Skocz do zawartości

Styczniowe dzieciaczki 2012 :) | Forum dla mam


skoreczka_m

Rekomendowane odpowiedzi

  • Mamusie
Czesc
Elka to czekamy na relacje 😉
A ja juz po usg i badaniu krwi u Kubusia czekam az Kinia wstanie i jedziemy na szczepienie Kini i badanie wzroku Kubusia ale mnie coś dzis głowa boli....

Nikusia i jak udało ci sie wyskoczyc do kolezanki na kawke???

Skoreczko no ciezka nocka 😉 wiem coś o tym 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 11,1 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • skoreczka_m

    1635

  • Nikusia102_m

    1886

  • elka144_m

    1127

  • Kruszyna123_m

    1183

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusie
Hej dziewczynki, dawno mnie nie było ale jestem :-) my dzisiaj byliśmy na szczepieniu na pneumokoki więc 1 dawkę mamy za sobą uffff!!! jeszcze 2 zostały.

Anabel to też masz latanie po lekarzach a jeszcze jak głowa boli to człowiek nie umie funkcjonować a musi niestety daj znać czy Kinia zaszczepiona

Skoreczka a to Błażejkowi dzień pomylił się z nocą, niezłe figle dzieciaczki nam robią, mój też często się budzi w nocy i chce pić a przecież już przesypiał całą noc także odstępstwa od normy się zdarzają

Elka to lepszego sampoczucia życzę i daj znać co u lekarza

Nikusia udanej wizyty u koleżanki i mam nadzieję że dzisiaj EMilka spokojniejsza niż wczoraj

Miłego wieczoru
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Ojojoj ale pustki
Kinga szkoda ze teraz szczepiliscie my chcemy zaszczepic po roku bo wtedy sa juz 2 szczepienia zamiast 3 mam nadzieje za Nikoś nie bedzie miał zadnych objawów possczepiennych

Kinia zaszczepiona badanie wzroku ok ale zjechał z wagi lekarka kazała mu dawac syrop peritol i za 2 tygodnie kontrola martwie sie o tego mojego syneczka 🤨

Elka i jak tam???

Nikusia nic nie piszesz jak u Kolezanki

Skoreczka u mnie stanowczo nie był to dzien pod tym hasłem 😉;0 😉
Uciekam bo brat prztyszedł opic zakonczony dach i jak skoncza to musze go odwiesc miłego wieczorku a raczej spokojnej nocki
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Anabel to dobrze że Kinia zaszczepiona a co do Kubusia to mój Miłoszek też marnie je ale tego syropu nie znam na apetyt, Miłosz miał kiedyś citropepsin na apetyt, napisz później jak będziesz stosować jaki efekt czy faktycznie poprawi mu się apetyt? a co do szczepienia to wiem że sa 2 dawki po roku ale lekarz nie kazał mi czekać z Nikusiem po tym co było więc wolałam go posłuchać niz potem mieć wyrzuty sumienia gdyby znowu coś się przyplątało.Narazie czuje się dobrze po szczepieniu zobaczymy mam nadzieję że tak pozostanie pa

Nikusia zeszłam teraz do skrzynki i czekała na mnie przesyłka od Ciebie, wielkie dzięki!!!śliczny komplet!!! do następnego zamówienia pa
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
hej
ja na chwilkę. 🙂
Za wczorajsze wrzaski Emilką mi zafundowała w miarę fajną noc i spała do 9: 30 no a jak też się jeszcze położyłam jak Kuba poszedł do szkoły 😜
U koleżanki byłam, tylko miałam opóźnienie bo jak Emilka późno wstała i późno doszłam. A potem się okazało, że Kuba nie ma logopedii w szkole i leciałam do domu.
Anabel super, że zaszczepili. Co do wagi Kuby to ja nie wierzę w syropy. Jak kiedyś kupiłam mojemu Kubie to nie chciał pić. A teraz jak byłam u alergologa to się podłamałam, że tak mało waży i tyle spadł a za tydzień czy dwa mieliśmy diabetologa i się okazło, że różnica w wadze 3kg 😮 czyli wcale nie spadł.
Kinga właśnie się zastanawiałam czy komplet doszedł. W tym samym dniu wysyłałam jeszcze jedną przesyłkę i też dziś doszła. Niech się dobrze nosi 😉 i polecam się na przyszłość 😜 😁 😁 😁
Elka jak wizyta?
Skoreczka ja stosuję taką zasadę wstawania z łóżka. Nie ma drzemek tylko od razu jak mi budzik dzwoni. 🙂
papa sorry jak kogoś pominęłam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
dobry wieczór 🙂

My dziś bylismy na dośc długim spacerze, powietrze mroźne więc po przyjściu do domu Błażejek uciął sobie porządną, długą drzemkę 🙂 U nas to rzadkość zeby taka drzemka była.
Teraz dałam mu kilka łyżeczek jagód i sok z jagód, bo cośżołądek się rozregulował i nie wiem czemu 😮

Kruszyna to Zosia zdolna skoro komputer juz popsuła 😉 Dobrze ze udało się naprawić.
Anabel wierzę ze się martwisz bo jesteś mamą, ale może akurat w przypadku Jakuba bedzie pomocny. Oby. Trzymam kciuki!
Nikusia też nie przestawiam budzika, tzn. ja nigdy go nie ustawiam, ja budzę się jak już mały wstaje. No ale ja nie musze odprawiac starszego do przedszkola. Pewnie budzik bedzie mi juz słuzył za jakis czas bo podobno w przedszkolu zwolniły się miejsca i ide zapytac o przyjecia.
Elka a gdzie uśmiech? Super ze maleństwo zdrowe 🙂 Pewnie te mdłosci Cię męczą. Straszne uczucie, ale juz niedługo powinno minać.
KingaS masz racje nie ma zasad w zyciu takich małych dzieci 😉

dobranoc
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Hej dziewczyny.
No coraz puściej tutaj. Mam nadzieje ze chociaż do roczków naszych bąbli tu posiedzimy razem 🙂
Elka aż ci wspolczuje, bo fajnie byc w ciazy ale jak dla mnie za predko by byc w kolejnej ciazy i tak mi sie nasuwa na mysl ze moze ty dołka załapałas? jesli tak to uszy do góry, pomysl ze niedlugo roczek Jasia 🙂 a potem dostanie braciszka albo siostrzyczke i bedziesz miała 'z głowy' 😉 pieluchy o jednym czasie i spokój.
Nikusia no to dobrze ze Kuba jednak nie schudł. No i Emilka pospala no no 🙂 luksus 😉
Kruszyna a ty ciagle tylko praca i praca, jak Wielka 🙂 chyba chcecie zostać pracownikami miesiaca 😆
Skoreczka my tez byłysmy dzisiaj na spacerze ale juz powiedzialam Ani ze to był jej ostatni spacer tej zimy. Normalnie zeby ubrac te dziecko to trzeba 3 osób a byłam dzisiaj sama, i nie pytajcie co ona wyprawiała 🤢 no a potem na spacerze była zadowolona i aż zasneła z wrazenia 😉
A dzisiaj tak ryczała/plakala ze mi sie zakrztusiła jedzeniem i na chwile bezdech miała, normalnie te dziecko przyprawi mnie o zawałserca, a potem wlazla na swojego zabawkowego laptopa i upadła na nos i miała cały zakrwawiony w srodku 😞 moja wina, nie upilnowałam jej 😞
Potem jak odcedzałam ziemniaki to mi całe wpadly do zlewu 😮 to nie moj dzien dzisiaj.

Nikusia napisałam do ciebie na prv
Skoreczka do ciebie ide tez juz pisac na prv
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Hej dziewczyny 🙂
My już z Zosią na nogach i coś mnie dziś głowa boli 😠

Elka bardzo dobre wieści z wizyty 🙂

Adzia czasami dzieci jest bardzo ciężko upilnować no i nie mniej wyrzutów sumienia.
Nam tez jest ciężko ubierać się na dwór jak jesteśmy same bo w domu ciepło a tak to mój z nią wychodzi od razu a ja kończę się ubierać na spokojnie a nie wiecznie w biegu.

Skoreczka daj znać jak tam po wizycie w przedszkolu 🙂

Nikusia i ile kompletów wczoraj zrobiłaś??
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
hej
Nie miałam wczoraj prądu wieczorem i poszłam szybciej spać 😜
Adzia odebrałam pw i Ci odpisałam.
Co do Emilki to ona co chwilkę coś zbroi. Ma siniaka pod okiem bo oparła się o oparcie takiego niskiego plastikowe stołka i poleciała. Kolejny ma obok na czole. Średnio dziennie ląduje kilka razy. Nie jestem w stanie jej upilnować a szkoda mi ją trzymać w łóżeczku. Niech ćwiczy chodzenie.
Kruszyna wczoraj zrobiłam najpierw dwa komplety. Wstawiłam na fb a potem się zabrałam za bransoletkę robioną z kryształków. Pierwszy raz robiłam i nawet wyszła a potem tą samo metoda kolczyki. Chciałam spróbować czegoś nowego, ale wiadomo, że to zabiera czas. Z tym, że Emilka spała to ja skorzystałam. 🙂
A dziś czekam na elementy to znowu zacznę coś tworzyć 😉
Przypomniałaś mi, że u nas też ubieranie to krzyki. Z tym, że ja najpierwsza wszystko do wózka pakuje co chce zabrać, szykuje ubrania Emilki. Siebie szykuje. I potem tylko ubieram wrzeszczącą Emilkę a potem do wózka, jadę do przedpokoju i ubieram siebie. No i wychodzimy.
Kruszyna a Ty dziś wolne czy na popołudniu?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Czesc
No pusto
Ja tez nie do konca wierze w te syropy ten jest troszke inny od tych bez recepty bo działa na przysatke mózgowa zobaczymy co z tego wyjdzie

Idziemy teraz do biedronki zabiera sie ktos z nami???

Adzia nie Twoja wina dzieci nie wychowaz bez siniaka jedno wczesniej a drógie pózniej je sobie nabijje a lepiej jak uczy sie na swoich błedach bo łatwiej mu nauka pójdzie wiec nie miej wyrzutów do siebie nieszczesliwe jest dziecko które jest ograniczone do łózeczka a nie to co swobodnie mioze sie poruszac i poznawac swiat 😉

Ja tez najpierw szykuje wszystko a pózniej ubieranm dzieci ale i tak jak dla mnie najgorsze jest pakowanie ich do aurta i jazda bo Kinia ostatnio takie afery robi ze strach wyjechac z domu;/
Mysle ze najwyzsza pora na zmiane fotelika juz bym to dawno zrobiła tylko mam fotelik którego nie umie zamatowac...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
hej dziewczynki 🙂

Coś sie dzieje bo od dwoch dni kręcimi sie w głowie :/

Adzia odpisałam na priv na fb. bo tam moge wstawiac zdjęcia a tu niestety nie.
Nikusia sytuacja podbramkowa przyczyniła sie do tego ze się wyspałaś 😁 Czasami trzeba i takich sytuacji 😉
Kruszyna i jak głowa?
Anabel musze kupic duzy fotel styropianowy dla Mikołaja i małego wtedy do większego włozyc.
Elka jak samopoczucie?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Hej dziewczyny jestem na chwilkę, u nas jako tako :-) wolę nie mówić nic głośno bo jak tylko coś powiem to zaraz jest inaczej. Nikiemu dzisiaj pokręciły się pory spania po południu nie chciał i teraz zasnął mi na rękach więc na chwilę się zdrzemnie i będę go budzić bo zaraz czas nocnego spania ;-) a Wasze dzieciaczki ile śpią w dzień i o jakich porach Niki zwykle rano ok 9 zasypia budzi się ok 11 potem czasami zdrzemnie się na spacerze a potem śpi oo ok 15 do 17 no i po 19 idzie spać
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Kinga to Niku ci bardzo ładnie spi 😉 Kinisa czasem zasnie poło 10 i spi od pół to 2 godzin a po południu raz spi a raz nie a chodzi spac przed 20 😉

Skoreczka a mierzyłas cisnienie??? moze masz niskie ja tak miałam przed ciaza z Kinia straszne to było na szczescie teraz jest lapiej ja podejrzewam ze to dlatego ze wtedy starałam sie ograniczyc sól i jadłam jej bardzo mało a teraz własnie wszystko dosalam i cisnienie lepsze hehehe chyba coś w tym jest bo nie mam zawrotów glowy 😉 najgoresze jest to ze na obnizenie cisnienie mozna cos poradzic a na niskie niestety nie ma leków ew. kawka czy herbatka
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
KingaS to Nikoś pięknie Ci śpi. Mój ma jedną drzemkę w ciagu dnia: raz jest krótsza raz dłuższa. On nie lubi spać w dzień po mamusi 😉
Anabel jestem niskociśnieniowce, w ciąży pytali w szpitalu czy ja żyję 🙃 Możliwe ze to od cisnienia, bo innego pomysłu nie mam 🤢
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
No w sumie to wiem że śpi ładnie a to po mamusi, bo ja uwielbiam spać i gdziekolwiek bym się położyła to mogę spać ;-) a co do ciśnienia to mam bardzo niskie zawsze, w ciąży jedynie miałam wyższe, a ostatnio na badaniach okresowych badała mi pielęgniarka 3 razy bo mówi że mam bardzo słaby puls, a ciśnienie miałam 90/60 🤪 🤢 ale lepiej się czuję jak mam niskie niż jak mi skoczy to zaraz potwornie głowa mnie boli

Skoreczka to fajnie że dzieciaczki już śpią, mój Niki zasypia a Miłoszek już za chwilkę idzie spać

Elka ja też miałam mdłości okropne i wymioty dopiero jak lekarz nie kazał mi brać witamin to minęło i to od witamin mnie mdliło, a Ty coś bierzesz?

Anabel to Kinia faktycznie też mało śpi no ale każde dziecko jest inne, a Kubuś jak Ci spał jak był mały bo mój Miłoszek podobnie jak Nikuś
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
hej
Ja znowu na chwileczkę. Miałam dziś pracowity dzień.
Rano mi się nic nie chciało, ubrałam się po spodziewałam się faceta z poczty ( bo robiłam zamówienie) i tyle co się zdążyłam ubrać a przyjechał 😜 😜
a jak już część zrobiłam to wrócił mąż i po obiedzie poszliśmy na spacer 🙂
a potem znowu praca 😉
ale jestem zadowolona 😁 😁 😁
Anabel Emilka krzyczy w aucie jak stoimy ale jak już jedzie to jest spoko. Też mam fotelik, który trzeba było zamontować. A co do siniaków to masz rację, dzięki temu że nasze dzieci chodzą czy raczkują to poznają świat. Jedne są ostrożniejsze a drugie bardziej odważne. I jeszcze tych siniaków będzie 😉
Skoreczka może niskie ciśnienie i dlatego masz zawroty głowy? Mi dziś kawa pomogła.
Kinga Emilka wstaje 5-6 do karmienia, potem ja o 6:30 i ok 7 się budzi z tym że jak Kuba idzie do szkoły to najczęściej ok 8 zasypia (a ja z nią 😜 ) a jak nie to idzie spać 10-11 na godzinkę. Chyba że Kuba wróci wcześniej to zawsze ją obudzi, on nie potrafi być cicho. I czasem śpi ok 16 ale nie zawsze. A wieczorem to różnie, dziś nie spała popołudniu i padła ok 20 ale obudziła się i teraz coś się kręci.
Ja też zauważyłam że jak pochwalę to zaraz coś się dzieje.
Anabel Skoreczka ja też jestem niskociśnieniowcem i tylko kawa, no chyba że ktoś mi to ciśnienie podniesie 😜
Elka ja testowałam ssanie migdałów ale nie pomagało. Imbir też próbowałam i też nic. Nie pocieszę Cię, z tego co pamiętam przeszło po 4 m-cu
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Hej dziewczyny 🙂
Wczoraj się uśmiałam z Zosi bo tak ładnie chodziła ze skrzynką z zabawkami po mieszkaniu pchała sobie ją i myślę poważnie o pchaczu,albo ewentualnie o samochodziku 🙂. Potrafi już przejść całą długość wersalki jak się trzyma 🙂

Nikusia cały tydzień mam popołudniówki 🤨 już mi się nie chce ,ale jeszcze dziś i jutro wolne 🙂

Skoreczka dziś jak się czujesz??

Kinga moja śpi około 1 godzinki w dzień

Elka mam nadzieję,że poranne mdłości szybko miną

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Anabel bakugany i gormity maj okropne ceny ja to nie wiem jak mój maly będzie wiekszy

Adzia tobie się 5 dni ciągnie a zanim się obejrze to już piątek

Skóreczka mi też lepiej zajrzeć na fb ty i 50 siśtka hahaha

Nikusia i Skoreczka umnie też jak Fabi się budzi to histeria na całego

Skóreczka klocki lego na allegro czy w sklepie to cena katalogowa jak chcesz to mogę ci wysłac katalog

Skóreczka Błażej chciała się. bawić a amma nie dobra chciała spać

Ja Fabiemu daje zwykłe witaminy co drugi dzień i ma lepszy apetyt

Adzia takie czasy trzeba pracowac ważne że lubie swoja prace nie chodze do niej zestresowana itp. Ale nei powiem nie raz marzy mi się dzień wolny ale taki dla mnie samej bez nikogo ale to nie realne

Kruszyna mnie tez wczoraj głowa bolała a Zosia ma takie samo zamiłowanie do komputera jak mój Fabi oni SA dla siebie stworzeni hehehehehe

Nikusia mój Fabi ma tyle guzów ze szok a to za to ze jest predki

Co do wychodzenia z domu to umnie jest tak pakujemy się przewaznie tylko kapcie bo reszta jest u babci czyli ubranka pampersy mleko butelki zabawki wszystko mam podwójne

Anabel ja właśnie zamówiłam fotelik bo moje maleństwo już się zwrostowo nie mieści 😁 codzienie czekam na kuriera

Kinga mój Fabi usypia miedzy 8-9 spi z godzinkę potem do wieczora już nie chyba ze jest zmeczony to jeszcze o 14 zasnie na godzinke

Kruszyna super ze Zosia radzi sobie z chodzeniem 🤪 🤪 🤪 🤪

Dziewczyny umnie cały czas w biegu nie mam na nic czasu po prostu masakra już powoli zaczełam kupowac prezenty na mikołaja Fabiemu mam zamiar kupic kierownice fisher price moja mama kupiła mu garnuszek na klocuszek a chrzestny warsztacik mojemu chrzesniakowi kupiłam bluze z pumy do kupie mu do tego hot Wheelsa co się zmienia w kulkę i reszta mnie czeka kupowania

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...