Skocz do zawartości

Lutóweczki 2012 | Forum dla mam


timecontrol15_m

Rekomendowane odpowiedzi

  • Mamusie
Ewelina napisz jak objawiła się u Marcela skaza? Bo w sumie nikt nie pisze o skazowych dzieciach.
Monia piękne zdjęcia a pewnie wspomnienia jeszcze lepsze,osobiście uwielbiam obcą kulture, moja mi odpowiada ale lubie słuchać jak to jest u innych 😉
zmykam spać bo my dziś imprezowaliśmy z okazji męża imienin. Więc padam na cyce. Dobrej nocki
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 9,4 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • monisiaj22_m

    1131

  • konefka_m

    1074

  • olcia157_m

    1118

  • aniag070_m

    886

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusie
witam mamusie, ja popijam kawke i zaglądam na forum a tu cisza.
Ewka moim zdaniem lekarz podał Ci najlepszą dla niego opcję, żeby nie było że jest złym lekarzem, czyli dobre podejście, ale uważam że jednak powinnaś testować, już powinna być poprawa po tej rygorystycznej diecie. I dawaj coś nowego ale np. odczekaj tydzień i sprawdzaj czy są objawy. Ja sobie nie wyobrażam karmić dziecka tak ubogo. bo to z pokarmu pobiera witaminy, później okaże się że Hani witamin brakuje. (oczywiscie to wg mnie najgorszy scenariusz, więc nie chce Cie straszyć)
Ja już zamówiłam spacerówke i czekam kiedy przyjdzie, wystawie wózek i leżaczek z FP do sprzedazy. jakoś mam podejście że póżniej spadną mi te rzeczy z ceny, a tak przy kolejnym dzieku kupie nowe, a to co mam i nie korzystam już nie bedzie mi zastępowało 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Witam!!
A my dzisiaj pow miarę fajnej nocce bo tylko dwie pobudki na cycusia i tyle więc jest oki 🙂
wczoraj byliśmy u Kuby kuzynki która przyjechała ze Szwecji ze swoim synkiem Fabianem który urodził się 21 stycznia 🙂 bardzo fajnie sie bawili z Amelką 😉tzn. bawili to może za dużo powiedziane ale raczkowali jedno za drugim,zabierali sobie zabawki, Amelka wydzierała mu chrupki chociaż sama miała w obu rączkach ale swoje wyrzucała i zabierała jemu ( da sobie rade w życiu!!! 🙂) ogólnie fajnie minęło popołudnie ale powiem Wam że ten mój gad mały to dużo więcej robi fizycznie niż on chociaż jest młodsza. super tak patrzeć na dwa takie szkrabki małe 🙂
Ewelina super że jesteś odzywaj się częściej 🙂

Monia to mówisz że na przyssawki najlepsza mata? A jeszcze miałam pytać co sądzicie o tych rondach kąpielowych domycia głowy boja mam straszny problem ostatnio jak kąpiemy Amisiaka w brodziku z umyciem głowy bo nie chce się dać za żadne skarbypołożyć:/:/ u was też tak jest?? Mam ten kubek specjalny domycia ale jeszcze chyba za mała do niego bo tam trzeba główkę w tył odchylić a ona tego nie potrafi sama a jak ją chce przechylić to od razu alarm podnosi:/
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
witam ,z ta zumba to jest tak ze chodze ale nie tak czesto jakbym chciala,moj maz ciagle gdzies wyjezdza a ja sama 😠 ale.. od pon bedzie na kubie a ja zaprosilam sobie tesciowa do opieki nad dzieciakami wiec powinnam sie wziasc 😁 narazie 4 kg wiec kropla w morzu
marcel rzeczywiscie od urodzenia nie lubil spac 😠
ze skaza to bylo tak ze zaden lekarz nie powiedzial wprost dopiero gdy ja sama im o tym powiedzialam to sie zgodzili ze tak moze byc ,zmienilam lekarke i ta odrazu powiedziala co i jak ,co do objawow ,to wysuszone plamki niekoniecznie czerwone na uadch i ramieniu ,co do twarzy to najpierw czerwone plamki wrecz rumience ktore czasami przeksztalcily sie w ropiejace rany , a lekarze kazali mi mascia smarowac bo to niby od zadrapania!!!! kretyni 😠 😠 😠 naszczescie jest juz ok ,chociaz ostatnio dorwal sie do jogurtu natalii i wylizal kubeczek i pozalaly sie odrazu skutki uboczne 😁 lakomczuch !!!
co do pobudek to ze 3 czasami i 4 ,zasypia okolo 20,30 je o 23-24 potem o 3, 5 lub 5,30 i spi do 7,30 ,mielismy inne mleko i spal lepiej ale przez to ze zalapal wirusa to musielimy powrocic na tydz do starego ,dzis zakupilam od 10msc z innej firmy i musi juz spac!!!!! 😉
milego dnia
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Olcia my nie mamy problemu z myciem glowy, nie przechylam Azizka do tylu bo by caly blok go slyszal, po prostu polewam woda, leci mu na oczy ale mamy szampon dla dzieci wiec nie szczyopie go i tylkko oczkami chlapie.
chyba mnie choroba bierze jakas, musze sie wynurzyc z domu po pampersy a mam mega lenia.
FJNE TE OSMIORNICZKI. mY MAMY ZWYKLE KACZUSZKI ALBO PILECZKI.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
My też mamy kaczuszki ale już się znudziły i właśnie te ośmiorniczki mi się spodobały!
Kurcze Monia tak normalnie na siedząco mu myjesz i później lejesz z góry wodą?? nie wiem ja chyba bym się tak bała że sie opije tej wody albo co, ale może wypróbuję zobaczę jak Amelka na to zareaguje!!!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
ile on sie tam opije tej wody on sam zakykaa buzie i oczka, na poczatku wiadomo ze mu wlatywalo do oczek i buzi ale przeciez tragedii nie ma bo to plyny dla dzieci. Tak mi sie wydaAje.
Dziewczynyb uspalam Azizka bez cycka!!! plakal strasznie ale zasnal mi na raczkach, najpierw go tak naucze zasypiac a potem bede walczyc z zasypianiem bez lulania. Wypil 100 ml kaszki z butli znowu i wlasnie robie obiadek mam nadzieje ze mu zasmakuje!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Ewelina fajnie, że się odzywasz i piszesz co u Ciebie. 😆
Ośmiorniczki rewelacja ale ja już myślę o kredkach do wanny, bo zabawki jej najlepsze to butelki z płynami i klocki.
Ja też z góry polewam wodą na Hankę jej się to podoba i dzióbek już zamyka 😆
Monia ja przegrywam dziś walkę 2:0 dla Hanki dostała cyca bo pluła zupką 🥴
Zastanawiam się czy nie przejść na łóżeczko turystyczne. Czuła bym że Hanka jest bezpieczniejsza bo to taki szogun 😮 jest mega zmęczona odkładam ją a ona próbuje wstawać często się rąbnie o te szczebelki i jest niepotrzebny płacz 🥴
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Brawo Monia za wytrwałość, ja tak nie potrafię :/ale stwierdziłam że jak pójdę do pracy i ktoś z Amelką zostanie to będą się bawili później jak jest mega zmęczona to sama na rączkach sie tuli i zasypia (tak jet jak mnie nie ma) więc tym się nie martwię i póki co to w dzień ten cycuś dwa razy do spania m inie przeszkadza chociaż wiem że jakbym ją chciała oduczyć całkiem to powinnam zacząć od niekarmienia w dzień ale tak mi wygodniej zaczyna marudzić cycuś 5 minut i śpi!!!!
sama nie wiem jak to będzie z tym karmieniem chyba nie przestane dopóki sama nie zrezygnuje 😉 🙂 🙂 To by było najlepsze wyjście ale póki co to sie na to nie zapowiada i z kolejnego dziecka pewnie w najbliższym czasie będą nici bo nie dam rady karmić i jeszcze zbierać witaminy dla dzidzi :/
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
hej 🙂
Wczoraj kupiłam dla Ady balona na straganie :P ale miala dzika frajde 😁D lazila z nim po calym domu 😁
a dzis jak kupiłam pampki to mi do pudlka właziła i wyjsc nie chciała 😁D jezdziłam z nia po dywanie tym pudłem, a ona w srodku co chwila ' brrrrryyym brrrryym " haha 😁d radocha mega 🙂

Ewelcia, super, ze sie odezwałas 🙂
Dziewczyny, a po co chcecie na sile od cycka odstawiac? przeciez nie macie narazie parcia na niekarmienie, nie chodzicie do pracy etc 🙂 a cycek jest najlepszy!! :P


Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
No kurcze duże te zdjęcia i nie da się zobaczyć:/
Ja chcę odstawić powoli bo od stycznia wracam do pracy i nie chciała bym tak tragicznie z dnia na dzień a poza tym 9 miesięcy by jej wystarczyło a nie później do dwóch lat będę karmiła... :/A kolejna przyczyna to chciała bym miec w miarę szybko drugie dziecko a nie można karmić i być w ciąży bo to za duże obciążenie dla organizmu!!! no ale ja sobie mogę chcieć i będzie jak Amelka zechce 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
nawet nie zauwazylam, ze dzis konczymy 9 msc 😁 😁 boze kiedy to zleciało 🤪 🤪 dziekujemy za zyczenia 🙂)
nie karmie bo Ada nic nie chciala jesc procz cycka :/ i juz pokarmu mi brakło, chociaz pijawka ssała cycka :P do tej pory jeszcze za bluxke mnr ciaga i probuje sie dorwac do cycka :PP
moja mama mnie karmiła cycem do 3lat 🙃 🙃
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Hej.
Evelcia super ,że się odezwałaś.
Kamila Adusia śliczna i wszystkiego najlepszego dla niej.
Monia gratuluję małego sukcesu 🙂
Mój Gabryś sam odstawił pierś ale karmiliśmy się prawie 9 miesięcy.Całe szczęście,że sam odstawił bo ja już chciałam go po roku odstawić bo już czasami miałam dość.Teraz je butlę,obiadki i chlebek.Dzisiaj noc rewelacyjna Gabryś poszedł spać o 21 (wtedy też jadł) i obudził się o 4:25 na jedzonko,zjadł i pospał do 7:50 🙂
My pod choinkę małemu kupujemy rowerek bo składamy się z rodzinką na niego.Już wiem,że na roczek będziemy chcieli od chrzestnych pieniążki bo chcemy wypasioną spacerówkę kupić 🙂
Moja babcia jutro ma operację a my sami zostajemy bo moja mamuśka jedzie się nią opiekować 😞
A i czekam na paczkę bo dostaliśmy od firmy BOBOLIDER pieluszkę wielorazową i wkładami do testowania,jestem ciekawa jak się sprawdzą 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Ja uwazam ze juz nadeszla pora na odstawienie i tak jak Ola nie chce tego robic na ostatnia chwile.. Tak chcem i koniec.
U nas walka tez przegrana 1:0 dla Azizka o 15 dostal cyca bo juz nie moglam z nim wytrzymac, ale dobre i to ze do 15 nie dalam sie :P teraz cwaniak siedzi i guga do siebie zadowolony 😜 nawet obidku nie chcial, wyl w nieboglosy. Dalam butl mleka, wypil 30 ml i zaraz cyca. sprobuje z obiadkiem za jakies 1,5 godz. A mial byc o 13 😠
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Ja dziś przegrałam walkę na całego tylko jeden posiłek tj obiad Hania zjadła ładnie a reszta to cyc 🥴 Moje dziecko już śpi. Która z Was korzysta z turystycznego łóżeczka na co dzień?
My z córcia przez 2 tygodnie jesteśmy same mam nadzieję, że sobie poradzimy 😆
Dziś miałam mega nerwa bo się okazało że w piwnicy kot spacerował po wózku Hani mam nadzieję, że sobie legowiska tam nie urządził ale sprawdzałam to kłaków nie było tylko ślady łapek na czarnym materiale 😠
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...