Skocz do zawartości

Styczniowe dzieciaczki 2012 :) | Forum dla mam


skoreczka_m

Rekomendowane odpowiedzi

  • Mamusie
Sorry, ale będę odpisywać tak na raty 😉

Nikusia może z tymi pochodnymi mleka krowiego masz rację, ja tylko słyszałam od kogoś, więc nie wiem ile w tym prawdy 😜 Może tej osobie chodziło o samo mleko krowie, tylko ja coś źle zrozumiałam, tak też może być 🙃
A siostra się do Ciebie nie odzywa, bo co? Bo obrażona, że masz roszczenia do domu, czy jak...? 🤔
Super pomysł z tym łańcuszkiem od smoczka na noc - na to nie wpadłam 🤪 A też mam problem z szukaniem go w nocy 😁
Ja! Ja! Ja! Ja przyjadę do Ciebie na placki z jabłkami, bo uwielbiam 😜 🤪 😁
Dziękuję za życzenia dla Aleksa, ja w sumie też Waszym dzieciom nie składałam życzeń z okazji skończenia kolejnego m-ca, bo mnie nie byłona forum, więc zaległe dla wszystkich Maleśstw 😘

Kruszyna też czekam na wieści od lekarza...

Wielka gratulacje dla Fabianka, że już sam chodzi!!!! 🤪

Adzia dzięki za pomysł z jajecznicą - nie wpadłam na to jakoś 😜
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 11,1 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • skoreczka_m

    1635

  • Nikusia102_m

    1886

  • elka144_m

    1127

  • Kruszyna123_m

    1183

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusie
hej
Miałam dziś pracowity dzień. A jutro powtórka. Jak Emilka zasnęła to skorzystałam i
zrobiła dwa kompleciki biżuterii i wrzuciłam na stronę. Teraz Emilka szaleje i nie chce spać. A ja padam.
Kacha wypróbuj to dobry patent 😉
Anabel normalnie macie pecha z tym szczepieniem, ile można.
Adzia to może warto się wybrać 🙂
Ja miałam dziś propozycję wyjazdu na 2 dni w grudniu na galę związaną z tym kursem na który chodziłam. Do Warszawy. Oni zapewniają zakwaterowanie i wyżywienie. Z tym, że to czwartek i piątek więc nie miałabym co z Emilką zrobić. 😞
Beata dzięki za te wyjaśnienia o zus, sama chciałam wiedzieć. Łap oklaska.
Tak siostra obrażona, bo miałam się zrzec domu na jej korzyść. A ja ignoruję jej nieodzywanie się. 😁 😁 Mam prawo do swojej części, bo to taka sama moja mama jak i jej. No, ale chyba poszła po rozum do głowy jak powiedziała, że jutro pojedzie. 🙃
pa pa 🙂

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Jakos tak pusto smutno na tym naszym forum.
Beata fajnie ze tutaj zaglądasz jeszcze. Napisz co u was.
Wielka moje gratulacje, teraz pewnie ci troszke ulzy bo nie bedziesz musiała go trzymac jak chodzic chce 🙂 moja tez chodzi ale jeszcze potrzebuje jedną raczke, a raczej palec hehe ale czasami wywali mi rękę i idzie sama. No ale nie można tego jeszcze nazwac ze sama chodzi bo co jakis czas robi ciap na dupe bo sie zorintuje ze nikt jej nie trzyma 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Nikusia a z jakiej racji miałas sie zrzec na jej korzysc? tak sie umowiłyscie wczesniej czy po prostu ona tak chciała?
Kochana wspolczuje ci bo o tej godzinie to dzieci powinny spac a nie buszowac. Wiem jak to wykancza bo człowiek czeka na wieczór/noc zeby w koncu odpoczac a tu nic z tego. Ja az sie boje co dzisiaj Ania bedzie wyprawiac.

Kruszyna jak tam Zosia? my tu czekamy z niecierpliwoscia.
Beatka masz racje z tym zusem, ja tak miałam. Cudem sie załapałam na wszystkie dodatki.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Hej dziewczyny 🙂
Ja już witam się z kawusią bo do pracy już niedługo. Sorki,że wczoraj wam nie napisałam ,ale jak wróciliśmy to cały czas leżałam pod kocem z mlekiem i czosnkiem bo coś mnie rozbierało,ale dziś jest już o wiele lepiej. A z moją Zosią jest tak,że tylko ma szynę na lewą nóżkę(bo troszkę ucieka) i to mamy jej zakładać na noc a w dzień ma pole do popisu może raczkować,wstawać i uczyć się chodzić kolejna wizyta za 6 tygodni chyba ,że szyna zrobi się wcześniej za mała to mamy przyjechać.

Adzia to na jakim teraz jesteście mleku ?? Bo my na bebiku

Kacha i jak się dzisiaj czujesz?? A prezes coś mówił??

Anabel ciągłe przekładanie szczepień przez jakieś choróbska niech już idą precz

Wielka 30 osób na roczku dużo robisz sama czy gdzieś do restauracji ??

Nikusia dobrze,że choć trochę dogadałaś się z siostrami

Miłego dnia wam życzę 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Adzia miło mi że tak mnie doceniasz :P

Nikusia ty tu już się nie podlizuj że mnie widziałaś na fb 😁 😁 😁 😁 😁 😁

Elka musisz się zwolnić od męża i opłacać ZUS minimum dwa miesiące i tydzień potem przechodzisz na chorobowe jesteś do końca ciąży potem przechodzisz na macierzyńskie jesteś 20 tygodni potem przechodzisz na wychowawcze ale je dostaniesz z opieki jeżeli wasze dochody nie przekraczaja oko 580zł

Adzia mój tez robi tez na tyłek ale sam się zaraz czegoś łapie i podnosi idzie dalej nie daje za wygrana

Kruszyna w domu robie ale raczej zrobie na 20 bo w pokoju mi się nie pomieszczą

a umnie tak noc ok nie najgorsza ale z pracy wyszłam o 19-30 zamiast o 19 bo ludzie o tego totolotka zglupieli mnie do dzisiaj palec wskazujacy boli
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Hej, hej 😆
Kruszyna to świetne rozwiązanie z tą szyną 🙂 Najlepsze skoro wciąż jest potrzeba korekcji nóżek. A choroba to i mnie męczy 🤢 wypluta jestem 🤢
Wielka 20 czy 30 to i tak dużo no ale jak ma się taką rodzinę najbliższą to wyjścia nie ma 😆 ja się zastanawiam nad roczkiem. na pewno kościołowego robić nie będę. W domu nie mam możliwości przygarnięcia większej ilości gości a i taka nasiadówa to męcząca jest. U mnie tak myślę, że ok 10 osób no i my i chyba coś zorganizujemy w knajpie, uroczysty obiad, torcik i tyle. Nie wiem dokładnie kiedy bo mój mężuś za granicą jest 🤨 w sumie o roczku tak konkretnie nie rozmawialiśmy. Teraz to nawet nie ma jak 🤨

A u Was jak wizja z roczkami? Jakie plany?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Dzień dobry.
Ja juz po kawce a nawet 2 bo byłam u kolezanki 🙂
W totka niestety nawet marnej dwójki nie trafiłam ale to nic, co się odwlecze to nie uciecze 😁 😜
A jak u was? jakieś trafienia?
Noc fatalna, ale to już norma.

Nikusia to ale fajna siostra, zupełnie jak moja 😉
Nie czekałam na losowanie bo póki Ania śpi to ja też śpię bo z nią to nigdy nic nie wiadomo.

Kruszyna to super wieści 🙂 Zosia raz dwa nauczy sie chodzić skoro w dzień może śmigać bez szyny 🙂
A na przeziębienie najlepsze domowe sposoby bo te wszystkie gripowity i inne badziewia nic nie dają a kosztują
majątek.
Kochana my teraz już też na bebiku jesteśmy z czego się cieszę bo zaoszczędzę 🙂

Nikusia daj znać jak poszło w sądzie.

Wielka a wygral ktoś u was chociaż w tego totka?

Kacha Ty tez sie kuruj mlekiem z czosnkiem i prawdziwym masełkiem albo syrop z cebuli lub buraka. No i może
inhalacje?
A co do roczka to ja na pewno w knajpie gdzieś zrobię bo w domu to tylko się umęczyć idzie a koszty porównywalne
plus moje zmęczenie zamiast zajmowanie się dzieckiem i świętowanie jego dnia to bym siedziała non stop w kuchni.
Ale u nas tez pradwopodobnie będzie 10/12 osób no chyba że jednak sie zdecyduję zaprosić pare osób ktore nie
były na chrzcinach a bardzo ich lubię. No ale sali już zaczynam szukać.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
A co sie stało? zgubił gdzies? Oby szybko sie odnalazły bo to droga inwestycja.

A ja sie dowiedzialam ze nasza zaprzyjaźniona para bedzie miała 2giego dzidziusia 🤪 ale sie ciesze 🙂

No i zastanawiam sie czy odprawiac 30 urodziny. Bo to by były same imprezy pod rzad 🤨
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
ja tak na szybko.
Adzia okulary znalazłam. Na basenie.
A w sądzie udało mi się wreszcie założyć sprawę.
Kacha ja nie robię roczku w kościele. Kuba też nie miał. Jakie plany to napisałam na fb ale jeszcze w sumie o tym nie myślałam.
Mam dośc na dziś, za dużo tych złych rzeczy. Chciałam jeszcze zrobić sobie naszyjnik na wywiadówkę, ale nie zdążyłam. Chyba go zaraz dokończę, może to mnie trochę zrelaksuje.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Hej dziewczyny 🙂
Wczoraj też się wygrzewałam w łóżku a dziś niby lepiej,ale zobaczę później jak będę się czuć.
Z tą szyną zobaczymy jak później będzie oby ta noga jeszcze bardziej nie uciekała. A co do roczku to będzie msza w kościele tylko,że u mnie jest jedna msza ze wszystkimi rocznymi dziećmi ze stycznia i to uważam za fajne nikt nie musi indywidualnie zamawiać i płacić za mszę a później na obiad i na drobny poczęstunek w lokalu bo w domu tez trzeba tego naszykować.
Zmykam się zbierać.
Miłego dnia wam życzę
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Hej
Kruszyna a masz już lokal, bo skoro wszystkie dzieci jednego dnia w kościele to pewnie każdy tego dnia zrobi uroczystość? Czy nie?
Może Emilka przyśnie to ja sobie drzemkę fundnę. Już po śniadaniu, Kuba poszedł do szkoły, naczynia pozmywane i w kuchni czysto, pranie się pierze. 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Witam Was z kawką z rana 😆 Dziś będzie spokojnie w pracy bo przełożonych brak 🤪 chociaż mnie to zbytniej różnicy nie robi 😁
Wciąż się źle czuję. Myślałam, że się wygrzeję, odeśpię , że wstanę rano i będzie lepiej ale w nocy Natalia się budziła, kręciła i wierciła. o 3-ciej się obudziła i nie chciała już spać, eh 😮
dziś wyglądam dokładnie tak ---> 😮
😁
i nie malowałam się więc będę straszyć ale jakoś mam to dziś w nosie 🙃

Co do roczku to ja nawet nie myślę o robieniu w kościele. Ja chcę tylko w gronie rodzinnym. Bo to takie ważne urodziny, kolejne będą w wieku 18 lat 🤪 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
hej
Ja robie urodziny w domu dokładnie 6 stycznia bo wtedy mam wolne i Fabiego chrzestny co do kościoła to nawet jak bym chciała zamówić mszę to raczej było by to nie możliwe bo te stare babki już w nowy rok zaklepały wszytkie niedziele wiec wniosek taki ze moj M zamiast jechac do mnie na porodówke powinien jechac do ksiedza zamówic msze na pierwsze urodziny 😁 😁 😁 😁 😁

wogole to jestem zła bo mam taki bałagn w domu ze masakra nie moge dojsc ładu zła jestem na mojego bo siedział wczoraj cały dzień nawet nie poodkurzał potem sie dziwi ze ja sie dre

Andzia sporo 3 było
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...