Skocz do zawartości

Styczniowe dzieciaczki 2012 :) | Forum dla mam


skoreczka_m

Rekomendowane odpowiedzi

  • Mamusie
Wielka co ten Twój mąż nawyrabiał 😁 grzecznie się słucha i przyjął szlaban na klatę? 😁
Kinga zobaczyłam, że między Twoimi dziećmi jest prawie równe 5 lat różnicy 🤪
Nikodem: 9 miesięcy, 2 tygodnie i 6 dni
Miłoszek: 5 lat, 9 miesięcy, 2 tygodnie i 4 dni
🤪
Nie wiem czemu wcześniej tego nie zauważyłam. hehe
Beata z czapką fajna sprawa 😁 nie wiem jak Twój Aleks ale moja Natalka od razu by sobie ją zrzuciła i potargała 🙃 i zabawa byłabym, że hoho 😁 ale mimo wszystko zaryzykuję 😆
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 11,1 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • skoreczka_m

    1635

  • Nikusia102_m

    1886

  • elka144_m

    1127

  • Kruszyna123_m

    1183

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusie
Trzymam kciuki żeby wszystko było oki ;*
I spóźnione życzenia dla Lenki.
Zdrowka i buziaczki slemy;*;*

Jak sobie pomyśle że za rok będą dwa takie babelki spały w środku koło nas to będzie wesoło.
Ciekawe jak jasiu zareaguje czy będzie zazdrosny, bo teraz to ino mama. Gdzie nie pójdę to ryk.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Kacha no co posiedziałam chwilkę, napisałam się z nimi kawy, popatrzyłam co robią i pojechałam do domu. 🙂 Mam jechać jeszcze na podsumowanie, ale nie wiem czy pojadę.
U mnie też jakoś nic się nie układa tak jak powinno, ale powoli zaczynam mieć to w nosie.
Wielka też się zastanawiałam jak mąż zareagował na szlaban.
31072012 współczuje mdłości, Elka Tobie też
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
dzień dobry w Niedziele wy wszyscy macie dzisiaj wolne ja też ale umnie inny obrót spraw bo robie generalne porządki 😉 😉 😉 potem może gdzieś skoczymy na kawę
Co do mojego M to on nie wie że ma szlaban ale jak by tylko coś chciał to zaraz mu to wybijam z głowy
Moja mama nauczyła Fabiana pokazywać jezyk co do czego wczoraj po pracy pojechałam szybko do tesco po mleko noi mi zeszło wjechałam na podówrko i słysze krzyk mojego dziecka lece biegiem rozbieram się w locie wpadam do pokoju a tu moja tesciowa z Fabi biega po pokoju mąż w koło nich młody odrazu rece wyciaga do mnie przyltuliłam go odrazu spokój moj stanoł koło nas i Mowi do neigo że jest nie grzeczny itp a fabian przytulony do mnie patrzy na M który niby krzyczy na niego i ico pokazała mu jezyk i się odwrócił ja padłam posikałam sie ze śmiechu młody zaraz usnoł a ja do konca dnia się śmiałam z M ze nasz syn bardzo powarznie go traktuje
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Hej dziewczyny 🙂
Dziś wolne więc w domku 🙂 idziemy na obiad i kawę do rodziców więc dziś nie siedzę w kuchni 😁
Zosia to mała rozrabiara wszędzie pójdzie tam gdzie nie może ostatnio raczkowała mi po kuchni a rano przychodzę i zauważyłam nie domknięte drzwiczki od zamrażarki 😮 😮 😮.Jak widzi jak ktoś idzie do łazienki to pędzi po wszystkim 🙃 po zabawkach i jest już w środku .
Ząbków nie mamy dalej ,ale dziąsła sa bardzo napuchnięte i takie pofalowane.
Też myślimy o kupnie jakiegos samochodziku lub pchacza bo Zosia ostatnio chodziła ze swoim krzesłem do karmienia 🙃

Wielka uśmiałam sie z tego pokazania języka tatusiowi 😁 😁 😁 😁

Adzia dużo smakołyków robisz 🙂 ja to teraz wybieram szybkie dania,ale gołąbki za mną tez już chodzą.
Adzia zmieniłaś fryzurkę ??

Kinga a jak dzisiaj czuje się Nikodem??

Kacha fajny pomysł z karteczkami 🙂
Wierzę ,że jest ci ciezko i ślę ci buziaki 😘 😘 😘

Nikusia nie do końca jestem zdrowa wczoraj nawet nie poszłam na imprezę z pracy

Anabel ja nigdy nie słyszałam o takich wróżbach na roczek 😲

Miłej niedzieli wam życzę 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Cześć 🙂
Skoreczka buziaki dla Błażejka! 😘
Nikusia Kacha ja wiem, że Aleks też ściągnie tą czapeczkę, ale liczę, że uda się szybko jakąś fotkę cyknąć zanim to zrobi 😁
Nikusia i Kacha buziaki i uściski dla Was na lepsze humory!! 😘
Kacha fajny pomysł z tymi karteczkami. Po latach może być fajną pamiątką 🙂
Kinga biedny Nikoś, niech te choroby już się od niego odczepią! 🤨
Wielka uśmiałam się z tej sytuacji z pokazaniem języka 😁 Jak Fabi zrozumiał 😜
31072010 Tak, Aleks i Lenka mają po tyle samo ząbków i jeszcze tyle samo ma Błażejek Skoreczki 😉
Współczuję mdłości 🤢
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Kruszyna a co ty byś chciała żeby Zosia była grzeczna jak jej chłopak taki przebojowy :P

Dziewczyny jak boga kocham ten jezyk to jest super bo ja będę krzyczeć na nigo bo broi on nic a jak marcin tylko się odezwie do niego czegoś mu zakaże to zaraz mu jezyk pokazuje moj sie wscieka a ja mam ubaw tak jak dzisiaj ciągnął za kabel od odkurzacza M krzyczy zostaw to a Fabi znów mu jezor wywalił 😁 😁 😁 😁 😁 😁 😁

Kacha super pomysł z tymi karteczkami

Ja juz wysprztałam wszedzie no prawie łazienka mi została ale mam dość jutro to zrobie przed chwila zasnoł Fabi wstawie wam fotke na FB moj pojechał obejrzec robote a ja ide sie szykowac bo o 16 jedziemy w gosci 😆 😆 😆
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Czesc
Wielka cisza bo ja mam wolne 😉
Mała poszła spac a ja moge troszke do kompa usiąsc bo zupka sie gotuje ziemniaczki obrane pranie poskladane a nastepne jeszcze sie pierze 😉
Ide poszukac jakis tanich Bakigamuw bo chce synkowi kupic na mikołaja ale ceny mnie przerazaja...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
hej
Dzisiejsza noc koszmarna, nie umiałam spać a Emilka się co chwilkę budziła. Jadła o 23, 1:30 i po 5.
Kruszyna fajnie jak się idzie do rodziców lub teściów na obiad. No, ale u mnie mąż gotował więc ja też nie musiałam.
Beata przy Emilce to jeden zakłada czapeczką a drugi już fotkę robi 😁 😁
Wielka to Fabian już wyszkolony jest 😁 😁
Anabel ja też Kubę wyszykowałam, zrobiłam nam śniadanie, pozmywałam naczynia, nastawiłam prawnie, powiesiłam je a wcześniejsze zdjęłam. Nakarmiłam Emilkę i posprzątałam. Teraz wreszcie chwilką a kawę a potem idę na zakupy. 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Nikusia ja to nawet nie napisalam ze Kubusia do prtzedszola wyszykowałam i zawiozlam o zmywaniu tez zapomniałam 😉
Zakupy chyba tesz pojde jak mała sie obudzi naje albo przed pójsciem do przedszkola 😉
U nas nocka taka sama jak u ciebie ehhhh a juz było tak fajnie jak budzila sie tylko raz;/
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Witam po weekendzie.
Ale pogoda okropna, pada i pada.
Czemu weekend tak szybko zlatuje a te 5 dni w tygodniu sie tak ciagnie?
Mój tez juz ma szlaban na wychodzenie na piwo, wypil 4 piła (podobno) a na drugi dzien chory. Ja dziekuje za takie cos bo jak a wychodzę to potem jestem na chodzie a on umiera i mi nie pomoze w niczym wrrr takze naskrobał se.
Cos mnie od rana boli brzuch i sie tak zastanawiam czy to juz na okres? coś zza szybko.
No i jestem przedźwigana, Ania cały czas chce do mamy, nie tata, nie dziadzia nikt tylko mama i mamaa juz mam dosc, bo ciagle sie przytula do nóg i wdrapuje na mnie i nic nie umiem zrobicbo mam takiego małego rzepka przyklejonego non stop do nóg 😉 słodkie to ale męczące na dłuzsza metę.
Wy to sie macie fajnie z takimi meżami którzy gotuja, ja niestety spedziłam niedziele w kuchni bo obowiazkowo rolady musiały byc i kluski tez blee juz mi to bokiem wychodzi 🤢
Ania wczoraj rano dała taki popis swoich mozliwosci ze szok. Nie wiem co sie dzieje z tym dzieckiem ale wrzeszczy tak głosno i tak długo i nic nie działa, nie dało jej sie uspokoic po czym nagle sama przestaje płakac i juz jest ok 😮 ktoś rozumie moje dziecko? bo ja nie.
Kurde chyba po no-spe skocze bo skonam.
Bede musiala sie w koncu przejsc na jakies badania bo mam od jakiegos czasu przez cały dzien takie dziwne bicie serca, taka arytmia ale przez cały dzien i wieczorem tez, w nocy nie wiem bo śpie.
A Ania przez dwa dni spała ślicznie, ale juz wszystko wrociło do normy, czyli ndal płacze i chce na rece.
Ona ma juz prawie rok a nadal sie budzi w nocy,czy to się kiedyś skonczy? 🥴

Ktoś pytał ale nie pamietam kto, chyba Kruszyna, czy mam nowa fryzurke, no wiec tak, mam teraz włosy do połowy szyji ale tak blizej ucha niz ramion no i pasemka. Tak krotko nigdy nie miałam 🙂 i podoba mi sie no i pasuje mi ta fryzurka.
A widzie ze wy dziewczyny od rana na pełnych obrotach.Ja w sobote porobiłam wszystko, dzisiaj tylko przetre podłogi bo jak sie ma psa to niestety trzeba to robic nawet kilka razy na dzien. No i zupe juz zrobiłam a drugie danie jak Ania wstanie teraz mam relaks i odpoczynek 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
hej dziewczynki 🙂

Dziękujemy za życzenia 😘 😘 😘 😘

Nie zaglądałam ostatnio na forum. Może uda mi się cześciej w tym tygodniu zaglądac bo mam mało zajęć tzw. " nadobowiązkowych " 😉 Fakt faktem, ze szybciej i łatwiej zajrzec na fb .

Elka to współczuję mdłości, ja to przeżywałam w każdej ciązy 🤢
Adzia chyba tak zawsze jest z watkami, że powoli ludzie sie wykruszają 🤨
Kacha i Nikusia u mnie tez pod górę 😞 Ale tez zaczynam się do tego przyzwyczajać 😮 Chyba pozostaje mi cieszyc się z małych spraw. Wazne ze dzieci są szcześliwe 😉 🙂
Kruszyna dobrze ze juz bez gipsu. Za bardzo nie umiem sobie wyobrazic gipsu ani szyny na takiej małej nozce, ale najwazniejsze ze jest poprawa 😘
Adzia u nas jajo to katastrofa 😞 Mały po całym jajku miał biegunkę, póki co odstawię.

O roczku jeszcze tak bardzo nie myslę, bo teraz mamy 3 latka Mikołajka 🙂 No a potem roczek Błażejka i moja "50- tka" 16 stycznia 😁 😁 😁

buzka mamusie 😘
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Adzia mój tez zawsze umiera obojetnie ile wypije.....a co do gotowania to tez podstawowych rzeczy nie umie zrobic wiec wszystko jest na mojej głowie...
Kubuś budził sie dłuuuugo w nocy w sumie to zaczoł spac normalnie jak miał 3 latka 😉 tylko on sie budził albo po smoczek a jak juz nie miał smoka to zeby go przykryc a Kinia budzi sie po 3 razy na jedzenie lub picie smok nie wystarcza,,,

Adzia z sercem nie ma zartów mam kolege ma 25 lat i tez takie problemty miał robiona abjekcje serca nie wiem jak to sie pisze i na razie wrociło do normy ale to moze sie powtarzac niestety...


Byłam u Taty na kawce dzieci zadowolone Kinia poadła ze zmeczenia
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Emilka wrzeszczy. Spała, obudziła się i szału dostaje. Przedtem ja nosiłam a teraz mąż.
Adzia u mnie dziś ładnie było. Byłam z Emilką na spacerze.
Ja w weekend się odpoczywałam, a dziś nadrabiam.
Miałam dziś pracowity dzień. Przed południem zakupy, spacer, potem pomagałam Kubie przy lekcjach, bo miał dużo. Robiłam zamówienie na elementy i robiłam biżuterię. I ani się obejrzałam a był wieczór. 😮
Skoreczka 50-tka 😁 😁 😁 a ja po ciężkiej nocy nawet się dziś spoko czułam. Przyznam, że mi też łatwiej wejść a fb.
Anabel ja chciałabym jutro wyskoczyć na kawkę do koleżanki,
Idę się myć, może Emilka się uspokoi za ten czas.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...