Skocz do zawartości

Lutóweczki 2012 | Forum dla mam


timecontrol15_m

Rekomendowane odpowiedzi

  • Mamusie
Ja od zawsze lubiłam mleko. U mnie obowiązkowo co najmniej 2szklani dziennie. Chyba Natalia odziedziczyła to po mnie. Jak jesteśmy w sklepie to nie przejdzie obojętnie koło półki z mlekiem. Ściąga sobie sama takie małe w kartoniku z rurką, bananowe lub truskawkowe. Jak omine stoisko z mlekiem to drze się przez pół sklepu, że chce mleko. Rano też nie ma problemu z wypiciem szklanki mleka ciepłego. Krowie zaczęła pić jak miała 18mcy.

Dziekujemy za życzenia.

Z mężem się ścięłam z rana hehe i nie zamierzam się do głupka odzywac cały dzień.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 9,4 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • monisiaj22_m

    1131

  • konefka_m

    1074

  • olcia157_m

    1118

  • aniag070_m

    886

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusie
Tynka90 napisał(a):
hej,
piosenka mi również nie podeszła,brak szacunku do religii. Jeszcze ta w tle,pomijając cały nietakt to rzygam tym "hitem" . . . 🤢

Podaję wam linka do bloga, na którym dziewczyna analizuje skład chemiczny kosmetyków, w tym dla dzieci. (jest chemikiem kosmetycznym) To dla tych dziewczyn, które uważają,że coś jeśli jest dla dzieci to znaczy,że jest zdrowe = wielki błąd ! ale warto poczytać. Tutaj podaj wyświetlaną nazwę linku...

Picie do 3 r.ż. mleka Bebilon ? 🤨 Agnieszka to nabijasz kasę producentowi...
Już sie przestanę zastanawiać dlaczego nasze trzylatki patrzą się na mleko krowie ze łzami w oczach, po prostu chyba nigdy tego nie piły 🤔


ten link ja podawałam już jakiś czas temu

fakt to przykre patrzeć na dzieci które na widok mleka mają łzy w oczach 😞chyba przeszły ciężką traumę 😞
nie uważam że nabijam kieszeń producentom, uważam że podając jej takie mleko robię to dla jej zdrowia, moja Ola uwielbia mleko pije oczywiście już takie z kartonu 😜 nigdy! nie było u niej problemu z picim mleka 🙂 🙂
tych pieniędzy wydanych na mm nie żałuję 🙂 🙂
i chyba nikt mi nie powie że mleko które my piłyśmy 20 lat temu równa się temu sprzedawanemu dziś w kartonie
gdybym miała własną krowę to pewnie moje dziewczyny piłyby mleko prosto od krowy 🙂
żeby nie było - nic mi do tego jak ktoś postępuje inaczej 🙂 🙂
u nas w pobliżu nie ma nigdzie tych automatów z mlekiem, a to w kartonie u nas nie jest niczym wzbogacone 😞
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Ja uwielbiam mleko od krowy. Zawsze jak jesteśmy u teściowej to ona już wie, że ja lubię i od sąsiadki zamawia dla mnie 3 litry.
U mnie nie ma automatów. Mieszkamy na obrzeżach i jest tu troche krów. Ale mąż nie chce od nich kupować, bo się boi, że coś domieszają. Ma znajomego w pracy i ten przynosi nam co kilka dni świeże. W TR dosyć niedawno robili badania na mlekach kartonowych i 2 firmy miały złe wyniki. Oczywiście szał dzikich ciał, afera jak nie wiem co. I takie analizy są tu czeste, bo w TR bardzo ludzie zwracają uwage na to co kupują. Mój mąz też bardzo uważa. Wiecznie te zakupy nam się dłużą, bo on patrzy na wszystko i czyta. I tu tak wszyscy robią. Zawsze mu tłumaczę, że w tych czasach juz cięzko o produkty bez dodatków, ale on swoje. I muszę stwierdzić, że mniej się tu chemi wsadza w tą spożywkę. Ale wszystko szybko pada, więc trzeba jeść w tempie światła.

D. miał przepuklinę pępkową, po porodzie. Ale zeszła mu po 3miesiącach.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hej.
Dobrze,że lekarz interweniował - babkami się nie przejmuj,powinny wiedzieć kiedy podaje się daną szczepionkę.Za to im płacą.
Byłam z Alkiem na pół godzinnym spacerze...bez wózka ! normalnie sobie chodził obok mnie. Zwątpiłam więc w sens inwestowania w drogą spacerówkę. Podoba mi się ta Lira 4,ale te 560 zł.... 🤢 Podrzućcie dziewczyny nazwy modeli wózków,których używacie. Mam ochotę kupić coś używanego.Dzisiaj zobaczyłam,że przydałyby mi się nowe buty na wiosnę i jakaś kurtka a'la sportowa.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
My też od dłuższego czasu już bez wózka. Chodzimy po bieżni do biegania/spacerowania niedaleko domu w parku, wieczorkiem. Natalia na hulajnodze, Daniel na nogach. Dzisiaj przeszedł aż 750m. Zwykle już się męczył po 500m. A zachodzimy jeszcze na plac zabaw i jeszcze drałuje po tych schodach. Ten to niezmordowany normalnie.
Chyba się zwolnię z pracy, wkurza mnie pare rzeczy i nie zamierzam tego tolerować. Został mi jeszcze okres próbny do końca miesiąca i nie mam zamiaru aż tam tyle siedzieć. Głupia byłam, że się dałam skusić.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Dziś urodziny mojej chrześnicy po cichaczu z siostrą robiłyśmy jej tort nispodziankę
[URL=http://imageshack.us/photo/my-images/600/img0939qi.jpg/][IMG]http://img600.imageshack.us/img600/7259/img0939qi.jpg[/IMG][/URL]

Uploaded with [URL=http://imageshack.us]ImageShack.us[/URL]
Tynka to może pomyśl o tym wózku na który ja sie nastawiam nowy kosztuje 300 zł a opinie ma naprawdę bardzo dobre milly mally rider
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Ewa tort sliczny.
Marta jak masz sie meczyc to lepiej przemyslec czy sie oplaca, albo na boku szukaj cos innego.
My mamy na plac zabaw tylko 3 minuty, ale musimy przejechac przez ruchliwa ulice. Wozek mi jest potrzebny by w nim lezala torba, a tam cos do picia i kocyk. U nas jest tak ze jak swieci slonce jest 10 stopni wiecej, jak tylko zajdzie od razu jest chlodniej. Zawsze mysle, ze jak Ricci przysnie to go przykryje. Niestety nigdy tak nie ma. Na placu zabaw biegal 1 h a po powrocie wchodzi sam na klatce schodowej do domu i dalej broi. Wczoraj nikogo nie bylo bo tylko 12 stopni. A od czasu do czasu jeszcze zawial wiatr.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
torcik śliczny...prosimy o kawałek 😉
a my po 5 nocy nie przespanaj 😞 mlody dzisiaj 1,5 godz plakal - jesli to mozna placzem nazwac-wył z bolu brzuszka juz sie szykowalam na szpital ale jakos po czopku dal sie uspokoic... lzy mi splywaly z bezsilnosci 😞 nie wiem co mu jest...dostaje syrop na ta biegunke i brzuszek jak dzisiaj bedzie znowu taka akcja to zmuszeni bedziemy jechac na szpital! teraz jest ok nic mu nie jest 🙂 dostal cycka wieczorem bo sie domagal i po tym zaczal sie cyrk! ale w dzien tez pil i nic nie bylo nie wiem 😲 5 nocke spimy na raty co 20-30 min pobudka!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Hej.
U nas dzisiaj nocka całkiem nieprzespana.
Spaliśmy tylko godzinkę,tzn.ja bo Gabryś spał na mnie jak go nosiłam.
Strasznie męczy go ten kaszel,gorączka i katar.
Do tego nie chce nic jeść,mało pije i nie chcę pić leków.
Masakra jakaś i coś czuję,że zawalę egzaminy bo nie mam czasu się uczyć bo albo młody płacze,albo siedzi u mnie na kolanach.
Mnie oczywiście też złapała chrypa i ból gardła.
Ewcia torcik wygląda bardzo smakowicie 🙂Dużo zdrówka dla Twojej siostrzenicy 🙂
My na spacerki jeździmy wózkiem,za to u moich rodziców po podwórku chodzimy za rączkę.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Malwina u nas było to samo,ale my dostaliśmy antybiotyk,bo lekarz bał się,że na oskrzela pójdzie taki wstrętny kaszel miał Czarek.Teraz jeszcze kaszle ale ładnie się odrywa i w nocy ładnie śpi.Współczuje Wam dziewczyny ,bo wiem jak to jest jak dziecko cierpi,a tu nie można mu pomóc 😞.Jak sobie przypomnę jak Wiktoria pierwszy raz dostała antybiotyk,a lekarz nie przepisał jej nic osłonowego to ciarki mnie przechodzą.Wtedy jeszcze zielona w tym temacie byłam.Wiktoria była wtedy w tym wieku co teraz nasze dzieciaczki.Tak się darła,nie płakała tylko się strasznie darła.Chowała się po kątach i nie pozwoliła się dotknąć.Mieliśmy wezwać pogotowie ,ale na szczęście jej przeszło. Nawet nie wiem ile to trwało,dla mnie to była wieczność.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
U nas biegunka byla 5 dni. Myslalam, ze ida zeby a to zalapal jakis wirus. Moj mlody nienawidzi ryzu i jak dawalam mu rozgotowany ryz nie jadl go. W 4 dniu podalam mu krople z apteki ale nie wiedzialam, ze wtedy nie podaje sie mleka. Wiec pogorszylam sprawe. Na nastepny dzien to byl juz 5 dzien zrobil kupe z krwia. Od razu pojechalismy do szpitala bo sie wystraszylam. Podali mu jakies leki i powiedzieli, ze organizm sam walczy z wirusem i dlatego byla krew.
Na 7 dzien przyszla paczka z PL tesciowa mi wlasnie kupila ten kleik. Na nastepny dizen juz byla super kupa. Riccardo uwielbia marchewke. Codziennie pije sok z marchwi.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Agnes ciekawy artykuł, aczkolwiek już, mi znany.
Powidzcie mi cy myjecie ząbki dziecziaczkom pastą dla nich odpowiednią? Bo na na suchu czasem pokazuje. Ale widze że na czwórkach składa się jedzonko Michałowi. Staram się po posiłkach dawać wode żeby mu przepłukało ząbki z węglowodanów.
Coraz bardziej denerwuje się na spacerowaniu, Michal nie chce za ręke iść , biega tam gdzie ja nie pozwalam, mówie ze idziemy do produ a on w tył zwrot robi 🤢
jak biegunka Nikusia?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
hej! dzisiaj nocka prawie ok z tylko z jedna 1,5 godz przerwa 😉 od rana tylko jedna kupka jeszcze luzniejsza ale mam nadzieje ze idziemy ku dobremu 😉 kurcze ale mi pieluch ubylo przez ta biegunke na miesiac by starczylo 😆 wazne zeby bylo juz dobrze 😉
u nas piekna pogoda; mlody poszedl nynciu juz 2 raz dzisiaj-chyba odsypia tydzień 😆
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...