Skocz do zawartości

Styczniowe dzieciaczki 2012 :) | Forum dla mam


skoreczka_m

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 11,1 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • skoreczka_m

    1635

  • Nikusia102_m

    1886

  • elka144_m

    1127

  • Kruszyna123_m

    1183

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusie
skoreczka napisał(a):
Mamy ósmego ząbka 🙂 Właśnie odkryłam 🙂


ja dzisiaj odkryłam ze wylazi 8 ząbek ale górna 4-ka! 🙂

no i oczywiscie tez jestem padnięta moja Lena 2 dzień pod rząd nie zasnela mi w dzień tylko dopiero o 16 na 2h.ona jest meeeeega ruchliwa do tego jak tylko zasnie to myję jakies okno bo zanim pójde do szpitala to chce mieć już wysprzątane na swięta zostaly mi jeszcze 2 okna 🙂 a po operacji nagonie tylko meża do powierzchniowego sprzątania 🙂)) aaa no i prezenty muszę juz zrobic bo nie wiem jak sie bedę potem czuła a na to wszystko przez tą chorobę szybciej się męczę i nawet przy myciu okna jestem zsapana 🙂 ehhh masakra
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Miałam dziś zagoniony dzień.
Stwierdziłam, że sobie rano trochę nadrobię, żeby popołudniu mieć więcej czasu dla rodziny.
Zapomniałam, że syn ma spotkanie u księdza a potem mszę szkolną. I zanim z nim pojechaliśmy, potem zakupu. Zamieszanie i teraz wieczorem siedziałam a i tak się nie wyrobiłam. Ambitnie sobie obiecałam, że wcześniej wstanę i nadrobię, ale już cały tydzień sobie obiecuję 😜
Kruszyna zazdroszczę, że masz z kim zostawić Zosię.
Czasem brakuje mi takiej odskoczni, odpoczynku od dzieci, codzienności. Tak na godzinkę, dwie.
Skoreczka gratuluję ząbka 🙂
Adzia u mnie też chorobowo. I ja i mąż. Zdrówka.
31072010 ja też bym sobie wolała nadrobić. A potem odpoczywać bo nie wiem w jakiej kondycji będziesz po powrocie ze szpitala. Trzymam za Ciebie kciuki 😘
Życzcie mi, żebym zasnęła, bo padam. 😘

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Dzień dobry 🙂
Mam weekend 3 dni wolnego 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂
Jutro imprezę robię 🙂
Dziś muszę już sobie trochę podszykować i mąż wraca z delegacji 🙂 🙂
Zosia spała cała noc 🙂 🙂

Skoreczka gratulujemy kolejnego ząbka 🙂
My wciąż czekamy na pierwszego ząbka

Adzia i jak się dziś czujesz?? A z czym dajesz Ani kefirek?? Zosia jadła ostatnio deserek twarożek z mango ,ale była zadowolona 🙂

Nikusia pospałaś udało ci się odpocząć ??

Wielka Fabi to żywe srebro 🙂

A my myślimy aby kupić Zosi sukieneczkę na prezent gwiazdkowy właśnie taką http://allegro.pl/elegancka-rozowa-sukienka-bombka-86-i2796875415.html Podoba wam się chyba będzie dobra na roczek i na wigilijny wieczór

Miłego dnia wam życzę mamuśki 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
hej 🙂

I ja zagladam teraz bo dzis nie mam na nic czasu. Jutro imprezka urodzinowa dla Mikołaja. Zapomniałam wczesniej napisac, ze my robimy ogólną imprezke z tym, że u nas w rodzinie ja mam tylko dzieci, a kolejne u mojej siostry w brzuszku siedzi 🙂 Więc póki co sami dorosli i moje dzieci 😉 Chlopcy spią jak wstaną to idziemy po balony i prezent 😉

31072010 trzymam kciuki za operację !
Nikusia i jak ze spaniem? Zasnęłaś ?
Adzia zdrówka dla Was!!!
Kruszyna ta sukienka bombowa, odjazdowa - jak weszłam na link to buzia mi się rozpromieniła 🙂 🙂 🙂
To czekam na ząbka z Wami 🙂
Anabel spóźnione życzenia dla Kini - Wszystkiego najlepszego to juz 11 miesięcy 🙂
Wielka kciuki!!!

Miłego 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Dziękujemy za życzonka 🤪
Mam dziś wolne i jestem u rodziców. Ten tydzień dla mnie to jakiś koszmar... No ale odpocznę psychicznie chociaż trochę 😆 i dostałam prezent 😆 Miło ☺️
Skoreczka zauważyłam nowy avatarek 😆 😆 😆
Nikusia szalejesz z tymi szkoleniami 🤪 no ale robisz coś dla siebie i nie tylko. Tylko z czasem kiepsko, co? Doba ma za mało godzin 😁


Macie już jakieś plany na sylwestra? Spotkanie ze znajomymi a może wyjazd?


Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Ha 🤪 ale by było gdybyśmy zorganizowały razem sylwestra 🙃 😁 😁 😁

Kruszyna
jak tam ząbki Zosi? Bo Natalka nie ma ani pół 😮 ale gryzie wszystko! Jakoś jej brak ząbków nie przeszkadza, a dziąsełka twarde na maxa 🤢 a ząbków jak nie było tak nie ma 😎 ale ja się nie przejmuję jeszcze mam czas.
Skoreczka Ty też znalazłaś coś dla siebie 😆 jeśli robisz to co lubisz i przynosi to radość - super!
Wow Nikusia co Ty tu robiłaś w środku nocy 😲

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Hej
Wyspałam się tak średnio, bo Emilka się często budziła. No i wstyd się przyznać, że zanim poszłam spać do się północ zrobiła. 🙃
Ale tu gwarno 😉
Wielka to powodzenia w sprzedaży, jakbym nie wiedziała że o auto chodzi to bym się zastanawiała o czym piszesz.
Kruszyna cudna ta sukieneczka, ale Zosia będzie elegancka. Uściski dla niej z okazji 10m-cy 🙂
I zajrzyj do nas 😉
Anabel dla Kini też całuski z okazji 11 m-cy, wow jeszcze miesiąc i roczek. 😉
Skoreczka to żeby te przygotowania szybko poszły. Mój szwagier ma dziś urodziny, ale nic nie mówili, że mamy przyjść.
Kacha skoro raz pojechałam na daremno to teraz pojechałam drugi raz, a to tylko dzięki uprzejmości tego ośrodka gdzie robiłam decoupage. A to mi się przyda.
A Ty odpoczywaj u rodziców.
Nie mam planów na Sylwestra, miałam ale się rozwiały.

Uciekam bo Emilka wstała. 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Kruszyna całuski dla zosi z okazji 10 miesiecy 🙂
Kacha a to dziś lepszy humorek u Ciebie 🙂 Super. Odpoczywaj 🙂
Wiesz co chyba te poszewki najbardziej się podobają i co jakiś czas ktos pyta no i kilka już zrobiłam 🙂 Teraz kolejne 3 😉

Ale sie zdenerwowałm: człowiek da dużo za zabawkę a to takie wszystko słabe 🤢 Czekam na męża zeby uruchomił autko bo ja juz cierpliwości nie mam 😮

Kupiłam superanckie skarpetki dla chłopców i dla siebie getry. A i jeszcze maluchom rajtuzki 🙂 Małe rzeczy a cieszą 😉

Nikusia i na poczcie juz byłam 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie

Dziękujemy za życzenia 🙂
A ja zrobiłam krokiety jutro tylko usmażę i zrobię resztę 🙃 dziś już tylko zostało mi sprzątanie 😮

Kacha w sylwestra siedzimy w domu,ale może nasi znajomi zechcą spędzić go z nami w domu 🙃 🙃

Skoreczka drobne zakupy zawsze cieszą 🙂

Nikusia tylko nie szalej z tą kasa 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Nikusia102 napisał(a):
Skoreczka też byłam na poczcie.

Dziewczyny zrobiłam sobie podsumowanie ile zarobiłam na biżuterii a odjęłam ile kupiłam elementów itd. Od września jak wróciłam do pracy. I jestem na plusie 9,17 zł 😁 😁 😁 😁
Chyba muszę więcej pracować 😁 😁 😁


😁 😁 😁 😁 😁

Nikusia od czegos trzeba zacząc 😉 Niektórym firmom podobno zaczynają się zwracać pieniądze dopiero po 5 latach 😉

Kruszyna Ty to odbrotna kobitka jesteś. Szybko wszystko.

Kacha
Sylwester w domu 😎
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Dzień dobry 🙂
My z mężem już od 6 na nogach a Zosia jeszcze śpi 🙂
Wysłałam mojego po pieczywo a ja mam chwilę dla was 🙂
Dziś mamy gości więc mam jeszcze dużo roboty 🙂

Skoreczka Dużo zdrówka i buziaków dla twojego Mikołaja z okazji jego 3 urodzin 🙂 🙂 🙂 🙂

Miłego dnia wam życzę 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Kruszyna sukieneczka super naprawdę urocza jak ja cie tego zadroszcze

Kacha my idziemy z M przyjacielem na Sylwka do restauracji http://www.wirtualnastrefa.pl/?mod=82&cPath=73_2479&t=iP
Może zadzwonie dzisiaj do ciebie jak wróce do pracy :P
Mysle ze nie będzie nas rozłańczać

Nikusia ja byłam tak zestresowana że nie wiedziałam co pisze

Nikusia nie szalej tak z ta kasa ja to bym nie wiedziała w co za inwestować

Skóreczka sto lat dla Mikołaja


Hej unas gwarno od rana bo jedziemy po autko
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Elka współczuje mdłosci ale pomysl jaka bedzie nagroda za te cierpirnia 😉

Kinga Kinia spi calkiem inaczej niz Kubuś 😉 wogole wiele rzeczy robi inaczej 😉

Wielka i ja zaczełam kupowac prezety dla dzieci na razie skromne na mikołaja no ale juz zaczynam myslec o gwiazdorze;0

Kinga my mamy skomnego mikołaja 6 12 no i bogatszego Gwiazdora 24 12 ;0

Winka ja dzis czekam na meza ma przywiesc carlo rosi muuu pycha 😉

Nikusia Kinia tez domaga sie naszego obiadu nawet jak jadła przed chwilka swój 😉Pasibrzuszek mały;;

Adzia anulka znów daje ci popalic...

Kacha ja wiekszosc okien mam pomytych a ty jak tam???

Kruszynka Kinia nadal jeste najdokładniejszym odkurzecaem w domu 😉no nic tyezeba uwazac i przeczekac ten okres 😉

Skoreczka jestem jestem milo ze pomyslałas o mnie 😉

Nikusia jak Jakub zamknie pokoj przed Kinia to ona stoi pod nimi i wali rekami i krzyczy dzis Daniel poszedł sie kompac a ani oboje stali pod dzrzwiami i czaskali 😉 🙃 🙃 🙃

Spóznione zyczenia dla Nikusia 😉

Adzia u nas nabiał nie przechodzi bo mała po nim ulewa a nawet ostatnio pawia piusciła;/

Skoreczko Nikusia w imieniu Kini dziekuje 😉

Kacha ja sylwester w pracy raczej naprewno...

Zosia buziaczki 😉

Skoreczka ucałuj Mikołaja od Cioci 😉

A u nas poza rematem dzieci zaliczyły kolejne przeziebienie ale przeszły je lzej Kubuś ma jeszcze jkaszel ...Dorobiłam sie nowego członka rodziny ma na imie Giuseppe Kubuś wybrał i jest to kanarek 😉 dostał od dziadka 😉 Kinia nas zaskoczyła i postawiła juz pierwsze samodzielne kroczki 😉
Jeszcze troszke bałaganu mi zostało ale juz dochodze do siebie 😉



Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Hej dziewczyny
Dziś odpoczywamy po imprezie 🙂
Zosia to nasza mała rozrabiara 🙂

Skoreczka i jak tam po urodzinkach Mikołaja 🙂

Wielka Sylwester będzie udany ładne miejsce wybraliście 🙂

Anabel fajnie macie kanarka 🙂 🙂 🙂
A bałagan w domku mam nadzieję,że szybko sie uporacie
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Hej dawno mnie nie było jak to ostatnio bywa poczytam Was i poodpisuję

Wielka super gratuluje nowego zakupu!To wielka radość!Co do prezentów to mam już trochę pokupione

Kruszyna Twoja ZOsia piszesz że rozrabiara a nasz Niki to też urwis mały nadawali by się na parę łobuziaków 🙂

Anabel to fajnie że masz już kompa no i nowego członka rodziny kanarka 😉 mój Miłoszek też chciałby zwierzątko jakieś ale narazie nie ma, na działce rybki w oczku 😉 u nas też c.d. choróbsk 🥴

SKoreczka spóźnione życzenia dla jubilata Mikołaja 🙂 widziałam fotki na fb super chłopaki no i Ty z mężulkiem super zdjęcia

Adzia mam nadzieję że Ania troszkę spokojniejsza i że da Ci troszkę odpocząć

Elka jak tam mdłości już trochę lepiej

Nikusia rozwaliła mnie ta kwota którą zarobiłaś 😉 ale pasję masz i to najważniejsze no i końcowe efekty super!

Kacha my może na sylwestra gdzieś do znajomych tradycyjnie, teraz byliśmy na zabawie, było fajnie

c.d.n bo Niki się obudził
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...