Skocz do zawartości

Lutóweczki 2012 | Forum dla mam


timecontrol15_m

Rekomendowane odpowiedzi

  • Mamusie
Życzę chłopakom dużo zdrówka dla Ciebie Monia również. My już dochodzimy do siebie. Dziś kończymy antybiotyk i jak będzie wszystko oki to w środę uciekamy nad jezioro. Teraz w domu mam na tydzień mamę to mam luzik 😆 o 8 rano dom wygląda jak muzeum 😮
Wieczorem ona przejmuje pałeczkę kąpie, karmi i układa do snu Hanię a ja mam czas dla siebie normalnie miodzio.
Moją córcię znów wyciągnęło z dnia na dzień w górę i trzeba ruszyć na zakupy bo ciuszków coraz mniej do tego zaczęło się mega plamienie wszystkiego.
Wczoraj byłyśmy na działce i Hanka mnie zszokowała od sąsiadki dostałam poziomek i truskawek a ta jadła aż jej się uszy trzęsły 😆 Potem widziała jak ja wcinam rzodkiewkę i też chciała spróbować jak jej dałam to się śmiała i tak dziwnie język wypychała ale jadła 😆
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 9,4 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • monisiaj22_m

    1131

  • konefka_m

    1074

  • olcia157_m

    1118

  • aniag070_m

    886

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusie
I ja życze chłopakom zdrowia, oby Nikosiowy szybko przeszło bo pięka pogoda, co by się wybrykał na polu.
Mój Michał też mnie zaskakuje, wczoraj zajadał się poziomkami aż mu uszy piszczały, widział ze my jemy to też zbierał sobie, ja jak zbieram truskawki to też idzie ze mną i oczywiście depcze mi po nich, a jak ma zbierać to zrywa tylko zielone ale śmiesznie przychodzi bo chce wrzucać do kobiałki 😁 i jak może się złości za zdeptane truskawki jak on tak pięknie pomaga 🙂 wczoraj obiadu nie chciał zjeść ale nadrobił darami natury 🙂
ja wstawiłam chleb do piekarnika, ciekawe jak mi wyjdzie bo pierwszy raz robie 🤔
Ewka super że sobie troszkę odpoczniesz, korzystaj dużo leż, to może brzuszek się uspokoi i nie będzie trwardniał. Ja tak miałam przy Michale, pracowałam do 7miesiąca, ale miałam pracę biurową. Chodziłam do domu na nogach żeby się troche poruszać i to był błąd, bo brzuch mi zaczął twardniec i wylądowałam w szpitalu, dali mi leki i kazali leżeć. Ale po jakimś czasie szyjka i brzuszek się uspokoiły i mogłam noramnie funkcjonować. Wiec korzystaj 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Przez weekend zawsze jest spokojniej Monia, nie panikuj.
Z tym siurakiem to pierwsze słyszę. U Daniela zawsze jest na prosto, więc nawet nie przekładam, bo się nie krzywi.

Ja będę rzadziej zaglądać, bo rano już mam mniej czasu ze względu na wakacje Natalii. Muszę z nią po śniadaniu coś robić, bo wyjdzie z wprawy przez trzy miesiące. A rano jeszcze wychodzimy na dwór, zanim się wyszykujemy całą trójką to oooo matko...
U nas dzisiaj pierwsza kupa na nocnik, ale drugiej po południu nie udało mi się złapać. Daniel pokazuje kiedy robi, wskazuje na dół brzucha, ale zwykle jest to po fakcie. Udało mi się złapać, bo stękał, więc poleciałam po nocnik. Zrobił, choć mina po obejrzeniu kupy nie była za ciekawa 😁 Po południu też chciałam z kupą znowu spróbować, posadziłam, ale nic nie zrobił. Jak go zawołałam do ubrania, to skręcił do pokoju Natalii, poszłam za chwilę, a ten pokazuje, że chce, więc znowu poleciałam po nocnik, ale jak przyszłam to już zrobił siku na podłogę. Cienko to widzę.
Moja mama przylatuje w czwartek na wieczór, więc zawsze to też jakas pomoc, choć ja już nie potrzebuje, przywykłam, że sama daję radę. 😮
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
witam!!!
no i znów kolejny tydzień teraz mam zmianę od 11-19 najgorsza jaka może być cały dzień w pracy a za oknem takie cudne lato!!!
w weekend byłam na firmowym szkoleniu i imprezce super było tego mi brakowało, bałam się zostawić Amelkę ale wszystko poszło super i nie płakała i dzielnie to zniosła 🙂
co do klapsów to AMELKA JESZCZE NIGDY NIE dostała czasami podniosę na nią głos i to wszystko ale chyba przez to jest taki z niej łobuz że na głowę mi wchodzi i obiecuję sobie być twardsza ale niestety jakoś nie potrafię 😞 😞
Ja mam tą lampkę pabobo co dostałam do testowania i Amelka nią nie jest kompletnie zainteresowana ale w nocy jak trzeba troszeczkę światła to uchylam szufladę a w niej jest ta lampka i nam świeci 🙂 ale ja była mniejsza to świeciło się małe światełko w kontakcie całe noce!
Kurczę pisze cały dzień ta wiadomość i skończyć nie mogę i już wątek zgubiłam więc na razie tyle bo mi się zaraz skasuje i dopiero będzie:0
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Malwina praca super w kiosku przynajmniej sien nie narobisz a i z ludzmi poprzebywasz 🙂
Marta zazdroszcze przyjazdu mamy !
Olcia a tobie tym bardziej zazdroszcze tego szkolenia sama nie raz jezdzilam na takie "szkolenia" i wiem ile frajdy mialam no i odpoczynek od domu 😉
a mnie jakis dol dopadl bylismy wczoraj wieczorem na pogotowiu maz zawiodl ale pisac nie bede o tym a ze ja skorpion to od razu rozwodzic sie chcialam :P Azizek goraczkowal i plakal dzisiaj juz lepiej ale malo pil no i nic nie jadl znowu uszy no zesz 😠 😠 😠jutro znowu do lekarza zobaczymy co i jak antybiotyku narazie nie dostal zobaczymy co nasz doktorek jutro powie dzisiaj juz temperatury nie mial tylko stanpodgoraczkowy jedynie no ale bytl taki ospaly i za grzeczny
a dol mnie dopadl bo znowu w domu siedze w sumie od wtorku bo w pracy przestoj jest i mam wrazenie ze nie umiem sie zajac moim dzieckiem nie moge sie zebrac do podstawowych czynnosci domowych nie wiem jakas do dupy matka jestem wybilam sie z rytmu i nie chce mi sie nic ☺️ mam nadzieje ze jutro sily mi wroca nawet jak tata byl to ciezko mi bylo p[o zakupy wyjsc czy obiad zrobic i zawsze spozniony byl
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Monia, Ty się po prostu kobieto zarobiłaś. Mówiłam, że długo tak nie pociągniesz XX godzin w pracy + 4-5h snu. Organizm właśnie teraz odreagowuje w ten sposób, że masz mega lenia. Daj sobie na luzik, zrób Azizkowi jeść i tyle, to że nie sprzątniesz, nie poprasujesz i nie ugotujesz dla siebie i męża obiadu przez dwa, trzy dni to się nic nie stanie. Z głodu się jeszcze nikt nie zesrał, a z gównem tez się nie bijecie co by trzeba było na okrąglo sprzątać. Wypocznij, a siły Ci wrócą, pozwól się organizmowi zregenerować ciut.

Te uszy będą wracać z każdym katarem i tak przez kilka lat, nie pamiętam ile, ale chyba do 4rż czy 6? Wiesz co, u nas było podobnie, ale przerobiliśmy uszy dwa razy. Mąż zasięgnął wiedzy co i jak u znajomych i poszliśmy specjalnie do najlepszego pediatry w mieście, wizyta 100lirów. Ten podał przy zapaleniu ucha jakiś antybiotyk, który zalecza podobno. Nie wiem jak to możliwe, ale poważnie!!! Po tym anty Daniel miał katar dwa razy, ale u niego katar jest 3 tygodnie i po zapaleniu uszu ani słychu ani widu, mimo tego że przy tak długim katarze nie ma szans uniknąć zapalenia ucha.

Ja dzisiaj mam trzy pralki do prasowania i znowu warzywa do mrożenia. 🤢
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
O dobrze słyszeć, że znowu będzie maluch, szkoda, że Madzia nas nie czyta.
Ja jednak już nie chcę więcej, tzn. chcę i nie chcę. Za i przeciw jest tyle samo, więc tak naprawdę ciężko się zdecydować.
Moja dwójka dzisiaj daje mi popalić równo, więc po dzisiejszym dniu jakby nie ktoś zapytał to oczywiście bym odp. że NIEEEEEE! Jeszcze coś dzisiaj się źle czuję. Ledwo wstałam, a spałam do 7.50. Normalnie nieprzytomna. Poza tym to miałam lodowate stopy i ich nie czułam aż powyżej kostki, więc krążenie do bańki. No i od rana boli mnie głowa, wzięłam tabletkę i nic.
Malwina, super, że Ci pasuje praca w kiosku. Ja też jestem zdania, że każda praca to praca. I nieważne, czy jest to w banku, na kasie, przy miotle, na zmywaku, przy szparagach czy w kiosku. Choć nie każdą pracę chciałabym wykonywac, to podziwiam i szanuje ludzi, którzy to robią.

Czytałam o tym księdzu dzisiaj w Chojnowie, co za porażka. Normalnie szkoda gadać. Im już chyba jest za dobrze.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cześć Laski !
Mi też Madzia ostatnio pisała,że będzie kolejny dzidziuś 🙂
U mnie dzień za dniem taki sam. Dzisiaj dałam Alka mojej mamie na 2,5 godziny i mogłam się pouczyć... No,mogłam.... 😉
U was też takie piekielskie temperatury? Ja mam całe plecy zjarane od słońca,skóra złazi aż... 🥴
Nic zmykam kąpać się i siadam do nauki 🤢
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cześć Laski !
Mi też Madzia ostatnio pisała,że będzie kolejny dzidziuś 🙂
U mnie dzień za dniem taki sam. Dzisiaj dałam Alka mojej mamie na 2,5 godziny i mogłam się pouczyć... No,mogłam.... 😉
U was też takie piekielskie temperatury? Ja mam całe plecy zjarane od słońca,skóra złazi aż... 🥴
Nic zmykam kąpać się i siadam do nauki 🤢
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
🙂
pogoda sprzyja to też ucichło na forum
ja jeszcze godzinę i kończę pracę:woohoo
ja raczej unikam słońca, nie cierpię się opalać 😠, dzieciaki też chronię jak mogę 🙂czekoladowe to one nigdy nie będą, nawet jakby bardzo chciały, karnację odziedziczyły po matce 😜
u nas nadal szał na truskawki, wcina aż miło patrzeć 🙂
Malwina gratuluję, zawsze dodatkowy pieniądz sie przyda 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Witajcie.
Ja się spodziewałam, że będę miała to czytania dużo a tu spokój cisza 🥴
Ja teraz korzystam z okazji, że jest mama i większość czasu spędzamy na działce 😆 Wczoraj trosze się przemęczyłam więc dziś dostałam zakaz wychodzenia 🤢 no może wieczorem mama mi pozwoli hihi
Cieszę się, że kolejna mamuśka jest z brzuszkiem 😆 teraz kolej na Tynkę 😜
Przyniosłam z piwnicy Hani ciuszki 0-3 i jakoś nie mogę się przybrać aby je przejrzeć 🥴
Jakie macie pomysły na prezent na dzień ojca?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Hej.
Ja wczoraj też weszłam bo myślałam,że będzie dużo do czytania a tu pustka na całego 😞
Te upały są okropne,w kiosku do 11 jest chłodno a później duchota jak nie wiem.Dzisiaj popołudniówka 🙂 Zaraz wstawię obiadek i niedługo do pracy 🙂 Jestem zadowolona bo moja konkurentka zrezygnowała 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
witam!! u nas też upał jak nie wiem w pracy niby mamy urządzenia klimatyzujące ale to nie to samo co klimatyzacja no ale lepsze to niż nic 🙂
ja na dzień taty kupiłam koszulkę najlepszy tata na świeci i jakieś słodkości bo Kuba uwielbia i am,elka przy tym skorzysta i już 🙂
Ewka a ty jak znosisz te upały????
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
🙂
a ja kończę pracę o 14, szef ma dobry dzień i nas puścił wcześniej, my mamy klimę więc upałów w biurze nie odczuwamy 🙂
na dzień taty Ola pewnie coś wymyśli 🙂 ja głowić się nie muszę 😉
w takie upały to ciężko z brzuszkiem 😞 ale są też plusy 🙂 nie trzeba nakładać na siebie "ton" ubrań i uważać na upadki 🙂
jescze chwila i rozpoczynam weekend, wybierzemy sie na piknik organizowany przez nasze opolskie ZOO 🙂
pozdrawiam 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Hej 🙂
Dziewczyny a gdzie Was wywiało??Wracać tu szybko!!!
Ja dziś i jutro na popołudnie.Jutro już umowę podpisuję 😁 W poniedziałek, wtorek i czwartek do pracy a tak to wolne mam 3 dni pod rząd 🙂
Wczoraj Gabryś miał jakiś zły dzień bo cały czas Bartkowi wył.
Agnese1978 ja uważam,że jeśli coś nas niepokoi to lepiej sprawdzać to od razu.Więc mam nadzieję,że Emilce nic USG nie wykaże 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Wszystkiego naj... dla Tatusiów 🙂
Ja właśnie kupiłam na allegro to łóżko Amisiakowi co kiedyś Ewka dawała linka ciekawe jak się sprawdzi 🙂 I jeszcze mąż mi kupił odkurzacz wodny bo już mam dość tego kurzu wszędzie skończę odkurzać słonko przyświeci i kurz jest znów mam nadzieję że teraz będzie lepiej 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Hej Laseczki 🙂
Olcia czekam na reenzje tego lozeczka sama bede je zamwiac podaj stronke to moze juz zamowie? bo ta od Ewci juz skonczona aukcja jak ostatnio patrzylam
Agnes1978 fajnego masz szefa 🙂 i mnie ten postnie urazil nie wiem nawet czemu mialby przeiez wszystkie jestesmy mamusiami i chcemy jak najlepiej dla naszych dzieci na twoim miejscu tez bym skontrolowala tego powiekszonego wezla.

aproposik tematu dziecci ogladalam ost uwage i przypominali o tym paskudnym zlobku gdzie baby bez serca wiazaly dzieci i kladly w lozeczku no powiesic takie !!!!!!!!!!!! wylam jak dzik juz jakies pol roku temu jak ogladaalam to to lez powstrzymac nie moglam 😞 😞 😞
Ola napisz jak Szymonek jak Wasz pobyt w szpitalu jak to zniosl? odezwij sie 🙂
Moj Azizek zaskakuje mnie codzien taki madrala sie zrobil ze szok. Jak przygotowuje mleko to podpatrzyl i robi sam jak ja zawsze robilam czyli sprawdza palcem wode w butli, miesza zakreca smoka i trzesie oczywiscie niezdarnie ale robi :P a dzisiaj kopara mi opadla bo zobaczyl ze ide z buta do sypialni poszedl za mna, zamknal drzwi pomachal, zaslonil zaslony i zaczal nakladac spiworek oczywiscie po swojemu 🤪 no szok. Ostatnio jak ide do kibelka to zawsze zostawiam drzwi otwarte zeby miec na niego oko jka jestem sama, to podaje mi papier i nawet wie gdzie wkladke przykleja sie 😮 😮 😮 siok
Jak idzie pod prysznic a kapie sie z tata zawsze to myje i ojca zawsze jest smiechu co nie miara 😁
No i uwiebia latac za ptaszkami jak go wysadze z wozka albo rowerka to lata poki nie padnie za golabkami i po takich atrakcjach jest tak padniety ze nie wiem. Co do baseniku to planuje kupic mu taki z daszkiem i na balkonie bedzie sie plumkac w upalne dni a co. Poki co narazie upaly odeszly w sina dal i powroila jesienna pogoda i paskudne wiatry 😞
pozdrawiam i donapisania 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...