Skocz do zawartości

Lutóweczki 2012 | Forum dla mam


timecontrol15_m

Rekomendowane odpowiedzi

  • Mamusie
Malwina gratuluje zdanychegzaminow bo to sie liczy najbardziej a nie ocena. Zajmowanie sie dzieckiem prowadzenie domu, to wiadomo ze i czasu mniej. Grunt ze do przodu!!!
Ja mam na ok tydzien nanke do Synusia 🤪 Brat Nabila non stop by Azizkiem siedzial, leci na kazde jeggo pierdniecie zobaczymy jak dlugo hehe wiem zepozniej bedzie przejebane jak gosc pojedzie to nie sadze zeby Aziz sie szybko przestawil no ale w koncu raz na ruski rok ktos nas odwiedza wiec skorzystamy z tego 😉
Azizek zrobil postepy zawsze balam sie go na pollezaco "sadzac" sprobowalam wxczoraj i moj Synus podniosl sie do siadu 🤪 Skubaniec maly. Wiec teraz go sadzam oczywiscie z opariem na moich cyckach ale Cwany jest 😉 na lezaczku jak lezy to tez sie pnie do siadu chociaz mu jeszcze nie wycchodzi 😉 kurcze co dzien praktycznie to cos nowego.
Poza tym nauczyl sie krzyczec ale juz tak na maxa, wiec ubaw mamy co nie miara :P
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 9,4 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • monisiaj22_m

    1131

  • konefka_m

    1074

  • olcia157_m

    1118

  • aniag070_m

    886

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusie
Ale u nas ruch, normalnie na nadarzam czytac :P
dopada mnie chyba zapalenie piersi, odkad sciagnelam pokarm laktatorem strasznie boli mnie prawa piers, wlasnie nie wytrzymalam i wzielam goracy prysznic, troche pomasowalam i ulzylo tylko na chwile. Moja wina, bo jak sciagalam pokarm to ten laktator bardzo przyciskalm do piersi i pewnie mi sie cos pozatykalo, bo boli mnie od wewn strony :/ wczoraj czulam jakby mnie grypa rozkladala, wzielam paracetamol, ale jestem jeszcze oslabiona. Kuzwa, jakby mi tego bylo trzeba 😞
macie jakis sposob na obolale cycki???
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Monisia naie mam czasu wejsc nawet na mamusie. Moj mlody jak sie wydrze to szybko lece, bo jak dlugo nie przychodze to tak potrafi sie drzec, ze wszyscy slysza. Ostatnio na spacerku nie chcial lezec, tak sie dar, ze faceci, ktorzy kopali cos na posesji wyszli na ulice patrzec co sie dzieje. Moj juz chce siedziec. Chwytam go za raczki a on sam sie podnosi, nawet chce wstawac. Jest bardzo silny. Na brzuchu tez chce lezec. Monisia zrob oklad z kapusty zimnej na piersi.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Witam 🙂
Malwina gratulacje egzaminów a ocenami się nie przejmuj najważniejsze że do przodu i juz coraz bliżej końca 🙂
Aleksandra ja mam 28 (no jeszcze nie całe ale już niedługo 🙂) i też mam nadzieję do 30 zdążyć no chyba że przed 40 nam się jeszcze zachce jedneg bobaska::P:P:P
Ania26152 podziwiam że dajesz rady tak szybko pracować no i później maluszek w domu a do tego jeszcze problemy z facetem ehh... trzymam kciuki żeby wszytko było oki
Monia ja też wczoraj myślałam że mnie nabiera zapalenie piersi tak mnie zaczęła boleć ale tylko u góry w jednym miejscu i była twarda jak kamień no ale zadzwoniłam do znajomej położnej i powiedziała mi że jak boli w jednym miejscy to pewnie jest zatkany kanalik (może być po słabym obciągnięciu piersi albo np. jak dziecko kopnie w pierś i się zatka i u mnie pewnie to było bo dzień wcześniej tak mnie Amelka kopnęła jak się nad nią nachylałam że aż mi łzy wyszły) o i mówiła że trzeba szybko go odetkać bo jak nie to doprowadzi się do zapalenia. Kazała przed karmieniem wziąć prysznic gorący na ta pierś albo pod kranem polewać i masować od góry do brodawki i później nakarmić nią a po karmieniu z lodówki wyciągnięte liście białej kapusty włożyć do worka potłuc tłuczkiem żeby wyszły z niej soki i na gołą pierś przyłożyć taki okład. Mi chyba pomogło bo dzisiaj już miększa pierś i nie boli wogóle no i gorączki nie mam a wczoraj stan podgorączkowy miałam! Mam nadzieje że zadziała u ciebie szybko działaj żeby nie było za późno!!!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hej,ja dzisiaj cały dzień w Lublinie na zajęciach spędziłam 😞
Wracam do domu a Alek ma 38,5 ' C gorączki :/ szybko dałam Panadol i dawałam dużo wody żeby ugasić pranienie. Niby w dzie było ok,ale Tomek mówił,że był bardzo smutny i wcale się nie uśmiechał (myśleli,że to przez moją nieobecność)
Już słodko śpi,gorączka trochę się zbiła,ale....mnie coś zaczyna rozkładać.Boli gardło,głowa mi pęka :/
a i podjęłam się hardcorowego zadania ! W środę podchodzę do egzaminu zerowego,nic nie umiem, dopiero zdobyłam notatki.Może się uda,byleby zaliczyć 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Cześć kochane:*
Ja dzisiaj miałam egzamin z geografii i zaliczyłam na 4 choć łatwo nie było...Wzięłam małego ze sobą żeby go pokazać i wszystkie koleżanki go wyściskały 🙂A on miał radochę jak nie wiem 🙂No a ja miałam chwilkę wolnego.Dzisiaj mój łobuz obudził się do jedzenia o 4:30 a o 6 wstawałam więc nie pospałam już bo była zabawa na całego:/No i dzisiaj wróciłam do ukochanego w końcu bo mało nie zbzikowałam bez niego...A Gabryś wniebowzięty był jak tatę zobaczył...A teraz już mały śpi ja wykąpana i idę się swoim facetem cieszyć 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Malwina gratuluje 4! super, oby tak dalej. Tynka, Alus grype zalapal czy jak? kurcze, szkoda Babelka. Kurujcie sie. No i bardzo dobrze ze do zerowki podchodzisz, zawsze to o jedno podejscie wiecej w raazie W 😉 aczkolwiek na pewno ci sie uda, trzymamy kciuki!
ja wlasnie jem sniadanie,zaraz ide chlopakow budzic, i zbieramy sie do ambasad powyrabiac paszporty. Pogoda do dupy, 12 st ma byc, oby tylko deszcz nie padal. Piers juz lepiej, rozmnasowywalam, i chyba pomoglo. Tylko z kapusta nie dzialalam bo nie mam 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
mi kapusta tez pomogla na zapalenie piersi, tylko wpierw ją sparzylam, utluklam mlotkliem na cyca i stanik zeby sie trzymala.
Mloda spi jak zabita, noc w miare ok. Po 10 ide na rajd po ciuchac w poszukiwaniu pajacow bo znow zamale sa :/, musze isc po skierowanie do alergologa bo mam jakies uczulenie na ramionach takich pelno malych pryszczykow i zapisac sie do ginekologa bo w czerwcu musze kolejny zastrzyk miec.

Malwina gratuluje 🙂.
Tynka wspolczuje :/ kurujcie się 😉 ja kupilam ibum bananowy, wrazie czego zeby byl w domu na takie przypadki 🙂.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
witam!! my juz po krótkiej drzemce i Ameka gada do lampy a ja szybko patrze co w świecie sie dzieje 🙂 u nas też pogoda do dupy:/ pada deszcz od samego rana ale niby ciepło po 19stopni ale co z tego jak i tak nie wyjdziemy dobrze że wczoraj cały dzień na zewnątrz 🙂 ale dzisiaj chyba się zanudzimy w domku bez powietrza 😞
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
U nas deszczowo brzydak pogoda i każdemu się spac chce wiec spimy 🙂

Ja dziś po kardiologu :/ zaczełam miec prolemy w ciązy z ciśnieniem a teraz jest jeszcze gorzej :/ nagłe skoki trwająxe 5 minut że usze szybko młodego do łożeczka położyć bo trace kontkt z rzeczywistością :/

Dziś pobrała mi krew - mofrologia, potas i tsh a za 2 tyg holter - i te urżadzenie trzeba miec 24h na dobe :/ i nie uszkodzić kabelków :/
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hej 🙂
Mały ma dalej gorączkę,walczymy. Poszłam z nim do przychodni a tam...ok 40 osób! 😮 i większość kaszle,to szybko się ewakuowałam.Podam mu jeszcze kilka razy ten Panadol i wt C, bo raczej nic nowego pediatra nie wymyśli.
dziewczyny jeśli pomyślicie o wprowadzaniu do diety maluszka soków (takich po 4 miesiacu) to nie róbcie tego jak ja zrobiłam :/ Małemu dałam takie soki z BOBOFRUTA przecierowe po 4tym m. i teraz nie chce pić nic innego,ani żadnych herbatek (w zasadaie mu sie nie dziwie,bo neidobre...) i mamy problem,bop to drogie jak cholera (mała butelka coś ok 3,50 :/ ) bede go powoli odzwyczajać i rozcienczac ten sok żeby nie był taki słodki i znowu dawać herbatki z Hippa. Po 5tym miesiacu jest jakas słodzsza z dziką różą i maliną bodajże. No bo normalnie zbankrutujemy przez te soki :/
Byłam też z Małym w pracy i wracam tam 17 sierpnia 😞
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

olcia157 napisał(a):
Tynka trzymam kciuki za Alka a ty jak sie czujesz lepiej?? kurcze chyba to ta pogoda że tyle ludzi w przychodni!!!


Wypiłam Ipuprom Zatoki i jakoś niby przeszło,teraz Młody mi usnął a ja do psychopatologii..
Boże nie wiem jak to ogarnę,ale przynajmniej spróbuję 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Witam mamusie.
Wczoraj u nas bylo 29 stopni, parno, ze nie bylo rady wyjsc. A dzis tez cieplo ale pada. Riccardo robi sobie juz drzemki w dzien. Raz spi 2 h a raz 3h. Wczoraj dala mu 1 lyzeczke startego jabluszka. Dzis to samo, chcial wiecej. niestety musi poczekac. Tynka mowia, by podawac tylko wode przegotowana.
Moj synek podnosi glowe jak lezy, caly czas chce bym mu podawala raczki, strasznie chce siedziec. Pozwalam mu, siedzi mi na kolanach po 10 minut cialo ma oparte o mnie. A glowe sztywno trzyma. Jak poloze go na brzuszku to zaczyna raczkowac. Wczoraj jak polozylam go w wuzku na werandzie, to nogi wyrzucla za wozek. Niedlugo bede musiala go zapinac w szelki.
Tynka kuruj sie.
Gratuluje zdanych egzaminow.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Olcia to masz małą akrobatkę 🙂
Tynka leczcie się, zdrówka życze dla Was.
My dziś odebraliśmy maść na buzie i ciemieniuche (bo zabronione mamy oliwkować ją bo ponoć od tego ma synek pryszczyki na buzi) zobaczymy jak się sprawdzi. Rano zjadłam jogurt naturalny i po 1h karmiłam, Michał dostał biegunki, teraz zastanawiam się czy to od białka 😲 bo jeśli tak to są oznaki skazy. Też zauważacie coś u maluszków jak zjecie większą dawkę białka krowiego?
Monia jak leczenie piersi?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Aniu też miałam robioną maść na ciemieniuchę i krosteczki.Niestety nie pomogło.
Wiem,że tak się nie powinno robić,ale po kąpieli (umyłam główkę szamponem) podczas karmienia zdrapałam mu to.Zajęło mi to kilka dni,bo ciężko jak dziecko ma włosy,ale już nie mamy tego problemu.Mi sie wcale nie chciała wyczesywać po tej maści 🤢

Ania proponuję odstawić nabiał.Zobaczysz jak reaguje dziecko.Ja gdy karmiłam (głupia) zaczęłam dukana i jadłam dużo nabiału i po tym Alek dostał bardzo dużo krosteczek i od tego zaczęła się nam kolka 😠
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Hej. Olcia gratuluje sukcesu Amelki. Mojemu Leniuszkowi sie za bardzo nie chce takich rzeczy 😉
wlasnie probuje usnac.
Ania, dziekuje, piers wroila do normy pomoglo kilka goracych prysznico, kapusty nie mialam wiec nie skorzystalam, przystawialam za to non stop ta piers, teraz musze wyrownac laktacje, bo po lewej musze synka prawa piersia dokrmiac 🤪
my od rana na nogach, wrocilismy po 15 bylismy w ambasadzie polskiej i tunezyjskiej, nie pytajcie gdzie wiocha panowala. Nienawidze polakow za granicaa, dosraaalam 2 gowniarom, ktore staly zaa mna w kolejce bo skomentowaly moje jedno pytanie. No gdzie polacy tam wies. Nie dziwie sie ze maja nas tutaj za cholote. A o polkach jaka maja opinie (widzialam nieraz dlaczego) juz nie wspomne wiecej. temat rzeka. i najzabawniejsze jest to aze kiedys jak szukalismy mieszkania na wynajem to mielismy szczescie ze jestesmy malzenstwem mieszanym bo holendrzy nie chca tu nawet mieszkan polakom wynajmowac. CHolotaa i tyle. W kazdym razie wymienilam swoj paszport i Azizkowi wyrobilismy pszporty tez tylko za miesiac po odbior i mamy z glowy. Oczywiscie Azizek byl laskawy i karmienie bylo tylko raz, w ambasadzie tunezyjskiej ale Nabil ma tam znajomosci wiec i miejscowka intymna sie znalazla. A potem bite 4 godz spal. Kochany Azuniek.
spadam ogarniac.
A powiem wam cos jeszcze. Brat N doprowadzaal mnie juz dzisiaj do kurwicy. jest tak zapatrzony w Azizka kizia go i mizia nawet do wozka sie jaraa i mine srajaego kotka ciagle widze wiec mu daje. Ale to juz sie meczae zaczelo robic. Co Aziz oczy otworzy a ten juz przy lozeczku. no masakra. Ale ale. juz myslam ze kurwica mnie bedzie trzymac calymi dniami a tu ZONK. S jest tak wstydliwy, ze myslalam, ze padne ze smiechu. N wyszedl do pracy, ptrze a S nie ma. Czekam, myslalam ze poszedl zapalic, po jakims czasie pukam do pokoju a... on niby spi. Spierdzielil sprzed telewizora, ale ubaaw. Wiec mam troche wytchnienia (Aziz tez), obudze go na kapiel Azizka i spokoj. ide ogarniac dalej, poki Synus kima.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...