Skocz do zawartości

Lutóweczki 2012 | Forum dla mam


timecontrol15_m

Rekomendowane odpowiedzi

  • Mamusie
Witajcie mamusie.
Gratulacje dla nowych zabkow.
My szykujemy sie do Chrzin, zaplanowalismy na 1 grudnia. Teraz sie zastanawiam w co ubiore synka.
Soda oczyszczona jest na wszystko, mozna spokojnie myc lodowke, czyscic wanne, na zgage pomaga lyzeczka sody na pol szklanki wody. Ja myje garki ze stali szlachetnej raz na jakis czas soda i octem.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 9,4 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • monisiaj22_m

    1131

  • konefka_m

    1074

  • olcia157_m

    1118

  • aniag070_m

    886

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusie
Hej kobietki.
Nie mam czasu do was zajrzeć bo niestety ale cały czas się uczę i coś powtarzam do tego Gabryś i dom i czas wypełniony....
U nas przygoda z karmieniem piersią się kończy,bo mały usta zaciska jak widzi pierś.Szkoda mi bardzo bo chciałam go karmić do roku,jak na razie walczymy ale mm jest podawane lub kaszka.
Gratuluję zębolków i życzę 100 lat 8-mio miesięczniakom 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
byliśmy na usg bioderek, nie robiłam wogóle Misiowi, ale poszłam bo myślałam ze moze z bioderkami coś nie tak że nie raczuje ale wsio jest w porządku a dzieci między 8 a 10 mies raczkują wiec mamy czas 🙂 i tylko 80zł niepotrzebnie wydałam, a mogłam śpiworek kupic do wózka 😠 trzech lekarzy mi mówiło ze ok a ja i tak poleciałam ale nie chciałam mieć wyrzutów sumienia ze mogło jednak być coś nie tak a teraz mam na papierze ze wszystko w porządku.
Kamila Twój śpiworek mi sie podoba, a powiedz czy korzystasz z tej torebki która jest wypinana? w sumie to najdroższy śpiworek u tego sprzedawcy, nie wiem czy u nas jest konieczność takiego, może najzwyklejszy bedzie OK 🤨
Malwina a jak Wasze relacje z B.? czasem poczytuje Twoj blog 🙂 trzymaj się cieplutko i nie martw sie karmieniem, tak to juz jest jak dziecko poznaje inne smaki, ja też cierpiałam jak musiałam odstawić Misia 🤢 ale siła wyższa.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Ja nie podaje, Azizek dostaje jedynie wit D 😉
Moje Dziecko wyglada bosko z jedna jedynka na dole mowie na niego Maly Gargamelek :P
Dzisiaj jest nieznosny, nie wiadomo o co kaman nie wiem juz sama czy to zebolek kolejny sie cisnie i wkurza mojego Babla czy ma po prostu gorszy dzien. Do tego malo mi zjadl obiadku w ogole, a i kupa rzadka dzisiaj jak nigdy. To w sumie stawiam na zebolka.
Ja dzisiaj tez jakos poddenerwowana jestem, normalnie ZNP mi sie chyba zaczyna 😠 😠 😠 u nas Azizek tez juz malo piersi pije jedynie w nocy w dzien to tylko popitka pewnie niedlugo zaniknie mi mleczko. Tylko nie wiem czym je zastapie 🤨
i dupa wiecej weny nie mam.
Tusiek pewnie zapraacowana 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
a mój Miś znów dziś policzki czerwone jakby go odmroziło 😮 poprostu nie wiem od czego, dziś dałam jajko, ale policzki ma już miesiąc takie, czasem mniej czasem więcej, pediatra mówi że są podrażnione bo niczym nie smarowane, ale ja dziś podejrzewam to że spał na mojej poduszce a jest z pierza 🤢 od jakiegoś czasu go na niej usypiam, więc oby to było to, a nie coś w pokarmie,
Ja czasem daje wit C
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Malwina to super że z Bartkiem już lepiej bo ja tez czytuje Twojego bloga 🙂
Mi doktorka przepisała witaminę c tez właśnie w postaci Cebionu mulit razem z innymi witaminami ale Amelka jak jadła tylko pierś to za cholerę go nie chciała połknąć wszytko wypluwała inie dawałam i teraz już też nie podaję chyba że odpukać y ją coś nabierało to może wtedy!!

Kamila super że z Ada już dobrze i możecie zacząć szczepienia szkoda tylko że teraz Adusia już duża i bardziej rozumna ale co tam da radę 😉

Wiecie co dałam dzisiaj Amisiakowi mojemu kochane obiadek dynia z ziemniakiem i tak jak myślałam on jest taki słodki mdły (fuj) ale jej smakuje i zjadła cały słoiczek łobuz jeden a innych nie chce tknąc:/:/ no ale będę próbowała dalej może to tak jak piszecie chwilowy kryzys i niedługo znów zacznie ładnie jeść!!

Kurcze ja czasami to bym chciała żeby Amelka sama zrezygnowała z piersi ale to raczej nie doczekanie moje:/:/
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Olcia mimo tego ze Aziz w dzien prawie nie je cyca to na popitke tylko i wylacznie cyc a soczku nie che. ani herbatki. no i cyc nieodlacznie do zasypiania. Im starsze Bobo tym gorzej z odzwyczajaniem. Ja sie stresowalam ze nie powinnam go tak usypiac i uczylam bez cyca ale stwierdzilam ze zaczne dopiero miesiac przed pojsciem do pracy bo to jednak magiczny moment i chce to utrzymac jak najdluzej 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Olcia moj synek też uwielbia dynię, moje tesciowa ma gospodarstwo i mam piękne warzywka z pola I w tym własnie dynię :-) Monisia to pewnie zabek u mojego tak było że jedynki zarówno dolne jak I górne parami wychodziły, jak wyszła jedna to I zaraz za jakies max 2 dni była druga. Malwina podaj linka do bloga to też poczytam :-)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
hihi ale Aziz ma juz jedyneczke od 2 tygodni prawie, w sumie w piatek bedzie 2 tygodnie wiec jest juz dosyc widoczna 😉 i zadnego innego zebolka poza tym jednym nie maa.
cos czuje ze zebiska beda wychodzic pojedynczo 😜

wieccie co a tak w ogole to sie ciesze bo na necie ogladam juz nowa serie chirurgow. Tak w ogole to w polskiej tv to leci czy nie?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
wiesz co Olcia myslalam o tym jak to robilam wczesniej wiec 2 dni hardkoru ryku i niereagowania ale teraz nie wiem narazie nie wbijam sobie nic do glowy. Nie wiem czy kolejny raz dam rade tak go oduczyc cos czuje ze szybko wymiekne. nie wiem. przeraza mnie to. Moze sam sie oduczy :P
Ogladalam dzisiaj w DD tvn o poronieniach, zryczalam sie jak bobr. Moje dziecko w koncu zaczelo siadac co prawda nie sam, ale jak go posadze to siedzi i nie spitala 😉 a szczegolnie w wannie (w koncu ) i po tyyylu miesiacach w koncu kapiemy sie na spokojnie i nawet to o wiele dluzej trwa, tak ostatnio to bylo zawsze na stojaco to mi lapki juz opadaly 😜
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Witajcie.
Widzę, że po raz kolejny mamy zawiechę na forum 🥴
Malwina pochwal się swoim blogiem z przyjemnością poczytam 😆
Wczoraj byłam z Hanią w laboratorium pobierali jej krew aby zbadać poziom żelaza 🥴 była tylko jedna babka i ja musiałam sama ją utrzymać podczas pobierania to było masakrycznie trudne spociłam się jak mysz. Na szczęście Haneczka już po chwili była spokojna i wybaczyła mamie te ściskanie.
Noc nie należała do przyjemnych bo Haneczka często się budziła ale wzięłam ją do naszego łózka i dało się przeżyć.
Co do jedzenia zauważyłam, że Hanka nie lubi papek więc jak ugotuję sama i ma co pogryźć to zawsze coś tam zje. Jeśli Chodzi o obiad to dostaje go na 2 śniadanie 😆 bo tylko wtedy zje 😆 Dziś ugotowałam jej ryż z jabłkiem i muszę przyznać, że bardzo jej spakowało.
Jutro chcę jejpodać szpinaczek i mam nadzieję, że będzie jej smakował bo ja mogła bym go jeść codziennie 😆
Mnie dziś od rana boli głowa i wstyd się przyznać ale do tej pory śmigam w piżamie i szlafroczku jak za starych dobrych czasów, gdy miałam piękny brzuszek 😆.
W niedzielę mama się mnie pytała czy w ciąży nie jestem 😆 ja jej mówię, ze nic mi na ten temat nie wiadomo 😆 Ciekawe czy miała rację 😁
Buziole 😘
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Faktycznie cos cicho na forum...kurde mój mały tak daje czadu że nic nie mogę zrobić, wszędzie mi włazi I się wspina, już się boję tego wstawania bo lekafka mi powiedziała ze jak za wczesnie będzie stawał na npgi to moga mu się wykrzywić, mojej znajomej córka tam miała. Ja podaje witamine C no I D. Karolek dzisiaj wciagnał na obiad ziemniaki z dynia indykiem I koperkiem, na deserek mamy maliny z nektarynkami I bananem 🙂 piszcie cos dziewczyny !!!
Monia ja też ogladam chirurgów, z tego co wiem leci na kanale foxlife którys sezon, ja ogladam na bieżaco w necie
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
no dokładnie znów coś przycichło u nas 😞
Agnes no ja myślałam o oduczaniu zasypiania przy cycu z tego powodu że Amelka żadnej butli nawet nie tknie więc jak przestane ja karmić (o ile takie coś wogole kiedyś nastąpi!!!) to będzie problem a ja twarda nie jestem i chyba bym nie wytrzymała jak by płakała.. :/
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
mamusie wiem jakie to ciężkie takie oduczanie, ja też na początku tak karmiłam ale zawziełam się i powiedziałam że dość zasypiania przy cyciu, jak widziałam ze nie je to wkładałam smoka i chyba tak się oduczył, ale teraz ma smoka non stop 🤢 już ma trzeci, bo wcześniejsze się zużyły.
dobra ja biorę sie ostro za pisanie pracy mgr bo mnie skreślą jak nie oddam 🙃
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
KONEFKA powiedz mi jak robisz obiadek ze szpinakiem bardzo bym chciaa zrobić mojemu NIKOSIOWI ale nie umiem ja nie lubie więc nie jadam go a wiem ze jest bardzo zdrowy i bardzo chetnie sie naucze i zrobi małemu.podałam dziś cebion małemu bo widze zas katarek i inhaluje go i smaruje pulmex mascia na noc.Nikos dzis po raz pierwszy zje KIWI ciekawe jak bedzie sie krzywił 🙂 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...