Skocz do zawartości

Lutóweczki 2012 | Forum dla mam


timecontrol15_m

Rekomendowane odpowiedzi

  • Mamusie
konefka napisał(a):
Malwina prośba do Ciebie Ty kobieto na naszym brzuszku chyba się najlepiej ogarniałaś jak jeszcze tam zaglądasz to podeślij mi proszę linka z naszą wyprawką bo chyba trzeba zacząć się przygotowywać.


Ewa znalazłam wszystko ale nie wyprawkę na naszym wątku.Może podejrzyj sobie wyprawki z września 2012??
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 9,4 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • monisiaj22_m

    1131

  • konefka_m

    1074

  • olcia157_m

    1118

  • aniag070_m

    886

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusie
Konefka to chyba Haneczka zadzwonila do Ricciego, wczoraj tez latal bez pamkow. Tylko on jest taki glupiutki, ze jak najszczal, to sie slizgal w kuchni na kafelkach. Balam sie by se nogi nie zlamal, czy glowa nie trzepnal. A on jak w basenie, w kaluzy sikow sie kapal i mial ubaw. Nawet probowal pic, lizac podloge. Jak go wloze do wanny jest to samo, nie siedzi tylko sie slizga jak jest sam. Codziennie sie z mezem kapie. Potem cos narozlewal ja nie widzialam jak pojechalam o malo zrobilam szpagat. Jeszcze tak pojechalam na dwoch palcach od nog, myslalam ze zlamalam.
Moj mlody jeszcze mi wyrywa wszystko z rak bo on chce niby pomoc. Jak odkurzalam to tez jak sie przyczepil to nie moglam mu odkurzacza wyrwac, tego jak miotla. Dlatego maz kupil taki normalny to on sie nie boi i nim jezdzi i mi tam wlacza i wylacza. A jak nie da rady wlaczyc to idze do gniazdka i wyjmuje wtyczke i wklada. A im bardziej cos tlumacze, ze nie wolno to tym badziej robi. Ja bylam taka sama jak bylam mala.
Co do picia w nocy. Ricci nie wstaje pije przez sen od poczatku. A teraz to nawet daje mu butelke i sam se trzyma. Jak on spi 12 h a u nas juz w nocy jest 24 stop. to chce sie pic.
Marta a kto by nas czytal a nie chcial sie udzielac.
Co do sztucscow gerlacha to co pokazala Tynka to noze posrebrzane sa w takiej cenie i te z stali szlachetnej. Gerlach ma srebne sztuce za 23 tys. Wlasnie zastanawiam sie kogo na to stac.
Konefka co do domku tego pastikowego. Moja siostra mi kupila z materialu na rzepy. W niedziele maz leci do Pl to przywiezie zrobie zdjecie i wrzuce. W 2 sekundy sie rozbiera i nie jest w nim goraco latem.
A co do swiecenia swiatla. U nas sa spuszczone zaluzje zewnetrzne i jest bardzo ciemno. Wiec od narodzin Riccarda swiecimy cala noc swiatlo w lazience by dawalo polmrok w sypialni.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Ja mam chwile dla siebie. Dzieci śpią, dzisiaj pory spania pozmieniane. Byliśmy w przedszkolu, Natalia odebrała dyplom, pare drobiazgów w prezencie. Zjedliśmy po torcie nawet. Daniel był grzeczny, choć od 7 nie spał. No i moje dziecko ma od dzisiaj wakacje, aż do 15 września, bo tutaj wakacje są 3miesiące. Wzruszyłam się normalnie, ja to jestem straszna płaksa. Na tym występie Natalii z okazji dziecka też wyłam, durna.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cześć !
U nas noc to jakaś masakra ostatnio, Alkowi coś się śni i tak płacze- nie można go uspokoić.... 🥴
Z dobrych informacji - wreszcie zdecydowaliśmy sie gdzie jedziemy na wakacje. I padło morze 🙂) wszystko porezerwowane tylko jeszcze zbierać kasę 😁
pisałam wczoraj wypracowanie nt bicia,ale się skasowało i może dobrze 😎
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Jakiś mam humor do baniastej normalnie.
Mąż na wychodnym znowu 🤢 Zawsze jak mam humor do bani to jego nie ma.
Oglądam film na Ale kino, bo już nie ma nic innego ciekawego, choć i ten pozostawia wiele do życzenia.

Tynka mogłaś nam tu walnąć kazanie 🙂 a co!
Ja chętnie bym poczytała, choć klapnęłam może ze dwa razy albo i raz za ten nieszczęsny zielony kamień.

A co z tą pomidorówą? Bo ja mam jutro obiad do gotowania i by się przedało coś nowego na stole.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Marta to nic nowego 🙂 Po prostu gotuję na mięsie (często drób+wołowe) i standardowo daję koncentrat no i świeże pomidory przetarte. Dużo świeżych ziół. Moja teściowa robi taką mdłą,stołówkową zabielaną śmietaną ;-)
Nie chce mi się powtarzać mojego kazania,lepiej poczytać te książki. świetne
książkami autorstwa Adele Faber i Elaine Mazlish:

"Jak mówić, żeby dzieci nas słuchały. Jak słuchać, żeby dzieci do nas mówiły"

"Jak mówić do nastolatków, żeby nas słuchały, jak słuchać, żeby z nami rozmawiały"

"Rodzeństwo bez rywalizacji"

"Wyzwoleni Rodzice, Wyzwolone Dzieci"

"Jak mówić, żeby dzieci się uczyły"
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Dziewczyny moj Azizek dostal 2 klapsy jak raz mi zlapal warge zebami I drugi jak mi obojczyka zlapal zebami to byl odruch ale w pamperrsa ale powiedzialam sobie ze wiecej sie to nie powtorzy !!! Ostatnio widzialam z balkonu jak babeczka w kuchni trzepnela swoja coreczke ktora a moze z 5 lat przez glowe myslalam ze pojde I jej pierdutne w ryj!!! Ja dostawalam czestojak bylam mala I nie bede tak robic !!!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
U nas wieczor zapowiadal sie fajny. Ricci byl tak padniety, ze o 17.30 na hustawce spal. Jak tylko go chcialam zdjac to on nie. I ja dalej go hustalam a ten odlatywal. Babka obok sie smiala z niego. Wzielam go za trzecim razem na sile, bo gdy przestawalam go hustac to ten sie dar. Szybko do domu. Wykapalam go i o 18 juz spal. O 20stej obudzil sie i walczyl 3 h, az bylam sama zla. Wszytsko przez zeby. Nie mogl sobie miejsca znalesc.
Konefka rodzice nie tylko musza niezle kombinowac latem ale jeszcze w trakcie roku szkolnego. Szkola jest do godz. 13 stej. A tu pracuja od 8.00 do 12.00 i od 14.00 do 18.30, babeczki w sklepach od 9.00 do 12.30 i od 15.30 do 19.30. Po to jest ta przerwa by dziecko odebrac. Wogole jakis system pogrzany. I dlatego te co maja wiecej niz jedno dziecko siedza w domu. Jedynie jest dobre to, ze jak maz pracuje to zona ma ubezpieczenie zdrowotne meza.
Ja juz sie denerwuje meza nie bedzie bite 3 dni. Jutro wylatuje do Pl.
Wiec bede tu zagladac.
Marta wrzuc jakis przepis bo ja tylko te schabowe i pizza. Masakra.
Tynka a gdzie nad morze? Piekny jest Rewal, Trzesacz, Niechorze, Rowy, Ustka, Leba, Miedzyzdroje. Kurcze ale mi sie wzielo na wspomnienia. Jak studiowalam w Szczecinie kazdy weekend od maja jezdzilisy do Miedzyzroji. To byly czasy bezstresowe, a mi sie zdawaly najbardziej stresowe bo przed sesja.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Sprzątam dzisiaj, ależ mi się chce, ja pierdziuuuu...

Agnese, a co mniej więcej Twój mąz lubi, to może uda mi się wstrzelić w smaka z przepisem. Ja w większości gotuje warzywa, ale mięsko też.

To ja Tynka gotuje podobną pomidorówkę, ale nie zawsze daje pomidory, bo mój przecier to pasta pomidorowa. I u mnie dzisiaj pomidorówa, bo nie mam pomysłu ani warzyw. U nas o tej porze roku nie ma ani kalafiora ani brokuła, dupa normalnie. Kiszone już wyjedliśmy, buraków też już nie ma. Dynę zamroziłam, ale też już zjedliśmy. Wszystko miałam pomrożone, ale już wyjedliśmy.
Uciekam, miłego weekendu Dziewczyny.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Ricci wstal po 7, pojechalismy zrobic zdjecie do paszportu. Teraz moje dwa Rysie spia. Jeden w poprzek lozka a drugi tez.
Ja dzis kupilam zolta fasolke. U nas wlasnie sezon na dynie i baklazany. Bardzo duzo jest swierzych ananasow.
I jak zwykle beda schabowe. Moj maz tylko by jadl schabowe i pizze. I nic wiecej. Zup zero. Moze ja nie umiem robic. Kurczaka nie lubi, wolowiny tez. Jak pojedzie zrobie Marta Twoje leczo.
Ide ubijac kotlety. Jak zwykle na wieczor pizza.
U nas burakow swierzych nie ma, sa tylko gotowane.
Ide ubijac mieso.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Oj z gotowaniem to i ja weny nie mam dzisiaj kompletnie moze faktycznie leczo zrobi e tez?
jeszcze wspomne o tym temacie a proposik bicia dzieci moja jedna znajoma latwo sporzedaje klapy i bije po raczkach jak sie ubrudzi albo jedzenie upusci swoja corke a jest starsza od Azizka o 2,5 miesiaca 😮 😮 😮 no noz sie kieszeni otwiera a druga leje po lapach i tak samo klapsy sprzedaje juz od kilku miesiecy synka ktory jest mlodszy o miesiac od Azizka. I powiedzcie mi k... jak to ma byc normalne jak sie bije takie male dziecko 🤨 nie mowie o klapsie sporadycznym w naglych sytuacjach jak grozi krzywda albo cos ale o nagminnym klapsowaniu za byle gowno no nie moge tego pojac 😞

dobra to na tyle powiedzialam co chcialam :P
jestem chora mam grypola jakiegos no masakra ojciec u mnie jest od wczoraj i wlasnie wstalaam po 2 godzinnej drzemce no wstyd a obiad nie zrobiony ☺️ ☺️ ☺️ poleglam dzisiaj jesli chodzi o goscinnosc 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
MIchasiowi gratuluje kolejnego zabka 🙂
ja dzaisiaj dalej kiepsko sie czuje nie wiem no juz mam dosc chorowania 😞
Azizek to dzik jeden probuje wymuszac wiele rzeczy ale staram sie nie ustepowac :P a za raczke nie chce w ogole chodzic musze sie przelamac uzbroic w cierpliwosc i walcczyc zobaczymy z jakim skutkiem 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Monia,jak to przeczytałam o tej twojej koleżance co bije po łapkach to myślałam,że mnie ku*wica złapie !!!! 😠 Dajesz radę tak spokojnie na to patrzeć i nie skomentować?! Czy ona jest niepoważna? Bić po łapach to można świadome i złośliwe cholerstwo w wieku 15 lat a nie 1,5 roczen dziecko. Normalnie nóż się w kieszeni otwiera na takich ludzi. Jeśli Ciebie to też rusza to zwróć jej uwagę,pomyśl co czuje to dziecko,gdy na chęć poznawania świata dostaje po łapach ?! 🥴 kretynka
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Tynka nie boj sie mam mozg :P ja nie siedze i patrze tylko mowie ze to przeciez male dziecko itd itp kiedys bylismy u jednej z nich i Azizek jadl rosolek i co chwila cos tam sobie rzucal na ziemie z miseczki a to makaron a to marchewka a ja z satysfakcja patrzylam jak ta znajoma co chwila przeciera podloge szmatka po nim i za kazdym razem mowila ze tak nie wolno no to Azizek dalej tak robil bo ciocia fajnie reagowala 🤪
Takie kobiety twierdza ze klapsy w pupe to nie bicie a juz tym bardziej bicie po raczkach.

bede wpadac czesciej teraz bo nam net sie poprawil
Azizek dzisiaj ujezdzal dziadka i ustawial go sobie jak chcial, wyczul cwaniaczek ze moze wszystko a dziadek trzesie sie na kazde kwekniecie Spryciarz maly 😁 chyba z godzine siedzial z nim w samochodzie i bawil sie wszystkimi mozliwymi przyciskami hihi
dziewczyny jeszcze chwila a dotre do mojej wagi tuz po porodzie czyli 65 kg. Wazylam sie dzisiaj i wyszlo 67,5 no boooskoooooooo 🙃 🙃 🙃 moje marzenie to 60 😉
uciekam ogladac film do jutra i milej niedzieli zycze
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Tata pojechal i mi smutno 😞
w dodatku Aziz ma goraczke prawie 39 st i nie wiem co dalej bedzie 😞 z tego tytulu siedzimy uziemieni w domu
Mamuski ktore maja synkow powiedzcie bo moja mama mi ost powiedziala ze trzeba za kazdym razem inaczej ukladac siusiaczka w pampersie zeby krzywy nie byl albo cos no dla mnie to szok wysmialam ja nie wiem czy to jakies stare przeswiadczenia czy tak faktycznie moze byc 😮 ja tak zawsze zakladam pieluszke i jak jest tak zostaje nigdy nie zwracalam na to uwagi ale teraz to mnie z tropu zbilo
maz na rybach Azizek grzeczny narazie
pusto tu ja tu neta odzyskalam i nie mam z kim pisac 🤨
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Monika może kiedyś patrzyli na to jak siusiak jest ułożony,ale wtedy były pieluchy tetrowe i bardziej przylegały do ciała,a w pampersach to raczej sam się układa jak chce, bo jest swobodniej 😎.Moja Wiktoria jest dzieckiem z pokolenia gdzie jeszcze się tetry używało ,chociaż już sporadycznie i wtedy nie słyszałam o takich sposobach stosowanych u chłopców.

Dużo zdrówka dla Azizka.
My byliśmy w środę na szczepieniu i na razie Czarek nie dostał gorączki i mam nadzieję ,że nie dostanie.
Dzisiaj Czarek pod kościołem zaliczył betonową płytę.Na szczęście ma tylko lekko czerwony nosek i zranioną górną wargę.Trochę popłakał i dalej rozrabiał.A jak odchodził dalej to się odwracał , pokazywał palcem" nu nu" i szedł dalej.
Widzę Monika ,że walczysz z wagą.Gratuluję efektów 🙂.U mnie też waga idzie w dół ale bardzo wolno.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
kolejny bąbelek poturbowany... czyli równo idzie 🥴
Monia ja ostatnio w gazecie czytałam że jakiś starszy facet wypowiadał sie o tym czy kobietom nie przeszkadzają krzywe penisy bo on taki ma, lekarz się wypowiadał że więszośxc facetów tak ma, więc pewnie to standard, ale ja czasem przekładam w inną stonę niż sam się układa.
Ja mam truskawek z działki i będę piec placka, ma ktoś przepis sprawdzony na bisztop z truskawkami, chodzi mi o masę, bo biszkopt potrawię.
Monia zostaje taka pustka po wyjezdzie, ale nie martw sie szybko minie. Aziz nie ma innych objawów poza gorączką, może to ząbki?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
moj NIKOŚ tez chory chyba po basenie go przewiało od piatku w nocy walcze z wysoką 39 stopni goraczka i wariuje juz biedny meczy sie ma zapalenie oskrzeli a byłam u lekarki w srode dała tylko syropek w piatek juz poleciałam po antybiotyk i zapalenie oskrzeli,nikoś pierwszy raz mi tak goraczkuje ciagle czuwam nad nim i nie widze oprawy po tym antybiotyku jutro zas ide do lekarza tak sie boje o niego.zawalony nosek katarem kaszel okropny ma ciagle jedziemy na przeciwgoraczkowym
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...