Skocz do zawartości

Lutóweczki 2012 | Forum dla mam


timecontrol15_m

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 9,4 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • monisiaj22_m

    1131

  • konefka_m

    1074

  • olcia157_m

    1118

  • aniag070_m

    886

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

Aniu na razie nie szczepię Alka więcej bo ciężko przechodzi obecną.... Drugi dzień ma podwyższoną temperaturę,w nocy musiałam zbijać bo było 40.. do tego wczorajsze biegunki,niech się wykaraska z jednej..
jeszcze w nocy poszła mu krew z nosa...pierwszy raz. Tzn zobaczyłam rano,na pościeli krew a potem,że ma zaschnięte plamki wkoło nosa,nie było tego jakoś wiele ale miałam chwilowo panikę. Do lekarza nie pognałam,bo jeszcze się zarazi w przychodni.Trochę poczytałam,że to przez temperaturę i katar. Faktycznie pojawił się dwa dni temu i ostro męczy A.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Tynka my jestesmy po szczepieniu juz tydzień - katar dalej jest - choc juz o wiele mniejszy temperatura podwyższona delikatnie ale to nie gorączka - choć teraz mnie martwi jakas plamka na policzku - lekarka mówiła że nawet do 2 miesięcy może wyjśc wysypka - wiec czekamy aż to się rozwinie.
Co do nocnika to u nas wszyscy nalegaja by zaczac Szymona sadza - a ja robie po swojemu czyli nocnik stoi w kacie i czeka na odpowiedni moment 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Hej dziewczyny!
Słyszałyście o wysypce podczas ząbkowania? Adaś ma całą głowę brzuch i plecy w czerwonych plamach....Gorączka już przeszła ale nadal jest nerwowy i marudny. pojawiły się następne ząbki jeszcze czekamy na jednego i może się uspokoi. Jutro do lekarza to skontrolować. Też powinniśmy iść na szczepienie ale Adaś miał ponad 38...pozdrawiam
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
kURCZE Tynka ja tezbym spanikowala! oby szybko przeszlo
ja padam zezmeczenia wlosy osusze i spadam spac bo na oczyledwo widze:/ dzisiaj myslalam ze rozniose przedszkole,wchodze do sali Azizka- pusto patrze a w nast sali stoi babeczka z Azizkiem na rekach i gada sobie z rodzicami i dziecmi UBRANYMI W KURTKI, ona sama w swetrze a Aziz NA KROTKI REKAW I OKNO OTWARTE CO PRAWDA GORNE ALE NA CALA SZEROKOSC!!!!!!! KURWA 😠 😠 😠A JA weszlam w kurtce i czulam jak pizdzilo, mowie ze Aziz zimny, zaczella mowic ze to dlatego ze zasikal druga zmiane ubranek, i ubrala go w zlobkowe zastepcze poszlam go ubierac i ochlonac bo bym nie bylakulturalna mama tylko burakiem z ulicy jnakbym wybuchla od razu i jak ochlonelam to tej babki juz nie bylo, wiec powiedzialamn innej jak tylko najspokojniej mogglam ze to nie jest normalne zeby wietrzyc sale przy -2 na dfworzu i nie pojsc z dzieckiem do innego pokoju w dodatku z cchorym dzieckiem na antybiotyku na uszy juz wiem skad te uszy sie tak zaziebily jutro Nabil od razu do dyrekcji idzie niech sie kurwy pilnuja bo jak juz sa godziny popoludnio we to jest lajcik u nich
no niech no tylko Azizkowi sie pogorszy to piora poleca, a dodam ze dzisiaj ma wiekszyt kaszel!!!!!!!
dobranoc 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

JAKIEŚ NIEPOWAŻNE TE KOBIETY :/
My owszem wietrzymy nawet przy -10,ale jak wychodzimy z sali tj. na śniadanie i na obiad przed leżakowaniem....Nie wyobrażam sobie uchylić okna,gdy są dzieci 🤔 A jak nie miała ubranek innych na zmianę to się okna nie otwiera,trudno.
Gratuluję samouspokojenia...
Ja z kolei dzisiaj dzień pracowity,bo ogarniam mieszkanie. Zaraz będę smażyć naleśniki,firanki się piorą,kołdry wietrzą. Z Alkiem Niania w drugim pokoju. Dałam jej kilka dni w zasadzie 3 wolnego przez moje ferie i nie potrąciłam z pensji,więc nie mam dzisiaj wyrzutów sumienia i zamierzam wykorzystac jej obecnosć na maxa 🙂
Zła jestem bo obiecali Mężowi,że dzisiaj będzie mieć wolne i wróci do domu...a tu chamy stwierdzili,że jeszcze jeden dzien go przetrzymają i na 12stą idzie do pracy,na nockę 😠 😠 Musi się przespać,no i 7 godzin drogi minimum= będzie jutro po południu a ja na uczelni do 19 😞 doajdę do domu na 21 :/ ku**wa. nie wspomnę jaki on jest wku*wiony...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Cześć dziewczyny mamy RÓŻYCZKĘ....
nie mam pojęcia skąd się wzięła, bo nie miał kontaktu z dziećmi ostatnio. Siedzieliśmy w domu przez te ząbki lekarz mówił, że już parę dzieciaków było u niej i też różyczka eh.
Dała wapno coś na alergie i na gardło bo trochę zaczerwienione ma.
Moja różyczka teraz na niego mówię strasznie wygląda wysypka się powiększyła przez noc...
No więc tydzień w domku siedzimy..pozdrawiamy
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
O jejku, no trochę dziwne, jak nie miał kontaktu z dziećmi. Ja już bym stawiała na trzydniówke, bo wczesniej jak pisałaś miał gorączkę. Może to i lepiej, wcześniej przejdzie i święty spokój.

U mnie są wyścigi po domu, coś strasznego. Natalia z wózkiem dla lalek, w którym siedzi ukochany misiu. Daniel z pachaczem, biega jak szalony i zamyka oczy po hałas po kafelkach niesie.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
🙂
Monia wcale się nie dziwie że byłaś wściekła, co za baby 😠
a my po lekarzu, Emilka wysypana od stóp do głów... my również podejrzewaliśmy różyczkę ale lekarka wykluczyła, stwierdziła że to wirus, może i nawet wirus trzydniówki tyle tylko że u Emilki nie było gorączki,(mozliwe że miała stan podgorączkowy którego nie zauważyliśmy ☺️ ), dostaliśmy wapno i powinno za jeden dwa dni zniknąć 🙂 nie są to zmiany uczuleniowe 🙂
Agata na całe szczęście różyczkę dzieci dość dobrze znoszą 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Witam Kaśka 🙂 opowidz coś o dzieku, jak rodzilaś (SN, CC?)
Ja mojemu Misiowi kupiłam Dady 5 i chyba już bede tak kupywać bo od 4 ma odciski na udach.
Monia podziwiam za opanowanie. Dośc nierozsądne z opiekunek strony. Nie chce Cie denerwować, ale odrazu pomyślałam sobie jak się opiekują dziećmi jak nikt nie patrzy 🤢
My w przyszłym tyg na szczepienie pójdziemy...
Tynka to za długo się sobą nie nacieszycie, jak Ty w szkole a mąż po racy będzie zmeczony. I kiedy rodzeństwo zmajstrujecie 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Dzięki za przyjęcie. 🙂 Mam 32 lata,mieszkam w małej miejscowości w świętokrzyskim.Jestem mamą dziewięcioletniej Wiktorii i prawie rocznego Czarka.Czaruś urodził się 26 lutego,ma już 11 ząbków,chodzi do trzech tygodni.To moje pierwsze forum ,dlatego zanim dodam jakieś zdjęcia muszę się podszkolić.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Przepraszam,miałam napisać,że chodzi" od",a napisałam"do" 😁.To ja może jeszcze coś więcej opowiem o porodzie i o Czarku. Wody zaczęły odchodzić mi koło ósmej,od razu pojechałam do szpitala.Nie miałam skurczy to podłączyli mi kroplówkę,o 15-tej urodził się Czaruś.Ważył 3050 g,mierzył 54 cm. Pierwszy ząbek wyżną Mu się gdy miał dokładnie cztery miesiące i trzy dni.Do ósmego miesiąca miał już osiem ząbków,potem dwa miesiące przerwy i znowu się zaczęło ,do teraz.Nie wiem co jeszcze napisać.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
My dzis konczymy roczek. 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂
Wczoraj rano przygotowywalysmy z sasiadka jedzonko na dzis. Wiecej to ona robila. Super kobietka, nawet Ricciego polozyla spac w poludnie. Ma takie super podejscie do dzieci.
A dzis Riccardo wstal o 4 i bryka chyba czuje, ze cos bedzie.
Witamy nowa mame.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
wszustkiego najlepszego dla Ricciego!!!
Witaj Kasiu 😉
dawno mnie nie bylo ale mam mega zaleglosci w domu i w mojej allegrowej pracy-ktora jakos nie idzie!tzn nic nie idzie 😠 chyba tego juz teraz za duzo jest na allegro 😞 a u nas z kasa krucho w tym miesiacu! ja 4 razy juz u dentysty wyladowalam...pewnie ciaza mi wychodzi 😮 i tylko kasa i kasa...jeszcze ropa mi sie zzgromadzila i zeba brak bede musiala miec robiony nowy 😠 masakra! wszystko mnie irytuje nic nie cieszy! chyba dola zalapalam 🤔 i wszystko odbija sie na dzieciaczkach 😠 macie sprawdzony sposob na poprawe humoru 😜 😉 ! kurcze...ale czytalam was na bierzaco!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...