Skocz do zawartości

Lutóweczki 2012 | Forum dla mam


timecontrol15_m

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 9,4 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • monisiaj22_m

    1131

  • konefka_m

    1074

  • olcia157_m

    1118

  • aniag070_m

    886

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusie
wlasnie lozko turystyczne tez super sluzy jako kojec, aczkolwiek Aziz pelza i probuje raczkowac po calym pokoju wiec i u nas juz sie nie sprawdza jako zabawkarnia, podloga to juz mu malo :P Dzisiaj kolejhny krok nauki saodzielnosci i Azizka dzisiaj w nocy poloze do lozeczka turystycznego. Poiem wam ze dumna jestem z Synusia bo juz teraz placze jesli juz to jakies 2/3 min. Nie myslalam ze to tak szybko pojdzie. I dluzej spi bo nie wybudza go brak cycusia 🤪
Poza tym dzisiaj bylam u fryuzjera i jestem mega zadowolona w koncu mam taki odcien pasemek jakie chcialam! chlopcy zostali sami, maz w koncu zobaczyl jak to jest z malym dzieckiem w domu. Nie dal rady z Azizkiem wysiedziec w domu wiec wzial go na spacer. Dali rade, to bylo moje 2 samodzielne wyjscie bez Synusia na tak dlugi czas i chyba teraz dopiero dojrzalam do tego, bo nie przezywalam tak jak na poczatku 😉
Tynka zazdroszcze z jednej strony powrotu do pracy. I faktycznie jest tak ze im wiecej zajec na glowie tym wieksza i lepsza organizacja! zobaczysz jak Ci studia jeszcze dojda dopiero bedziesz miala motorek w dupie 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Dokładnie ja też jak mam dużo więcej na głowie to i więcej i szybciej zrobię i na odpoczynek mam czas a jak nic konkretnego to plątam się cały dzień zmęczona jak nie wiem a nic nie zrobione:/ wiecie już w sumie też czasami chciała bym iść do pracy tylko kurcze żeby kończyć koło 15 a jak to u przedstawiciela bywa raz kończyłam o 14 a raz o 20:/:/
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Dziewczyny prosze o trzymanie kciuków jutro mam rozmowe o prace w szkole....

Bardziej sie stresuję co to bedzie jak mi sie uda i mnie przyjmie.... co ja wtedy z Szymonem zrobie 😞

Któraś oddala dziecko do żłobka? Jak to wyglada? Jeju jestem przerazona co z dzieckiem ..... a prace bardzo chce znaleźc.... łatwiej by było gdyby mój A. był w domu ale jego jeszcze przez 1,5 tyg nie bedzie a potem egzaminy wiec do 5 październiak synek ojca prawie wogóle nie zobaczy :/
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Aleksandro trzymam kciuki dzsiaj o 12.30! Powodzena!
Dzewczyny a jaa jestem mega wkurwona na meza. Odkad Aziz sie urodzil nie liczac pierwszego tygodnia ten debil nie spi z nami w sypialni. No nie liczac sporadycznych nocy. Takze jak po kilku miesiacaach mu sie odwidzialo to z kolei ja go zaczynalam wyganiac, bo cmokal jak Aziz wybudzal sie w nocy. I chyba kapnal sie ze jak tak dalej pojdzie to niedlugo w ogole nie bedziemy ze soba spac, wiec od kilku nocy zaczal znowu z nami spac. Akuratr jak zaczelam odzwyczajac Azunka od spania z mama. I ta swinia (moj maz) dzisiaj nad ranem wkurwiona wyszla o 6 z pokoju bo "Aziz sie uczy rok czasu a inne dzieci to myk i juz" ?!?!?!?!?!? no myslalM ZE mu wyjebie w ten glupi ryjec!!!!!!!!!!!!!!! kurwa dzisiaj Aziz budzil sie co 2 godz z zegarkiem w reku i faktycznie noc byla ciezka ale do huja pana to ja mam tylko dziecko czy kurwa oboje ?!?!?!?!?! skoro nie pomagfa to minimlnie powinien zamknac morde. no zesz. I wiecie co. Od dzisiaj twarde postanowienie. Dopoki nie zacznie z nami spac CO NOC regularnie bez wylazenia nad ranem jak to on potrafil czesto to nie bedzie mial sexu ani razu 😠 😠 😠 dosc kurwa, co to jest ze mu dziecko przeszkadza czy jak, bo ja nie kumam?!? ale sie wkurwilam, juz dawno mnie tak nie wpieklil. czy tylko moj maz jest taki wygodnicki?
no. Milego dnia.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Ola trzymam kciuki za rozmowę 😆
Monia tez bym się mega mocno wkurzyła 😮 Mój mąż to czasem narzeka jak budzę go aby odniósł Hanię do swojego pokoju i czasem zajmuje to dosłownie minutkę. Dla niego to stanowczo za krótko oby mieć powód do wstania. Tłumaczę mu wtedy, ze nie jestem jasnowidzem i nie wiem kiedy ona potrzebuję minutki a kiedy 10 minut 😆
Moja Hania spała dziś do 3.20 bez przerwy i za wcześnie się ucieszyłam, ze będzie jedna pobudka bo po 5 znów chciała posysać 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Olu również trzymamy kciuki 🙂
Monia też bym sie wkurzyła....U mnie Bartek nie wstaje bo chodzi do pracy na 5 rano i wstaję o 4 także szkoda mi go budzić ale w weekendy on sie małym zajmuję a ja śpie...
Mój mały wstaję co 2-3 godziny także czasami pobudki są często nawet 5-6 razy...
U na widać biały punkcik na dziąsełku prawa dolna jedynka...Mam nadzieję,że wyjdzie w końcu...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
witam dziewczyny!! jejku u nas jakiś koszmar od przed pierwszą w nocy Amelka dopiero 10 minut temu zasnęła tak że mogłam ją odłożyć do łóżeczka, nie wiem czy to ząbki czy co:/ w nocy miała 39,2 gorączki ibufenem pluła jak cholera, dałam viburcol bo miałam w czopkach ale spadła tylko do 38 bo to w sumie nie jest specjalnie przeciwgorączkowy lek i tak kimała a ja razem z nią na krześle:/ Wzięła bym ją do siebie ale Jagoda wróciła od babci i spała z nami w łóżku i nie chciałam jej budzić bo Amelka cały czas jęczała wzdychała i płakała 😞 😞 zaraz rano poszłam do doktorki pomijając fakt że czekałam się jak głupia no ale... w końcu mnie przyjęła powiedziała że nic nie widać oskrzela czyste , gardełko też ( a tak dziwnie pokasłuje) i że to pewnie tylko wirusowa gorączka i że przy piersi nie dawać żadnych leków tylko przeciwgorączkowe jak już b ow pokarmie się same przeciwciała wytwarzają. Pinda głupia może się i wytwarzają ale ile mam czekać i patrzeć jak dziecko mi się meczy:/:/

Monia napisz mi jak to było u Was jak Aziz miał gorączkę bo już nie pamiętam co mu podawałaś i ile to trwało!!!

Idę chociaż na chwilkę się położyć bo padam, a podałam jej paracetamol w czopku i spadła temperatura i pewnie dlatego zasnęła!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
U nas ze wstawaniem to przeważnie dwie pobudki były przez ostatnie dni nie licząc dzisiejszej nocy:/ i powiem Wam że nie mam co na Kubę narzekać bo zawsze to on słyszy pierwszy idzie bierze Amelkę na rączki i jak widzi że szuka cycusia to przychodzą i wołają mnie a jak nie to sam ja usypia jak chce tylko być przytulona!! Czasami się zdarza że ja Słysze pierwsza to mu mówię nie wstaj ale przeważnie to jednak on wstaje 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Olcia lekarka moim zdaniem nma racje, nas tez lekarz obadal, nawet do uszkow zajrzal i siuski sprawdzaal i nic nie byla stad kazal podawac tylko paracetamol jak bedzie bardzo wysoka goraczka w okolicach 39. U nas trwalo to ksiazkowo 3 dni i 2 dnia po goraczce wyszla wysypka delikatna. Tyle ze Azuniek nie przechodzil tego tak strasznie bo mial 39.2 i normaalnie fikal, tyle ze moze bardziej marudny byl. iec nie martw sie, bo dla dzieci 39 to wcale nie taka tragedi, dorosly to by juz zdycchal normalnie. Obserwuj Amelcie i pamietaj ze goraczka u Dzidzi zaczyna sie od 38.5 a ponizej to stan podgoraczkowy 😉 trzymam kciuki za Amelcie zeby szybko przeszlo!
A tak w oggole to Twoja Kuba to skarb 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
widze ze trzydniówki teraz na topie, a czy każde dziecko to musi przejsc?
ja dzis u rodziców przebywam, bo tata mój na chorobowym to mu sie nudzi samemu, wiec mu życie umilamy zawodzeniem mojego robaczka 😁
Monia żebyś sobie za duzo na głowe nie wzieła, tu oduczasz Azizka spania z Tobą i uczysz męża spania razem, może narpierw uporaj się z dzidzią a kolejną z mężem, bo wykończysz sie kobieto.
Olcia jak kazde pewnie myśli gorączka u Amelci albo z ząbków albo ta nieszczęsna trzydniówka.

Ja dziś przeglądałam zdjęcia z przeszłości, i tak sie jakoś rozczuliłam bo sama nie wiem czy tego się spodziewałam że tak mi się życie ułoży... Młodzieńcze lata są takie beztroskie, ale w końcu trzeba dorosnąć, jak się jest małym to chce sie być dorosłym i na odwrót - jak tu człowiekowi dogodzić 🥴

Ania gratuluję pierwszego ząbka, i powtarzam Casperek słodziutki, i jaki już duży.

Co do kombinezonów na zime, ja mam chyba 4, dostałam od szwagierki po jej synku, jedna kurteczka, wiec zadnych zakupów nie robimy, choc kombinezony jednoczęściowe, ale nie bede wydawać na dwu - choć zdecydowanie takie są praktyczniejsze.

Mamusie które karmią MM, na ile Wam teraz starcza mleczko, my 800g mamy na 10dni. Nie wiem czy to duzo czy nie.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Gratulacje dla zabka Caspera 🙂

Dziekuje za trzymanie kciuków 🙂 udało sie i od 1 września jestem nauczycielką co prawada jak narazie do 15 stycznia chyba że ta kobieta nie wróci 🙂 ale zawsze to jakies doświadczenie i bede czekac na okazje zatrudnienia w mojej starej szkole 🙂
No i bede mieć 20 h lekcyjnych klasa 6 i 3 uczniów - bo bede nauczycielem wspomagajacym 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Casperkowi gratuluję zębolka 🙂
Mój Gabiś dzisiaj ma 2 jedynki dolne opuchnięte mam nadzieję,że góra jutro wyjdą bo nawet jak cycusia łapie to płacze 😞
Olcia mam nadzieję,że Amelci szybko przejdzie 🙂
Olu gratuluję pracy jednak kciuki się przydały...
Mam nadzieję,że ta kobietka od pilnowania małej pod koniec września sie odezwie jak obiecała...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Dziekuje za trzymanie kciuków bardzo pomogły 🙂

A co do opieki w razie czego jak sie zdecyduje do piątku to mam miejsce w żlobku - cena 350 zł bo chodziłby na na ok 3 h dziennie ale teraz dzwoniłam do nażeczonej mojego brata - ma 18 lat i szuka pracy wiec jej zaproponowałam czy by nie zajela się Szymonem - plus taki że ja ja znam, Szymon zna i ma brata który ma 3 lata wiec jest na bierząco no i moglaby ona sobie dorobic a zbieraja na slub wiec gotówka by jej sie przydała tylko nie wiem teraz ile jej zaproponować...

Jak uwazacie ile sie płaci za godzine opieki?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...