Skocz do zawartości

Styczniowe dzieciaczki 2012 :) | Forum dla mam


skoreczka_m

Rekomendowane odpowiedzi

  • Mamusie
Boże jaki pustki ja dzisiaj na 11 do pracy do 19 noc nawet w miarę teraz pije kawusie a Fabi mi wysypał znów piłeczki 🥴 🥴 🥴
Dowiedziałam się wczoraj że będę chrzestną 🤪 🤪 🤪 🤪 4 maluszek nam doszed z M

http://www.youtube.com/watch?v=QUaJF5faWBU 🤪 🤪 🤪 🤪 🤪

http://www.youtube.com/watch?v=e9drS8bsnqE&feature=related
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 11,1 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • skoreczka_m

    1635

  • Nikusia102_m

    1886

  • elka144_m

    1127

  • Kruszyna123_m

    1183

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusie
Dzien dobry.
U nas noc super 🤪 Ania spała do 8:20 bez płaczu, bez budzenia się normalnie tak to idzie funkcjonowac 🙂 🙂
Za to jak wstała to się przewróciła z pchaczem i ryk. Siostra nam pożyczyła pchacza i Ania biega z nim, dosłownie biega! ledwo za nią nadążam. A wczoraj nago mi uciekła i se pchała go hehe
Wczoraj mnie tutaj nie było ale nie miałam kiedy wejsc. Rano przyjechała szwagierka na kawe a w miedzyczasie siostra z synkiem wpadla i posiedziała do prawie 17stej no i potem mąż przyjechał, wiadomo obiad trzeba było podać potem szykowanie wieczorne, ścielenie łozek ble ble ble no i jak mąż poszedł małą usypiać to ja się wzięłam za gołabki bo juz za mną chodziły tydzień 😉 No i tak dzień zleciał.
A dzisiaj mam w planach za chwile wstawic do piekarnika łososia ,dokonczyc zupe ogórkową i zrobić chleb pomidorowy i rogaliki z dżemem 😆
Ostatnio odpuszczam troche ze sprzataniem, tzn z tym szaleńczym sprzataniem bo 😆musiałam wybrać, czy dziecko które non stop do mnie lgnie a ja mowie ze mama musi posprzatac czy szczesliwe dziecko, no i wybrałam to drugie 🙂 Ania jest weselsza a ja nie taka wykonczona sprzataniem.

Wielka gratulacje, chociaz powiem szczerze ze ja nie byłabym zadowolona bo to sa duze koszty a z wiekiem coraz wieksze ale jak ty sie cieszysz to super 🙂
No i rzeczywiscie ostatnio tu pustki,nawet Skoreczka rzadziej tu zagląda Nikusia tez sie opuściła 😉 no ale tak to jest, każda ma swoje zycie i swoje obowiazki, ciekawa tylko jestem jak długo bedzie żyć te forum.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
co do roczku to powiem wam ze teraz go planuję bo straszne nudy w szpitalu 🙂 będę robiła 5 stycznia czyli dokładnie w ur. Lenki , akurat jest sobota 🙂 impreza myślę będzie na 17-stą mam nadzieję ze wcześniej mała się prześpi i będzie w dobrym humorku 🙂 szukałam już na necie ozdoby na roczek tj. napisy, balony itp. ,oczywiście Lenkę wystroję - jak tylko mi na to pozwoli 🙂) chcę 2 tory , jeden dla gości a drugi taki maleńki dla małej żeby mogła sama go ręcznie wpałaszować 🙂 mieszkam z teściową wiec ona na pewno będzie miała wymyślone własne menu ale postaram sie aby to była impreza z Lenką i jej smakami w roli głównej chociaż kto jest na moim miejscu to pewnie wie ze w takich sprawach babcia lubi decydować 🙂 ehhh ostatnio postanowilam starac się zyć pozytywnie nastawiona wiec postaram sie zeby nikt się w Lenki święto nie złościł .aaa oczywiście chcę zeby mała wybierała ( no tę wróżbę) ,tylko nie pamietam co to się tam kładzie dziecku różnie ludziska wymyślają :różaniec, kieliszek, książka co jeszcze?? aaaa i zapewnię oglądanie fotek Lenusi od narodzin i muzykę na którą się usmiecha gdy ją słyszy 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Czesc
Adzia ja nie grałam wiec nic nie trafiłam 😉

I ja nie robie roczku w kosciele heheh i tak bedzie bardzo swiatecznie bo zrobimy w swieta no bo tak jakos przed tymi swietami to mam wrazenie mało ciekwie kazdy by sie chcial wyrwac jak naj szybciej zeby szykowac sie do swiat a tak bedzie prawdziwe swieto tylko ja bede znowu dojechana...

Wielka gratulacje chrzesniaka hehehe niewypłacisz sie za pare lat ja juz blówkuje bo jeden chrzesniak ma w maju komunie a drógi roczek 😉 🙃 🙃 🙃

Adzia dobrz ze Ania dała ci sie wyspac no i ze odpusciłas sprzatanie skoro Ania dzieki temu spokojniejsza 😉 popieram jak naj bardziej 😉
Ja nie mam pchacza ale Kinia jezdzi na wszystkiom co złapie w rece nawet jak dorwie stare pudelko po czekoladkach to jechwyta i za nikm zasówa kazdy stołek krzesło jezdzik Kubsia traktor itp 😉

31072010 Rózaniec obrączka pieniązek i kieliszek ja znam taką wersje 😉 Kubuś wybrał pieniązek ale wrzucił go do kieliszka 😉 mój chrzesniak pieniązek i rózaniec smialismy sie ze bedzie bogaty ksiądz 😉

Mała spi juz sie odzwyczaiłam ze mam czas w dzien usiasc do kompa 😮 😮 😮
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
hej
Normalnie chyba mam zły dzień 😠 😠 😠
Kruszyna i jak się czujesz?
Kacha to teraz taki sezon na przeziębienia, a do pracy trzeba chodzić.
Wielka tak to jest jak próbujesz pogodzić pracę, dziecko i porządki w domu. 😜
Gratuluję, że będziesz chrzestną, ale zgadzam się z Adzią.
Adzia ja wchodzę czasem, ale jak nikt nie pisze albo tylko jedna osoba to ni odpisuję bo mam wrażenie, że ciągle siedzę.
31072010 masz teraz dużo czas to sobie zaplanujesz roczek ze szczegółami. Wiem, że się robi takie wróżby, ale ja nie zamierzam. Coś kiedyś czytałam, że obrączka, różaniec lub nic. I w zależności co dziecko wybierze takie życie wybiera. 😉 czyli zakon, małżeństwo lub stan wolny.
Anabel to Ty jeszcze inną wersję wróżby znasz 😮
Ja mam pchacza od wczoraj i Emilka wcale nie jest zainteresowana. 🙃
Coś czuję, że Emilka dziś długo pospała i będzie szalała w nocy.



Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
31072010 kochana ja też pomału planuje bo ma być supr impreza

Adzia wiem że chrześnik to obowiazek bo mam 7 lotka i teraz ta malutką potem Moj ma 5 latka i rocznego na tym sie nie skaczy bo moja siostra ma 17 lat wiec w przyszłosci uniej tez bede chrzesną

Nikusia sprzątanie olałam jednym słowem bo nie mam na to już sił jest syf i malaria jednym słowem ale poniedzieli sie biorę jutro znów na 11 do pracy

Do tego wszytkiego moj chłop ostanio mi tak działa na nerwy że masakra jak bym mogła to bym go powiesiła na uchej gałezi 😠 😠 😠 😠 😠
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Anabel ja juz 2gi dzien próbuje załadowac film na fb i nic z tego, strasznie długo to idzie i koniec końcem wyłączam kompa bo nie mam nerwów na to.
A ja o wrózbach tez zapomniałam, ale może zrobię bo to zas jakaś tam zabawa 🙂 troche sie goscie posmieją.
Nikusia czem gorszy dzien?
Wielka znam ten stan 😉 tez mam nerwa na mojego, ale jutro mu dałam wychodne, jedzie na piwo z kumplami i mam go z głowy az do północy.

A ja własnie wrociłam, byłam u kolezanki która mieszka w domu obok naszego bloku bo kupiłam dynie i zuzyłam tylko pol no i jej te drugie pol zaniosłam, no i posiedziałam na herbatce, fajnie sie tak wieczorkiem wyrwac na chwile na klachy 🙂
A teraz gotuję kompot z dyni i jak sie ugotuje to ide do łozka.
Rano do fryzjera a potem pewnie jakies zakupy bo musze sobie zapasy miesa porobic. No i do mamy na grób.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Adzia ja tez umykam do łózka ja mam jeszcze dwie olbrzymie dynie na razie czekaja na swoja kolej bo Kinia jeszcze nie przejadła poprzedniej a ja kompotu nie lubie i za zupa dyniowa nie przepadam 😉 Mój dzisiaj dostał wychodne 😉 i tez przed 24 ma byc w domu 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Anabel Kinia jest cudna 🙂 z takim apetytem zajada sie tym jabłuszkiem 😆 kochane dziecko 🙂
A faceci czasami muszą wyjsc zeby potem byli do zniesienia 😉
Ja tez nie lubie zupy z dyni, ani placuszkow ani w sumie nic innego tylko kompot bo moja mama czesto go robia jak bylam mała.
No ale ide do łozka, moi już śpią dawno a ja buszuje.
Pa
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Przeczytałam parę ostatnich stron i widzę, że na tapecie jest temat pierwszych urodzin 😉
Ja w kościele żadnej mszy nie zamawiam 😮
Przewiduję ok. 10-11 osób dorosłych i 3 dzieci. "Imprezkę" zrobimy w domu. Będą jakieś przystawki, ciasta, no i oczywiście tort. Myślałam, żeby Małemu takie coś na główkę założyć jak będzie "dmuchał" świeczkę http://www.google.pl/imgres?q=czapeczka+urodzinowy+na+g%C5%82ow%C4%99&um=1&hl=pl&biw=1280&bih=623&tbm=isch&tbnid=LOT-_E-FjvcSaM:&imgrefurl=http://cokupic.pl/produkt/Papierowa-czapeczka-na-urodziny-Happy-Birthday&docid=FJoZKZNKnhEB6M&imgurl=http://img1.cokupicstatic.pl/c_big8730557.jpg&w=378&h=348&ei=GQieUL3oNsrSsgb8-YDwDQ&zoom=1&iact=hc&vpx=736&vpy=279&dur=1014&hovh=215&hovw=234&tx=125&ty=128&sig=113307866030867997317&page=2&tbnh=141&tbnw=153&start=20&ndsp=28&ved=1t:429,r:4,s:20,i:141
A z tą wróżbą co dziecko wybierze, to uważam, że fajny pomysł, bo można się pośmiać, a wiadomo, że trzeba to brać z przymrużeniem oka, bo to zabawa 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
elka144 napisał(a):
No ale. Co teraz bym zaczęła płacić zus i po 6 miesiącu poszlabym na zwolnienie i. By mi placili?
A potem po urodzeniu dziecka ? Ile kasy i przez jaki czas ? A co potem ?


Jak teraz zaczniesz płacić składki, to potem za zwolnienie będą Ci płacić. Po urodzeniu dziecka też będą Ci płacić przez okres macierzyńskiego, czyli 20 tygodni plus 4 tyg. dodatkowego macierzyńskiego. W przyszłym roku jeszcze więcej przysługuje tego macierzyńskiego. Ile kasy - to zależy od jakiej kwoty składki będziesz płacić, ustala się podstawę chorobową i wypłaca 100% tej podstawy.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Hej mam od rana doła :-( Niki o północy sie obudził i był jakiś ciepławy zmierzyłam mu temp, to w pupie miał 38,2 więc coś ok 37,7. Dałam mu czopek żeby spokojniej zasnął, nie wiem czy to od zębów, czy znowu cholerstwo, dzisiaj parę razy zakaszlał, dzwoniłam do tego lekarza mojego kazał go poobserwować dać rutinoscorbin i w razie czego dzwonić, już Wam powiem że wysiadam pod względem tych chorób, a w tym tygodniu chciałam go zaszczepić na te pneumokoki więc chyba nie da rady raczej, może na przyszły tydzień, mam nadzieję taką.

Widzę że temat roczków :-) jak to przeleciało, ja jeszcze nie wiem, jak będę robiła w domu to na 100% zamawiam katering bo nie wyobrażam sobie sama tego wszystkiego robić, jeszcze sprzątać ustawiać i zwozić krzesła i stoły, najchętniej zrobiłabym w lokalu, ale nic jeszcze nie mamy.Muszę pogadać z moim i coś zadecydować, a jeśli chodzi o kościół, to u nas są raz w miesiącu błogosławieństwa rocznych dzieci na Mszy i chciałabym zgłosić Nikusia.

Jeszcze mam okres i boli mnie brzuch właśnie piję kawę, wziełam tabletkę i jem rogalika :-) a jutro na imieniny idziemy do mojego brata :-)Miłego weekendu dziewczyny pa
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Beata8811 napisał(a):
Przeczytałam parę ostatnich stron i widzę, że na tapecie jest temat pierwszych urodzin 😉
Ja w kościele żadnej mszy nie zamawiam 😮
Przewiduję ok. 10-11 osób dorosłych i 3 dzieci. "Imprezkę" zrobimy w domu. Będą jakieś przystawki, ciasta, no i oczywiście tort. Myślałam, żeby Małemu takie coś na główkę założyć jak będzie "dmuchał" świeczkę http://www.google.pl/imgres?q=czapeczka+urodzinowy+na+g%C5%82ow%C4%99&um=1&hl=pl&biw=1280&bih=623&tbm=isch&tbnid=LOT-_E-FjvcSaM:&imgrefurl=http://cokupic.pl/produkt/Papierowa-czapeczka-na-urodziny-Happy-Birthday&docid=FJoZKZNKnhEB6M&imgurl=http://img1.cokupicstatic.pl/c_big8730557.jpg&w=378&h=348&ei=GQieUL3oNsrSsgb8-YDwDQ&zoom=1&iact=hc&vpx=736&vpy=279&dur=1014&hovh=215&hovw=234&tx=125&ty=128&sig=113307866030867997317&page=2&tbnh=141&tbnw=153&start=20&ndsp=28&ved=1t:429,r:4,s:20,i:141
A z tą wróżbą co dziecko wybierze, to uważam, że fajny pomysł, bo można się pośmiać, a wiadomo, że trzeba to brać z przymrużeniem oka, bo to zabawa 😉


dokładnie tak na tę wróżbę patrzę , oczywiście też nie biorę jej na poważnie ale posmiać się można 🙂 a widzę że Aleks i Lena sa tak samo uzębieni hehe 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
hej
poczytałam Was.
Może lepiej nie będę marudziła co u mnie bo złe nastroju ciąg dalszy.
Beata Emilka to by ie dmuchała świeczki tylko patrzyła jak taką czapeczkę zdjąć 🙂
Beata Anabel ja wiem, że ta wróżba to zabawa. Trudno oczekiwać, że jak dziecko wybierze różaniec to to ma decydować o jego przyszłości czy np kieliszek. 😁 😁
Adzia a ja nie mam planów na dziś. Boli mnie brzuch bo mam okres.
Kinga Wy chyba nigdy z tych chorób nie wyjdziecie. Zdrówka 😘 😘
Skoreczka całuski dla Błażeja na 10 m-cy
co do dyni to ja wcale nie wiem co się z niej robi 😮
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Nikusia a co się stało że masz zły nastrój, jeśli nie chcesz nie odpowiadaj, przesyłam Ci wirualne uściski na poprawę nastroju.A jak na kursie było?

Skoreczka najlepsze życzenia dla Błażejka, uściski i dużo całusów!!!!
Co do wróżb to też traktuję to jako zabawę, a jeśli chodzi o roczek to Miłoszek wybrał książkę, zobaczymy co Nikuś wybierze???

Stwierdziłam dziewczyny że przydałyby mi się min 2 dni na porządki gruntowne, chyba tak zrobię że powiem teściowej i zawiozę dzieci n któryś weekend w piątek i wtedy cały dom posprzątam łącznie z szafami i przeglądem, bo przy dzieciach nie ma jak to zrobić, no i porządek w Miłosza pokoju w jego zabawkach obowiązkowy musi być zrobiony.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Nikusia to przykre 🤨 dobrze, że przeprosiła no ale co z tego? 🤢 Będziesz miała możliwość to "jakoś odrobić"? Mam nadzieję. albo że czegoś lepszego jeszcze będziesz miała okazję spróbować, nauczyć się.
Skoreczko gdzie Ty jesteś 😉 Wszystkiego najjjjjjlepszego dla Twojego Szkraba 😆 😆 😆


A ja nie słyszałam nigdy o takiej wróżbie na roczek 😮 ale ja też we wróżby nie wierzę i nie praktykuję więc na roczku to u nas też tego nie będzie. A mój brat wpadł na taki pomysł, by wszyscy goście na kartkach napisali czym będzie się Natalka w przyszłości zajmować 🙂 i schowamy to i po latach zobaczymy kto zgadł 🙃 😁

U mnie do dupy, że tak to krótko skwituję. Nawet nie chce mi się pisać o tym co u mnie się dzieje 🤨 😞
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...