Skocz do zawartości

Lutóweczki 2012 | Forum dla mam


timecontrol15_m

Rekomendowane odpowiedzi

  • Mamusie
Ja czasami u siebie widuje takie wózki i pchające je zadyszane matki. Lub też jeden, ale głębszy, tak jakby bez tego jednego oparcia i jedno dziecko trzyma drugie, a czasami siedza i trzy 😁
Ewunia, ja bym się zastanowiła, ale tylko dlatego, że ta waga wózka mnie po prostu przeraża. 17 wózek + z 10kg Hania + z ok.10kg (na luziku) Stasiu iiiiiii 40kg 🤢 Ja już bym była zesrana po kolana, ja ważę 50kg.

Ciasto wyszło obłędne. Nie mam formy keksówki, więc miałam użyć babkowej z kominem. Ktoś tam w komentarzach użył. I na szczęście nie użyłam, bo po zmiksowaniu wszystkich składników ciasta jest tyle, że nie miałam odwagi wlewać do babkowej formy, tym bardziej, że to 5 jaj i 2 łyżeczki proszku, więc urośnie sporo. I się nie myliłam. Wlałam do dużej formy prostokątnej i urosło sporo, jest wysokie. Z babkowej na 200% by wykipiało. Siedziało u mnie prawie godzinę. Kokosa czuć, ale i cytrynę też. Wiórki u mnie są mikro, nie takie jak w PL, więc nie szwędają się później po zębach.

Malwina, mam nadzieję, że nigdy nie będziesz ani przez sekundę żałowała swojej decyzji o powrocie.
Na rozluźnienie to wiem jedynie o koprze, też trochę i rumianek. Poza tym to kompot z suszonych śliwek i sok z surowej marchwi.

Ja jakiś czas temu kupiłam sobie tutaj herbatę typu FORM morelową. Nie czytałam jej składu, choć wypiłam całą i więcej nie kupię, bo na mnie działała trochę przeczyszczająco, a przez to ciagle bolał mnie brzuch, jelita i jak wypiłam rano to przez cały dzień chodziłam spokojnie z 4-5 razy.
Może warto zatem poczytac skład tych herbat odchudzających, hibiskus lub coś innego pewnie ma własciwości mocno rozluźniające. A w zielarskim sklepie pewnie dostaniesz pojedyncze ziółka.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 9,4 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • monisiaj22_m

    1131

  • konefka_m

    1074

  • olcia157_m

    1118

  • aniag070_m

    886

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

hej,
wózek fajny ale faktycznie waga może przerażać. Musisz przemyśleć.
Ja zaraz zmykam do ginekologa,bo dostałam dzisiaj @ i chcę zacząć coś anty łykać. Więc trzeba po receptę.
Z mężem doszliśmy do porozumienia,mam dwa wieczory odciążone od Alka... ale żeby nie dać się wrobić to zapisuję się powrotem na zumbę hehe i będę musiała mieć wolne 😎
Ja to ciastkowa wcale nie jestem,nie piekę,nie kupuję. Dobrze,że T nie oczekuje tego ode mnie. Coś tam upiekę,ale nie lubię. Wolę zrobić pizzę albo wyjść na nią 😆 To mnie gubi 😉 Matko 50 kg ważysz marta ?! ja chyba tyle w gimnazjum 🤨 🤢 🙂 a - podcięłam sobie włosy,mam identyczna fryzurę jak Ty Marta tylko bok jeden dłuzszy taka grzywka . No,ale są mocno krótkie 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Dobre wyjście Tynka z sytuacji, przynajmniej odetchniesz ciut.
Ja mam 160cm, więc stąd ta waga, ale przed obiema ciążami ważyłam 45kg. Po ciąży z N. wróciłam, ale jak skończyłam karmić to doszłam do 49kg. I tak też zaczęłam ciąże z Danielem. Teraz niby nie ma tragedii, ważyć już mniej nigdy nie będę, ale zostały mi grubsze uda, szersze biodra i boczki. Pewnie jak bym ćwiczyła to byłoby lepiej, ale mi się taaaaak nieeeee chceeeee, ja jestem leniwiec co do wszelkiego rodzaju ćwiczeń.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
🙂
pogoda dziś do bani, nie mam w zwyczaju narzekać, ale jak na maj to naprawdę zimno 🥴
wózek ładny co do wagi to sama nie wiem... brak doświadczenia w tej kwesti 😉 nasz x-lander też niektórzy uznają za ciężki 😮a moja koleżanka ma Tako Captiva i to dopiero jest grzmot a ona jest zadowolona 🙂 więc to wszystko kwestia osobisego podejścia i na jakim terenie będzie użytkowany...
moja bratowa ma podwójny chicco, ma dwie córki rok po roku i jest bardzo zadowolona, poprzednie dwa sprzedała bo były za ciężkie 😞 tylko jej maluchy mają dwa i trzy lata więc to takie dwie parasolki połączone coś takiego
http://www.pinkorblue.pl/W-podrozy/Wozki-sportowe/CHICCO-Wozek-sportowy-podwojny-Echo-Twin-GARNET-Kolekcja-2012-2013.html

najważniejsze - przede mną dwa dni wolnego, ostatnio Emilka niezbyt dobrze znosi rozstania z mamą kiedy musi zostać z opiekunką, więc tymbardziej się cieszę 🙃 🤪 🙂 jak pogoda będzie kiepska to jutro wybierzemy się do sali zabaw 🙂
pozdrawiam 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Aga dziękuję Ci bardzo za pomoc z wózkiem 😆 U nas też dziś zimno i z domu nie wychodzimy bo się nie chce jutro ruszymy na krótki spacer na działkę.
Dziś mam gorszy dzień jak chodzę to pobolewa mnie brzusio wczoraj za dużo Hankę nosiłam a dziś mam nauczkę.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hej,
ewka zobacz tą stronę http://www.bobowozki.com.pl/index.php?cPath=380&osCsid=jrqq1cg1p308pjv31i41laldt7 tak dla orientacji jeśli chodzi o modele. Ceny niektórych zaporowe 🥴
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
hej Laseczki
ja relaksuje sie przed TV i laptopem
wcinam chipsy i herbatniki szkoda ze coli nie mam
ale mam piwo meza wiec chyba je zaraz otworze zeby wypic pol szklaneczki (bo tak wlasnie pije piwko w taaakich ogromnych ilosciach :P )
jutro wolne
wiec nie musze sprzatac
gotowac ogarniac domu
syf jak nie wiem
nie musze sie tez kapac, myc wlosow
robi sobie woieczor leniwej matki polki 🤪 a co
ostatnie kilka dni Aziz dal mi tak popalic ze szok
myslalam ze osiwieje i na oczy nie widzialam
chyba ost dwojeczka sie wyzyna bo byl nie do zniesienia dzisiaj juz zdeydowanie lajcikowo bylo
ide czytac co u was i jak nie zalegne w trakcie z reka w misce z chipsami to odpisze

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Aha u Azizka znowu zmiana: ze swojej miseczki nie daje sie karmic, z naszego talerza nie daje sie karmic je tylko i wylacznie SAM 🤪 🤪 🤪 TUTAJ ZASLUGA ZLOBKA
dzisiaj wpierdzielil caly obiad ugotowany przez Tate juz coraz mniej mmu wypada z lyzeczki w szoku jestem jak go probuje karmic to piszczy i koniec daje lyzke i dziecka nie ma 😮 ja nie wiedzialam ze to juz 😮 ja w szoku jestem jak ten czas leci jeszcze niedawno taka mala kruszynka a dzisiaj juz takie samodzielne i charakterne Bobo 😎 butle z mlekiem tez wyrywa i nie daje mi trzymac 🤢
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
ahh... wreszcie weekend wymęczona jestem tym tygodnie jak nie wiem!!!! Jeszcze Amelka coś nie chce w nocy spać i co noc tak koło półtorej godziny się wierci nie wiem czy to na zęby czy co.. :/ najgorsze że nikt nie może być tylko mama :/:/:/ aMIŚ TEŻ UWIELBIA SAMOCHÓD I JAK się jej już wszytko nudzi to idę z nią do auta i siedzimy też koło godziny 🙂
Marta to rzeczywiście udany lekarz co??? maskara... przed następną wizytą naucz Danielka tabliczki mnożenia:P:P:P
Ewka bardzo fajny wózek i w sumie cena też całkiem oki!!! Ale ta waga rzeczywiście trochę duża najlepiej by było na żywo go przetestować 🙂
Tynka to jednak nici z drugiego maluszka?? nie będzie w najbliższym czasie?? 🙂

Marta znam ten ból mi też się nie chce ćwiczyć jak cholera i niby wage mam mniejsza niż przed ciąża ale figurę nieco inną i te boczki... :/
Kurcze Monia to Azizek zdolniacha amis też wyrywa łyżeczkę ale sama nie je tylko karmi nia nas, jednak widać że w żłobku miedzy dzieciakami to co innego 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Marta to rzeczywiście udany lekarz co??? maskara... przed następną wizytą naucz Danielka tabliczki mnożenia:P:P:P napisala olcia , ale sie usmialam.
U nas zima, wczoraj tylko 10 stopni, caly dzien padalo i wialo, ze nawet na tarasy nie mozna bylo wyjsc.
Ewa oszczedzaj sie.
Moj mlody protestuje nie je kaszy od tygodnia i zup, chce nasze jedzenie. Tez nas karmi. A pomieszaj mu, czy w czyms pomoc to od razu sie denerwuje. Wszystko chce robic sam, a jak chce mu pokazac jak to sie robi to on sie wscieka. A my dzis sami bo maz musial do pracy isc.
Monia podziwiam cie, ze dajesz rade. Dzieci bardzo duzo ucza sie w zlobku.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Ja też dziękuję i dla Was też Dziewczyny samych szczęśliwości :*

U mnie jest teściowa :////// Jak zwykle wypoczywa, w tym temacie nic się nie zmieniło. Nawet dzisiaj po obiedzie nie wyniosła talerza do kuchni, a na obiedzie mieliśmy gości oprócz niej. Normalnie wstała od stołu i usiadła na kanapie. Ja pierdziuuuu. Chyba jutro już się wynosi do następnej ciotki, bo przez ostatnie kilka dni spała u innej. Właśnie poszła spać bez kąpieli i mycia zębów, a przed momentem sobie jeszcze papieroska strzeliła. Bożeeee daj mi więcej wyrozumiałości.
Mąż ją poinformował, że jutro na 10min. zostanie z Danielem rano, bo ja Natalię odwiozę do przedszkola to się przeraziła, mówiąc "co ja zrobię jak zacznie płakać?" 😮
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Cześć dziewczyny!
Ja już po Komunii córki i po mega stresie.Dzisiaj się zważę żeby zobaczyć ile mnie ubyło 😉.Pogoda na samą Komunię dopisała ,a potem się rozpadało.Goście też przyszli prawie wszyscy,więc Wiktoria zadowolona.Siostrzyczki i siostrzenica mi pomogły na przyjęciu,ale i tak prawie nie siedziałam tylko coś robiłam.Już zapowiedziałam mojemu ,że nigdy więcej takiego dużego przyjęcia w domu.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Hej.
My w sobotę pojechaliśmy do moich rodziców i wczoraj wróciliśmy.
Od wczoraj w nocy mały ma katar i płakał mi w nocy i wczoraj i dziś.Dlatego zaraz lecę się położyć co by odpocząć przed kolejną mega męczącą nocą.
Moje dziecie wczoraj przyniosło mi różę większą od niego ale było śmiechu super z nią wyglądał.
Obiadek już ugotowałam 🙂 Dziś ogórkowa 🙂
Buziaki
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
U mnie nie ma kiszonych ogórków w sklepach, sama sobie kiszę jak już się pojawiają, zwykle 15-20litrów. Ale już wyjedliśmy zapasy i trzeba teraz czekac na ogórki.

Kasiu, ostatecznie pomalowaliście ten garaż na przyjęcie czy nie? Dobrze, że się udało i Wiki zadowolona.
U nas jak jest proszony obiad to zwykle jest minimum 20osób, bo tu prawie cała rodzina mojego męża jest prócz teściowej, która mieszka gdzie indziej, więc wiem jak to jest latac z wywieszonym jęzorem. Czasami talerzy nam brakuje i szklanek.

Moja teściowa jeszcze u mnie :/ Już dzisiaj mi też ciśnienie podniosła, ale już Wam nie będe pisała, bo normalnie szkoda gadać, ręce opadają. Mąż mam nadzieje widzi co się dzieje, choć moge się mylić 😁

Malwina, zdrówka dla Gabinia, na szczescie to tylko katar.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Tak Marta pomalowaliśmy ,a ile mnie to nerwów kosztowało zobaczę na wadze 😎.U nas było ok.35 osób(nie liczyłam dokładnie),bo ja dużą rodzinkę mam.
Współczuję teściowej 🤨,nie bez powodu tyle żartów jest o nich 😎.
Czarek też jest przeziębiony od piątku i prawię nie sypiam.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Kasiu to super, że jesteś zadowolona 😆
Ja wczoraj od córci dostałam cudowną stokrotkę 😆 sama mamie zerwała i przyniosła 😆 Dla Gabinka dużo zdrówka 😆
Marta mam nadzieję, że teściowa Cię dziś opuści 😆
U mnie dziś wielkie pakowanie męża do wyjazdu 😞 mnie aż flaki z nerwów bolą bo na tak długo to my się nigdy nie rozstawaliśmy 😞 Mam nadzieję, że Haneczka to dzielnie zniesie i jej skóra źle na rozłąkę z tatą nie zareaguje.
Moje dziecko wczoraj mnie zadziwiło z miasta wróciła z mamą za rączkę potem plac zabaw ok 20 minut i maraton po schodach na 4 piętro. Jak tak dalej pójdzie to nie będę wcale myślała o podwójnym wózku 😆
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Niestety tak to jest z facetami, jak nie zszargasz sobie nerwów to nie będziesz funkcjonować.
Ewa, ja tak jak Ty nie lubię byc sama, no ale czasami trzeba. U nas wyjazdy rzadko się zdarzają, ale jak już mąż musi to niestety też to przeżywam, tym bardziej, że na nikogo liczyć tu nie mogę.
Moja teściowa własnie wstała z drugiej juz drzemki 🤢 Nic tylko odstrzał. O nieeee pomyłka, napiła się i ponownie wróciła na drzemkę.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Tesciowa mnie opuscila. Normalnie skacze pod sufit.
Maz mnie dzisiaj zaskoczyl, kupil mi notebooka, fajnego malego rozowego Sony Vaio. Musze sobie ustawic jezyk polski na klawierce. No i sie musze przeniesc z jednego laptopa na drugi, nie ma nic gorszego.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
hej Laski
zdrowka dla Gabrysia i Czarusia
super ze dana komunia
wy dostalyscie kwiatki a ja ... hm
puscilam Azizka luzem bez pampka i zbieralo sobie dziecie do wiadereczka orzeszki wloskie w skorupach potem zaczal mi dawac na rece po jednym ]
i tak sie zapatrzyllam na telewizor Azizek dalej mi podawal po jednym i nagle czuje cos cieplego na dloni
patrze a tam ladna... kupka 😁 😁 😁 nie pytajcie jaka mialam mine 🤪
u nas a propos gosci kuzyn N siedzi juz 3 weekend z rzedu tym razem zostaje do jutra fajny chlopak ale co za duzo... no wiecie
juz mamy dosc

Marta ale fajny prezent dostalas!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...