Skocz do zawartości

Styczniowe dzieciaczki 2012 :) | Forum dla mam


skoreczka_m

Rekomendowane odpowiedzi

  • Mamusie
wracam na chwilę bo przy tym ropsiku nic nie można zrobić wszędzie wstaje trzeba uważać żeby się nie przewrócił a wszystko go interesuje, jest większy ropsik od Miłoszka, Miłoszek nie interesował się ani tym co na pólkach , nic nie ściągał a Nikodem odwrotnie 😉 poza tym u nas na nowo choroby, Miłosz kaszel i katar i Niki to samo, mam nadzieję że jakoś wybrniemy.W sobotę byliśmy na zabawie ze znajomymi było fajnie jak zawsze z naszą paczką 🙂 tylko się wpiekliłam na teściową 🤪 bo dała mu jakis syrop z miodem i zrobiła jakieś kompresy i nic się nie przyznała dopiero wczoraj jak Nikosia kąpałam patrzę a on na plecach wysypkę ma i zadzwoniłam zapytałam czy cos mu dawała a ona wtedy powiedziała, Kurcze tak się wkurzyłam nie chodzi o to że dała tylko mogła powiedzieć a przede wszystkim zapytać czy może a ona sama coś robi i daje, a miód jest bardzo alergizujący nawet dzieci moga się dusić i trzeba uważać a ona same daje i jeszcze zataja.Masakra jednym słowem, to miłego popołudnia pa
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 11,1 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • skoreczka_m

    1635

  • Nikusia102_m

    1886

  • elka144_m

    1127

  • Kruszyna123_m

    1183

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusie
hej dziewczynki 🙂

Kruszyna
urodzinki bardzo udane, Mikołaj wybawiony na maxa 🙂
A Ty swoje tez hucznie urządziłas 🙂 A po imprezkach zawsze dom do góry nogami 😉
KingaS dziękujemy za zyczonka 🙂
Moja mama tez ma rózne pomysły na kuracje i na dodatek uwaza ze ma świętą rację 🤢 Twierdzi ze młode matki na niczym sie nie znają i ze trzeba chowac dzieci tak jak niegdys.
I zdrowiejcie 😘
Mam to samo z Błażejkiem, wszędzie go pełno i ciągle coś ściąga z półek. No ale mój starszy synek tez ściągał, więc jestem przyzwyczajona 😉
Anabel tak czułam ze cos nie tak z kompem bo tak to zawsze zaglądałas 😉 I impezka ciebie zmeczyła 😉 I dziękujemy za zyczonka 🙂
Wielka teraz to zyjecie tym autem hehe
Nikusia a co to Ciebie nie ma nic a nic na forum ? 😎
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Hej podczytywałam Was, ale jakoś brakowało mi czasu i weny, żeby odpisać 🙂
W sobotę porządki a potem dzwoniła mama od koleżanki, żeby podjechać i zobaczyć co ma z netem. Wczoraj pojechaliśmy do nowo otwartego centrum handlowego bo chciałam, żeby dzieci się pobawiły w takiej sali zabaw. Z tym, że jak Kuba ją zobaczył to powiedział, że "o nie, ja tam nie idę!" to nawet się nie przyznałam, że mieliśmy to w planach. I byliśmy w McDonaldzie. Do tego kupiłam sobie bluzeczkę na promocji w New Yorkerze za 19,99 😜 Nie liczyłam na latanie po sklepach więc się cieszę.
A dziś od rana praca a popołudniu jeszcze raz byliśmy u mamy koleżanki, bo chciała żeby jej bilet na samolot wydrukować i przywieść. Trochę z tego wyszła niesympatyczna historia, no ale 😠
Kruszyna i jak się udała impreza?
Wielka restauracja full wypas. I co możesz już jeździć autem.
Anabel to dobrze, że już jesteś. Teraz mamy które pracują częściej znikają na dłużej, bo jednak więcej obowiązków.
Emilka jak ją zanoszę do łazienki rozebraną to aż piszczy z radości, ona już wie że kąpiel. A jak sama idę to ekspresem raczkuje.
Coś wiem o imprezie z dzieckiem. Nawet czasem z jedną Emilką i mam dość.
Kinga macie przerąbane z tymi chorobami. Emilka ma katar i dziś zwymiotowała deser. Z tym, że kupiłam jej z kawałkami i pewnie nie pogryzła
Co do teściowej to faktycznie nie pomyślała. Też bym była zła.
Kinga Skoreczka mamy nie mam a teściowa nic nie da moim dzieciom bez mojej zgody, ale w sumie to z nimi nie jest na codzień tylko może z raz na dwa miesiące. Teraz muszę ją prosić w grudniu bo mamy sprawę w sądzie o dom. Wreszcie.

Ta kwota króra Wam podołam nie dawała mi spokoju i jeszcze sobie przypomniałam, że kolega i koleżanka płacili gotówką. Więc zarobiłam trochę więcej. No i teraz mam zamówienia. 😉



Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Kinga boze jak mnie takie coś wnerwia to masakra nie zapyta ani nic

Skórewczka super że impreza udana no żyjemy autem bo starym jeździliśmy 5 lat

Niksusia dobrze udał się weekend

Ja dzisiaj jade zamówić torta Fabiemu na urodzinki i moja mama ma prare spraw do załatwienia i do pracy w niedziele mamy roczek. Teraz się biore za sprzątanie bo mam ameryke kawe już wypiłam moje dziecko daje czadu

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Czesc 😉
Jestem i pisze 😉
Elka super juz 9 tydzien jak po wizycie???

Rzeczywiscie ,mało czasu jak mialam jedno dziecko było go wiecej 😉

Ja kjuz wykompana bo Kinia padła o 19 bo w dzien spala tylko pół godziny 😉 Kuba dopiero je kolacje z tata wiec mam chwilke dla siebie a dzwonili do mnie z plusa i chce zobaczyc jakie telefony mi proponuja 😉

Miłego wieczorku 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
hejka
Wstałam dziś drugi dzień pod rząd, żeby trochę popracować i pada teraz.
Jeszcze muszę Kuby wyniki spisać bo jutro jedziemy do diabetologa.
Wielka ale nie Fabiana roczek 😮 ?
Skoreczka ja już nie raz trafiłam na taką promocję w New Yorkerze czy w Orsay albo H&M. No może nie aż taką jak tym razem. 😁 😁
Zrobię sobie fotkę w nowej bluzeczce tylko nie wiem kiedy. 🙃
U nas też się tort zamawia kilka dni przed.
Elka spokojnie, nie denerwuj się na zapas. Jak tam po wizycie?
Skoreczka no właśnie się zmobilizowałam. 😜
Błażej robi postępy 🙂
Anabel to chyba taki dziś bo Emilka dziś wcale nie spała. 😮 😮 😮
Teraz padła 🙃
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Hallo

Wyniki oki tylko w moczu jakiej bakterie. Mam jakieś tabletki.
Dzidzi super mąż wszedł że mną widzieliśmy i słyszeliśmy serduszko.

Kruszynka ma 2.26 cm boże jakie to malnstwo.....
Pytałam czy jak miałam cesarke to jak teraz on do mnie żeby się nie mArtwić zrobimy tak żeby było dobrze 😉
Teraz zmieniłam przy tym dziecku ginekologa przedtem chodziłam do babki a teraz do faceta ordynatora 😉



Także może będzie się dało co załatwić żeby było oki.
Za nadchodZące wizyty kciuki 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
hejka
wczoraj rano nie miałam netu a potem byliśmy w Katowicach.
Wizyta poszła nawet szybko bo czekaliśmy niecałą godzinkę.
Kruszyna dobrze, że gorączka spadła. Faktycznie może być od ząbków albo coś innego.
Skoreczka dziś też wcześnie wstałam ale nie udało mi się dużo zrobić.
Wielka bardzo bym się zdziwiła jakbyście już robili urodzi ny Fabiana
Elka tak mi się przypomniało jak chodziliśmy na usg. i jak Kuba był z nami 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Hej dziewczyny 🙂
Dziś Zosia jest już bez wysokiej temperatury my sami nie wiemy co jej było ząbków nie ma na horyzoncie ,wysypki tez nie ma więc sami nie wiemy co było grane 🤨Taka bidulka leżała w łóżeczku i nic nie chciała od razu wiedzieliśmy,że coś z nią nie tak 🤨
A co tam u was ciekawego słychać 🙂

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Hej dziewczynki.
Sorrki ale nie dam rady was nadrobic. Jakos ostatnio nie miałam ochoty na pisanie. Podczytywałam was,przyznaje sie, ale żeby coś napisac to jakos było mi trudno.
Mam podły nastrój ostatnio.
święta idą,wszędzie kolorowo a ja tak cholernie cierpię w środku. To był ulubiony okres ,ten przedswiateczny, od mojej mamy. Ona sie cieszyła na świeta jak dziecko. Teraz szalałaby na zakupach 😞 do dupy to wszystko.
A na dodatek w niedziele bylismy na mszy w hospicjum gdzie mama leżała bo do nas zadzwoniono ze tam organizuja mszę za osoby które tam umarły. No i ta kapliczka jest obok pokoju gdzie mama leżała. Siedziałam dosłownie obok jej drzwi i jakas babcinka sobie te drzwi uchyliła zeby słyszeć mszę, no i widziałam do środka.
To takie rozgrzebywanie ran. Łzy same leciały. Z czasem jest coraz gorzej.
Nikusia a jak ty sobie dajesz radę?

Przepraszam ze nie odpisze żadnej. No poza Kruszyna bo jej post ostatni, kochana dobrze ze Zosieńka juz lepiej, to zawsze martwi jak dziecku coś jest.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
No to przywitam sie sama ze soba, bo widze ze moj post jest nadal ostatni 😉

Ania śpi a ja wcinam pączka, a co 🙂
Szaro buro za oknem i ten smog do tego, nawet z Ania nie wychodzę na dwór bo nie wiem jak u was ale u nas smog przekroczył normę 600 razy.
Dzisiaj mam jazdę, bo nie wiem czy mówiłam ale prawko robię tzn zaczelam juz jakis czas temu ale miałam małą przerwe i musiałam wykupić pare dodatkowych jazd no i dzisiaj mam kolejna. No i niedługo egzamin mysle.
A jutro jedziemy na zakupy wieksze, bo trzeba prezenty pokupić, Ani spodnie cieplejsze musimy dokupić bo ma aż jedną parę takich ciepłych.

A jak tam postepy waszych szkrabow? bo ostatnio coś mało się 'chwalimy" 🙂
To moze ja napisze że ostatnio uderzyłam się i powiedziałam 'ała' a Ania od razu za mną tez powiedziała 'ała' heh no i dzisiaj moj tata pokazywał jej w tv koty i mowi "kotek, kotek" a Ania na to "kotek" no i od rana jej ulubione słowo to 'kotek" 🙂 aha i potrafi powiedzieć 'kurde', chyba za czesto ogląda 'swiat według kiepskich' hehehe
A z chodzeniem przystopowała, no ale nie przejmuje sie z tym, nie musimy sie śpieszyc z tym przecież. Ale strasznie duzo rozumie co do niej mówie. Ąz sama w szoku jestem ze az tyle. Jak jej powiem żeby coś mi oddała to od razu mi to podaje, nie gestykuluje zeby sprawzic czy rozumie no i okazuje sie ze rozumie. Kazdy dzien jest nową przygodą z tymi naszymi dzieciaczkami, powiem wam że tak baaaardzo bym chciała już kolejne dziecko 😆
W sobotę mamy ludzi na budowie którzy sa zainteresowani no ale w grę wchodzi zamiana na M5 plus dopłata (oni nam) no ale na osiedlu na których nie chciałabym mieszkać no ale.... najpierw musza obejrzec i być chętni a co do tego to jestem nastawiona ostrożnie bo nie raz sie napaliłam i nic z tego nie wynikło. Tym bardziej ze dom nie ma jeszcze dachu wiec nijak wygląda i jak facet sobie bedzie umiał wyobrazic co i jak, tak kobieta juz nie bardzo.

Robie dzisiaj naleśniki z serem wiec mam luzik. I dostałam okres, boli jak diabli
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Hej tak na szybko przeczytam i uciekam bo nie mam czasu, dzisiaj planuję wielkie porządki i jutro a komputer nie ukrywajmy to pożeracz czasu ogromny 😉

Adzia nie dziwię Ci się że masz taki nastrój, odkąd zmarła moja Mama to nie lubię świąt zawsze chciałabym w grudniu obudzić się już w marcu i zdaję sobie sprawę że z czasem jest gorzej bo i u mnie tak jest.Jak ludzie piszą z czasem będzie lepiej to nieprawda, bo jedynie uczysz się żyć z tą pustką a tęsknota jest właśnie coraz większa!Polecam Ci książkę którą czytałam i jeszcze nie skończyłam "Córki które zostały bez matki" Hope Edelman dużo w niej prawdy i czasem pomaga zrozumieć co czujemy.Jednak pamiętaj że Mama żyje i jest z Tobą jest Jej dobrze nie cierpi i jest szczęśliwa tym musimy się cieszyć i to nas musi umacniać!Mama nie chce byś się smuciła myśl zawsze o tym!!I pewnie tam w niebie się raduje świętami tak jak tu na ziemi je lubiła :-)!!
Co do Anusi to super postępy, świetnie że tak już mówi, Niki jeszcze nie, najlepiej mu wychodzi jak sobie mówi bebe bebe, takie bardziej górzenie ale chłopcy raczej póxniej mówią.

Kruszyna to dobrze że Zosia juz lepiej może to na ząbki a nawet ich nie widać czasem tak jest.

Uciekam pa pa
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...