Skocz do zawartości

Lutóweczki 2012 | Forum dla mam


timecontrol15_m

Rekomendowane odpowiedzi

hej
Alek miał podejrzenie i slatego pediatra radziła mi go odstawić od piersi a później przejść na mleko HA. Nie sugerowałabym się jedną suchą plamką,raczej gdyby Michał miał problem na całej skórze to tak. Myślę,że nie ma co popadać w panikę.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 9,4 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • monisiaj22_m

    1131

  • konefka_m

    1074

  • olcia157_m

    1118

  • aniag070_m

    886

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusie
nooo cisza na maxa!!!
Amelka śpi zaraz idę się ja wykąpać i tez spać bo upały ukochane powróciły i ledwo żyję 🙂 Dzisiaj była u mojej babci koleżanka i pyta patrząc na Amelkę "a czyj to taki ładny chłopczyk..." ppff.... i to właśnie mnie przekonało w utwierdzeniu że idę przebić uszka!! Tylko jeszcze nie wiem kiedy bo we środę też mam ostatnią szczepionkę a nie chcę jej stresować za bardzo więc poczekam z tydzień i idę!!!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Olcia nie przejmuj sie :P u mnie dziadek Adriana ' a co Ada jak chłopczyk wyglada" agrr.. a miała na sobie jasno rozowa koszulke, ciemno rozoer spoedki i czapke z daszkiem 'hello kity' :P starsi ludzie tak maja :p.

ja Adzie przebije uszka jak sama bedzie tego chciala i ebdzie to swiadoma decyzja :P. SAma mialam przebite uszy jak miałam 11 lat, potem pepek mi tata przekluł [ tak tak, tata mi w domu pepek przeklul ], a na koniec kolejne 3 dziury w uchu ;p. teraz a zadnej dziure kolczyka nie nosze :P. Ale marzy mi sie warga 🤪 🤪 i tatuaz na karku 😉 ale Adi predzej na zawal padnie niz mi pozwoli 😞
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Ania ja ubolewam bo ostatni miesiac Nabil gotowal bo chcial swoje potrawy w ten post wiec ja mialam labe.
Olcia zgadzam sie z Ania, a poza tym to tutaj widzialam duzo malych dziewczynek z kolczykami w uszkach, slodko to wyglada aczkolwiek ja jestem cykor i bym sie troche bala. Mnie to nawet zlote bransoletki przerazaja 😉
dzisiaj znowu zaliczylkismy morze 🙃
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Dawno mnie tu nie było.... szykowalam męża na wyjazd slużbowy - pojechał i wraca po 3 tygodniach a potem egzaminy państwow wiec do 5 października będzie nerwowo.....
Ja mam coraz większe problemy z tarczyca i jestem teraz co kilka dni u lekarza na badaniach :/

Moniko pytałas co sie stało.... dziadek mi zmarl dzis ok 14..... a ja sama z Szymonem w domu..... a taki upał i małego bede musiała na pogrzeb wziąść ale już do kaplicy nie wejde z nim bo mówia by z takimi małymi dzieci nie wchodzić tak gdzie lezy zmarły (jakieś choroby moze przenieść..... nie wiem ale cos takiego słyszałam)......... wiec jest nie wesoło.... a mój maz nie może przyjechać....
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
hejka 🙂
Casperek spal cala droge. robil tylko 3 pobutki na jedzenie i troche sobie pogadal. jechalismy 14 godzin autem. wyjechalismy o 18.30 a bylismy ok 8 rano na miejscu. widac bylo po nim ze jest zmeczony bo odsypial cala sobote ale dal rade dzielny z niego chlopak 😁. dzis musze isc z nim do polskiego pediatry bo bardzo brzydko kaszle. tyle ma wrazen ostatnio i nowych twarzy ze nie nadaza widze po nim ze troche za duzo tego 🙂 ale co tam...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Witam!!!
dziękuję za podpowiedź Ania może i masz racje w sumie o tym nie pomyślałam, ale zapytam jutro na szczepieniu doktorki i najwyżej poczekam jeszcze chwile chociaż chciałam żeby na wesele 15 września już miała ale co tam świat się nie zawali 🙂
Kurcze wczoraj było tak ślicznie upały jak nic a dzisiaj od rana pada deszcz: 😞 😞 😞

Ola wyrazy współczucia... 😞
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Aniu u mnie jest taki problem że na poczatku miałam dużą nadczynność tarczycy a od 2 miesiecy mam duzą niedoczynność i ciagle badania krwi ale te już bedą ostatnie - za 3 tygodnie i wtedy lekarz powie mi co i jak bo podejrzewa niezyt miłą chorobę.... ale nie chciał wdawać sie w szczegóły bo spekulacjami nigdzie nie dojdziemy wiec 17 września dowiem sie w końcu co i jak i czy beze bez leków, leki przez 2 lata, leki do końca życia albo operacja tarczycy mam 4 mozliwości....
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
hej dziewczyny :-) Ola także współczuję 😞
u nas masakra, nie miałam nawet chwili żeby wejsć na forum, Karol od czwartku ma goraczkę, w piatek bylismy u lekarza, stwierdziła że ma trochę ropy na migdałkach I gardło czerwone, dostał antybiotyk I miało być ok ale dalej nie jest, bylismy znowu wczoraj ou innego lekarza I niby już nic nie ma , gardło czyste ale kuźwa cały czas ta pieprzona goraczka, ma już od 5 nocy spię po 3 godziny, ledwo żyję, tak mi szkoda tego malucha że tak się męczy no kurde to już 5 doba, dzisiaj było 38,4 a najwiecej miał w czwartek bo aż 39,8, mam nadzieje że już dzisiaj na wieczór go pusci a jak nie to ide do lekarza bo mi się maleństwo zamęczy a marudzi bardziej niż wtedy jak miał kolki więc sobie wyobraź ie jaki to koszmar...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hej !
Olu wyrazy współczucia 😘
Karola podziwiam,że tak długo dajesz sobie radę z gorączką małego.
Powiem Wam,że tęsknię w ciągu dnia za Alkiem,ale warto czekać na jego popisy po moim powrocie. Dziecko prawie z siebie nie wyjdzie-tak się cieszy.Śmieje się w głos (mimo,że go nie rozśmieszam) popiskuje radośnie i popisuje się na dywanie. Dzisiaj zrobił coś czego nigdy nie robił- leżąc na brzuchu tak się skubany na boczek odwraca,że spada na plecy.Potrafi tak cały pokój przewędrować. Niestety kilka razy nie zdążyłam go uchronić przed upadkiem o parkiet (tak to szybko robił) ale widząc mnie zamiast płakać śmiał się w głos 🤔 😆 Jak wróciłam z pracy dziisaj to usypiał Niańce w bujaczku,ale zobaczył mnie to oczy jak 5 zł i już 40 minut nie chce spać.Teraz leży w bujaczku,nogi podniesione prawie pionowo i patrzy a to na jedną stopę a to drugą 🙃
Alek też zawładną całą podłogą,bardzo ładnie pełza i widzę,że podkula nogi do raczkowania 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
my zaszczepieni, na kolejną szczepionkę dopiero po roczku. Miś tak się rozpłakał że płakałam razem z nim, tak go dziś bolało, a nie wiem dlaczego. Wazy 9,8kg każdy mówił ze mam co nosić, ale to kwestia przyzwyczajenia.
Tynka ale to musi być kochany widok, patrzeć na takiego radosnego Alka, bo zobaczył mamusie 🙂
Karolka ale macie przygody, pisz jak sie czuje Karolek, trzymam kciuki zeby było dobrze i zebys sie w koncu wyspała.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jak ja mam dość upałów, już się cieszyłam, jak było chłodniej,a tu kolejny dzień skwar 🤢 dopiero teraz robi się przyjemniej, Nina nie dość,że raczkuje już normalnie to jeszcze próbuje raczkować w wannie, muszę kupić matę do wanny taką antypoślizgową, bo takie akrobacje robi i się ślizga

no i już opanowała chwytanie się poręczy łóżka i podciaganie do klękania 😮 nie nadarzam za tym dzieckiem, no i hitem jest słowo mamma, teraz uczę ją tego żeby kojarzyła to ze mną
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Witajcie dziewczyny.
Moja mama pojechal do PL. W domu smutno. Duzo mi pomogla. Rano wstawala o 5 i ciagle z mlodym siedziala. Wiec ja moglam pobiegac po sklepach. U nas masakryczne upaly, siedzimy ciagle w domu. Dopiero po 17 idziemy do basenu, bo woda goraca jak zupa. Riccardo uwielbia plywac, balam sie, ze moze miec wysype od chloru na szczescie nic mu nie jest. Najbardziej uwielbia plywac w wannie, nalewam mu mniej wody i swobodnie macha rekami i nogami, ja z mezem tylko patrzymy kiedy sie zmeczy, a ten nic. W basenie go podtrzymuje wiec ma mniejsza swobode. A wannie robi takie wygibasy, po kilka obrotow na raz wokol swojej osi. A skubany wie, ze lekko trzeba glowe klasc. Wiec sie nie martwie, ze cos sobie zrobi. Najgorzej, nie chce siedziec tylko stac. Prezy nozki i musze go w lozeczku podtrzymywac. Ostatnio sam sobie nakreca pozytywke. Od 2 dni, ciagnie sznurek do buzi, bo na koncu jest plastikowe koleczko i on chce je ugryzc. U nas zabkow zero, ale strasznie swedzo go dziaselka.
Pozdrawiam
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Witam!!!
no i nastał ten dzień kiedy mam dwójkę dzieci 🙂 Siostra wyjechała i Jagódka przez prawie dwa tygodnie będzie u nas ale to grzeczniutkie dziecko więc się nie martwię bo będzie mi pomagała bo Amelka ją uwielbia 🙂
U nas trochę noce się uregulowały ale nie chwalę żeby nie zapeszyć 🙂 a dzisiaj ostatnia szczepionka boję się jak cholera jejku jak ja się zawsze o denerwuję przed tymi szczepieniami:/ dobrze że następne za pół roczku 🙂 🙂
Wczoraj kończyły się aukcje na których wystawiałam różności po Amelce i całkiem fajnie się wszytko skończyło tylko jeden komplet sie nie sprzedał a reszta całkiem fajnie a najlepszy interes był na karuzeli którą Amisia wogóle się nie bawiła i stwierdziłam że sprzedam i kupie jej nocnik bo już super sama siedzi i będę ją zaczynała sadzać a chce taki fajny z fisher price 🙂 No i kupiłam tą karuzelę używaną za 40 zł a sprzedałam za 84 🙂 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

olcia a wystawiasz ciuszki jako zestawy czy pojedynczo? ja te mikro rzeczy to sprzedałam przez forum jednej dziewczynie wszystko chciała,a teraz też chce wystawi i nie wiem czy każdy ciuszek pojedynczo czy może np polarki to razem
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...