Skocz do zawartości

Lutóweczki 2012 | Forum dla mam


timecontrol15_m

Rekomendowane odpowiedzi

  • Mamusie
moja siostrzenica też odchudza się po ciąży i stosuje sposób jak Tynka. Je 5 posiłków co 3 godziny,zrezygnowała ze słodyczy,nie je po 18 -tej i ćwiczy codziennie przez 45 min.W 3 tygodnie schudła 5,5 kg.Mi też zostało sporo kg po ciąży,ale nie mam silnej woli ☺️.Powodzenia Malwina 🙂.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 9,4 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • monisiaj22_m

    1131

  • konefka_m

    1074

  • olcia157_m

    1118

  • aniag070_m

    886

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

Cezarek też nigdy nie miałam silnej woli. Odkąd pamiętam było gadanie o dietach cud i na gadaniu się kończyło. Teraz ćwiczenia traktuję jako stały element tygodnia,ale daleko mi do super optymistycznego podejścia,że bez ruchu nie żyję 😁 Oczywiście wolę przeleżeć na kanapie z dupskiem w górze,ale wiem że równie dobrze mogę to zrobić po ćwiczeniach heheh 😆
Po ciąży moje ciało jest w opłakanym stanie,wszędzie tłuszcz. Teraz ważę 65-66 kg. Tyle co przed ciążą,ale nie zaszkodzi mi pozbyć się jeszcze tych pięciu litrowych butelek tłuszczu z brzucha,bioder ,ud itd... itd... 😆
grunt to zacząć,pooglądać na necie motywujące fotki i zaczynać ćwiczyć.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
hej dziewczyny! polecam cwiczenia z chodakowska!robie tez narazie daje rade tylko 30 min ale naprawde daja w kosc! i brzuszek ladnie sie rzezbi 😉 robie jeszcze 6 weidera 😜 ja tez mam 61-62 marze o 57 kg 🥴 mam nadzieje ze uda mi sie do wakacji 😁
dzisiaj pozwolilam sobie na ciasto marchewkowe wlasnej roboty...niestety pychotka 😠
dobrej nocki papatki
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
ja przed ciążę ważyłam 57 kg,a teraz...ach,szkoda gadać.Moim marzeniem na dzień dzisiejszy jest 65 kg.Mój mąż mówi,żebym więcej nie chudła, bo on nie chce o kości się obijać 🙃,ale ja źle się czuję z tą wagą.Zmieniłam trochę swoją dietę tydzień temu,niedługo zacznie mi się praca więc jest światełko w tunelu,że waga ruszy w dół 😉.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
dokładnie cieplej się zrobiło i słoneczko wyszło i wszystkie o odchudzaniu 🙂 🙂 🙂 🙂 ja dzięki bogu nie muszę Amelka razem z mleczkiem wszystko z nawiązka ze mnie wyciągła i ważę mniej niż przed ciąża (56kg przy 169cm) ale w sumie brzuch mogła bym mieć ładniejszy no ale to tylko ćwiczenia bo nie jest odstający tylko taka naciągnięta skóra ale nie narzekam bo i tak jest super 🙂 🙂 🙂
Ja dzisiaj w pracy... 😞
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
szkoda ze Nikus ze mnie tak nie wysiaga hehe chociaz pewnie jakbym nie karmila to brzuch bylby inny pewnie duzo gorszym stanie 🥴 ja ogolnie mam obsesje na punkcie brzucha 😠 walcze zeby byl mega plaski...chociaz pewnie po 3 dzieci nie bedzie juz taki mega 😁 dzisiaj weszlam na wage i mam 61 przy 174 wiec jeszcze troszke 😉 kurcze teraz juz trudniej zrzucic kazdy kg pewnie latka 😁 😁 moze zalozymy klub odchudzajacych sie 😁
a powiedzcie co z Kamila sie dzieje bo tak uczestniczyla w forum codziennie a teraz nie ma jej juz dluzszy czas?!
ja jutro sama z dzieciaczkami zostaje ale chyba z 2 bo maz jedzie do anglii po towar i starsza corke chce zabrac 😞 3 dni sami 😞 ale zleci pewnie jak kazdy dzien! najgorsze nocki samemu troszke stracha mam jak zawsze 🤨
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zobaczcie co fajnego znalazłam. Mega,ale cena....
http://www.bobowozki.com.pl/product_info.php?products_id=1717&%3CosCsid%3E
obejrzyjscie ten filmik 🙂
To coś dla Moni, w Holandii pewnie byłoby to na porzadku dziennym ;-)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Hej,
dawno mnie nie było, znowu mialam problem z mamusiami, co sie zalogowałam to mnie wylogowywało. Ale czytałam Was na biezaco 🙂
U nas z nowosci to Ada chodzi, jeszcze jak pokraka, i jak chce gdzies szybko sie dostac to woli na czterech, ale chodzi 😁DD.
w poniedziałek mamy szczepinie mmr, ale mloda ma katart i nie wiem czy szczepic. u nas tez wiosna pelna para, dzis bylysy na pieszym spacerku, Adusia pieknie szla za raczke, a ja wpadlam w szal kupywania butow jej.
Ada je wszystko, doslownie, alergii nie zanotowano :P. Potem dam Wam swietna tabelke z osesek.pl, tam pisze, ze nawet pelne (3,2%) mleko mozna dawac 🙂

Ewa, jak sie cujesz? 🙂
witam nowa mame 🙂
Justyna, fajne to , ale ja bym se nie zdecydowała na taki rower ;p.

Reszty nie pamietam :*
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
A ja mam troszkę wolnego 🙂
B. wziął Gabrysia na spacerek a ja mam czas dla siebie.
Dzisiaj już spacerek zaliczyliśmy wspólnie no i ćwiczenia z Ewą Chodakowską też zaliczyłam 🙂
Później pewnie położę się spać bo strasznie śpiąca dziś jestem.
W nocy sukces 🙂 o 24 mleko i spanie do 8 🙂 A do 3 w łóżeczku 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
hejka! co cwiczysz z chodakowska? i dlugo już? pytam bo chcialabym wiedziec czy widac efekty 😉
a my dzisiaj sami w domu tzn ja z chlopcami a maz pojechal z corka po towar...tak pusto bez nich 🤨 dzisiaj cos spiacy ten dzien mi tez caly czas chce sie spac 😲
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Ja na razie bez szaleństw,ponieważ miałam sporą przerwę w ćwiczeniach w ogóle w aktywności fizycznej 😞
Ja zaczynam od rozgrzewki około 6-7 minut ale intensywnej,skłony,przysiady a później robię 2-3 serię po 6 minut zazwyczaj coś na brzuch.Po prostu wpisuję Chodakowska na youtube i wyskakuję i klikam coś sobie i ćwiczę 🙂
Pisalam do niej na FB na jej fanpage ktory sama prowadzi i napisala,ze jesli bede cwiczyla 3 tygodnie to bedzie widac efekty
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Kurcze może i ja coś poćwiczę tylko nie wiem kiedy hmm.. ale może z Amelka by się udało 🙂 🙂 🙂
Ja tez kiedyś patrzyłam na ten rower ale cena bez przesady, zastanawiamy się nad ta przyczepka do roweru ale sama nie wiem czy jest sens wydawać tyle kasy zwłaszcza że robimy teraz taras koło domu i cena już wychodzi drugie tyle niż na to przeznaczyliśmy a to jeszcze nie koniec... :/:/ no i chyba kupimy zwykłe siodełko i mam nadzieje że moje słoneczko będzie chciało siedzieć!!!
U nas weekend zleciał całkiem oki byliśmy wczoraj u teściów był zjazd rodzinny więc miło minęło Amelka w super humorze chwaliła się wszystkim co potrafi 🙂
Gratulacje dla Adusi za chodzenie 🙂 🙂
a co do butów to jakie buciki macie na wiosnę????
Aha mój Amiś od trzech dni pije mm!!!!!!!!! normalnie w szoku jestem że w wieku prawie 13 miesięcy załapała ale daję jej z kakaem bo samego nie spróbuje nawet a to całkiem smacznie pije tylko wieczorem jej daje jak zje kromeczkę do popicia 150ml ale dla mnie to i tak sukces i nie wiem czy po tym czy jak ale przesypia całe nocki!!!!!!! 🙂 🙂 🙂 aha pije z niekapka oczywiście 🙂 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Witajcie kobietki 😆
Wy tu o dietach i płaskim brzuszku a mój się coraz bardziej zaokrągla 😆 mam już 2 kg na plusie ale co tam 😆
Wizyta u mamy nie należała do najbardziej udanych bo Hania miała stan podgorączkowy i myła mega marudna. Nie wiem czy to przez zęby, szczepionkę czy odczulanie 🥴
Od wczoraj jest już zdecydowanie lepiej z Hanią za to mnie dopadły mdłości i zawroty głowy.
Przeszperałyśmy z siostrą ciuszki po jej córeczce i okazuje się, że będę musiała kupić z 1 kurteczkę tak na zmianę, body na krótki rękaw i buciki bo resztę mam 😉
Tynka u nas nie ma w Giżycku tych wózków może jak się cieplej zrobi to jakąś mamę wykukam to obejrzę dokładnie. Hania dostałą na urodziny sporo kasy więc spacerówkę kupimy na pewno ale nie wiem jeszcze jaką 🥴
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
U nas noc oki.Gabryś ładnie spał,zjadł o 24 mleko i dopiero teraz się obudził 🙂
A ja durna jak zwykle czekam ze wszystkim na ostatnią chwilę i dzisiaj dzwoniłam,żeby zarejestrować się do gina a miła pani(moja sąsiadka) mówi mi,że w piątek na 17:15 a ja w piątek wyjeżdżam i oto właśnie takim sposobem muszę jakoś organizować sobie wizytę 😞
Ewa u Ciebie ma się zaokrąglać a u nas ma spadać 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
U nas weekend super. W sobote grabilam liscie a maz jezdzil z Riccim na rowerze. U nas juz 12 stopni. Najgorzej bo synek sam chce pchac rower i ten kij z tylu mu sie tak podoba, ze jak go dorwie to nie mozna na nic inne go wymienic. A ja sie boje, ze mlody mi szyby powybija. Juz umie wlazic na wersalki ale nie kapuje, ze jak zleci to moze se krzywde zrobic.
A teraz oglada bajke i malpa uczy jak sie macha, razem z nia cwicza dzieci, a Ricci tak zaciesza.
Konefka w przyszlym roku i ty plaski brzuszek bedziesz miec przy dwojce dzieci.
Marta co tam wymyslilas co zrobicie w przedszkolu?
My w piatek mamy szczepienia. W srode spotkanie z lekarzem, ciekawe ile Ricci wazy i mierzy.
Malwina nie faszeruj sie jakimis wspomagaczami na odchudzanie najlepsze sa cwiczenia. Jak tam kupki gabrysia? dalej ma problemy. Mi znajoma pilegniarka powiedziala, ze wszystko jest genetyczne. Moj mlody robi zawsze 3 kupy i tez jest 4, znowu moj maz ma tak samo. Co zje zaraz idzie na kibelek. Tez bym tak chciala. W sumie teraz przytyl bo rzuca palenie. Kupil sobie elektroniczny papieros i na nim jest juz 5 dzien. Ciekawe czy ten papieros cos mu pomoze w rzuceniu nalogu.
Wczoraj uzylismy pierwszy raz pieluch majteczek sa rewelacyjne. Tez Ricci uwielbia banana pogniecionego widelcem, do tego wyciskam sok z dwoch pomaranczy /u nas sa slodkie, wiec bez cukru/ i do tego 3 biszkopty. 🙂 🙂 🙂
Samych biszkoptow juz nie chce wiec wymyslam jak je zuzyc. 😉 😉 😉
Teraz na sniadanie woli chlebek niz kasze. 😉 😉
Bucikow mamy kilka par bo Ricciemu sie noga bardzo poci. Mamy 23,5
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
🙂
ja mam pytanie odnośnie wózka Lira4, z tego co pamiętam, Malwina Wy taki użytkujecie? możesz jeszcze raz parę słów na jego temat czy jesteś zadowolona, właśnie moja siostra planuje zakup spacerówki i chciałabym jej polecic właśnie Lire 🙂 chyba Milena jeszcze takowy posiada? 🙂 z góry dziękuje 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Czarek jak jest u nas na łóżku to tak szaleje,że dwie osoby muszą go pilnować i też nie rozumie,że może spaść.Do tego wspina się na oparcie 😲,,jest jak małpka.Kiedyś otwierał mi wszystkie szuflady w komodzie,a ostatnio bawi się tylko uchwytami,a jak ktoś otworzy szufladę to podbiega pokazuje i coś tam gada po swojemu.Trzeba szybko zamykać wtedy jest uśmiech od ucha do ucha 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
hej! u nas zalapal sie katar...odwilz hehe! ja bede kupowac buciki ze zdrowa stopa sa drozsze ale mam nauczke po starszych ze lepiej wydac wiecej a nie pozniej latac na cwiczenia z plaskostopia-takie moje zdanie 🙂mam juz upatrzone z dawida babka wysprzedaje sie z butow i te kosztuja 80 zl wiec jak na zdrowa stope to nie drogie i sa takie ni to polbut ni sandal 😜 jeszcze starszej musze kupic ale do niej to juz ze 150 zl 🤔 nam weekend w samotnosci uplynal ni jak dobrze ze juz po 🙂 maz buszuje z corka na sklepach w anglii mam nadzieje ze przywioza cos ciekawego i sie rozkreci interes 😉 pogoda super sloneczko swieci az chce sie zyc 🤪
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Agnieszka już się doczekać tych ciuszków nie mogę bo znając mnie to i tak na sukieneczki się skuszę 😆
Dziś moje dziecko zaprowadziło mnie do swojego łóżeczka 😆 włożyłam ją dałam królika i smoka i po 3 minutach wchodzę do pokoju a Hania śpi 😆 Chyba tęskniła za swoim łóżeczkiem 😆
Agnes trzymam kciuki za męża 😆
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...