Skocz do zawartości

Lutóweczki 2012 | Forum dla mam


timecontrol15_m

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 9,4 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • monisiaj22_m

    1131

  • konefka_m

    1074

  • olcia157_m

    1118

  • aniag070_m

    886

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusie
a ja mam młodego dość w dzień :/
po prosu padam z sił - musze dawac mu podwójna dawke kropelek z witaminą D (1000mg) a od tego ma takie kolki, pręży się i nic nie pomaga... musi amo przejść..... ale ile się on nacierpi :/
Mam nadzieje że juz wkrótce jego żełądek przyzwyczai sie do tej dawki ;(
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Ja też mam nosidełko ale dopiero zacznę go używać jak Gabrysiowi nie będzie się głowa kiwała 🙂Chociaż pani doktor powiedziała że jest nad wyraz silny więc pewnie gdzieś w połowie czerwca zacznę go nosić np.do najbliższego sklepu.A co do zabawek z Biedronki to też chciałam kupić ale wolę trochę dołożyć i kupić małemu jakąś fajniejszą żebym mogła do wózka przyczepić...A maluszek dostanie jutro od moich rodziców jakiś prezent a od nas jeszcze nie wiem co.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

próbowałam dzisiaj to nosidełko , jakoś tak dziwnie :/
ale fakt ręce mnie nie bolały od noszenia. Ja oduczyłam Alka tego noszenia,popłakał trochę, zmęczył się i już od ponad 2 tygodni mam z tym spokój. Już się prędzej sobą zajmie. No,ale jak go włożę do łóżeczka i włączę karuzelę to jest pisk nie z tej ziemi 😞 Już się znudziła karuzela.

A i wczoraj kupiłą w carfour śliniaka takiego ceratowego-rewelacja.
Widziałam też chusteczki nawilżane po... 3,70 za opakowanie ! Testowałam i są spoko 🙂 Wiec chyba nie bede juz przepłacać
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
własnie sie z Adrianem poryczelismy ze smiechu xd.
Mala wyjelam z wanienki, ubralam i Adrian do niej, ze wyglada jak zolw XD ta wpadla w taki smiech xd my wpadlismy i jak my coraz glosniej to i ona XD az zaczela jak piiiiiszczec ze smiechu XDD szkoda, ze tel nie mialam pod reką 😞((.

Ja co do nosidelek to nie jestem przekonana, do chust tym bardziej, boje sie ze mi wyleci
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
KAMIla fajnie mielisie. Moj Leniuszek 2 dni temu smial sie wglos i teraz cisza. zdarzylo mu sie jednorazowo 2 razy przez te 2 dni.
Jutro przyjezdza brat Nabila na ok tydzien w odwiedziny wiec bede miala wiecej czasu dla siebie 🤪 chlopaki beda smigac a mamusia sobie odpocznie.
Ostatnio narzekalam na brak pokarmu, a teraz mam nawal, przed chwila sciagnelam 90 ml z prawego cyca bo myslalam ze mi rozerwie. Do rana bym nie wytrzymala. A pomoglo jedynie urozmaicenie diety 🤔 bo u mnie to zawsze kanapka z szynalkiem na okraglo i obiad. A wczoraj oprocz szynalka pozeralam kanapki z pasta z makreli, wiecej slodkosci i od razu big cyc sie pojawil 🤪
i znowu od 3 dni mam plamienie.
nastalam sie w garach, nagotowalam, jutro tylko wrzucam do piekarnika i nic wiecej, ba, nawet ciasto upiekllam, zostalo mi odswierzenie mieszkania i to wszystko.
Azizkowi na dzien dziecka kupilam tydzien temu 2 maskotki i gryzaczek, juz nie wspomne o ciuchach i zapeczkach, ale musimy kupic najpozniej na poczatku najblizszego tyg wieksza wanienke i lozko turystyczne. Mam nadzieje ze wypali w koncu, bo nigduy czasu nie bylo.
Aha. I dzisiaj robilismy zdjecia do paszportow, Aziz wyszedl bosko jak zawsze 🤪, do wozka nie dawal sie wsadzic z powrotem, bo fajnie mu sie obserwowalo otoczenie. Ryk byl co nie miara. Tynka, u nas Azizkowi tez sie znudzila melodyjka ktora ma w macie edukacyjnej, kiedys uwielbial i wierzgal nozkami a teraz co wlacze to po minucie pisk i nerw na calego 😮 CHarakterne te nasze Dzieciaczki. po mamusiach 🤪 🤪 🤪
dobranoc 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Hej kochane 🙂
A ja już po egzaminach. Zostały mi tylko jeszcze 4 🙂Dzisiaj dwie trójeczki wpadły do indeksu 🙂
Mój niuniuś poszedł spać przed 23 i wstał o 4:34 na szamanko 🙂Później dokarmiłam go przed 7 bo wyjeżdżałam i masakra cały czas do 11 spał w foteliku 🙂Jutro jeszcze egzamin z geografii i zostanie TI i angielski-ustny i pisemny...
Zła trochę jestem na siebie bo miałam większe ambicję a tu dwie tróję...No ale lepiej to niż 2 🙂
Nic nie mówcie o pogodzie bo u mnie wczoraj padał deszcz a dzisiaj grad.To się nazywa dopiero czerwiec ;/
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Jestem na etapie spiewania koled dla Ady 😁 😁 😁
Mloda non stop krzyczyyy :/ cale dnie, leb mi peka - chyba te zeby daja o sobie znow znac ://.
u nas zimno, wietrznie, ale dzis nie pada wyjatkowo. Musze w poniedzialek sie przejsc po ciucholoandach w poszukiwaniu pajacow dla mlodej bo ma 2 :/, a jak nie znajde to wybiore sie do smyka bo mam znike do konca czerwca 20 %

Malwina sory, za niedyskrtne pytanie i nie odpowiadaj jesli nie chcesz 🙂, ale ciekawi mnie ile Bartek ma lat skoro ma juz 8letnia core 🙂 ?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
aniag070 jak byliśmy już na drugim usg bioderek to panefki były już na własciwym miejscu (pieluchowanie pomogło) ale okazało się że ma prześwity w kościach - za szybko rośnie - wyciąśgnął się i waga mu mono podskoczyła co grozi łamliwością kości i pomimo iż wakacje sie zbliżają i bedzie słoneczko musze mu dawać jeszcze mimo to podwójna dawkę do wystapienia pierwszego ząbka chyba że pediatra powie że dłużej (czyli dalej bedzie szybko rósł)
:/

A co do kolek to jak podaje rano witamie (o 6.30) to do 14 niechce jeść - raczej chce ale wyrywa sie non stop musze go podnosić pręży się (ja zawsze mówie że mostek robi bo zapiera sie nogami) brzuch twardy jak kamień - i tylko lezenie na brzuszku pomaga - wtedy sie uspokaja

Na poczatku powałam co drugi dzień wieksza dawke by go trosze przyzwyaczaić ale to nie ma sensu i od 3 dni podaje mu codziennie - może szybciej jego brzuszek to zniesie...

Od wogóle dziwnie reaguje na witaminy np witamine K wogóle nie powawałam bo kolka (a miał wtedy 2 tygodnie) i lekarka kazała odstawić i wogóle jej nie podawałam
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Malwina super 🙂 gratulacje
Ja sie mieszczcze tez w spodnie ale ten brzuszek malutki został jakbym była na początku ciązy wiec dopne się w pasie ale delikatnie uciskają (w końcu mam 5 kg mniej niz przed ciąża 🙂) i ładnie uda mi wyszczuplały 🙂

Jak fajnie taki młody a ma już 2 dzieci 🙂
Ja 26 i jedno 🙂 - dobrze że mój M ma 27 wiec do 30 zamkniemy działanie "powiększanie rodzinki" - mniejmy nadzieje że się uda 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hehe mój Tomek kilka lat temu też mówił,że do 30 chce mieć juź żonę i dziecko.No i się udało 🙂 W kwietniu skończył 29. Ja jestem 7 lat młodsza,ale też mam ambitny plan żeby do 30 zamknąć całkowicie warsztacik 😁 😆

Malwina ważne,że do przodu egzaminy.Masz małe dziecko,nie wymagaj 5 i 4 😉
My dzisiaj kupilsimy Małemu trochę ciuszków w H&M. Mój Tomek jak wpadnie tam to nie może przestac wybierać,uwielbia kupować dla synka 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
hej dziewczyny! dawno sie nie odywalam ale odkad wroilam pracy ciagle brakuje mi czasu. wracam do domu zmeczona,a tu jeszcze z moim kochanym malenstwem trzeba sie popiesciuchac 🙂. maly steskniony ja tez. w zlobku daje sobie rade ale czasem jest bardzo smutny musze sie natrudzic aby go rozbawic. ogolnie rosnie jak na drozdzach... 🙂a tak to pochrzanilo sie miedzy mna a moim na tyle powanie ze to raczej koniec...coz takie to zycie jebniete...jak sie nie szanuje tego co sie ma to sie to traci 🥴
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Ja wiem kochane czy fajnie,że Bartek ma dwoje dzieci...Na córkę tylko alimenty płaci i tyle ma z nią kontaktu.Jej matka uniemożliwia mu kontakt a przecież Gabryś jest jej braciszkiem....My też mamy ambitny plan,że kiedyś będzie kolejne ale ja jeszcze nie wiem czy chciałabym mieć więcej dzieci...Chociaż jedynak to "kaleka"podobno...No ale dopiero mam 20 na karku więc jeszcze mam czas.Na razie cieszę się tym,że mam cudnego synka...
Aniu głowa do góry,ważne,że masz dzidziulka jakoś dasz sobie radę 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...