Skocz do zawartości

Styczniowe dzieciaczki 2012 :) | Forum dla mam


skoreczka_m

Rekomendowane odpowiedzi

  • Mamusie
hej A tu cisza 😮 😮 😮

Moi śpią więc mam chwilunie na kawkę, forum, hafciki itp. 😉

Kruszyna to ładnie Zosia juz sobie chodzi 🙂 Mój zasuwa na czeterech, staje sam, nawet jedną raczką się tylko trzyma 🙂 Rosna nasze szkrabki kochane 🙂
Wielka ale Twój Fabian bedzie wyposażony w zabawki 🙃 🙃 🙃

ech pusto, to ide 😎
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 11,1 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • skoreczka_m

    1635

  • Nikusia102_m

    1886

  • elka144_m

    1127

  • Kruszyna123_m

    1183

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusie
Hej dziewczyny ja dzisiaj byłam w pracy odrabialiśmy 02.11 ale zwolniłam się o 13 bo głowa mi pękała aż mi się wymiotować chciało, 2 tabletki silne wziełam i nic przyszłam do domu była teściowa z dziećmi i położyłam się, na razie jest lepiej trochę mnie taki ból mocny głowy paraliżuje tak mnie boli że nic nie potrafię robić.
Widzę że tu pustki

SKoreczka widziałam na fb fajne wzory haftów ze zdjęć, super pomysł, będziesz robiła?

Wielka to fajnie że myślisz już o prezentach potem będziesz miała łatwiej.

A u Was dziewczyny obchodzicie bardziej Mikołaja czy w Wigilię gwiazdora?

Dziewczyny miłego weekendu
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
KingaS u nas obchodzimy 6 grudnia obchodzimy Mikołajki i imieniny mojego synka 😉 A na wigilię mamy Gwiazdkę 🙂
Co do wzorów haftów moich dzieci to bede haftowac. Dziś wydrukowałam. Myślałam ze będa to wielkie obrazki ale jak jest sama buźka to okazuje się ze nie jest az tak duże 🙂
Pewnie od razu nie wyhaftuje bo mam jeszcze inne obrazki do haftowania. Tylko czasu ciagle brak.

To fajną masz prace ze mozesz sie zwolnic. Ja jak pracowałam to kiedys ledwo żyłam ( mialam to samo co Ty ) i kazali pracowac 🤢 Mam nadzieje ze już Ci lepiej 😘
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
hej
Wczoraj sprzątałam a mąż gotował i zrobił ciasto. Potem była teściowa a wieczorem robiłam biżuterię. I tak mi dzień minął nawet nie wiem kiedy.
Kruszyna jeszcze trochę i Zosia będzie chodziła. Jak na to, że tyle czasu była w gipsie to super się rozwija. A z pchaczem to żeby nie było jak u nas, Emilka pcha taboret ale pchacza nie chce. 😁 😁
Wielka z cenami kloców to różnie bywa. Jakiś czas temu Kuba swoje pieniądze wydał w Tesco na klocki z Cobi a jak wróciliśmy do domu i mąż sprawdził na allegro to się okazało, że mieli mega przebitkę. Zamiast 2 paczkę Kuba miałby 3.
Co do pakowanie się z domu to mam na myśli spacer, czy wyjście do koleżanki. U jednej koleżanki mam ten plus, że też ma małą Emilkę więc w razie jakiejś draki to i ubranko na przebranie się znajdzie czy jakieś pampersy. Z tym, że wolę swoje bo inny proszek to nie wiem czy mojej Emilki nie uczyli a oprócz tego druga Emilka nie jest taka drobna jak nasza. 😜
Kinga ja 6.12 obchodzę Mikołaja a 24.12 przychodzi Dzieciątko. Z tym, że mój uważa, że 24. 12 przychodzi Mikołaj 😁 😁 I tak jak pisze Skoreczka mamy Gwiazdkę.
Skoreczka piękne są te hafty ze zdjęcia.
U mnie w pracy też nie było opcji zwolnienia się. Z tym, że to nie była zła wola dyrektora tylko formalności.
Wczoraj wieczorem kolega nas zaprosił na dziś na urodziny jego córki. Pójdziemy, ale jestem zła bo nie lubię tak na ostatnio moment.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Hej dziewczyny u nas niedziela drętwa 🥴 🤢 pokłóciłam się z mężem rano i cały dzień cisza nawet jak na spacer poszliśmy to słowa nie zamieniliśmy, ale tak mnie wkurzył bo coś mi wmawia, ach szkoda gadać, mam nieciekawy nastrój przez to wszystko 🤨 😞

Co do Mikołaja to u nas obchodzi się go 6.12 ale to są jakieś upominki najczęściej słodycze cos drobnego, a gwiazdor we wigilię przynosi prezenty te większe zamówione w liście 😉

Dobrej nocy nie będę już psuła nikomu humoru swoim humorem
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
hej dziewczynki

Tak jestem zmęczona robieniem haftów, ze najchętniej pospałabym jak misio przez całą zimę. Robię duzo ale marne cele zamierzone 🤢 Chyba " zamknę biznes".

Nikusia mój mąż tez kocha gotowac i piec ciasta. W ogóle cieszę sie z tego faktu bardzooooooo!!!
KingaS czasem trzeba się pokłócić aby godzenie było przyjemne 😉 Na pewno się pogodzicie 😘

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Kinga nie psujesz nam humoru, trzymam kciuki, że będzie dobrze. U nas też na Mikołaja mniejsze prezenty a na Wigilię większe.
W tym roku chcemy zabrać dzieci do Smoczej Jamy to taki świat zabawek i piłek
http://www.smoczajama.opole.pl/galeria.html
Mieliśmy iść na urodziny, ale nie poszliśmy. Kolega dzwonił, a potem coś zaczął mówić o urodzinach i się rozłączył. Jak pisałam smsa do jego żony to zero odpowiedzi. I na gg też nic. Nie chcą to nie, tylko po co zapraszają. Widzicie w tym sens bo ja nie
Skoreczka ja też dziś zmęczona, stroną konkursem, sprawdzaniem ludzi spełniających warunki. Ufff
Mój mąż przeważnie gotuje w weekend ale pięke raczej ja, no ale tym razem jak generalne porządki a on w kuchni.



Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Nikusia102 napisał(a):
skoreczka napisał(a):
Nikusia u nas jest Małpi Gaj. I chyba tez niedługo pojedziemy z dziećmi. Mikołaj będzie w 7- mym niebie a Błażęj tak samo. Już kiedys siedzial z dziećmi w kulkach to tak się w głos śmiał ze miło 🙂


ja chciałam zamiast prezentów na Mikołaja

ja jeszcze nie wiem, bo chcialam na 3 urodzinki ale goscie do domu przyjda 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Hej dziewczyny ja tak wieczorowa porą,ale byłam dziś w pracy później wyprawiłam męża na delegację i jak Zosia poszła już spać odwiedziła mnie przyjaciółka z butelką wina(poplotkowałyśmy sobie i się zrelaksowałam). W tym tygodniu idę tylko 2 razy do pracy bo pod koniec tygodnia mam urlop bo u mnie impreza 🙂

Kinga u mnie na Mikołaja były bardzo symboliczne prezenty,ale w tym roku dla Zosi wiem,że każdy coś szykuje i my też już mamy kupioną żyrafę i telefon zabawkowy 🙂 A na gwiazdkę chcę jej kupić sukieneczkę w którą ubiorę ją na święta i na roczek 🙂

Skoreczka śliczne wyjdą te obrazki twoich bąbelków 🙂
Toje robótki są bardzo pracochłonne zgadza się ??

NikusiaUna też jest Mikołaj a później dzieciątko 🙂 Rok temu tez o tym dyskutowaliśmy 🙂 🙂 Fajny pomysł z spędzeniem czasu z dziećmi 🙂 🙂 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Kruszyna123 napisał(a):
Hej dziewczyny ja tak wieczorowa porą,ale byłam dziś w pracy później wyprawiłam męża na delegację i jak Zosia poszła już spać odwiedziła mnie przyjaciółka z butelką wina(poplotkowałyśmy sobie i się zrelaksowałam). W tym tygodniu idę tylko 2 razy do pracy bo pod koniec tygodnia mam urlop bo u mnie impreza 🙂

NikusiaUna też jest Mikołaj a później dzieciątko 🙂 Rok temu tez o tym dyskutowaliśmy 🙂 🙂 Fajny pomysł z spędzeniem czasu z dziećmi 🙂 🙂 🙂


Kruszyna właśnie ciągle gdzieś brak tego czasu dla dzieci. Niby w domu, ale jednak. A zabawek mają dużo. Słodyczy też zbytnio nie chcę kupować. 🙂
Zazdroszczę tego czasu z koleżanką i butelką wina. Czegoś takiego mi brak. 🙃

Dobranoc Dziewczyny 😘
o ile Emilka przestanie szaleć 🙃

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Kinga nie smutaj się

Skóreczka nie ryzygnuj z biznesu masz naprawde talent


Nikusia u nas jest też tak bawialnia

Kruszyna miłego dnia życzę

U mnie nocka ok Fabi raz wstał uf.... Niedziela nam zleciała byliśmy u mojej siostry w piątek odebrała stypendium ministra upiekłam jej torta poszliśmy z gratulacjami potem wpadliśmy na godzinkę do Fabiego chrzestnego do mojej przyszłej chrześnicy troszkę ją po przytulałam boże ja to już bhyba zapomniałam jak to jest mieć 2 miesiecznego bobaska moj tu lata jak szogun wszedzie go pełno noi załatwiliśmy sylwestra. U nas na mikołaja sie daje wieksze prezenty nawet załatwiłam ze przyjdzie moj stały klijent przebrany za mikołaja ale zawołam tez dzieci mojego wujka to bedzie wesoło zaraz sie biore za sprzątanie tylko jak Fabi wstanie bo jak sie rusze to się obudiz będzie krzyk i nic nie zrobie i oczywiście czekam na kuriera z fotelikiem bluza mi już przyszła dla chrześniaka jest super Dzisiaj moj ma dzwonic wieczorem o autko bo mamy odebrać kupiliśmy nowe 🤪 🤪 🤪 🤪 jestem przeszcześliwa chociaż teraz bedziemy musieli oszczędzać bo sie wypukaliśmy z kasy dokładnie mojej bo miałam odłożona o której moj M nawet nie wiedział zrobiłam mu nie spodziankę na rocznice ślubu 😁 😁 😁 😁 jaki był zdziwiony 😁 😁 😁 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
dzień dobry 🙂

Kruszyna Ty to jesteś bardzo pozytywnie nastowiona do życia osóbka. Lubię czytac Twoje posty 🙂
A winko i mi by sie przydało 😉
Kruszyna haftowanie jest bardzo czasochłonne i jezeli robie coś na zamówienie to mam bardzo mało czasu na cokolwiek bo chce skończyć zeby nikt nie czekał bardzo długo. Jednak podjelam decyzje ze bede robic tylko dla rodziny, bo na szukaniu klientów dłuzej mi schodzi niż na samym wyszywaniu 😉 I zabieram się powolutku do portrecików 🙂 Już nie moge sie doczekac.

U nas z prezentami to jest tak, ze rodzinka zwykle pamieta o urodzinach. A św. Mikołaj i Gwiazdka nalezy bardziej do mniejszych prezentów i to ja z mężem robimy małe paczuszki 🙂
Nie kupuje duzo zabawek, bo te co sa wystarczają chłopcom. Chyba nawet nie jestem zwolenniczką kupowania dzieciom wszystkiego o czym marzą 😉

Miłego dnia 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Hejka
Emilka dziś długi pospała, w nocy się oczywiście budziła, ale rano odespałam.
Teraz wysprzątałam, ugotowałam Emilce obiadek i zjadła. Ze słoiczków wcale nie chce a moich też nie chciała tylko nam z talerzy ciągle wyjadała. I troszeczkę jej doprawiłam bo się chyba przyzwyczaiła.
Nie pisałam Wam, ale ostatnio je więcej z butelki. Kilka tygodni temu wreszcie wyciągnęłam większą butelkę bo ja jeszcze ciągle na 125 używałam. Z tym, że Emilka nie będzie jadła mleka z kleikiem z butelki, ale kaszkę tak.
Kruszyna miłego dnia, ja popołudniu bym chciała iść na spacer, ale nie wiem jakie plany będzie miał mąż.
Skoreczka to może biznes dla siebie a jak coś się trafi to wtedy na zlecenie.
Dużo się trzeba natrudzić, żeby mieć klientów. Wiem po sobie, że czasem zmęczona jestem. No, ale praca na etat to też sam lukier 😜
Co do zabawek to moje dzieci mają dużo a ja też uważam, że nie powinny mieć wszystkiego co chcą. Po pierwsze że nie będę szanowali a po drugie potem będzie postawa roszczeniowa bo on/ona chce to musi mieć. Kuba do dziś się potrafi z małych rzeczy cieszyć a jak na urodziny dostaje pieniądze to sobie na duże (drogie) rzeczy zbiera. 🙂
Wielka no to niezła fura 🤪 kombi prawda? Mój mąż się ze mnie śmieje, że kombi są tylko kilka, kilkanaście cm dłuższe ale mi się takie długggie wydają. 😁 😁 😁
A autko super, to na przyszłą rocznicę ślubu możesz mi takie kupić 😁 😁 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Nikusia mi się po prostu to nie opłaca. Ludzie, którzy są zainteresowani moimi pracami i piszą do mnie najchętniej kupiliby to za grosze. Niestety ja na to sobie pozwolic nie mogę, bo materiały musze policzyc i moją pracę. Liczę i tak kwoty minimalne ale dla ludzi widocznie to za duzo 🤢
I jest jeszcze to ze są te maszyny ktore wykonuja taką prace szybciej i taniej, no a rękodzieło wtedy idzie w odstawkę.
Wielk adziękuję za docenienie, jednak nie dam rady pod względem czasowym i finansowym 🤢
Fajna fura 🙂

Kruszyna to chyba trzeba zlot na fb zwołać bo tu mało kto zagląda 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Hej dziewczyny dziś w lepszym nastroju mój mąż jak przyszedł z pracy to się przytulił i wszystko jest już dobrze 🙂 byłam wieczorem na zumbie z koleżanką więc się rozruszałam a jak przyszłam to poskakałam na skakance 150 razy, ale nogi czuję 🙃 😮

Wielka to ale Twój mąż był zaskoczony niespodzianką 🙂 fajne autko

Kruszyna to fajne miałaś spotkanko z koleżanką przydałoby się takie

Nikusia to Emilka jest cwana wie co dobre i lubi podjadać 🙂 ja ostatnio dałam Nikiemu ziemniaczki od nas z talerza i smakowały mu

Skoreczka szkoda że nie da się poszerzyć klientów Twoich ale faktycznie ludzie chcieli by za darmo wszystko, a to na pewno bardzo pracochłonne zresztą rękodzieła sa zawsze drogie.Czekamy na portrety może zamówię u Ciebie muszę pomysleć

A my idziemy w sobotę na zabawę andrzejkową 🙂 cieszę się już dawno nigdzie nie byliśmy na baletach 😉 🙂 dobranocka

A i winka się napiję z Wami 😉 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Jak dziewczyny głowa dzisiaj boli :P umnie noc ok ale poranek koszmar Fabi krzyczał wiginał sie itp kto wie o co mu chodziło teraz spi przyszedł mi wczoraj fotelik jest super naprawde jestem zadowolona teraz czekamy do czwartku bo maj przyjechac kupce o Haline błagam was trzymajcie kciuki zebym ja sprzedała wogole moj M to sie tak nakrecił ze wczoraj po podpisywał umowy kupna sprzedazy 🤪 🤪 🤪 a do czwartku mnie zameczy z tymi samochodami tylko słysze kochanie to audi ma 150koni itp mam dość ciesze sie nowego auta ale bez przesady 🤢 🤢 🤢 ja to nie wiem co on tak pzezywa jak tym autem bede jezdzic ja on raz na 2 tygodnie 😜 😜 😜 😜 w niedziele 😜 😜 😜 😜
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Hejka
Nocka średnia. Jak o północy chciałam nakarmić Emilkę to się okazało, że niespodzianka w pampersie. I już wiedziałam czemu wcześniej się tak kręciła.
Kinga super, że z mężem już dobrze. I zazdroszczę wyjścia na balety, sama bym poszła.
Co do podjadanie ze stołu to powiem Ci, że to już nie jest fajne. Nikt z nas nie zje spokojnie posiłku bo Emilka zaraz przy nim stoi i krzyczy, że też chce. Nawet jak chwilkę wcześniej jadła. Ostatnio szwagrowi wyjadła ciasto, bo byli u nas w niedzielę i Emilka zobaczyła, że je to zaraz do niego. Dla niego to było zabawne, bo pierwszy raz ale dla nas już nie bo jak to się będzie powtarzało to trochę głupio.
Skoreczka wiem że ludzie by chcieli wszystko za grosze. Kiedyś liczyłam więcej za biżuterię a teraz zeszłam z cen, żeby mieć sprzedać ale tak jak kiedyś pisałam np nie dam rabatu bo dopłacę do tego.
Mąż mówi, żebym jeszcze stronkę w necie sobie zrobiła, ale nie wiem czy dam radę. TZN on by ją musiał zrobić bo ja się nie znam, ale już teraz mam mało czasu a cóż dopiero jakbym miała stronę. Z tym, że dużo ludzi mnie o to pyta.
Wielka faceci tak mają, że się cieszą z auta.
za co mam trzymać kciuki? Żeby kupiec wziął hondę? Spoko, trzymam.

Mam dziś jechać jeszcze raz na pracę z filcem, ale nie wiem czy wyjdzie bo mój może dziś później z pracy wrócić i wtedy nie pojadę.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
hej 🙂

A ja gości zwołuję na imprezkę urodzinową Mikołaja w sobotę. Mąż dziś torcik musi zamówić. Ciągle sprzątam zeby w sobote miec mało do sprzątania. Miki się cieszy i ciagle pyta o tort 🙂

A z Błażejka oczu nie mogę spuścić bo ciągle stoi przy wersalce i coś kombinuje a ja boję sie zeby nie wykombinował czegos 😜

KingaS fajne te Twoje wypady z koleżankami, ja tu nie mam za bardzo z kim i gdzie 🤔
Nikusia ja robię tak ze mały je równoczesnie z nami, wiadomo troszke kosztem mojego jedzenia bo musze się rozdwoic 😉
Ja jeszcze zobacze z moimi brelokami jak bedzie, ale najpierw musze w nie kase zainwestowac 🤢
Wielka każde auto to zabawka dla faceta 😉

Miłego dnia 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...