Skocz do zawartości

Lutóweczki 2012 | Forum dla mam


timecontrol15_m

Rekomendowane odpowiedzi

  • Mamusie
Dziewczyny spokojnie się tu kurka robi 🥴
Moja mama zostaje ze mną na jeszcze jeden tydzień 😉 Dziś wraca mój mąż 😆 😆 😆 Będziemy mogli sobie na randki pośmigać jak babcia w domu 😆 Szkoda, że z seksu nici ale mam nadzieję, że 2 lipca na wizycie dostaniemy pozwolenie 😁
Dwa dni temu urodziła moja kumpela w 31 tc ale wszystko jest oki 😆
My musimy wziąć się za wyprawkę bo gdyby u nas miało być podobnie to ja jeszcze nic dla synka nie kupiłam.
W tamtym tygodniu miałam ogromne ciśnienie na zakupy i poszłam do sklepu a tam mama zapłakana kupowała dla swojego syneczka ubrano do trumienki i niestety synek żył tylko 11 dni. Ja jak to usłyszałam to się tak rozpłakałam, że przez dobre pół godziny nie mogłam się uspokoić. To musi być najgorsze uczucie na świecie stracić swoje dzieciątko.
Przepraszam, że smęcę zmieniam temat.
Ola ja też wybrałam z weluru łóżeczko bo alcantara to welur. Dziś pokaże je mężowi jak zatwierdzi wybór to kupujemy.
Malwina gratuluje pracy a z Gabrysiem będzie siedziała teściowa?
Agnes ja uważam, że jak coś nas niepokoi to zawsze warto to sprawdzić. Jeśli to ma Cię uspokoić to zrób te USG.
Monia po Twoim wpisie widzę, że już troszkę sił nabrałaś 😆 to dobrze 😆
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 9,4 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • monisiaj22_m

    1131

  • konefka_m

    1074

  • olcia157_m

    1118

  • aniag070_m

    886

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusie
Hej.
Ja już po pracy 🙂
Wczoraj szefowa przepytała mnie z papierosów ale zdałam egzamin 🙃 🙃
Dzisiaj pierwszy dzień byłam sama ale było ok.
Ewcia super,że mama zostaje i że mąż wraca.
Z Gabrysiem do 8 lipca jest Bartek a później jego mama.
Ogólnie dzisiaj już wyszłam normalnie i Gabi nie wył.
Łóżko super ja niestety nie myślę na razie o zmianie bo mały zaczął spać w swoim łóżeczku dużo spokojniej 🙂
Dziewczyny odzywać sie!!!!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cześć,piszę do was z łóżka, pogrążona w anginie.... 🤢 Wstałam rano i wymiotowałam (!) mdliło mnie,nic nie zjadłam,bolała głowa,bolały żyły, gardło itd..itd.. tak skończyłam dzień. Teraz wypiłam ferwex,telepię się z zimna...
Cały dzień rozmyślałam,że być może kolejne bobo,bo fatalnie się czułam- tak jak z Alkiem,ale test rozwiał wszystkie wątpliwości i negat. Wiecie zobaczyłam 1 kreskę i poczułam trochę żal,ale zaraz zerwało mnie ponownie na wymioty i moje rozmyślania zostały spuszczone razem z wodą 😉
O zmianie łóżka nawet ni myślę,kupiłam takie na długość 120 cm,więc z zamiarem że będzie min. do 7 roku życia.Wyjęłam tylko szczebelki i Alek sam wchodzi,gorzej z wyjściem bo schodzi na głowę... 🤢
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Ewka n oto super może troszeczkę odpoczniesz no ta alcantryna czy jakoś tak to tez chyba taki welur bo szukałam w necie co to jest ale te misie są słodkie i wzięłam to chyba dzisiaj przyjdzie bo już przyszedł wczoraj mail od kuriera i ten odkurzacz tez więc już się nie mogę doczekać odkurzania 🙂
wiecie co ja niby okres mam mieć dopiero 8 lipca ale wczoraj w sklepie jak zobaczyłam śledzie to myślałam że umrę kupiłam je i mało brakowało a w samochodzie po odrodzę bym jadła tak mi się chciało 🙂 jak tylko weszłam do domu nawet zakupów nie rozpakowałam tylko buziak amisi i jadłam śledziki a ostatnio miałam taka ochotę na śledzie i chyba jadłam ostatni raz jak byłam na początku ciąży z Amelką 🙂 pierwsza myśl kupić test no ale bez przesady poczekam chociaż do połowy lipca 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
widze ze coraz więcej mam z forum myśli o kolejnych dzieciach i dobrze, będzie nas więcej 😁
nie ukrywam że i ja bym bardzo chciała,zobaczymy co życie nam przyniesie. Czekam jak rozwinie się budowa, bo nie mogę się doczekać własnego domu, a nie tylko na wynajmowanym 😞
Tynka ja mam tak przy każdym okresie 🤪 tyle że my się zabezpieczamy. Czasem mam cichą nadzieję że może jakim cudem się udało. Widać trzeba poprostu działac w owulacji a nie liczyć na niepokalane poczęcie 😁
Wybieracie się na ostatnie szczepienie? błonnica tężec i krztusiec. Chyba w 16/18mies jest
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Hej.
U nas dzisiaj strasznie brzydka pogoda 😞 Pada i pada....
Wyskoczyliśmy tylko z B. samochodem na zakupy,zrobiłam dziś mój pierwszy bigos z młodej kapusty i teraz właśnie wcinam.
Olcia ja też uwielbiałam śledzie jak byłam z Gabkiem w ciąży 🙂Więc może i Wam się udało 🙂
My na razie nie planujemy dzieciaczka i zabezpieczamy się.Teraz priorytetem jest spłacenie kredytu i wynajęcie mieszkania.
Miłego popołudnia.Zajrzę do Was wieczorkiem po pracy 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Malwina czy Tobie też piszczą koła w wózku? Mam wrażenie,że nie jest to wina żadnego mechanizmu tylko tarcia pianki o podłoże. Powiem szczerze,że zaczyna mnie wku*** ten pisk :| A i do mojego wózka nie była dołączona moskitiera a przydałaby się... Masz jakąś? Z jakiej firmy?
Szukam też (z myślą o wakacjach) jakiejś fajnej torby do naszego magica, kosz w wózku jest śmiesznie mały,chciałabym powiesić jakąś torbę żeby tam powrzucać rzeczy na plażę itp. Z resztą tak by się przydała taka torba. Swoją z gondoli używam dalej,ale mam już "prawie" na niego kupca,więc dołączę ją do wózka... Znalazłam coś takiego -> http://www.aukcjoner.pl/gallery/013236222-10.html#I10 Widziałyście coś fajniejszego?
A , pisała do mnie Ewa. Jest w szpitalu,ma skurcze i skraca jej się szyjka 🤢
A ten rodzaj skóry- alcantara,jest ekstra. Co prawda mamy taką skórę w samochodzie i sprawuje się bardzo dobrze. Myślę,że będziecie zadowolone 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Biedna Ewa 😞 Ale wiem,że wszystko będzie dobrze 🙂
Tynka mi piszczy lewe tylne koło ale to chyba piasek w hamulcu i nie mogę odblokować hamulca.Dokupowałam normalną torbę do wózka tylko pod kolor wózka.
Aniu masz rację praca to wielka odskocznia dla mnie,mam kontakt z ludźmi i ogólnie super mi się pracuje 🙂
Jutro idę na zastępstwo na 14.Ciekawe czy do 21 czy skończę wcześniej 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
o kurczę oby u Ewki było wszystko dobrze i dobrze że jeszcze mama u niej jest ale i mąż chyba miał wrócić prawda???
No u nas przyszło wczoraj to lóżko i pierwsza noc za nami dwa razy musiałam na minutkę iść do Amelki bo się przebudziła i od razu wołała mama ale zawsze to inaczej niż całą noc z gadem w poprzek łóżka zobaczymy co będzie dalej ale wyrzuty miałam jak wtedy kiedy przenieśliśmy jej łóżeczko z sypialni do jej pokoiku że my jesteśmy razem a ona sama zostaje ale wiem że tak będzie lepiej:0 a łóżeczko na pierwszy rzut oka wydawało mi się małe ale spokojnie jeszcze i ja się obok Amelki położyłam 🙂 no i rano jak wychodziłam do pracy i do niej zajrzałam to spała w poprzek więc i tak się mieści 🙂 Jest całkiem mięciutkie i i ma śliczny intensywny kolorek.
A co do ciąży to hmm... no my na razie nie planujemy myślę że tak za rok może żeby Amiś miał 3 latka jak się dzidzia urodzi bo na razie to jeszcze ona jest dzidzi i było by mi ciężko no ale oczywiście jak by było to czemu nie od przybytku głowa nie boli :0 A koleżanka która miała cesarkę pół godziny przede mną wczoraj mi napisała że jest w ciąży 🙂 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Kurcze,mam nadzieje ,że Staś jeszcze poczeka 🤨.
My też myślimy nad tym łóżkiem,bo Cezary w łóżeczku obija się o szczebelki i się budzi.Teraz śpi z nami ale to się staje męczące.U nas w łóżku ma dużo miejsca i śpi jak chce, a w takim boje się ,że mu miejsca braknie.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
🙂
witam w ten pochmurny i mokry dzień 🙂
najważniejsze aby Staś posiedział w brzuszku przynajmniej do końca sierpnia 🤨 🙂a Hania dobrze zniosła rozłąke z mamą 🙂 🙂 stęskniony tata na pewno dobrze zaopiekuje się córeczką 🙂 🙂 a Ty Ewka wypoczywaj 😉
w piątek zakonczenie roku szkolnego i takie pierwze "prawdziwe" świadectwo mojej najstarszej córy, z ocenami a nie opisem 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
hej
my na szczescie szczepionki juz mamy za soba i nast w wieku 3.5 roku albo 4.5 nie pamietam :P wie poki co mamy spokj 🙃 🙃 🙃
Wlasnie najwazniejsze Ewa!!!!!! kurcze musi sie oszzedza pewnie wyczerpal ja wyjazd mezulka mi samej ciezko jak maz w pracy a co dopiero miesiac z Haneczka sama plus Stas w brzuchu! ahhh to Lobuziak juz w brzuszku daje popalic :P na pewno wszystko bedzie dobrze tylko musi sie oszczedzac po prostu i tyle! trzymam kciuki z calego serca!!!!!
juz wiem co mialam pisac w srode mialam taki paskudny dzien ze nie wiem jechalam do pracy i auto mi padlo, czekalam 3 godz na autostradzie NA ZEWNATRZ na wielkim pustym wypizdowie wialo zimno a ja w bluzeczce na ramiaczka i cienkim polarku a to wszystko po to bo nie chcialam za lawete placic bo i tak cienko z kasa stoimy i czekalam na znajmego bo mial mnie lina sciagnac na najblizszy parking. I trzymalam sie jakos poki policja nie podjechala, skontrolowali mnie i powiedzieli ze juz zadzwonili po lawete to ja w ryk ze bede musiala bulic wkurwiona bylam co nie miara a kolega juz jechal do mnie . Suma sumarum wyszlo tak ze zlawetowali mnie za darmo :P na szczesccie no i jak wrocilam do domu o 11 (a stalam tam od 6.30 🤢) to wstalam o 17.30 a Azizka mial maz odebrac o 15.30 a ze pojechal auto naprawiac to spadlo to na mnie i jak sie obudzilam tak pognalam do zlobka z najczarniejszymi wizjami ze pewnie do jakiejs opieki zadzwonili ze kontaktu z rodzicami nie ma bo mezowi padla komorka a ja telefon piznelam w torbe a torba w przedpokoju no i jak zobaczylam Azizka w zlobku to znowu ryk wystraszylam babke w zlobku jak mnie zobaczyla ryczaca ale powiedzialam jej co sie stalo i powiedziala ze ona by tu siedziala i do wieczora gdyby byla taka potrzeba. No i na sama noc bylo bzykanko i nam guma pekla na domiar tego wszystkiego a okres mi sie juz ponad tydzien spoznia i Azizka zrobilismy wlasnie tez w dniu kiedy mialam dostac okres no masakra jakas 😮o Azizka staralismy sie non stop ale teraz w planach nie mamy poki co. dzisiaj kupilam test ciazowy wyszedl negatywny ale mAm jeszcze jeden to zrobie za tydzien
no to tyle z moich przezyc stresowych
wczoraj odebralam pierwsze zdjecie grupowe Azizka ze zlobka z kolegami i kolezankami i paniami z grupy dumna bylam jak paw do tego dostalismy wielki brystol arcydzielam Azizka babeczki podadzily kazdego Babla na swoim brystolu daly farbki i sobie malowali paluszkami i stopami w samych pampersach w dodatku Azizek uciekl im z brystolu i przebiegl sie po calej sali swoimi stopkami umazanymi w farbie :P na koniec mieli kapiel kazde z osobna bo np Azizek pomalowal sobie caly brzuch i wlosy :P ah jak ja kocham moje dziecko!!!!!!!!!
no to tyle:P dobranoc 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Monia ale miałaś przygode 😲 ile za naprawe auta? Aziz musi być rozkoszny z tego co piszesz 😉
a tak z ciekawości, czy któraś z Was miała tak że robiła test, wyszedł negatywny a i tak była w ciąży? Bo Monia Tobie wyszedł negat a myślisz że możesz być w ciązy? Dla mnie wynik testu jest raczej jednoznaczny... Z Michałem test robiłam tydzień przez okresem i 5 dni później, za każdym razem wychodziły 2kreski. Jedna słabsza a druga mocniejsza.
Olcia Amisiak słodko wygląda na nowym łóżeczku.
My teraz powinniśmy się wybrać na szczepienie ale p.ójde za jakieś 3tyg, my płacimy 140zł 🤢
Ewka odezwij sie koniecznie, jak się czujesz?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
ja mialam tak ze najpierw wynik testu negat a robilam prezez weekend 5 (!!!) bo bylam pewna czulam to we krwi ze jestem w ciazy a po tygodniu dopiero wyszedl pozyt
ale u mnie juz sprawa nieaktualna bo dostalam w koncu okres 🙃 🙃 🙃 oczywiscie jakby byl kolejny maluszek to i tak bym sie cieszyla ale jak moge decydowac kiedy to na pewno nie teraz :P
wczoraj i dzisiaj dzien wspaniale spedzony z Azizkiem caly dzien na dworzu bylismy w mini zoo Aziz w ogole sie nie bal zwierzatek karmil baranki, kozki i osly z raczki to samo z kurkami no po prostu moje kochane odwazne dziecko 😜 zaraz na fb wrzuce zdjecia
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
super ze Ewa wychodzi cale szczescie ze juz najgorsze za nimi a ze Stasiem musi powaznie porozmawiac zeby sie tak nie spieszyl ::P
naprawa auta dzieki pomocy kolegi ktory sam wszystko zrobil i nie potrzebny byl nam mechanik w dodaaatku wymienil olej w aucie kosztowala nas 100 euro a dobre ponad 200 mamy w kieszeni 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Monia jak się Aziz zmienił! Jakie ma loczki, pięknie mu się kręcą. Ja też chiałam Michałowi trzymał dłuższe ale oczywiście mężowi nie pasuje a nie wspomne już o teściowej 😠 Ale i tak nie ścinam mu całkiem.
Z tymi testaki to mnie zastanowiłaś. Dla mnie jednoznaczne było negat to negat. A robiłaś w dniu spodziewanej miesiączki te 5?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...