo Fabi jak by katar miał nie chciałam go wozic ale wudu zrobione i Fabi zdrowy
Fabi od 1 listopada chodzi samodzielnie 🤪 🤪 🤪 🤪
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Adzia super ze ania zdrowa i alergie jej nie straszne u nas Kinia ma jakas wysypke ale zmieniłam płyn do kompieli moze to to

Ja mam w poroadniku ze kefiry jogurty i całe jajo jest od 11 miesiaca

Kacha Kinia ma nadal katarek ale juz nie taki wielki i zdazy jej sie zakasłac

Wielka ja chetnie oddam pare kilo ja to bym chciała zejsc chociaz do tego 56 ale jakos mi ciezko sie za to zabrac...miałam nadzieje ze w pracy troche zrzuce ale jak tu zrzucic jak trzeba wszystko prubowac i doprawiac;/


No szykujemy sie na szczepienie...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Kurcze nie wiem co robic. W hotelu gdzie kiedys pracowalam jest organizowane spotkanie po latach, tylko byli pracownicy maja wstep. No i nie wiem czy isc, a raczej lecieć bo to w Irlandii 🤢 ma to byc w kwietniu. Ale musiałabym sie zdecydowac juz zeby bilety zabukować. Troche droga wyprawa 🥴
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
hej
ja tak na szybko bo zaraz muszę obiad robić 🙂
Kruszyna i jak tam po wizycie?
Anabel wyniku pójdą do poradni. Jeden od razu a na inne trzeba czekać 2-3 tyg i ja mam zamiar po tym czasie zadzwonić i zapytać o nie.
Trzymam kciuki za Wasze szczepienie, bo faktycznie za niedługi następne.
Adzia ucho spoko. Teraz nie boli. A byłam w sądzie. I tak jutro muszę jeszcze raz jechać bo nie załatwiłam wszystkiego. No i jeszcze z tą moją siostrą co się do mnie nie odzywa jutro jadę 🤪 😁 😁 ale będzie ubaw. Dziś byłyśmy wszystkie.
I jeszcze poszłyśmy na targowisko - bo tam jest takie wielkie raz w tygodniu i sobie golf kupiłam. Taki pod bezrękawniki lub tuniki. 😜
Fajnie, że nie musicie jeździć do alergologa. 😉
Kacha ja mam taki łańcuszek do smoczka. I przypinam na noc. I jak zgubi to tylko naokoło niej szukam. Z tym, że nie przypinam zaraz przy szyi żeby się nie owinął.
No to wpadka jak Cię prezes przyłapał 😜
Adzia ja słyszałam, że samego mleka nie można podawać do 3 lat a pochodne jak najbardziej.
Wielka Twoja waga spada, bo ciągle w biegu a nie jesz. 😜 Widziałam Cię wczoraj na fb więc wiedziałam, że znajdziesz chwilkę to napiszesz 😜
Anabel zamieńmy się Ty trochę zrzucisz a ja od Ciebie wezmę. 😜
Elka ja dziś robię placki z jabłkami, może być? To przyjedź 😁 😁 😁
Adzia ja bym nie jechała, ale to Ty wiesz jak stoisz z kasą i z możliwościami opieki nad Ania. 😉
Moja koleżanka jakiś czas temu mi pokazywała tanie linie lotnicze i jak ktoś dużo wcześniej bukuje to naprawdę tanio można lecieć.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
kobietki hmmm ja tez mam problem bo jestem ubezpieczona przy mezu i moja mama mi mowi ze mnie zatrudni i bede placioc sobie zus.
i jak to wyglada?
przy mezu musze sie zwolnic z ubezpieczenia? czy moge miec 2?
i jak zaczne placic teraz to jak pojde na zwolnienie to oni mi placa? a jak jest po porodzie? dzieki
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Nikusia dzięki, nie pomyślałam o tym łańcuszku, a też mam. Może dziś wypróbuję 🤪
Anabel to dobrze, że już tylko mały katarek. Kurde najgorszy okres przed nami. Bo tu zimno a w domu się pali i sucho jest 🤢
Jak mnie się pracować nie chce dziś 🙃 🙃 🙃 za godzinę do domu lecę.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Anabel no bez jaj ze tak powiem 😮 a to Kinia nadal chora czy jak?

Nikusia to miałas intensywny dzien. A jutro jakos to bedzie.

Nikusia jakbym leciała too z Ania mezem i ojciec cos mowił ze teraz ma duzo czasu wiec tez by poleciał. Co do pieniedzy to wlasnie teraz je mamy bo tata podzielił mnie i siostre poeniazkami ppo mamie a jak teraz nie pojade to juz nigdy znajac zycie. No a poza tym dzisiaj wygram te 50 milionow w totka 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
elka144 napisał(a):
kobietki hmmm ja tez mam problem bo jestem ubezpieczona przy mezu i moja mama mi mowi ze mnie zatrudni i bede placioc sobie zus.
i jak to wyglada?
przy mezu musze sie zwolnic z ubezpieczenia? czy moge miec 2?
i jak zaczne placic teraz to jak pojde na zwolnienie to oni mi placa? a jak jest po porodzie? dzieki


Napisałaś, że jesteś ubezpieczona przy mężu - to znaczy, że mąż zgłosił Cię (i pewnie Jasia też) do ubezpieczenia zdrowotnego, dzięki któremu możesz korzystać z państwowej służby zdrowia. I tylko tyle - nic za Was dodatkowo Twój mąż nie płaci i też żadnych innych świadczeń mieć nie będziesz, tzn. jak urodzisz to nie będzie przysługiwał Ci zasiłek macierzyński, nie będziesz mieć też płatnego zwolnienia lekarskiego.
Jeśli natomiast zaczniesz opłacać za siebie składki zus (rozumiem, że pewnie będziesz zgłoszona jako pracownica Waszej pizzerii? 😉 ), to wtedy będzie płacona składka chorobowa i wtedy po 30 dniach od zgłoszenia jak pójdziesz na zwolnienie lekarskie, to zus będzie Ci płacił, a potem także na macierzyńskim 🙂 I mąż będzie musiał Cię od siebie wyrejestrować, bo nie może być 2.
http://zus.pl/default.asp?p=4&id=429
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...