Skocz do zawartości

Lutóweczki 2012 | Forum dla mam


timecontrol15_m

Rekomendowane odpowiedzi

hej
a u nas kaszka wcale nie idzie 😞 alek jakoś nie lubi...Ola kupuj bebiko 2,jest bez kleiku. To 2R wg mnie (tak jak próbowałam) jest mniej słodsze i np mój Alek nie chce tego pić.
Jednak dziecko mi się rozchorowało,jakiś wirus cholera.... bo aj tez dzisiaj już kicham i kręci mi się w głowie 🤢 🤢 Teraz mu zbiłam gorączkę panadolem bo rozpalony był i bidaczek siedzi ogląda tv...
Jakie macie termometry? ja kupiłam jakis badziew na allegro,który raz mi pokazuje że mam 42'C a raz,że 32 🤨 😠
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 9,4 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • monisiaj22_m

    1131

  • konefka_m

    1074

  • olcia157_m

    1118

  • aniag070_m

    886

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusie
hej ,uff troszke was podgonilam z czytaniem 🙂
czyli nie tylko moj urwis glodny w nocy 😮 kurde od wczoraj ma goraczke naszczescie tylko w nocy i nad ranem zapewne od tatusia i siostry zalapal bo oni na antybiotykach juz tydzien mnie narazie omija 😎 ja jak bylam w pl to kupowalam bebiko3r i marcel bardzo je lubil ,ale kwestia smaku kazde dziecko jest inne
tynka dokladnie o tej samej platformie mowimy u nas juz schodza z cen ale jakis rok temu ceny byly obledne!! ja mam po znajomosci karnet i place tylko 25e za msc a inne laski 49 🙂plus wplata 150 🙂
ja mam stary po natali z braun do pupy i jest najlepszy
my robimy roczek 27 w niedziele i tak beda tylko znajomi wiec zamowimy tort zrobie jakies przekazski ,ewentualnie kolacje i tyle
dzis ostatnia porcje ubranek popakowalam na sprzedaz i do siostry ,wkoncu moja sypialnia zaczyna wygladac jak sypialnia a nie jak pokoj niemowlaka ,pampersy pochowane,koszyki z lekami tez i teraz siedze i szukam akwarium ,bedzie idealnie pasowalo w miejsce koszyka od pieluch hahah
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

olcia157 napisał(a):
Kurcze to może złe to mleko kupiłam jakoś nie wiedziałam jakie wziąć i tylko to mi się rzuciło w oko może zwykłej2 już nie było bo to na promocji było:/

jeżeli kupoiwałaś w Biedronce to tak być mogło,tam często takie akcje odchodzą 😉 Spróbuj tym ją zachęcić ;-)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Olu, ja jak bylam w Pl to kupilam Bebiko 2 i 2R. Tego kleiku jest jak na lekarstwo, przynajmniej ja tak to widziałam, może jestem ślepa, ale na butelce bylo widac niewielkie oznaki kleiku. Daniel mi dłuzej po nim sypiał, niż po tym zwykłym.

U nas kaszki wchodzą, ogólnie wchodzi wszystko co dobrze zapycha 🤪 bo Daniel to obżartuch. Dzisiaj znowu nasza szpinakowa pożarta i zielona fasolka z pomidorami. Tylko mlaska. D. jadłby już wszystko, ale tymi 3 zębami to niewiele może sobie podziamgać.

Te ceny Evelcia to jakas masakra. To juz chyba dieta NŻ lepsza... bez obrazy oczywiście... nie mam nic złego na myśli. Chyba szkoda byłoby mi pieniędzy. U mnie waga stoi, ogólnie jest akceptowalna, ale w biodrach mam więcej i spodnie niebyt leżą. No ale u mnie jeszcze został zwyczaj obżerania się, z czasów karmienia piersią, żeby było mleko.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
ja daje bebiko 2R i Ada nie narzeka 🙂
Agnes, moze sie bryłowalo bo te mleka trzeba robic w 40 stopniach, a nie w temp pokojowej :PP

haha! ja to słonica jestem 😁 smiaja sie ze mnie czy nie mam dla Ady braciszka :P tesc to juz ogolnie tylko gada kiedy bedzie drugie bobo :PP.
a ja okresu nadal brak :/ kurwa! ale niedawno karmilam cycka wiec mzoe jeszcze sie nie uregulował 🙂
wygladam strasznie 😁DD i uwielbiam zrec na noc, nawet przestałam sie tym przejmowac. Kolezanka namawia na silowie :P 100 zł miesiac i chodzisz ile chcesz i kiedy cchesz 🙂 musze pomyslec, moze cos tam i pochodze 😁DDD
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
no rzeczywiscie!!!!!!!!!!! kosciotrup ,ale najwazniejsze ze ty sie dobrze czujesz 🙂
ja ten moj fitness to traktuje bardziej jako rozrywkę wyjscie do ludzi 😉 a 25 e nie jest tak naprawde duzo ,marcel jadl kaszki kiedys moze z 5 razy potem do picia dostawal a teraz mamy zapas kaszek i kleikow z pl bo jak je wyczuje to nie pije haha a 3R pil 🤔 jak to mozliwe?? cwaniak
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
hej
Dzieki dziewczyny za ta podpowiedz z szalwia, dzisiaj juz za pozno ale jutro meza wysle.
Rano doilam sie przed praca bo myslalam ze pekne
Dzisiaj mam troche dola, w pracy zimno, w zlobku Azizek nabil sobie 2 w zyciu guza, lecial podobno i wylozyl sie na czolo, poza tym odebralam go po 18 i juz przed 20 padl 🤨 nic tego mojego Synusia wiodziec nie bede 😞
ja teraz zacszelam prawdziwa silownie , w pracy jest taki zapierdziel i tyle dzwigania ze daje sobie 2 miesiace i bedzie widac ze zgubilam kilogramy
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Monia tylko się nam nie wykończ!!!! I przesyłam pozytywną energię żeby dól szybko uciekł ja jutro zaczynam prace ciekawe jak to będzie!!!
Ania dzięki a linka z promocjami ja korzystam z innego ale ten się tez przyda, no i dzięki za rady odnośnie tego mleka spróbuję jej dać ale jeszcze nie wiem kiedy :P:P:P jakaś niezdecydowana jestem i chyba rzeczywiście już tylko ja karmię pewnie tak zostanie dopóki się nie obudzi z 5 razy w nocy wtedy będę oduczała... :/
Ja nie chodziłam nigdy na siłownie bo jakoś ie było potrzeby i tez się boję co to będzie jak przestanę karmić piersią bo teraz mogę jeść i jeść i nic wada jak mi się zatrzymała na 56 tak stoi na szczęście i bardzo się ciesze bo to nawet mniej niż przed ciążą 😉 🙂 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Monia, niestety większość z nas to czeka, czyli praca cały dzień. No chyba że praca w budżetówce do max. 16.
Tutaj też wszyscy pracują od 8 do 18.30 z przerwą na lunch, a ta przerwa trwa tyle, ile jesz... Mnie też to czeka, nie wiem kiedy jeszcze. Na razie tyle co dam radę to max. 4h w biurze, a reszta w domu. No ale jeszcze nie zaczęłam, bo muszę przebrnąć przez papierologię.

Ewa, ta alergia to na te najbardziej alergizujące produkty, więc chyba nie masz się co martwić. Znam kilka mam, których dzieci mają głebokie alergie począwszy od ziemniaków po cały szereg warzyw i owoców oraz mięska. Masakra normalnie, nie ma w czym wybierać, zeby ugotować coś ciekawego do jedzonka.
Moja kuzynka, lat 30, miała alergię na gluten, przez kilkanaście lat. Pamiętam jak ciotka z wujkiem sprowadzali dla niej z zagranicy kaszki bezglutenowe, mąkę do pieczenia chleba, wszystko, a to było wieki temu, kiedy w PL nikt o glutenie nic nie wiedział, a półki sklepowe to już w ogóle nie można było nic znaleźć bezglutenowego.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Jak Marta pisze - nie przejmuj się! 🙂
Tesciowa zna kobieta co ma syna uczulonego na dosłowie prawie wszystko!! :/ jej strasza corka zamyka sie w łazience jak cos chce zjesc, zeby on nei widział :/ a jak jedza obiad to ratami, zeby ktoś odciagał chłopczyka od kuchni gdzie jedza :/ to dopiero hardcore!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
ewka nie jest źle ,dobrze ze juz wiecie co i jak .
Ola powodzenia ,ja sie tak upieralam ze wroce szybko do pracy stad tylko 15msc wychowawczego,a tu mi sie wcale nie chce wracac,bede kombinowac zeby zostac jak najdluzej haha.
poplakalam sie przed chwila ,weszlam przypadkowo na galerie 1tygodniówek,matko jak ten czas szybko minal ,moj marcel za tydz skonczy ROK!!!!!!!!!!!!!!1 to nie mozliwe,nawet pakowanie ubranek i odgracanie sypialni nie pomoglo ciagle sobie mysle jak to bylo rok temu 😁 to chyba spowodowane ciaza mojej siostry ale mam za duzo czasu na pierdoly 😁
dobrej nocki
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Monia najciezej jest na poczatku, najgorzej jest przestawic sie. 🙂 🙂 🙂
Marta jak mi z miesiac temu zapytalas, kiedy moj maz widzi synka? to sobie pomyslalam jak inni maja fajnie, jak maz pracuje do 16 a moj do 18. I zanim przyjedzie to jest 18.30. Ale co ja slysze to w wiekszosci domach tak jest, ze tata ciagle w pracy. Na szczescie moj jest na ta przerwe w domu.
Wczoraj Riccarda przetrzymalam i znow maz zdazyl na kapiel i przed 19 sta dal mu mleczko i o 19 juz spal. O 6 wstal wypil mleko i juz nie chcial spac. wiec maz ta 1 h z nim sie bawi. Dzis maz przyjedzie wczesniej. Jak zwykle tesciowa podala dla Riccarda paczke przez autobus i trzeba ja odebrac. Ostatnim razem wazyla chyba z 30 kg.
A wracajac do celulitu to teraz i chude dziewczyny go maja, to jest od polepszaczy dodawanych do wszystkich produktow.
Z 4 lata temu maz mi kupil taka maszyne, platforme wchodzi sie na nia i ona wibruje, rzeczywiscie celulit sie zmniejsza. Niestety po 1 roku urzytkowania platworma sie wyrobila i do wyrzucenia. Fajna sprawa bo nic sie nie robi tylko wchodzi na nia i ona calym cialem wibruje. I tylko mozna bylo tak 10 minut dziennie. Tez w media markt jest takie urzadzenie na podczerwien i tez masuje sie cialo, gdzie jest cellulit. Jak czlowiek jest systematyczny celulitu jest mniej.
Konefka super, ze juz wiesz co uczula Haneczke, tak jak pisala Marta kiedys to byl problem nic nie bylo mozna dostac dla dziecka nietolerujacego gluten.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hej!
My wszyscy chorzy...Wstajemy z Tomkiem rano i nie mogliśmy się dogadać,jakby odebrało nam mowe,u mnie jeszcze z nosa się leje... Z kolei Alke tak był rozpalony,że spkojnie można byłoby na policzkach jajka usmażyć.W ruch poszedł nurofen. Nie wiem ile miał temp bo ten termometr zepsuty.Dzisiaj kupimy normalny. Jeszcze z nosa gile się non stop leją,masakra....do lekarza nie mogłam się dodzwonic,idziemy dopiero na 12.40 🥴
Powrót do pracy-ciężka sprawa.Ja pamietam na poczatku płakałam w pracy,że musze siedziec z obcymi dziećmi a moje z obcą osobą jest 😞 Ale to uczucie mija,przynajmniej u mnie tak było. Teraz z radością wychodzę to pracy i jeszcze z większą wracam do domu. Zdążę się stęsknić za dzieckiem i jakoś realizuję się zawodowo. Motywuje mnie to,że po skończeniu studiów mam 5 lat doświadczenia pracy z dziećmi.Być może ten jeden atut zaważy na póxniejszym otrzymaniu lepszej pracy w tych porąbanych czasach... 🥴
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Martwic się nie martwię. Cieszę się , że już wiemy na czym stoimy 😆 bo teraz mogę spokojnie rozszerzać dietę Hani i nie bać się o jej zdrówko 😆
Już dziś rozpoczynamy kurację odczulającą i za 3 tygodnie będzie próba podania jajka 😆 Najbardziej uczulona jest na mleko i z tym na pewno będziemy musiały poczekać ale soja jest oki więc nie będzie tak źle 😉
Cieszę się, że nie podałam jej tej mandarynki bo od nowa byśmy z jej skórą walczyli.
Powiem Wam, że Hania tak się przyzwyczaiła do kąpieli w sodzie, że szok 😆 Przez jakieś 5 dni kąpaliśmy ją w samym płynie i już na 2 dzień chciała wychodzić z kąpieli dosłownie po minucie nie pomagały nawet wymiana zabawek i muzyka podczas kąpieli 🤪 Teraz dodajemy sodą to Hanka nie chce z wody wychodzić 😁 Dziś zamawiam na allegro 25 kg będzie na dłuższy czas.
Miłego dnia
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Dzień dobry,

Tynka zdrówka dla Was, ale kiszka normalnie w PL. Rozmawiałam wczoraj z mamą, wszyscy chorzy, a do przychodni przyjmują nowych lekarzy i wydłużają godziny pracy 😮

Kamila, współczuję.

Agnese, w tych czasach jak ktoś chce żyć na normalnym poziomie to niestety musi pracować dłużej. W TR takie sa godziny pracy niestety przez ten lunch. Jakoś wolę normalne godziny pracy z kanapkami w międzyczasie 😁

Ewa, na pewno będzie za jakiś czas wszystko ok. U nas póki co nie widać żadnych alergii.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...